COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Iași după lichiditate ridicată în 2022

366 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,7×, iar liderul atinge 63,8×.

FirmăLichiditate
PROPLANT SEN SRL=63,8×▼ 13,3 %
AGRICOLA COARNELE CAPREI SRL▲ 3756,9×▲ 943,3 %
REM PREST SRL▲ 829,1×▲ 16,7 %
ACVACOM SRL▼ 127,9×▼ 43,9 %
CIBUSARTIGIANI DEL GUSTO SRLnou25,7×▲ 4,7 %
MILIES M SRL▲ 5522,3×▲ 468,4 %
MDM BALNIS SRL▲ 718,4×▼ 10,5 %
AGRICOLA PRUT SRL▲ 817,4×▲ 10,5 %
FRUCT-SĂNĂTOS SRL▲ 9517,3×▲ 761,7 %
AGRO BOSS MARSEY S.R.L.▲ 516,2×▼ 4,8 %
IDEAMBIENTE SRL▲ 915,7×▲ 50,2 %
ANA COMERT SERVICII SRL=14,3×▼ 38,8 %
PISCICOLA PODISU SRL▲ 1314×▲ 66,9 %
IRIS SILVA-FOREST SRLnou11,9×—
AMBER FARMS SRL▲ 611,4×▲ 8,8 %
DUEGI TRADE SRL▼ 711,3×▼ 59,9 %
AGROMIXT SA▲ 6711,1×▲ 302,2 %
PRIMA MG SRL▼ 510,8×▼ 52,4 %
DOI BRAZI SRLnou10,3×▼ 92,3 %
MOLDOVA ŢIGĂNAŞI S.A.▲ 59,7×▲ 15,5 %
NICUS-SILV SRL▼ 169,5×▼ 75,7 %
PANDORA IMPEX SRL▼ 59,1×▼ 40,8 %
TRANSDIG SERV S.R.L.▲ 88,8×▲ 31,7 %
ALEX TRANSFOREST SRL▲ 277,4×▲ 66,4 %
COTNARI SA▲ 337,1×▲ 73,2 %
AGROMAX K SRL▼ 46,5×▼ 36,4 %
BOGDANDRUS SRL▲ 476,5×▲ 95,8 %
DOMICLES1974 S.R.L.▲ 1636,3×▲ 446,6 %
PLUMBUS COMPANY SRL▲ 435,9×▲ 78,1 %
SIMNEC SRL▲ 25,9×▼ 7 %
EMY-MAT TRANS SRL▲ 705,4×▲ 158,5 %
AGROCOM STRUNGA S.R.L.▲ 255,3×▲ 29 %
DAMASCHIN SRL▲ 265,2×▲ 27,2 %
AGROALP BAZGA S.R.L.nou4,9×▼ 75,1 %
HOFRA IMPEX SRL▲ 384,9×▲ 47 %
ZVÎNCU SRL▲ 44,7×▼ 13,5 %
STRATEGIC SRL▲ 834,6×▲ 155,8 %
DIFMAR SRL▲ 94,6×▼ 6,1 %
AGROMEC LUNGANI SA▲ 1114,6×▲ 224,1 %
AGRICERES SRL▲ 424,5×▲ 61 %
MELIFERA S.R.L.▲ 284,5×▲ 30,6 %
WLF AGRICULTURE S.R.L.▼ 344,3×▼ 86 %
AMIPETER LUX SRL▲ 104,1×▼ 5,7 %
GHELUC SRLnou3,8×▼ 66,4 %
BUTEA FARM SRL▲ 53,7×▼ 17,9 %
CRIDO RAR SRL▲ 403,5×▲ 34,4 %
AGRO-VERD SRL▲ 433,5×▲ 40,8 %
AGRIFAVORIT S.R.L.▲ 393,5×▲ 36,4 %
ANOMIS COMPANY SRL▲ 223,3×▼ 2,9 %
ENPI LAKE FISHING S.R.L.▼ 173,3×▼ 47,9 %
AGRO-VERD COZMEŞTI SRL▲ 143,2×▼ 13,4 %
YELBY MAX SRL▲ 23,1×▼ 27,8 %
MUR MAC AGRO S.R.L.▼ 303,1×▼ 67,4 %
AGRO SPRINTER BAZGA SRL▲ 763×▲ 85,9 %
DAMASCHIN-MANTA SRL▲ 403×▲ 29,7 %
ARINA 12 SRL▼ 193×▼ 47,3 %
AGROFOREST ENERGY SRL▲ 522,9×▲ 51,8 %
RENTA P ET C SRL▲ 192,9×▼ 4,9 %
AGRO IONUŢ SRLnou2,9×▲ 4,4 %
CRESLA FOREST S.R.L.▲ 892,9×▲ 102,1 %
FANY PROD-COM SRL▲ 92,8×▼ 17,4 %
LAVANDA BALLA S.R.L.nou2,8×▲ 2.650 %
PIBU - FOREST S.R.L.▲ 1172,7×▲ 124 %
CIDIEFFE SRL▼ 42,7×▼ 32,2 %
AGROSERV MGM SRL▲ 112,7×▼ 12,5 %
CIUPERCUŢA SRL▲ 322,6×▲ 22,3 %
SANAGRO CEREAL S.R.L.nou2,5×—
AGRO-TAN CONCEPT S.R.L.▲ 632,5×▲ 54 %
GAM DRAG SRL▲ 332,5×▲ 20,3 %
AGRO TRICOM TIN SRLnou2,5×—
MELONE PRODUCT SRL▲ 122,4×▼ 13,6 %
RCM-AUTO COM TRANS SRL▲ 132,4×▼ 8,7 %
AGRO-CHERY SRL▲ 342,4×▲ 19,7 %
GOLDEN SRL▲ 1012,3×▲ 88,7 %
PROTERRA SRL▼ 512,3×▼ 73,2 %
ONAGRO-LEAF S.R.L.nou2,3×▲ 101,8 %
AGRO FARM ILONA S.R.L.▼ 112,3×▼ 37,3 %
PRODALEX SRL=2,3×▼ 25,1 %
PREST SERV IMPEX SRL▲ 1062,2×▲ 88,1 %
AGRO C. SIMIONAŞ S.R.L.▼ 362,2×▼ 56,6 %
AGRI DINEL SRL▲ 1772,2×▲ 182,1 %
AMA YRY TEHNIC SRL▲ 832,2×▲ 66,4 %
AGRICOLA POPRICANI SRL▲ 732,2×▲ 58,8 %
LUCEAFARUL SA▼ 432,2×▼ 59,7 %
CANDIUM SRLnou2,2×▼ 15 %
AGRARUS TRADE SRL▲ 1622,1×▲ 149,4 %
AGRIMEST SRL▲ 22×▼ 19,5 %
SMART OIL SRL▼ 211,9×▼ 46 %
ROMPESCARIS SRL▲ 451,9×▲ 20,5 %
ASCON COMPANY SRL▲ 231,9×▲ 2,1 %
AGROCOOP UNIREA SRL▲ 1061,9×▲ 73,9 %
SARPELE SRL▲ 231,9×▲ 1,6 %
CAVIOR AGRO SRL▼ 501,8×▼ 63,8 %
HOLI MARK SRL▲ 251,8×▲ 0,6 %
EMY-MAT AGRO-SERV SRL▲ 561,8×▲ 30 %
NICO-EMY FOREST S.R.L.▲ 41,8×▼ 13 %
M.H.AREAL SRL▲ 111,8×▼ 8,7 %
AGROIMPACT SRL▼ 621,8×▼ 69,1 %
PESCOM ANDREX SRL▼ 951,8×▼ 95,6 %
GHERGHICEANU SRL▲ 211,7×▼ 4,4 %

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Iași

CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
285 firme · 918,4 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
10 firme · 192,9 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
10 firme · 154,8 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
55 firme · 139,2 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
30 firme · 35,7 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
30 firme · 35,6 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
44 firme · 31 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
9 firme · 25,5 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
11 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
2 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
11 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
4 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
4 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
3 firme · 2,5 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
2 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
7 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
23 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
1 firme · 212,8 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
8 firme · 205,6 K RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
2 firme · 194 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
2 firme · 161,7 K RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci