Top 100 firme — IT și comunicații, Dâmbovița după lichiditate ridicată în 2023
217 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 4,1×, iar liderul atinge 69,5×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DSCT SOFT & INTELLIGENCE S.R.L.▲ 11 | Sat Vlăsceni, Comuna Potlogi, Dâmboviţa | 69,5×▲ 167 % | ▲ 167 % | 977 K RON | |
| 2 | 2.RONNIN BROADCAST S.R.L.nou | Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 58,9×▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 3 | 3.ADVANCED NETWORK SYSTEMS S.R.L.nou | Sat Dârza, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 52,2×— | — | — | 689,6 K RON |
| 4 | 4.ONTEK TEAM SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 50,6×▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 5 | 5.CODE-FU S.R.L.nou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 46,4×▼ 84 % | ▼ 84 % | 237,3 K RON | |
| 6 | 6.BIANK SOLUTION S.R.L.-D.nou | Sat Dârza, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 40,3×▲ 106,1 % | ▲ 106,1 % | 44,7 K RON | |
| 7 | 7.ADAMO EDUCATION S.R.L.nou | Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, Dâmboviţa | 39,2×▼ 72,2 % | ▼ 72,2 % | 388,8 K RON | |
| 8 | 8.MEDIA D2S SRL▲ 119 | Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, Dâmboviţa | 32,3×▲ 2.313,4 % | ▲ 2.313,4 % | 252,6 K RON | |
| 9 | 9.IL DEVS CONSULTING S.R.L.nou | Sat Gura Ocniţei, Comuna Gura Ocniţei, Dâmboviţa | 31,5×— | — | — | 202,2 K RON |
| 10 | 10.EXTRA MOBILE DEV DISTRICT S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 31×▼ 67,7 % | ▼ 67,7 % | 217,7 K RON | |
| 11 | 11.RAPIDCLOUD SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 30,7×▼ 91,1 % | ▼ 91,1 % | 363,1 K RON | |
| 12 | 12.UC4 AUTOMIC IT RIANI S.R.L.▼ 9 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 26,6×▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 491,9 K RON | |
| 13 | 13.SOFTBOX S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 24,5×▲ 34.828,6 % | ▲ 34.828,6 % | 805,5 K RON | |
| 14 | 14.SMART CONNECT SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Braniştea, Comuna Braniştea, Dâmboviţa | 22,3×— | — | 144 K RON | |
| 15 | 15.POLIDEVWORLD S.R.L.▲ 11 | Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 21,6×▲ 53,4 % | ▲ 53,4 % | 363,1 K RON | |
| 16 | 16.CLOUD NATIVE SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 21,5×— | — | — | 626,7 K RON |
| 17 | 17.INFORATEDI CONSULT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 21,5×▼ 59,4 % | ▼ 59,4 % | 557,1 K RON | |
| 18 | 18.FDST PROD S.R.L.▲ 4 | Sat Şelaru, Comuna Şelaru, Dâmboviţa | 21,2×▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 488,9 K RON | |
| 19 | 19.GOLDEN DATA VAULT S.R.L.nou | Sat Zăvoiu, Comuna Mogoşani, Dâmboviţa | 20,2×▲ 15.438,5 % | ▲ 15.438,5 % | 1 mil. RON | |
| 20 | 20.CRT-CONSTRUCTII RETELE TELECOMUNICATII S.R.L.▲ 63 | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 20×▲ 530,6 % | ▲ 530,6 % | 509,6 K RON | |
| 21 | 21.SUPPORT DIVISION GROUP SRL▲ 84 | Sat Serdanu, Comuna Lunguleţu, Dâmboviţa | 18×▲ 727,1 % | ▲ 727,1 % | 437,9 K RON | |
| 22 | 22.JIRATECH S.R.L.▲ 79 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 18×▲ 672,1 % | ▲ 672,1 % | 213,4 K RON | |
| 23 | 23.PRINTTELROM S.R.L.▲ 119 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 17,7×▲ 1.691,9 % | ▲ 1.691,9 % | 266,5 K RON | |
| 24 | 24.EUROMEDIA MUNTENIA NEWS S.R.L.▼ 6 | Sat Vulcana-Băi, Comuna Vulcana-Băi, Dâmboviţa | 17×▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 113,1 K RON | |
| 25 | 25.MATU PONOS S.R.L.nou | Sat Băleni Sârbi, Comuna Băleni, Dâmboviţa | 16,2×— | — | 284,5 K RON | |
| 26 | 26.WEBCANYON FINANCE S.R.L.nou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 16,1×— | — | — | 196,8 K RON |
| 27 | 27.BILGEWATER CARTEL S.R.L.▲ 6 | Sat Adânca, Comuna Gura Ocniţei, Dâmboviţa | 15,8×▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 210,7 K RON | |
| 28 | 28.EYA SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Dărmăneşti, Comuna Dărmăneşti, Dâmboviţa | 15,7×— | — | — | 575,1 K RON |
| 29 | 29.FLANCHE CREATIVE LABS SRLnou | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 15,4×▲ 1.379,8 % | ▲ 1.379,8 % | 723,9 K RON | |
| 30 | 30.TNT UPGRADE ERP INTEGRATION S.R.L.nou | Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 14,2×— | — | — | 445,5 K RON |
| 31 | 31.BAUR BBC CONSULTING S.R.L.▼ 10 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 13,9×▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 293,8 K RON | |
| 32 | 32.CODEPEAK SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 13,7×▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | 143,4 K RON | |
| 33 | 33.TRICUBIQ SOLUTIONS S.R.L.▲ 14 | Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, Dâmboviţa | 13,7×▲ 95,4 % | ▲ 95,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 34 | 34.CP BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L.nou | Sat Poieniţa, Comuna Poiana, Dâmboviţa | 13,6×▼ 54,1 % | ▼ 54,1 % | -3,9 K RON | |
| 35 | 35.NEGSIDERMET PROD S.R.L.▼ 34 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 13,3×▼ 93,9 % | ▼ 93,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 36 | 36.EL AEON CORP S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 13×▼ 92,1 % | ▼ 92,1 % | 333,9 K RON | |
| 37 | 37.RAL INFO SERV SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 12,6×▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 22,2 K RON | |
| 38 | 38.RIGGED VISION S.R.L.▼ 21 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 12,6×▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 368,5 K RON | |
| 39 | 39.GIMNASIUM SRL▲ 33 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 12×▲ 183,7 % | ▲ 183,7 % | 100 K RON | |
| 40 | 40.HURRY UP DEV S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 11,3×▼ 94 % | ▼ 94 % | 154,8 K RON | |
| 41 | 41.SYSTEM DIVISIONS GROUP SRL▼ 4 | Sat Ioneşti, Comuna Petreşti, Dâmboviţa | 11,2×▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 244,8 K RON | |
| 42 | 42.FABRICA DE SOFTURI SRL▼ 18 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 10,9×▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 244 K RON | |
| 43 | 43.KLASS IT SOFTWARE S.R.L.▼ 16 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 10,4×▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 149,8 K RON | |
| 44 | 44.NETFOX UNLIMITED S.R.L.nou | Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, Dâmboviţa | 10,1×▼ 99,3 % | ▼ 99,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 45 | 45.THE TRIBE S.R.L.nou | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 10×▼ 67,6 % | ▼ 67,6 % | 215,1 K RON | |
| 46 | 46.RAZUM ZAKAT SOFTWARE S.R.L.▲ 13 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 9,7×▲ 88,5 % | ▲ 88,5 % | 123,7 K RON | |
| 47 | 47.NEGSOFTECH20 S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 9,5×— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 48 | 48.NORTH STAR CONSULTANŢĂ SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 9,1×▲ 411,2 % | ▲ 411,2 % | 92,4 K RON | |
| 49 | 49.SARADAV GREEN IT SOFTWARE S.R.L.nou | Sat Gemenea Brătuleşti, Comuna Voineşti, Dâmboviţa | 8,9×▼ 60,1 % | ▼ 60,1 % | 135,3 K RON | |
| 50 | 50.ALGOCAST IT&SOFTWARE S.R.L.nou | Sat I. L. Caragiale, Comuna I. L. Caragiale, Dâmboviţa | 8,6×▼ 94,2 % | ▼ 94,2 % | 218,6 K RON | |
| 51 | 51.EXPONENTIAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 30 | Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 8,5×▲ 162,4 % | ▲ 162,4 % | 333,3 K RON | |
| 52 | 52.TUDORION-TEL S.R.L.▲ 41 | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 8,1×▲ 203 % | ▲ 203 % | 359,8 K RON | |
| 53 | 53.NINE DOTS UNLIMITED S.R.L.▲ 10 | Sat Gheboaia, Comuna Finta, Dâmboviţa | 7,8×▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | 380,8 K RON | |
| 54 | 54.FLARE SOLUTIONS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,7×▲ 72,2 % | ▲ 72,2 % | 790,8 K RON | |
| 55 | 55.STRATIX S.R.L.nou | Sat Tărtăseşti, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 7,6×— | — | — | 132,6 K RON |
| 56 | 56.SNR CONSULT S.R.L.▲ 57 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 7,4×▲ 373,3 % | ▲ 373,3 % | 70 K RON | |
| 57 | 57.AYRAN SRL▲ 92 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,4×▲ 811,1 % | ▲ 811,1 % | 454,4 K RON | |
| 58 | 58.I.S.E.P. SRL▼ 42 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 7,1×▼ 63,2 % | ▼ 63,2 % | 249,9 K RON | |
| 59 | 59.VOIPIT SRL▼ 11 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 7,1×▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 187,4 K RON | |
| 60 | 60.AMS SOFT MEDIA SRL▲ 87 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 6,9×▲ 654,4 % | ▲ 654,4 % | 313,8 K RON | |
| 61 | 61.KUNIS VISION S.R.L.nou | Sat Tărtăseşti, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 6,9×▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 157,2 K RON | |
| 62 | 62.GEOSABY EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 6,9×▼ 92,1 % | ▼ 92,1 % | 100,8 K RON | |
| 63 | 63.MEDIA FLUX DÂMBOVIȚA S.R.L.▲ 55 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 6,9×▲ 357,3 % | ▲ 357,3 % | 59,2 K RON | |
| 64 | 64.CONSFIN EXPERT SRL▲ 56 | Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 6,8×▲ 358,1 % | ▲ 358,1 % | 115,7 K RON | |
| 65 | 65.INTERNET ȘI DATE S.R.L.nou | Sat Bucşani, Comuna Bucşani, Dâmboviţa | 6,7×▼ 85 % | ▼ 85 % | 138,8 K RON | |
| 66 | 66.CASA CRAIULUI S.R.L.nou | Sat Gura Ocniţei, Comuna Gura Ocniţei, Dâmboviţa | 6,7×▼ 61,8 % | ▼ 61,8 % | 230 K RON | |
| 67 | 67.FABIAL PRINT CONCEPT S.R.L.▼ 2 | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 6,7×▲ 39 % | ▲ 39 % | 257 K RON | |
| 68 | 68.CLIMB GSM GROUP S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 6,7×— | — | — | 147 K RON |
| 69 | 69.PORSENA SRL▲ 28 | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 6,6×▲ 175,1 % | ▲ 175,1 % | 43,1 K RON | |
| 70 | 70.INTNET RO S.R.L.nou | Sat Văcăreşti, Comuna Văcăreşti, Dâmboviţa | 6,6×— | — | — | 143,9 K RON |
| 71 | 71.ODYSSEA PICTURES S.R.L.▼ 42 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 6,5×▼ 47,9 % | ▼ 47,9 % | 352,5 K RON | |
| 72 | 72.QUANTUM DATA S.R.L.nou | Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 6,1×▲ 538,5 % | ▲ 538,5 % | 60,8 K RON | |
| 73 | 73.A.B.M. GRIP S.R.L.nou | Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 6,1×▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | 201,9 K RON | |
| 74 | 74.SPQA EMV S.R.L.nou | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 6×▼ 99,7 % | ▼ 99,7 % | 103,6 K RON | |
| 75 | 75.EASY CODING SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 6×▼ 70,6 % | ▼ 70,6 % | 86 K RON | |
| 76 | 76.PROWEB SMART DESIGN COMPANY S.R.L.▼ 51 | Sat Decindeni, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 6×▼ 58,1 % | ▼ 58,1 % | 199,8 K RON | |
| 77 | 77.PROFLUO MIND S.R.L.▲ 53 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 6×▲ 373,8 % | ▲ 373,8 % | -1,3 mil. RON | |
| 78 | 78.IALOC SRL▼ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,9×▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | -512,8 K RON | |
| 79 | 79.CREATIVE WEBCODE S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,9×▼ 83,2 % | ▼ 83,2 % | 71,9 K RON | |
| 80 | 80.MABO DESIGN SRL▲ 31 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 5,8×▲ 231 % | ▲ 231 % | 286,3 K RON | |
| 81 | 81.IMPLEMENT FUTURE S.R.L.nou | Sat Produleşti, Comuna Produleşti, Dâmboviţa | 5,7×▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 69 K RON | |
| 82 | 82.G&S TELECOM SYSTEMS S.R.L.nou | Sat Cândeşti-Vale, Comuna Cândeşti, Dâmboviţa | 5,6×— | — | — | 91,2 K RON |
| 83 | 83.CAMERA RENTAL S.R.L.▲ 16 | Sat Brâncoveanu, Comuna Odobeşti, Dâmboviţa | 5,5×▲ 131,2 % | ▲ 131,2 % | -307,3 K RON | |
| 84 | 84.ZORTEC XISTERA S.R.L.▼ 34 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,5×▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 102,2 K RON | |
| 85 | 85.NEUROSPIN TECH S.R.L.▼ 51 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,4×▼ 51,9 % | ▼ 51,9 % | 100,4 K RON | |
| 86 | 86.JLK SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,3×— | — | 139,5 K RON | |
| 87 | 87.ROCS LOGISTIC TEAM S.R.L.▲ 42 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,3×▲ 318,9 % | ▲ 318,9 % | 838 K RON | |
| 88 | 88.ALPIN POWER TELECOM S.R.L.▼ 42 | Sat Vulcana-Băi, Comuna Vulcana-Băi, Dâmboviţa | 5,3×▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 395,4 K RON | |
| 89 | 89.IQEXPRESSION SOFTWARE S.R.L.▼ 37 | Sat Săcueni, Comuna Gura Ocniţei, Dâmboviţa | 5,3×▼ 12 % | ▼ 12 % | 41,7 K RON | |
| 90 | 90.NO STRESS SOLUTION SRL▼ 50 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,3×▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | 283,8 K RON | |
| 91 | 91.CLOUD COMPUTING & INNOVATION SMA S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,9×▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 496,9 K RON | |
| 92 | 92.ROSAN PRODUCTION S.R.L.nou | Sat Gura Sutii, Comuna Gura Sutii, Dâmboviţa | 4,9×▼ 62,3 % | ▼ 62,3 % | 74,2 K RON | |
| 93 | 93.BANICA ITCONSULTING S.R.L.▲ 28 | Sat Băleni-Români, Comuna Băleni, Dâmboviţa | 4,7×▲ 214,2 % | ▲ 214,2 % | 160,2 K RON | |
| 94 | 94.SYNERGY DATA ENTRY S.R.L.▼ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,6×▲ 54,2 % | ▲ 54,2 % | -44 K RON | |
| 95 | 95.LOFT COMMUNICATIONS SRL▼ 80 | Sat Şotânga, Comuna Şotânga, Dâmboviţa | 4,4×▼ 80,6 % | ▼ 80,6 % | 73,4 K RON | |
| 96 | 96.SCOUTSOLUTION SRL▲ 39 | Sat Ghergheşti, Comuna Petreşti, Dâmboviţa | 4,4×▲ 288,5 % | ▲ 288,5 % | 245,1 K RON | |
| 97 | 97.ECO IT CONSULTING S.R.L.▼ 39 | Sat Lazuri, Comuna Comişani, Dâmboviţa | 4,2×▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 642,5 K RON | |
| 98 | 98.SYNERGY TELECOM SOLUTIONS S.R.L.▼ 20 | Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 4,2×▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 6,2 K RON | |
| 99 | 99.KANPEKI ORDER S.R.L.▲ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,1×▲ 93,4 % | ▲ 93,4 % | 86,5 K RON | |
| 100 | 100.EWIGER EXITUS S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,1×— | — | — | 1,2 mil. RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Dâmbovița
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
156 firme · 50,3 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
83 firme · 46,5 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
6 firme · 29,9 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
10 firme · 23,6 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
34 firme · 18,3 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
13 firme · 16,2 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
12 firme · 15 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
73 firme · 13,3 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
65 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
19 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
12 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
11 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
14 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
7 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
13 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
5 firme · 2 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
21 firme · 2 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
5 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
7 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 6130
Activități de telecomunicații prin satelit
1 firme · 1 mil. RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
1 firme · 966,8 K RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
8 firme · 575,4 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
2 firme · 349,5 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
6 firme · 345,9 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
2 firme · 220,1 K RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
4 firme · 146,7 K RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
3 firme · 127,7 K RON
CAEN 6039
Activități de distribuție a altor conținuturi
2 firme · 81,6 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
2 firme · 19,9 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
1 firme · 12,6 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
2 firme · 0 RON