Top 100 firme — Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală, Harghita după lichiditate ridicată în 2021
28 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 57,9×.
28 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 57,9×.
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TUL-MOB-CAN SRL▲ 3 | Sat Tulgheş, Comuna Tulgheş, Harghita | 57,9×▲ 509 % | ▲ 509 % | 479,4 K RON | |
| 2 | 2.EXXON IMPEX SRL▼ 1 | Sat Văleni, Comuna Feliceni, Harghita | 38,3×▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 454 K RON | |
| 3 | 3.MEDIX SRL= | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 18,4×▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.ABC MOBIL SRL▼ 2 | Sat Zetea, Comuna Zetea, Harghita | 16,7×▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 393,2 K RON | |
| 5 | 5.LEMNCO-TAMAS SRL▲ 1 | Sat Lupeni, Comuna Lupeni, Harghita | 10,5×▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | 260,2 K RON | |
| 6 | 6.VEKTOR-COM SRL▲ 7 | Loc. Beteşti, Oraş Cristuru Secuiesc, Harghita | 4,1×▲ 103,5 % | ▲ 103,5 % | 857,3 K RON | |
| 7 | 7.DIMLEX SRL▲ 2 | Sat Văleni, Comuna Feliceni, Harghita | 3,8×▲ 53,4 % | ▲ 53,4 % | 127,9 K RON | |
| 8 | 8.SKANDIA-FA SRL▲ 14 | Sat Sub Cetate, Comuna Zetea, Harghita | 3,3×▲ 388,1 % | ▲ 388,1 % | -25,1 K RON | |
| 9 | 9.EURO SANGIFT SRL▼ 1 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 3,1×▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 3,9 mil. RON | |
| 10 | 10.FLY DIFFUSION SRL▲ 1 | Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, Harghita | 2,9×▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 744,7 K RON | |
| 11 | 11.WOODEN PRODIMPEX SRL▼ 4 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,9×▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 56,5 K RON | |
| 12 | 12.LAAR-IMPEX SRL= | Sat Sâncrai, Comuna Dealu, Harghita | 2,4×▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 252 K RON | |
| 13 | 13.PLASTMET SRL▲ 1 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,6×▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 63,2 K RON | |
| 14 | 14.ZOLYA & ZOLYA SRL▲ 3 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,1×▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 29,2 K RON | |
| 15 | 15.MASS-ROLL SRL= | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 1,1×▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 111,1 K RON | |
| 16 | 16.TIPLI PROD SRL▼ 6 | Sat Morăreni, Comuna Lupeni, Harghita | 1×▼ 57 % | ▼ 57 % | 27,8 K RON | |
| 17 | 17.NEXUS SRL▲ 3 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 0,7×▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 7,4 K RON | |
| 18 | 18.TABULA SRL= | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 0,7×▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 621,4 K RON | |
| 19 | 19.ROMLEMN SRL▲ 2 | Sat Tibod, Comuna Dealu, Harghita | 0,7×0,0% | 0,0% | 542 RON | |
| 20 | 20.ROM FRANK SRL▼ 4 | Sat Poloniţa, Comuna Feliceni, Harghita | 0,6×▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | -140,9 K RON | |
| 21 | 21.FABOLTRAY S.R.L.nou | Sat Praid, Comuna Praid, Harghita | 0,6×— | — | — | 231,2 K RON |
| 22 | 22.T & A ECOBRIKETT S.R.L.nou | Sat Valea Boros, Comuna Lunca de Jos, Harghita | 0,5×▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 58,8 K RON | |
| 23 | 23.CONSTR ZSOLATI SRL▲ 2 | Sat Dealu, Comuna Dealu, Harghita | 0,4×▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | -54,2 K RON | |
| 24 | 24.TREFOREX SRL▼ 1 | Municipiul Topliţa, Harghita | 0,4×▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 25 | 25.CONSENSUS IMPEX SRL▼ 1 | Loc. Beteşti, Oraş Cristuru Secuiesc, Harghita | 0,4×▼ 30 % | ▼ 30 % | -391,3 K RON | |
| 26 | 26.EXELSA IMOBIL SRL▲ 1 | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 0,2×▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | -17,2 K RON | |
| 27 | 27.AMECO RENEWABLE ENERGY SRL▲ 1 | Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita | 0,1×0,0% | 0,0% | 93,7 K RON | |
| 28 | 28.MAZLISTA SIKASZO S.R.L.▼ 2 | Sat Sicasău, Comuna Zetea, Harghita | 0,1×▼ 54,6 % | ▼ 54,6 % | 1,8 K RON |
Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci