Top 100 firme — Activități de creație în domeniul artelor vizuale, Ilfov după lichiditate ridicată în 2024
44 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 38,3×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.NICIO ZI FARA PICTURA S.R.L.▲ 1 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 38,3×▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 601,6 K RON | |
| 2 | 2.RAM STIL INTERNATIONAL SRL▲ 1 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 21,8×▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 60,3 K RON | |
| 3 | 3.PIK MEDIA ART S.R.L.nou | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 17,2×— | — | — | 200 K RON |
| 4 | 4.ARTA SI RESTAURARE SRL▲ 7 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 15,3×▲ 76,8 % | ▲ 76,8 % | 184,1 K RON | |
| 5 | 5.ANIMATED STUDIO S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 11,9×▼ 79,8 % | ▼ 79,8 % | 369,5 K RON | |
| 6 | 6.ALPHA SOUND MEMORIS SRLnou | Sat Tâncăbeşti, Comuna Snagov, Ilfov | 9,1×▲ 368,6 % | ▲ 368,6 % | 66,8 K RON | |
| 7 | 7.THE GIFT OF LIFE S.R.L.nou | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 9,1×▼ 69,4 % | ▼ 69,4 % | 278,4 K RON | |
| 8 | 8.CONTENT AVENUE S.R.L.nou | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 8,3×▲ 404,9 % | ▲ 404,9 % | 373,8 K RON | |
| 9 | 9.HYBRID RECORDS S.R.L.▲ 4 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 7,7×▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 510,8 K RON | |
| 10 | 10.RESTONE ART DETAIL S.R.L.nou | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 6,8×▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 66,6 K RON | |
| 11 | 11.ECLESIART FRESCA ŞI ICOANA S.R.L.▲ 4 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 6,7×▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 512 K RON | |
| 12 | 12.A.S. IKON ART SRL▼ 2 | Sat Piscu, Comuna Ciolpani, Ilfov | 6,2×▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 829,9 K RON | |
| 13 | 13.PICTURA MURALA BIZANTINA S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 6,1×▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 86,5 K RON | |
| 14 | 14.GRC MEDIA S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 5,9×— | — | — | 79,9 K RON |
| 15 | 15.LAURA IVAN FITNESS S.R.L.▲ 21 | Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov | 5,2×▲ 668,7 % | ▲ 668,7 % | 190,1 K RON | |
| 16 | 16.COLORSLIDE S.R.L.▲ 13 | Sat Izvorani, Comuna Ciolpani, Ilfov | 5×▲ 74,7 % | ▲ 74,7 % | 160,6 K RON | |
| 17 | 17.ZOGRAFOS NECTARIE S.R.L.▼ 1 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 4,4×▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 395,1 K RON | |
| 18 | 18.OUT OF DIMENSION MUSIC S.R.L.▲ 14 | Oraş Voluntari, Ilfov | 3,8×▲ 124,3 % | ▲ 124,3 % | 135,8 K RON | |
| 19 | 19.RAFAEL IKONIS S.R.L.▲ 3 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 3,5×▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 63,2 K RON | |
| 20 | 20.CARBONART FRESCO S.R.L.▲ 5 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 3,1×▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 57,8 K RON | |
| 21 | 21.OCTAGON MIX S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 2,9×▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 106,8 K RON | |
| 22 | 22.VITALNET MED S.R.L.▲ 2 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 2,7×▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 224,7 K RON | |
| 23 | 23.BEST STAGE GRUP SRL▼ 3 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 2,6×▼ 54,9 % | ▼ 54,9 % | -36,6 K RON | |
| 24 | 24.FRESCO AMBIENT SRL▼ 19 | Comuna Berceni, Ilfov | 2,5×▼ 86,4 % | ▼ 86,4 % | 100,5 K RON | |
| 25 | 25.ONEMIR ART S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 2,3×▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | 226 K RON | |
| 26 | 26.MART ART IN S.R.L.▲ 1 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 1,9×▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 242,8 K RON | |
| 27 | 27.TOMA'S CRAFTS S.R.L.▼ 10 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1,9×▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 42,2 K RON | |
| 28 | 28.MULTICOLOR ELITE ART SRLnou | Comuna Berceni, Ilfov | 1,3×▼ 97,5 % | ▼ 97,5 % | 10,7 K RON | |
| 29 | 29.URBAN MODELING CONCEPT S.R.L.▼ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,2×▼ 60,7 % | ▼ 60,7 % | 216,5 K RON | |
| 30 | 30.TUCH DESIGN SRL▼ 23 | Comuna Berceni, Ilfov | 1,2×▼ 90,7 % | ▼ 90,7 % | 7,9 K RON | |
| 31 | 31.BIZANTIN STUDIO S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,2×▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 5 K RON | |
| 32 | 32.A-SALES AGENCY S.R.L.▼ 28 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,2×▼ 93,9 % | ▼ 93,9 % | 205,7 K RON | |
| 33 | 33.ALAPHILIPPE DESIGN S.R.L.▲ 4 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 1,1×▲ 107,3 % | ▲ 107,3 % | 133,3 K RON | |
| 34 | 34.ZULU ART SRL▼ 20 | Comuna Berceni, Ilfov | 1,1×▼ 85,2 % | ▼ 85,2 % | 8,2 K RON | |
| 35 | 35.SECADA PRODUCTION SRL= | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 1×▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 90,7 K RON | |
| 36 | 36.ATHENEUM ART SRL▼ 10 | Comuna Baloteşti, Ilfov | 0,7×▼ 79,1 % | ▼ 79,1 % | -101,5 K RON | |
| 37 | 37.ARTĂ BRÂNCOVENEASCĂ SRL▼ 6 | Sat Bălteni, Comuna Periş, Ilfov | 0,7×▼ 68,5 % | ▼ 68,5 % | 58,8 K RON | |
| 38 | 38.ATELIERELE DOMNEŞTI PIP&V S.R.L.▼ 20 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 0,6×▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | 6,7 K RON | |
| 39 | 39.MONICA B MANAGEMENT S.R.L.▼ 31 | Oraş Voluntari, Ilfov | 0,5×▼ 94,6 % | ▼ 94,6 % | 13,6 K RON | |
| 40 | 40.TEP ZEPI PRODUCTIONS SRL▼ 7 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 0,5×▼ 66 % | ▼ 66 % | 5,5 K RON | |
| 41 | 41.DOZER BROS FILM SRL▼ 3 | Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov | 0,5×▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 64,5 K RON | |
| 42 | 42.EMARTSPEC S.R.L.▼ 2 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 0,4×▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | -60,1 K RON | |
| 43 | 43.SILMARIL MEDIA S.R.L.▼ 24 | Oraş Voluntari, Ilfov | 0,1×▼ 97,7 % | ▼ 97,7 % | 99,9 K RON | |
| 44 | 44.DOMART S.R.L.nou | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 0,1×▼ 98,3 % | ▼ 98,3 % | -8,7 K RON |