Top 100 firme — Construcții, Ilfov după lichiditate ridicată în 2016
1.252 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 7,6×, iar liderul atinge 226×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BIMOB EU SRL▲ 1.120 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 226×▲ 376.616,7 % | ▲ 376.616,7 % | 121,2 mil. RON | |
| 2 | 2.BUILDING CONSTRUCTION & IT MANAGEMENT SRL▲ 30 | Comuna Afumaţi, Ilfov | 77,9×▲ 550,4 % | ▲ 550,4 % | 342,5 K RON | |
| 3 | 3.PEP CONSTRUCT SRL▲ 110 | Comuna Afumaţi, Ilfov | 47,3×▲ 886,9 % | ▲ 886,9 % | 561,9 K RON | |
| 4 | 4.IZO CONSTRUCT EXPERT SRL▲ 19 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 42,8×▲ 196,3 % | ▲ 196,3 % | 41,5 K RON | |
| 5 | 5.DANYA CEBUS ROM DEVESELU S.R.L.▲ 49 | Oraş Voluntari, Ilfov | 34,2×▲ 265,8 % | ▲ 265,8 % | 69,2 mil. RON | |
| 6 | 6.BRINOX DEVELOPMENT SRL▲ 258 | Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon, Ilfov | 30,8×▲ 1.148,6 % | ▲ 1.148,6 % | -227,6 K RON | |
| 7 | 7.PAUL SHDGE SRL▲ 3 | Oraş Voluntari, Ilfov | 29,6×▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 70,2 K RON | |
| 8 | 8.ANGELO TEAM SRLnou | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 27×▼ 66,6 % | ▼ 66,6 % | 90,3 K RON | |
| 9 | 9.DAKLIM PREST SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 25,4×▲ 122,1 % | ▲ 122,1 % | 188,1 K RON | |
| 10 | 10.MICOS INSTAL TOTAL S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 23,6×▲ 186,6 % | ▲ 186,6 % | 158 K RON | |
| 11 | 11.LUCA VALOR CONSTRUCT SRL▲ 3 | Oraş Măgurele, Ilfov | 22,4×▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 201,3 K RON | |
| 12 | 12.ZADAX ANTREPRIZA SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 21,9×— | — | — | 197,1 K RON |
| 13 | 13.JOLIE VILLE INVEST SRL▼ 5 | Oraş Voluntari, Ilfov | 21,5×▼ 22 % | ▼ 22 % | -827,7 K RON | |
| 14 | 14.DELTA RIANUS SERVICE LIFT SRL▲ 7 | Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, Ilfov | 21,4×▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 81,9 K RON | |
| 15 | 15.SCALE CONSTRUCTION SRLnou | Oraş Măgurele, Ilfov | 21,3×▲ 2.160,6 % | ▲ 2.160,6 % | 300,8 K RON | |
| 16 | 16.IZO PROONU CONSTRUCT SRLnou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 20,5×▼ 85,8 % | ▼ 85,8 % | 60,4 K RON | |
| 17 | 17.CONSTRUCTII ILIPOP SRL▼ 16 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 19,7×▼ 68 % | ▼ 68 % | 237,1 K RON | |
| 18 | 18.CHINA CIVIL ENGINEERING CONSTRUCTION CORPORATION ROMANIA SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 19,2×▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | -342,2 K RON | |
| 19 | 19.VAL SINCONSTRUCT SRL▲ 21 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 19×▲ 76,4 % | ▲ 76,4 % | 54,1 K RON | |
| 20 | 20.IDEAL N.C.M.D. SRL▲ 15 | Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov | 18,7×▲ 63,7 % | ▲ 63,7 % | 32,8 K RON | |
| 21 | 21.ATR DESIGN CONSTRUCT SRL-Dnou | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 18,6×▲ 154,6 % | ▲ 154,6 % | 235,5 K RON | |
| 22 | 22.BEST TOTAL CONSTRUCT SRLnou | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 18,5×▲ 88,6 % | ▲ 88,6 % | 264,4 K RON | |
| 23 | 23.SOCIS LOGISTIC CONSTRUCT S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 18,4×▲ 11.387,5 % | ▲ 11.387,5 % | 151 K RON | |
| 24 | 24.MORADI SMART BUILDING S.R.L.▼ 9 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 18,4×▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 123,8 K RON | |
| 25 | 25.ABSOLUT LIFT SRLnou | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 18,1×▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 184,2 K RON | |
| 26 | 26.ELECTRICS OUTDOOR SRL▼ 10 | Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov | 18,1×▲ 3 % | ▲ 3 % | 54,1 K RON | |
| 27 | 27.SOCIETATEA COOPERATIVA CONSUMCOOP TUNARI▼ 21 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 17,4×▼ 39 % | ▼ 39 % | 589 RON | |
| 28 | 28.ECO TRANS FORTE SRLnou | Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov | 17,3×— | — | — | 204,3 K RON |
| 29 | 29.ALSIRENIA CONSTRUCT SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 17,1×— | — | 171,7 K RON | |
| 30 | 30.ALEXIPOL MASTER INSTAL SRL▼ 1 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 16,8×▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 180 K RON | |
| 31 | 31.THEO PROIECT TECHNO CONSTRUCT SRLnou | Comuna Domneşti, Ilfov | 16,5×▼ 12 % | ▼ 12 % | 187,2 K RON | |
| 32 | 32.INSTAL AEROCRIS SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 15,9×▲ 533,1 % | ▲ 533,1 % | 135,7 K RON | |
| 33 | 33.PERFECT CMB CONSTRUCT SRLnou | Sat Dârvari, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 15,6×— | — | — | 349,1 K RON |
| 34 | 34.D & M FINISAJE SI MONTAGE SRL= | Comuna Jilava, Ilfov | 15,3×▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 145,2 K RON | |
| 35 | 35.SERVICII MONTAJ SCHELĂ SRLnou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 14,9×— | — | — | 149,2 K RON |
| 36 | 36.SPECTRUM INVEST CONSTRUCT SRL-Dnou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 14,8×— | — | — | 195,6 K RON |
| 37 | 37.CALYPSO INVEST CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 14,7×— | — | — | 195,7 K RON |
| 38 | 38.ALTERNATIV INVEST CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 14,7×— | — | — | 195,6 K RON |
| 39 | 39.CINEMA AUTHENTIC CONCEPT S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 14,7×▼ 54,2 % | ▼ 54,2 % | 291,5 K RON | |
| 40 | 40.MASTER HEAT CONSTRUCT SRL▼ 9 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 14,1×▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 116,3 K RON | |
| 41 | 41.TRIOINSTAL ACTIV SRL▲ 71 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 14,1×▲ 193,6 % | ▲ 193,6 % | 153,8 K RON | |
| 42 | 42.ELMEC ENGINEERING S.R.L.▲ 157 | Oraş Voluntari, Ilfov | 14×▲ 336,5 % | ▲ 336,5 % | 378,1 K RON | |
| 43 | 43.SIDAMOS CONSTRUCT S.R.L.▲ 1 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 14×▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 190,6 K RON | |
| 44 | 44.CONSTRUCTORI SERIOSI S.R.L.nou | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 13,9×▲ 4.377,4 % | ▲ 4.377,4 % | 435,9 K RON | |
| 45 | 45.INSTAL PROF SERVICE SRLnou | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 13,5×▲ 215,5 % | ▲ 215,5 % | 137,1 K RON | |
| 46 | 46.EVERBOND COMPANY SRL▲ 151 | Oraş Voluntari, Ilfov | 13,3×▲ 311,2 % | ▲ 311,2 % | 114,6 K RON | |
| 47 | 47.GRAND DESIGN STYL S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 13,2×— | — | — | 260,3 K RON |
| 48 | 48.WHITESTONE SOUTH EAST EUROPE SRL▲ 491 | Oraş Voluntari, Ilfov | 12,4×▲ 1.003,6 % | ▲ 1.003,6 % | 3,5 K RON | |
| 49 | 49.PACEGO SRL▼ 22 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 12,1×▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 493,9 K RON | |
| 50 | 50.ERAA ACTIV CONSTRUCT SRLnou | Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Ilfov | 12×▲ 1.838,7 % | ▲ 1.838,7 % | 416,8 K RON | |
| 51 | 51.FSC INDUSTRY TECHNOLOGY GROUP SRL▲ 318 | Oraş Chitila, Ilfov | 12×▲ 631,1 % | ▲ 631,1 % | 217,7 K RON | |
| 52 | 52.TEHNO CONCEPT & CONSULTING SRLnou | Comuna Chiajna, Ilfov | 11,9×▲ 189,8 % | ▲ 189,8 % | 296,5 K RON | |
| 53 | 53.P.C. QUALITY AMBIENT S.R.L.▼ 46 | Sat Pasărea, Comuna Brăneşti, Ilfov | 11,9×▼ 57,9 % | ▼ 57,9 % | 8 K RON | |
| 54 | 54.PERFECT CONSTRUCT PROVIDER SRLnou | Sat Vidra, Comuna Vidra, Ilfov | 11,8×— | — | — | 176,8 K RON |
| 55 | 55.MARIA AMBIENT CONSTRUCT SRLnou | Sat Petrăchioaia, Comuna Petrăchioaia, Ilfov | 11,7×▼ 50,8 % | ▼ 50,8 % | 126,7 K RON | |
| 56 | 56.LEVA CONSTRUCT SRLnou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 11,7×— | — | — | 167,5 K RON |
| 57 | 57.DINBIS SRLnou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 11,6×— | — | 25,2 K RON | |
| 58 | 58.MILENIUM GRUP APA CONSTRUCŢII ŞI FINISAJE SRL▲ 89 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Ilfov | 11,4×▲ 196,1 % | ▲ 196,1 % | 151,4 K RON | |
| 59 | 59.M.C.O. TEAM SERVICES SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 11,3×▲ 936,7 % | ▲ 936,7 % | 408,2 K RON | |
| 60 | 60.PACO STAR CONSTRUCT SRLnou | Oraş Măgurele, Ilfov | 11,2×▲ 1.142,2 % | ▲ 1.142,2 % | 178,9 K RON | |
| 61 | 61.ISOPAINT SRLnou | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 11,1×▼ 7 % | ▼ 7 % | 169,5 K RON | |
| 62 | 62.PROSPER TOTAL CONSTRUCT SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 11,1×▲ 110.800 % | ▲ 110.800 % | 155,4 K RON | |
| 63 | 63.CLASSY CONSTRUCT UNIC SRL▲ 213 | Sat Ţegheş, Comuna Domneşti, Ilfov | 10,9×▲ 381,1 % | ▲ 381,1 % | 17,1 K RON | |
| 64 | 64.GALMONDO QUANTUM S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 10,9×— | — | — | 131,5 K RON |
| 65 | 65.CONSTRUCT DESIGN SRL▲ 420 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 10,2×▲ 718,4 % | ▲ 718,4 % | 75,8 K RON | |
| 66 | 66.ASCENSOFT SRL▼ 42 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 10,2×▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 171,3 K RON | |
| 67 | 67.LIXDAMAN CIVIL CONSTRUCTION SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 10×— | — | — | 326,7 K RON |
| 68 | 68.CADAPO INVEST S.R.L.nou | Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 9,9×▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 80,3 K RON | |
| 69 | 69.PROAMFCONS S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 9,9×▼ 63,5 % | ▼ 63,5 % | 90,3 K RON | |
| 70 | 70.KENTFOR CONSULTING S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 9,8×— | — | — | 152,1 K RON |
| 71 | 71.STRUCTURI BETON CONSTRUCŢII SRL▼ 12 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 9,7×▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 631,9 K RON | |
| 72 | 72.REAL INSTAL SRL▲ 223 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 9,4×▲ 353,9 % | ▲ 353,9 % | 137 K RON | |
| 73 | 73.DSE CONSULTING SRL▲ 10 | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 9,4×▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 5,7 mil. RON | |
| 74 | 74.INSTALAŢII GEORGE & BOGDAN SRL▼ 23 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 9,4×▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 60,3 K RON | |
| 75 | 75.NORTH STAR SRLnou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 9,3×▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 23,9 K RON | |
| 76 | 76.EDYMAR INSTAL CONSTRUCT SRLnou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 9,2×▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 172,8 K RON | |
| 77 | 77.GENERAL TEHNIC LINE SRL▼ 47 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 8,9×▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 161,2 K RON | |
| 78 | 78.MIHAI GRUP INSTAL TERM S.R.L.nou | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 8,9×— | — | — | 245,3 K RON |
| 79 | 79.DAR FIN CONSTRUCT SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 8,8×▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 338,9 K RON | |
| 80 | 80.AXA ELECTRIC SRL▲ 81 | Comuna Jilava, Ilfov | 8,7×▲ 136,3 % | ▲ 136,3 % | 43,3 K RON | |
| 81 | 81.ACCURO SRL▲ 69 | Oraş Voluntari, Ilfov | 8,6×▲ 126,8 % | ▲ 126,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 82 | 82.SERV MARIN IONUŢ SRLnou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 8,6×— | — | 341,8 K RON | |
| 83 | 83.JULA UTILITI SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 8,6×▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 73,1 K RON | |
| 84 | 84.SEBY INSTAL CONSTRUCT SRLnou | Oraş Voluntari, Ilfov | 8,4×▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 122,3 K RON | |
| 85 | 85.SYSTEGRA ENGINEERING S.R.L.▲ 359 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 8,3×▲ 507,3 % | ▲ 507,3 % | 51,8 K RON | |
| 86 | 86.ELECTRO-SERVICE PLUMBERS SRL▼ 40 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 8,3×▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 64,1 K RON | |
| 87 | 87.MARMO ART DESIGN SRLnou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 8,3×▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 168,5 K RON | |
| 88 | 88.DAV IDEAL MEDIA SRLnou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 8,3×— | — | — | 158,4 K RON |
| 89 | 89.ASCENSOARE BALDO ARION LIFT S.R.L.▼ 9 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 8,3×▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 122,3 K RON | |
| 90 | 90.SHU HVAC INSTAL S.R.L.nou | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 8,1×— | — | — | 208,8 K RON |
| 91 | 91.SFM EUROPA S.R.L.▼ 20 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 8,1×▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | -130,9 K RON | |
| 92 | 92.CRYS POWER CONSTRUCT SERV SRLnou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 8×▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 112,9 K RON | |
| 93 | 93.TOP ENERGO ACCES SRLnou | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 8×▲ 783,3 % | ▲ 783,3 % | 186 K RON | |
| 94 | 94.CST CONSTRUCŢII CIVILE S.R.L.nou | Comuna Dărăşti-Ilfov, Ilfov | 7,9×— | — | — | 252,4 K RON |
| 95 | 95.PRICOLI S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 7,9×— | — | — | 89,9 K RON |
| 96 | 96.TC REAL ESTATE DEVELOPMENT & MANAGEMENT S.R.L.▲ 49 | Oraş Voluntari, Ilfov | 7,8×▲ 99 % | ▲ 99 % | 1,2 mil. RON | |
| 97 | 97.EURO - NORD CONSTRUCT GRUP SRL▼ 23 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 7,8×▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 784,8 K RON | |
| 98 | 98.FTAKAL IMPEX SRL▼ 86 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 7,8×▼ 66 % | ▼ 66 % | 326,6 K RON | |
| 99 | 99.FOREST HILL APARTMENTS SRL▲ 309 | Oraş Voluntari, Ilfov | 7,7×▲ 411,3 % | ▲ 411,3 % | 978,2 K RON | |
| 100 | 100.GIGIMARINOAICA CONSTRUCT SRLnou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 7,6×▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 65,4 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Ilfov
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
749 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.671 firme · 3 mld. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
541 firme · 2,8 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
568 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
713 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
128 firme · 952,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
214 firme · 536,7 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
37 firme · 416,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
70 firme · 268,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
126 firme · 264,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
260 firme · 205,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
76 firme · 82,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 82,1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
28 firme · 70,1 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
19 firme · 66,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
40 firme · 65,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
76 firme · 54,1 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
18 firme · 31,6 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
26 firme · 28,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
58 firme · 25,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
8 firme · 23,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
21 firme · 23,2 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 22,5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
27 firme · 22,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
49 firme · 20,9 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 816,1 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
3 firme · 507,6 K RON