COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Giurgiu după lichiditate ridicată în 2013

237 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,2×, iar liderul atinge 22,7×.

FirmăLichiditate
FLOVER S.R.L.▲ 1822,7×▲ 552,6 %
PRESTASERV INVEST SRLnou16,5×—
CONSIG SA▲ 611,5×▲ 113,4 %
CORVI MORENO IMPRESA SRLnou10,8×—
TRADING LINE PORT SERVICES S.R.L.▲ 5610,1×▲ 599,3 %
SOGARD SRL▲ 1010×▲ 150,1 %
MEGADAN GENERAL CONSTRUCT SRL▲ 217,8×▲ 195,9 %
MARTIN LARCONSTRUCT SRL▲ 146,6×▲ 110,5 %
BTS CONSTRUCT INT SRL▲ 86,6×▲ 81,8 %
EURO MIRABELL CONSTRUCT SRLnou6,4×▼ 60,9 %
HARD ELECTRIC SRL▼ 15,4×▲ 0,9 %
INSTAL CONSTRUCT TMJ SRL▲ 235,3×▲ 150 %
COMVAM IMPEX SRLnou4,8×—
FIN CON 2007 SRL▼ 84,5×▼ 36,2 %
ELECTROTERM CONSTRUCT SRLnou4,5×▲ 55,2 %
BIGFLO CONSTRUCT SRL▲ 664,1×▲ 266,4 %
DO-MI-NI DE LUX SRLnou3,8×—
ELIROD CONSTRUCT SRL▲ 23,8×▲ 9,5 %
AQUA ADRIAN SRLnou3,7×▼ 0,8 %
KOROMA STAR SRLnou3,4×—
SONMAR COMPANY CONSTRUCT SRLnou3,1×▼ 77,5 %
MATMAR IMPEX SRL▲ 573×▲ 156,9 %
ROBY DESIGN CONSTRUCT SRL▲ 772,9×▲ 188,2 %
STYLE CONSTRUCT SRL▲ 222,9×▲ 68 %
MARYASS INSTAL CONSTRUCT SRLnou2,9×▲ 146,2 %
FRAȚII LIOTINO SRL▲ 552,8×▲ 147,4 %
REMAT COM 2008 SRLnou2,8×—
DAB PRIME CONSULTING SRLnou2,8×▲ 27.600 %
INTERCOM CONSTRUCTEXPERT SRLnou2,8×—
ABIA MATCON SRL▲ 62,8×▲ 36,1 %
MARCOS CONSTRUCT SRLnou2,7×▼ 8,4 %
TFT INVEST SRL▼ 112,7×▼ 17,7 %
M C CONPREST SRL▼ 22,6×▲ 6,1 %
HELIOS TRADING GROUP SRL▼ 162,6×▼ 27,7 %
EDIL BASCO CONSTRUCT SRL▲ 162,5×▲ 52,4 %
TRANS MOBIL CONSTRUCT SRLnou2,5×—
INVEST CONSTRUCT SRL▼ 352,5×▼ 87,7 %
SAV CONSTRUCT SRL▲ 102,5×▲ 42,8 %
FIN ART CONSTRUCT SRL▼ 22,4×▲ 23,2 %
SENS INSTAL SRL▲ 252,4×▲ 76,9 %
MAFIN SRL▼ 302,4×▼ 55,8 %
PRO ENERG SERV SRL▼ 92,3×▲ 6,5 %
INVEST GENERAL CONSTRUCT SRL▼ 12,3×▲ 25,6 %
CON STAN CONSTRUCT SRLnou2,3×▼ 35,8 %
TOTAL CONFORT TRANSPORT SRL▲ 692,2×▲ 121,2 %
AMBIENTAL IDEAL CONSTRUCT SRL▲ 782,1×▲ 117,7 %
HIGH TECHNOLOGY SRLnou2,1×▲ 58,3 %
ART QUALITY CONSTRUCT SRL▲ 1302×▲ 214,1 %
CTC EDIL CONSTRUCT SRL▼ 81,9×▲ 5,4 %
RANDI GENERAL CONSTRUCT SRL▼ 471,8×▼ 90,5 %
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO GIURGIU SA▲ 111,8×▲ 28,9 %
FONI CONS SRL▼ 71,8×▲ 1,7 %
INSTAL SISTEM ENERGY SRL▼ 11,8×▲ 12,4 %
VIP CONSTRUCT SRLnou1,8×▲ 14,3 %
ROMTECH STANDARD CONSTRUCT SRL▲ 191,8×▲ 45,5 %
GIRA MEGA CONSTRUCT SRLnou1,8×▲ 207 %
ICV INTERNAŢIONAL CONSTRUCT SRLnou1,7×▲ 186,7 %
CONSTRUCT ROMSTRADE CONSITRANS SRL▲ 401,7×▲ 66,7 %
ELECTRO CUTTING SRL▲ 121,7×▲ 35 %
SILVDIA COM SRL▼ 51,6×▲ 5,8 %
MOGHIANU CONSTRUCT SRL▲ 271,6×▲ 50,9 %
MAR CONSTRUCT SRLnou1,6×▼ 2,4 %
EUROPHONE SRLnou1,6×▲ 387,5 %
EQINOX CONSTRUCTII SRLnou1,6×—
EGIS SRL▲ 201,5×▲ 38,7 %
PRODCUS SRL▼ 271,5×▼ 19,2 %
TOSCANA NC SRLnou1,5×▲ 81,9 %
ROX 2008 COMPANY SRLnou1,5×—
EXPERIANCE CONSTRUCT SRL▼ 191,5×▼ 10,8 %
BMD CONSTRUCT SRL▼ 111,5×0,0%
DANCONS 06 SRL▼ 181,4×▼ 11,2 %
TABLA CONSTRUCT SRL▲ 221,4×▲ 37,9 %
HIDROCONSTRUCT MONTAJ SRL▼ 151,4×▼ 6,1 %
MADANIS SRL▼ 81,4×▲ 5,3 %
ABRIG METAL SRLnou1,4×—
NICOS PROD SRL▲ 871,3×▲ 80,8 %
ASCENDENT SRL▲ 151,3×▲ 25 %
SODRA SRL▼ 181,3×▼ 11,7 %
AGAN TRUST SRL▲ 501,3×▲ 36,2 %
GEORGEL ŞI RADU CONSTRUCT SRL▼ 171,3×▼ 5,9 %
HAGIESCU SRL▼ 91,3×▲ 4,1 %
CEFAIN CONSTRUCT SRL▲ 1461,3×▲ 635,3 %
RIN CONSTRUCT SRL▲ 931,3×▲ 92,3 %
NEARTEAM CONSTRUCT SRLnou1,3×—
SKY CONSTRUCT PLUS SRLnou1,2×—
RAV CONSTRUCT ESTATE SRL▼ 321,2×▼ 22,6 %
MELAMEX SRL▲ 391,2×▲ 28,4 %
MARIO NICO CONSTRUCT SRL▼ 121,2×0,0%
SAMCAS CONSTRUCT SRL▼ 111,2×▲ 0,8 %
PAK INDUSTRIAL S.R.L.nou1,2×—
ELISAN SRL=1,2×▲ 12,3 %
DECEBAL CONSTRUCT GRUP SRL▼ 81,2×▲ 7,2 %
PADA INSTAL CONSTRUCT SRL▲ 41,2×▲ 16,7 %
TRANSFRONTALIER SRL▼ 931,2×▼ 96,7 %
CRISOR INVESTMENT SRL▲ 381,2×▲ 25,8 %
CRISIR INSTAL SRL▼ 231,2×▼ 3,3 %
ALEX & ANCA CONSTRUCT SRLnou1,2×—
MILITARII EDIL INVEST SRL▼ 121,2×▲ 5,5 %
ALPHA CONSTRUCTION & ENGINEERING SRL=1,2×▲ 13,7 %
DESIGN PAN CRIS CONSTRUCT SRL▲ 421,2×▲ 32,2 %

Codurile CAEN din construcții — Giurgiu

CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
702 firme · 783,5 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
244 firme · 596 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 210,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
98 firme · 166,2 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 95,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
23 firme · 69,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
89 firme · 66,6 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
50 firme · 34,5 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
13 firme · 29,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
38 firme · 20,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
17 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
26 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
18 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
9 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
8 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
10 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
7 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
12 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
1 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 528,5 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
1 firme · 396,4 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
3 firme · 274,1 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 244,7 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci