Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Giurgiu după lichiditate ridicată în 2023
71 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 12,5×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MGV CLUB SRL▲ 22 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 12,5×▲ 808 % | ▲ 808 % | 838,1 K RON | |
| 2 | 2.RESTAURANT CASA RO S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 8×— | — | 390,6 K RON | |
| 3 | 3.SUNNY DELIVERY S.R.L.▲ 34 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 5,7×▲ 626,6 % | ▲ 626,6 % | 3,6 mil. RON | |
| 4 | 4.REBE SEN DARI S.R.L.▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 5,3×▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 81,8 K RON | |
| 5 | 5.REAL COOKIES S.R.L.▲ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4,7×▲ 160,8 % | ▲ 160,8 % | 3,2 K RON | |
| 6 | 6.POMPILIU SRL= | Comuna Frăteşti, Giurgiu | 4,4×▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | -139 K RON | |
| 7 | 7.GOOD FOOD GRILL S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4,2×▼ 97,4 % | ▼ 97,4 % | 155,7 K RON | |
| 8 | 8.A & M CREATIVE ARTS SOLUTIONS S.R.L.nou | Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 3,6×▼ 53,4 % | ▼ 53,4 % | 91,5 K RON | |
| 9 | 9.ROXANA SRL▲ 19 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 3,3×▲ 190,2 % | ▲ 190,2 % | 717,9 K RON | |
| 10 | 10.CASA CIOCÎRLAN SRL▲ 9 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 3,2×▲ 111,9 % | ▲ 111,9 % | -8,9 K RON | |
| 11 | 11.CELSY MIRABELA PROD S.R.L.▲ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,2×▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 12,5 K RON | |
| 12 | 12.CALYPSO FOOD SRL▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,2×▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 1,3 K RON | |
| 13 | 13.FUTURE INDUSTRIAL GASES S.R.L.nou | Sat Trestieni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 2,1×— | — | — | 84,3 K RON |
| 14 | 14.AZUR COM SRL▲ 20 | Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu | 1,9×▲ 125,3 % | ▲ 125,3 % | 545,5 K RON | |
| 15 | 15.NEXT DOVINOT 89 SRL▼ 13 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 1,8×▼ 82,3 % | ▼ 82,3 % | 444,1 K RON | |
| 16 | 16.EMARTIN LUX S.R.L.▲ 40 | Sat Neajlovu, Comuna Clejani, Giurgiu | 1,7×▲ 3.300 % | ▲ 3.300 % | 90,5 K RON | |
| 17 | 17.DOVINOT IMPEX SRL▼ 16 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 1,7×▼ 90,4 % | ▼ 90,4 % | 446,1 K RON | |
| 18 | 18.LA PARC CHIAJNA S.R.L.nou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,6×▼ 95,8 % | ▼ 95,8 % | 21,7 K RON | |
| 19 | 19.GRADINA SABARENI S.R.L.nou | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 1,6×▼ 80,2 % | ▼ 80,2 % | 148,7 K RON | |
| 20 | 20.STARFOOD OCTAVIAN S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,4×▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 4,2 K RON | |
| 21 | 21.NANNA EVENTS S.R.L.▼ 3 | Sat Teişori, Comuna Bulbucata, Giurgiu | 1,4×▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 33,3 K RON | |
| 22 | 22.BALLROOM SAGA S.R.L.▲ 14 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,3×▲ 61 % | ▲ 61 % | 1,8 mil. RON | |
| 23 | 23.MZK CREATIVE FOOD S.R.L.▼ 3 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 1,3×▼ 14 % | ▼ 14 % | 230,9 K RON | |
| 24 | 24.PIZZERIA DAL MAESTRO S.R.L.▲ 1 | Sat Braniştea, Comuna Oinacu, Giurgiu | 1,3×▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 19 K RON | |
| 25 | 25.ANDREI ŞI IOANA IMPEX SRL▼ 17 | Sat Crivina, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,3×▼ 74,9 % | ▼ 74,9 % | -37,8 K RON | |
| 26 | 26.CONSTANT ALIMENT SRL▲ 6 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,3×▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 3,7 K RON | |
| 27 | 27.INTER EXPRESS FOOD S.R.L.▼ 17 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,2×▼ 58 % | ▼ 58 % | 70,5 K RON | |
| 28 | 28.ARDEX SPECIAL SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,2×▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 10,9 K RON | |
| 29 | 29.NYK ŞI BREND COMERŢ S.R.L.nou | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 1,1×▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 12,2 K RON | |
| 30 | 30.BIMBI & POMPE BROTHERS LAZĂR S.R.L.▼ 1 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 1×▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | -12,3 K RON | |
| 31 | 31.MS SOLEIL IMPORT EXPORT SRL= | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1×▲ 1 % | ▲ 1 % | -33,3 K RON | |
| 32 | 32.FANCY VAN S.R.L.nou | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 1×▲ 130,2 % | ▲ 130,2 % | 1 RON | |
| 33 | 33.CENTRUL DE COMERT BOLINTIN VALE SRLnou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1×▲ 59 % | ▲ 59 % | 66,6 K RON | |
| 34 | 34.A.D.C SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1×▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 7,6 K RON | |
| 35 | 35.THE FOOD TRIBE GUYS S.R.L.▼ 14 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 0,9×▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 276,8 K RON | |
| 36 | 36.LUKYS SMART CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 0,9×— | — | — | 68,1 K RON |
| 37 | 37.BUGA IDEA INVEST S.R.L.▼ 33 | Sat Pădureni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 0,6×▼ 90,9 % | ▼ 90,9 % | -88,9 K RON | |
| 38 | 38.ZEBRAKA S.R.L.nou | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 0,6×▲ 306,7 % | ▲ 306,7 % | -16,1 K RON | |
| 39 | 39.DIPLOMAT GARDEN S.R.L.▼ 26 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,6×▼ 68,1 % | ▼ 68,1 % | 4,7 K RON | |
| 40 | 40.NOMADIC MICRO SERVICES S.R.L.▼ 33 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,6×▼ 89 % | ▼ 89 % | 78,4 K RON | |
| 41 | 41.ARIA GRILL S.R.L.▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,6×▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | -478,2 K RON | |
| 42 | 42.LA MARIAN ȘI FLORIN SRL▼ 33 | Sat Zboiu, Comuna Greaca, Giurgiu | 0,5×▼ 85,4 % | ▼ 85,4 % | -31,5 K RON | |
| 43 | 43.NEW SAL SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,5×▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 302,8 K RON | |
| 44 | 44.ARSIS EVENTS S.R.L.nou | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 0,5×— | — | — | -44 K RON |
| 45 | 45.AMON SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,4×▼ 47 % | ▼ 47 % | 316,5 K RON | |
| 46 | 46.MIORITA SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,4×▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 78,3 K RON | |
| 47 | 47.JAZZMASTER INVEST SRL▼ 14 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 0,4×▼ 54,1 % | ▼ 54,1 % | -162,3 K RON | |
| 48 | 48.AMAPAN SRL▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,3×▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 831,7 K RON | |
| 49 | 49.CHAPTER FOOD SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,3×▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | -66,9 K RON | |
| 50 | 50.TUNAHANI H AND M S.R.L.▼ 38 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 0,3×▼ 84,4 % | ▼ 84,4 % | 123,9 K RON | |
| 51 | 51.CATIANA MAR SRL▼ 24 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,3×▼ 70,8 % | ▼ 70,8 % | 19,6 K RON | |
| 52 | 52.VENT MEDIA S.R.L.nou | Sat Comana, Comuna Comana, Giurgiu | 0,3×▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | -509,9 K RON | |
| 53 | 53.BLUE JOLIE S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,3×— | — | — | -74,1 K RON |
| 54 | 54.HAPPY LINES TRANSFER S.R.L.▼ 37 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,2×▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | -114,6 K RON | |
| 55 | 55.DOMENIUL CU PALMIERI S.R.L.▼ 9 | Sat Singureni, Comuna Singureni, Giurgiu | 0,2×▲ 5 % | ▲ 5 % | 59,9 K RON | |
| 56 | 56.AMY COMPANY CONSTRUCT SRLnou | Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu | 0,2×▲ 75 % | ▲ 75 % | 57 K RON | |
| 57 | 57.VLASIA SRL▼ 3 | Sat Naipu, Comuna Ghimpaţi, Giurgiu | 0,2×▲ 80 % | ▲ 80 % | 8 K RON | |
| 58 | 58.FERMA KILOMETRUL 36 SRL▼ 8 | Sat Găiseni, Comuna Găiseni, Giurgiu | 0,2×▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 464,2 K RON | |
| 59 | 59.DAFAREL PRODIMPEX SRL▼ 10 | Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 0,2×▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 9,7 K RON | |
| 60 | 60.BABY BURGERS S.R.L.▼ 18 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,2×▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | -96 K RON | |
| 61 | 61.GILBERT & ALICE SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,1×▲ 62,5 % | ▲ 62,5 % | -228,1 K RON | |
| 62 | 62.THE FIRST SWIMMING POOL SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,1×▲ 20 % | ▲ 20 % | -2,9 K RON | |
| 63 | 63.RODIMEX SRL▼ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,1×0,0% | 0,0% | 49 K RON | |
| 64 | 64.SOUVLAKY GRILL FOOD S.R.L.▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,1×0,0% | 0,0% | 63,6 K RON | |
| 65 | 65.CONFORT FOOD S.R.L.▼ 27 | Sat Iepureşti, Comuna Iepureşti, Giurgiu | 0,1×▼ 89,7 % | ▼ 89,7 % | -66,5 K RON | |
| 66 | 66.YANNIS AD IMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,1×▲ 40 % | ▲ 40 % | -64,8 K RON | |
| 67 | 67.DOI STEJARI SRLnou | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 0,1×▼ 75 % | ▼ 75 % | -42,2 K RON | |
| 68 | 68.DEYU COM 2018 S.R.L.nou | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 0,1×▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | -124,6 K RON | |
| 69 | 69.ANTHEIA FOOD CATERING S.R.L.▼ 22 | Sat Bucşani, Comuna Bucşani, Giurgiu | 0,1×▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | -197,3 K RON | |
| 70 | 70.PRESTAUTO BUCUR SRL▼ 22 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0,1×▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 71,9 K RON | |
| 71 | 71.FOFO PROD COM SRL▼ 14 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 0×▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 66,7 K RON |