Top 100 firme — Operațiuni de mecanică generală, Satu Mare după lichiditate ridicată în 2018
23 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,2×, iar liderul atinge 10×.
23 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,2×, iar liderul atinge 10×.
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.METAL PROD SERVICE SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10×▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 532,1 K RON | |
| 2 | 2.SERVITECH SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9,3×▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 179,1 K RON | |
| 3 | 3.DELPHIN METALL SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6×▲ 264,9 % | ▲ 264,9 % | 146,5 K RON | |
| 4 | 4.AXA COMPANY SRLnou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 3,2×▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 5 | 5.CEMROM & CO SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,1×▲ 79,4 % | ▲ 79,4 % | 33,9 K RON | |
| 6 | 6.METALPET SA▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,5×▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 7 | 7.HERMAN REST BAU SRL▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 2,3×▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 19,5 K RON | |
| 8 | 8.SFL TECHNOLOGIES SRL▲ 2 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 1,5×▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 1 mil. RON | |
| 9 | 9.ESTERA PANSERV SRL▼ 4 | Sat Foieni, Comuna Foieni, Satu Mare | 1,5×▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | -15,9 K RON | |
| 10 | 10.MH MECANICA SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4×▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 9,2 K RON | |
| 11 | 11.EUROSOFT SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3×▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 477,9 K RON | |
| 12 | 12.ZBONA GR SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3×▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 16,1 K RON | |
| 13 | 13.KEVIN QUATRO SRL▼ 2 | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 1×▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | -90,9 K RON | |
| 14 | 14.TEHNIC GAZ SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1×▲ 64,4 % | ▲ 64,4 % | 22,4 K RON | |
| 15 | 15.METAL TEK CONSTRUCT S.R.L.▼ 3 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 1×▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 3,2 K RON | |
| 16 | 16.ERDSTEEL SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,8×▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 229,8 K RON | |
| 17 | 17.EURO STAMPA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,7×▼ 71,2 % | ▼ 71,2 % | 156,2 K RON | |
| 18 | 18.ROLL PRESS SAnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,7×▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 52,9 K RON | |
| 19 | 19.JOVI PREST SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,5×▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | -27,1 K RON | |
| 20 | 20.RAPID TECHNIC S.R.L.▼ 3 | Sat Dindeşti, Comuna Andrid, Satu Mare | 0,3×▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 285,4 K RON | |
| 21 | 21.METALDOR SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,3×▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 48,4 K RON | |
| 22 | 22.SPANIA DECOR STAND SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,2×▲ 100 % | ▲ 100 % | 19,1 K RON | |
| 23 | 23.ELECTROWELD SRL▼ 7 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0,2×▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | -219,3 K RON |
Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci