COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Dolj după lichiditate ridicată în 2024

260 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,9×, iar liderul atinge 18,4×.

FirmăLichiditate
NOBEL FOODBALL S.R.L.nou18,4×▲ 39,6 %
AMBASADOR CENTER SRL▲ 709,1×▲ 316 %
PROJECTABLE SOLUTIONS S.R.L.▲ 27,9×▼ 14,4 %
DRANGO DOMIX S.R.L.▲ 57,1×0,0%
IL PADRINO DOMINO S.R.L.▼ 16×▼ 35,4 %
PARC-TURISM SA▲ 65,8×▼ 3,7 %
POFTIM LA NASHA S.R.L.nou5×▲ 458,9 %
CRISTIANAFOOD S.R.L.▲ 85×▼ 8,2 %
SARIROBY IMPEX S.R.L.▲ 124,3×0,0%
CITY DINER SRL▲ 374,3×▲ 44,6 %
PADELA FRESH PASTA S.R.L.▲ 264,2×▲ 25,5 %
EPOCA RESTAURANT SRL▲ 754×▲ 124,2 %
LA GRĂTARUL BUN S.R.L.nou3,6×—
NAFI GENCOM SRL▲ 523,4×▲ 43,5 %
PRAZUCA S.R.L.▲ 1143,3×▲ 200,9 %
GABYCRISFOOD S.R.L.▲ 893,2×▲ 123,9 %
BIGOS FOOD S.R.L.nou3,2×—
PAX COFFEE COMPANY SRLnou3,1×▼ 2,2 %
SCORDO TOP CONSULTING S.R.L.▲ 393×▲ 18 %
PRO MXM S.R.L.nou2,8×▲ 313,2 %
DCA ACHIZITII SRL▲ 322,7×▲ 1,5 %
PULSERAS ATELIER S.R.L.▲ 12,6×▼ 36 %
INTIM 1996 S.R. SRL▲ 222,6×▼ 14 %
SANDWICHEF S.R.L.nou2,6×▲ 1.506,3 %
YASOFI FUN S.R.L.▲ 1492,5×▲ 286,2 %
GALATA FOOD S.R.L.nou2,5×▼ 97,1 %
CARANI SERV S.R.L.▲ 802,4×▲ 74,3 %
TOL CONSTRUCT SRLnou2,4×▼ 67,3 %
ARIS RAV SRL▲ 222,4×▼ 14,8 %
DG-COROANA ALBĂ SRL▼ 22,4×▼ 34,7 %
EVO VANFOOD S.R.L.▼ 22,3×▼ 35,8 %
OSUTĂ 9 S.R.L.▲ 422,3×▲ 5,1 %
MY NEW LOOK STUDIO S.R.L.nou2,3×▲ 221,4 %
TASTY PIZZA FILIASI S.R.L.nou2,2×—
RESTOCUCINA S.R.L.▲ 582,1×▲ 27,1 %
MIM PROD FOOD S.R.L.▼ 52,1×▼ 41 %
FUAD HELANA S.R.L.nou2×—
RAISA MAR EVENTS S.R.L.nou2×▼ 45,4 %
FOOD CRAIOVIȚA S.R.L.▲ 2192×▲ 1.860 %
MICLE COM SRL▼ 222×▼ 58,6 %
ALL UNIVERSAL SRL▲ 951,9×▲ 80,8 %
FODEMI SRL▼ 411,9×▼ 92,2 %
NELU OȘANU S.R.L.nou1,9×—
TIHIABAL SRL▲ 651,8×▲ 30,9 %
HOTEL MELISS S.R.L.nou1,8×▼ 25,9 %
MARIMAT LEX S.R.L.▲ 141,8×▼ 29,2 %
CRIAD CLUB CENTRAL S.R.L.▼ 321,7×▼ 68,4 %
DBF GROUP SRL▲ 271,7×▼ 19,3 %
VIKTORIA HOUSE S.R.L.▲ 151,7×▼ 29,9 %
NICOROM FOOD SRL▲ 511,6×▲ 11,6 %
BAXTER ICEPOP S.R.L.▼ 491,6×▼ 89 %
AUDENTES SRL▲ 291,6×▼ 19,5 %
ROSBADAS SRL▲ 1671,6×▲ 511,5 %
ALYALEXA GOURMET S.R.L.▲ 931,6×▲ 74,7 %
GASTROGAMA SRL▲ 211,6×▼ 24,8 %
HATE SRL▲ 1401,6×▲ 265,1 %
EXPERA IMPEX SRLnou1,6×▲ 66 %
MINUTUL SRL▲ 411,5×▲ 4,8 %
VIRGIL'S BBQ SRL▲ 411,5×▲ 2,7 %
DEN EVENTS SRL▼ 251,5×▼ 56,2 %
PIZZERIA DARRIN & NICOLE S.R.L.▲ 331,5×▼ 8,6 %
MONAMONA FACTORY S.R.L.▼ 261,5×▼ 56,9 %
BIMARAM COMERCIAL SRLnou1,4×▲ 3.500 %
AYANIS CLEVER COMPANY S.R.L.▼ 121,4×▼ 48 %
CLEO COM SRL▼ 511,4×▼ 74,7 %
TASTYTREATS S.R.L.nou1,4×▲ 111,9 %
ROYAL AMMAN INVEST SRL▼ 291,4×▼ 57,1 %
NYK CONSTRUCT SRL▲ 271,4×▼ 13,6 %
BLACKSTONE STUDIO SRL▼ 71,4×▼ 43,5 %
ART-X SRLnou1,4×▼ 81,5 %
NELU & ADE SRL▼ 521,4×▼ 70,7 %
DUMAR EXIM SRL▲ 131,3×▼ 28,5 %
MODERN DANIEL PIZZA S.R.L.nou1,3×—
ZAHARO PLASTIO S.R.L.nou1,2×▼ 62 %
DEPES SRL▲ 391,2×▼ 6,8 %
BIO FAST FOOD S.R.L.▼ 561,2×▼ 73,4 %
EAT AND GO S.R.L.▲ 141,2×▼ 29,1 %
EXPRESS RESSL LOGISTIK S.R.L.nou1,2×—
YANIS & AYAN S.R.L.▲ 651,2×▲ 28,4 %
CULINARY SOLUTION SRLnou1,2×▲ 54,6 %
ROHAUS SRL▲ 431,2×▼ 0,8 %
STIMIR COM SRL▼ 91,2×▼ 45,6 %
PELLI WAY S.R.L.▲ 581,2×▲ 20,4 %
GALLESE SRL▲ 331,2×▼ 9,3 %
CLUB ZERYLLO'S SRL▲ 451,1×▲ 3,7 %
CO & NIT CENTER S.R.L.nou1,1×▲ 15,5 %
FOOD SOLUTION ACG SRL▼ 201,1×▼ 53,2 %
PYORT SRL▲ 161,1×▼ 23,1 %
MATFOOD S.R.L.▼ 51,1×▼ 42,3 %
AMMANFOOD S.R.L.nou1,1×—
KARLYS FOOD S.R.L.▲ 1191×▲ 225 %
IRIEL S.R.L.nou1×▲ 22,4 %
ECARO EVENT S.R.L.▲ 661×▲ 39,7 %
PORTUGHEZ GRILL S.R.L.▲ 481×▲ 3,1 %
RIBS HOUSE S.R.L.▼ 891×▼ 88,4 %
DAVINCO SRL▼ 311×▼ 59 %
VS KRISTIANOS SRLnou1×▲ 83 %
TAKEAWAY GRILL S.R.L.▲ 51×▼ 33,3 %
CASE NOI SRL▲ 891×▲ 75,9 %
PALA DONER S.R.L.nou0,9×—

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci