Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Sălaj după lichiditate ridicată în 2023
84 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 11,8×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SUPREMO CUCINA SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 11,8×▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 737,8 K RON | |
| 2 | 2.DACBARBAR S.R.L.▲ 7 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 9,3×▲ 102,6 % | ▲ 102,6 % | 40,7 K RON | |
| 3 | 3.SUSHI CIRCLE ON S.R.L.▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 9,3×▲ 70,7 % | ▲ 70,7 % | 14,9 K RON | |
| 4 | 4.LACHIDA FOOD SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,7×▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 325,1 K RON | |
| 5 | 5.DUALBIO PRODUCT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,3×▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 3,2 K RON | |
| 6 | 6.LA HEAVEN BISTRO S.R.L.▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7×▲ 203,5 % | ▲ 203,5 % | 459,5 K RON | |
| 7 | 7.OSTERIA`22 S.R.L.nou | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 6,3×▲ 627,6 % | ▲ 627,6 % | 128,6 K RON | |
| 8 | 8.GOOD FOOD DOMINGO S.R.L.▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5,8×▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | -21,6 K RON | |
| 9 | 9.CONSENSIO SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 5,6×▼ 77,1 % | ▼ 77,1 % | 92,8 K RON | |
| 10 | 10.MASTIOC FOOD S.R.L.= | Municipiul Zalău, Sălaj | 5,5×▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 101,3 K RON | |
| 11 | 11.RISTORO&ROOM'S S.R.L.▲ 1 | Sat Sâncraiu Almaşului, Comuna Zimbor, Sălaj | 5,2×▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 12 | 12.BLACK JACK COM SERV SRL▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,9×▲ 157,6 % | ▲ 157,6 % | 157,2 K RON | |
| 13 | 13.SALADINA SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,2×▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 268,3 K RON | |
| 14 | 14.FRESH POTATOS S.R.L.nou | Sat Horoatu Crasnei, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj | 3,9×— | — | — | 63 K RON |
| 15 | 15.REGA CARPAO SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,9×▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 182,1 K RON | |
| 16 | 16.EMAVIO FOOD S.R.L.nou | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 3,8×▲ 353 % | ▲ 353 % | 45,5 K RON | |
| 17 | 17.APP RAMONA BAY S.R.L.nou | Sat Surduc, Comuna Surduc, Sălaj | 3,1×▲ 702,6 % | ▲ 702,6 % | 41,2 K RON | |
| 18 | 18.MACAO EVENTS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,8×▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 73,8 K RON | |
| 19 | 19.FRATII JECAN SRL▲ 16 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 2,8×▲ 136,8 % | ▲ 136,8 % | 164,9 K RON | |
| 20 | 20.SKYCOM SRL▼ 4 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 2,7×▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 7,3 K RON | |
| 21 | 21.TWOSISTERS S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 2,6×— | — | — | 28,4 K RON |
| 22 | 22.BOMBYX MORI SRL▲ 46 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 2,3×▲ 728,6 % | ▲ 728,6 % | 601,2 K RON | |
| 23 | 23.ATELIER DE AROME ZALĂU S.R.L.▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,1×▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 116 K RON | |
| 24 | 24.STEFANEL COMP SRL▲ 25 | Comuna Crasna, Sălaj | 2×▲ 172 % | ▲ 172 % | 1,2 mil. RON | |
| 25 | 25.ALL GAMES SRL▲ 15 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 2×▲ 81,1 % | ▲ 81,1 % | 768,1 K RON | |
| 26 | 26.LAPROJECT ITA S.R.L.▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2×▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 27 | 27.DAVIMAR HOME SRL▼ 8 | Sat Ciumărna, Comuna Românaşi, Sălaj | 2×▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 19,9 K RON | |
| 28 | 28.EPIONA TRANS SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,9×▲ 93,9 % | ▲ 93,9 % | 67,1 K RON | |
| 29 | 29.RGZ DELIVER STATION S.R.L.▼ 11 | Sat Zalha, Comuna Zalha, Sălaj | 1,8×▼ 31,8 % | ▼ 31,8 % | 271,9 K RON | |
| 30 | 30.GASTROCLUB SRL▼ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,8×▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 192,6 K RON | |
| 31 | 31.DRYMOS GO TRAVEL S.R.L.▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,6×▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 310,8 K RON | |
| 32 | 32.MINERUL COMIMPEX SRL▲ 2 | Comuna Sărmăşag, Sălaj | 1,6×▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 59,1 K RON | |
| 33 | 33.BIBIDOR S.R.L.▼ 6 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 1,5×▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 76,6 K RON | |
| 34 | 34.RESTAURANT A.C.Z. SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,5×▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 108 K RON | |
| 35 | 35.STEJARUL DIN RĂSTOCI S.R.L.▲ 10 | Sat Răstoci, Comuna Ileanda, Sălaj | 1,4×▲ 76,9 % | ▲ 76,9 % | 43,8 K RON | |
| 36 | 36.ZAHA CURTEA VECHE S.R.L.▼ 7 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 1,4×▼ 22 % | ▼ 22 % | 79,9 K RON | |
| 37 | 37.MARIA-IOANA EVOLUTION S.R.L.nou | Sat Gâlgău Almaşului, Comuna Bălan, Sălaj | 1,2×— | — | — | 85,2 K RON |
| 38 | 38.EL & BE GASTRO S.R.L.▼ 17 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 1,2×▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 444,7 K RON | |
| 39 | 39.OPALBALLROM S.R.L.▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,2×▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 40 | 40.CÂMPEANU TUR SRLnou | Sat Şimişna, Comuna Şimişna, Sălaj | 1,2×▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 629,8 K RON | |
| 41 | 41.SAKY ÎNCHIRIERI & EVENTS S.R.L.▼ 13 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 1,1×▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 82 K RON | |
| 42 | 42.GREENHORSE01 S.R.L.▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,1×▲ 109,6 % | ▲ 109,6 % | 5,2 K RON | |
| 43 | 43.DESIRE-ACTIV SRL= | Sat Românaşi, Comuna Românaşi, Sălaj | 1,1×▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 33,6 K RON | |
| 44 | 44.BARNUTIU FOOD LINE S.R.L.▲ 4 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 0,9×▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | -166,7 K RON | |
| 45 | 45.START BINO START S.R.L.nou | Sat Almaşu, Comuna Almaşu, Sălaj | 0,9×▼ 12 % | ▼ 12 % | -21,6 K RON | |
| 46 | 46.BOLNERADO SRL▲ 5 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 0,9×▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 26,2 K RON | |
| 47 | 47.PRO KLASS BUSINESS S.R.L.nou | Sat Poarta Sălajului, Comuna Românaşi, Sălaj | 0,9×▲ 569,2 % | ▲ 569,2 % | 115,6 K RON | |
| 48 | 48.CASA PEAMA CATERING S.R.L.▼ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,9×▼ 76,6 % | ▼ 76,6 % | 265,8 K RON | |
| 49 | 49.AROMA DIVINO PREST S.R.L.▼ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,8×▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 118,8 K RON | |
| 50 | 50.MESAROȘ MARY FOOD S.R.L.= | Sat Domnin, Comuna Someş-Odorhei, Sălaj | 0,8×▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -437 RON | |
| 51 | 51.MESE FOOD S.R.L.▼ 7 | Sat Jac, Comuna Creaca, Sălaj | 0,8×▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 291 RON | |
| 52 | 52.PUSCAS-TRANS SRL▲ 8 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0,7×▲ 50 % | ▲ 50 % | 47,9 K RON | |
| 53 | 53.LOKCENTER S.R.L.nou | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 0,7×▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 2,5 K RON | |
| 54 | 54.OLIVIANDRA S.R.L.nou | Loc. Pusta, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0,6×▲ 124 % | ▲ 124 % | 6,4 K RON | |
| 55 | 55.RESTAURANT LA NAŞU S.R.L.▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,6×▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 676,7 K RON | |
| 56 | 56.PROTONOKKER SERVICE SRL▼ 26 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 0,5×▼ 67,1 % | ▼ 67,1 % | 8,8 K RON | |
| 57 | 57.DELY'S PIZZA&GRILL S.R.L.▼ 4 | Sat Sântă Măria, Comuna Sânmihaiu Almaşului, Sălaj | 0,5×▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -85,8 K RON | |
| 58 | 58.PIADINALASCARA S.R.L.▼ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,5×▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | -96,2 K RON | |
| 59 | 59.OPTATIANA S.R.L.▼ 17 | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | 0,4×▼ 51,1 % | ▼ 51,1 % | -103,9 K RON | |
| 60 | 60.TUDOR CREATION EVENTS S.R.L.▼ 19 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 0,4×▼ 59,4 % | ▼ 59,4 % | -55,7 K RON | |
| 61 | 61.HANUL DRUMETILOR SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,4×▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | -216 K RON | |
| 62 | 62.HANUL NEAMTULUI-SRL▼ 4 | Sat Ileanda, Comuna Ileanda, Sălaj | 0,4×▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 81,9 K RON | |
| 63 | 63.COSTITIME S.R.L.▼ 6 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0,4×▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | -29,7 K RON | |
| 64 | 64.MAGIC BURGER DACIANA S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,4×▼ 76 % | ▼ 76 % | -85,5 K RON | |
| 65 | 65.FAST FOOD VLAD S.R.L.nou | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 0,4×▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | -150 RON | |
| 66 | 66.PIF COM SRL▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,4×▼ 45,5 % | ▼ 45,5 % | -119,8 K RON | |
| 67 | 67.MARI DEL ROA S.R.L.▲ 9 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 0,3×▲ 123,1 % | ▲ 123,1 % | -3,2 K RON | |
| 68 | 68.COMPLEX DESIRE SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,3×▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 582,3 K RON | |
| 69 | 69.MAGIC BURGER DARIA S.R.L.▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,3×▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | -141 K RON | |
| 70 | 70.TRIFAN PRODCOM SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,3×▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 10,5 K RON | |
| 71 | 71.TAILOR DELIVERY SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,2×▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | -164,1 K RON | |
| 72 | 72.ALEX-COMERT SI SERVICII SRL▼ 33 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 0,2×▼ 81,4 % | ▼ 81,4 % | 532,3 K RON | |
| 73 | 73.DAYA AMBIENT RISTIORANTE S.R.L.▼ 2 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 0,2×▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 73,8 K RON | |
| 74 | 74.TEREC SRLnou | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 0,2×▲ 375 % | ▲ 375 % | 34,7 K RON | |
| 75 | 75.DDS FESTIN EVENTS S.R.L.▼ 10 | Sat Mal, Comuna Sâg, Sălaj | 0,2×▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | -242,1 K RON | |
| 76 | 76.CONCERTO CLASIC SRL▼ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0,2×▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 47,8 K RON | |
| 77 | 77.SIMTUR SRL▼ 4 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0,1×▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | -162,4 K RON | |
| 78 | 78.MIA MNERE S.R.L.▼ 17 | Sat Bălan, Comuna Bălan, Sălaj | 0,1×▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | -33,8 K RON | |
| 79 | 79.MAGIC BURGER DENISA S.R.L.▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,1×▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | -250,2 K RON | |
| 80 | 80.TUNYOGI SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,1×▲ 25 % | ▲ 25 % | 110,8 K RON | |
| 81 | 81.DAS TRANSILVANIA SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,1×0,0% | 0,0% | 1,4 mil. RON | |
| 82 | 82.IMBISS IMPORT EXPORT SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,1×▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | -281,8 K RON | |
| 83 | 83.ANDREI AS SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0,1×▲ 20 % | ▲ 20 % | 276,9 K RON | |
| 84 | 84.BRAM GROUP INVEST S.R.L.▼ 82 | Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj | 0×▼ 99,9 % | ▼ 99,9 % | 21,9 K RON |