Top 100 firme — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale, Prahova după lichiditate ridicată în 2021
51 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 16,8×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SENOGIN SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16,8×▲ 996,1 % | ▲ 996,1 % | 165,7 K RON | |
| 2 | 2.YOKO GENETICS S.R.L.▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,3×▲ 661,7 % | ▲ 661,7 % | 2,9 mil. RON | |
| 3 | 3.MARLENNE - DAY OPTIC S.R.L.▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12,7×▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 94,4 K RON | |
| 4 | 4.PETRU OPTOMED SRL▼ 2 | Oraş Breaza, Prahova | 10,9×▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 89,2 K RON | |
| 5 | 5.PRODARIA LAND S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8×▲ 188,1 % | ▲ 188,1 % | 51,7 K RON | |
| 6 | 6.COMO CLINIC SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,9×▲ 100,7 % | ▲ 100,7 % | 679,5 K RON | |
| 7 | 7.MIROPTIC MED SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,6×▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 360,5 K RON | |
| 8 | 8.CLINICA MEDICALA ACESO S.R.L.▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,1×▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 879,9 K RON | |
| 9 | 9.AMBULANȚA KYOS MED S.R.L.nou | Sat Filipeştii de Târg, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 2,9×— | — | 104,5 K RON | |
| 10 | 10.BEAUTIFUL MIND ABA THERAPY S.R.L.nou | Sat Cioranii de Sus, Comuna Ciorani, Prahova | 2,6×▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 50,7 K RON | |
| 11 | 11.ANDOMED LIFE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,6×▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | -16,7 K RON | |
| 12 | 12.VIZUAL DASCALU SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▼ 1 | Oraş Breaza, Prahova | 2,5×▼ 5 % | ▼ 5 % | 63,5 K RON | |
| 13 | 13.A.H.T.B. SERV IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Câmpina, Prahova | 2,1×▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 231,1 K RON | |
| 14 | 14.OPTOMED EMD SRL▲ 8 | Oraş Breaza, Prahova | 1,9×▲ 150,7 % | ▲ 150,7 % | 46 K RON | |
| 15 | 15.TANGENT DATA S.R.L.▼ 5 | Sat Pioreşti, Comuna Poienarii Burchii, Prahova | 1,9×▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 470,5 K RON | |
| 16 | 16.ZEN THERAPY S.R.L.▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,8×▲ 126,6 % | ▲ 126,6 % | 9,8 K RON | |
| 17 | 17.TOTI PROJECT S.R.L.nou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 1,8×▲ 78,6 % | ▲ 78,6 % | 60,5 K RON | |
| 18 | 18.MEDEOR AESTHET S.R.L.▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7×▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 9,5 K RON | |
| 19 | 19.DOMIMED HELP SRL▼ 7 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 1,5×▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 23,1 K RON | |
| 20 | 20.TINMED CLINIC SRLnou | Sat Poienarii Apostoli, Comuna Gorgota, Prahova | 1,3×▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 104,7 K RON | |
| 21 | 21.SPITAL LOTUS SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,2×▲ 136,5 % | ▲ 136,5 % | 3,5 mil. RON | |
| 22 | 22.HELPSANA LABORATOR SRL▼ 5 | Municipiul Câmpina, Prahova | 1,2×▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | -8,4 K RON | |
| 23 | 23.OGIFUROM SRL▼ 20 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,2×▼ 83,8 % | ▼ 83,8 % | 123,2 K RON | |
| 24 | 24.ABC OPTIX S.R.L.▲ 1 | Sat Vadu Părului, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 1,1×▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 11,2 K RON | |
| 25 | 25.SANACLEAN EXPERT SRL▼ 17 | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 1,1×▼ 64,1 % | ▼ 64,1 % | 84,6 K RON | |
| 26 | 26.CENTRUL DE IMAGISTICA DENTARA MARAFFKA SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1×▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 27 | 27.MARELFILOPTIC SRL▼ 9 | Sat Zamfira, Comuna Lipăneşti, Prahova | 0,9×▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 165,7 K RON | |
| 28 | 28.CLINICA MEDICALĂ MEDMAR S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,9×▲ 1.780 % | ▲ 1.780 % | 22,4 K RON | |
| 29 | 29.CLINICA DE RECUPERARE LARISA IACOB SRL▼ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,9×▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 30,4 K RON | |
| 30 | 30.MARTERA OXYMAR SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,9×▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 23,3 K RON | |
| 31 | 31.PROMAX OPTIC S.R.L.▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,8×▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 16,2 K RON | |
| 32 | 32.MEHEDINTI DECEBAL SRL▲ 3 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 0,7×▲ 270 % | ▲ 270 % | 51,4 K RON | |
| 33 | 33.YATROS MEDICAL S.R.L.▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,6×▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 144,1 K RON | |
| 34 | 34.MARISOL OPTIC SRL▼ 5 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 0,5×▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 52,3 K RON | |
| 35 | 35.MEDICAL CENTER GRAL SRL▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,5×▲ 88,5 % | ▲ 88,5 % | 3 mil. RON | |
| 36 | 36.TOP KINETO MEDICAL SRL▲ 1 | Sat Belciug, Comuna Drăgăneşti, Prahova | 0,5×▲ 475 % | ▲ 475 % | 114,5 K RON | |
| 37 | 37.GREEN LIFE KINETO S.R.L.nou | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 0,4×▲ 126,3 % | ▲ 126,3 % | 49,4 K RON | |
| 38 | 38.LABORATOR DE ANALIZE MEDICALE "BELMEDICA" SRL▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,4×▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 6 K RON | |
| 39 | 39.BRISTOL MED SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,3×▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 40 | 40.NUTRI LITE SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,3×▼ 97,9 % | ▼ 97,9 % | 70,9 K RON | |
| 41 | 41.ALYNOPTIC SRLnou | Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova | 0,3×▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 20,5 K RON | |
| 42 | 42.DENTISTRY EDUCATION S.R.L.▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,2×▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | 43,3 K RON | |
| 43 | 43.MIRACOL THERAPY S.R.L.▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,2×— | — | 8,8 K RON | |
| 44 | 44.ZENOVIA SRL▼ 10 | Municipiul Câmpina, Prahova | 0,1×▼ 30 % | ▼ 30 % | 41,4 K RON | |
| 45 | 45.SALTMED THERAPY S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,1×▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | -4,1 K RON | |
| 46 | 46.SIA MEDICA HELP S.R.L.▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,1×▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | -92,3 K RON | |
| 47 | 47.HEALTHY - LIFE ACU SRL▼ 15 | Sat Păuleştii Noi, Comuna Păuleşti, Prahova | 0,1×▼ 68 % | ▼ 68 % | -19,4 K RON | |
| 48 | 48.LC LOV INVEST S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0,1×— | — | 100,2 K RON | |
| 49 | 49.DIGI FAMILI RADIOLOGY S.R.L.nou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 0,1×▲ 150 % | ▲ 150 % | -32,8 K RON | |
| 50 | 50.KINETOKID MED SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0×— | — | -68 K RON | |
| 51 | 51.FIZIOTEAM KINETICA S.R.L.▼ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 0×▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 89,9 K RON |