Top 100 firme — Învățământ, Dâmbovița după lichiditate ridicată în 2025
59 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 32,4×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CVORUM PROFESIONAL FORM SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 32,4×▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 462,5 K RON | |
| 2 | 2.APITHERAPY CONSULTING & TRADING INTERNATIONAL SRLnou | Sat Mereni, Comuna Conţeşti, Dâmboviţa | 24,6×▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 138 K RON | |
| 3 | 3.ACCES OSTEOPATIE S.R.L.nou | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 24,3×— | — | — | 162,3 K RON |
| 4 | 4.ARTHUR ARTHOUSE S.R.L.nou | Sat Toculeşti, Comuna Vulcana-Pandele, Dâmboviţa | 13,1×▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 77,2 K RON | |
| 5 | 5.UP TO DATE IDEAS SRL▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 11,1×▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 524,4 K RON | |
| 6 | 6.HONEY DANCE CONCEPT S.R.L.= | Sat Dârza, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 7,1×▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 108,7 K RON | |
| 7 | 7.IVAN ARTHOUSE S.R.L.▲ 8 | Sat Toculeşti, Comuna Vulcana-Pandele, Dâmboviţa | 7×▲ 178,4 % | ▲ 178,4 % | 29,7 K RON | |
| 8 | 8.AMI-PROD SRL▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 6,6×▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 190,7 K RON | |
| 9 | 9.SATISFY S.R.L.▼ 6 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 6,5×▼ 45 % | ▼ 45 % | 2,2 K RON | |
| 10 | 10.AS CONSULTANT SRL▼ 3 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 5,8×▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 130,2 K RON | |
| 11 | 11.TRIVENTO SRL▼ 1 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 5,2×▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 21,5 K RON | |
| 12 | 12.EMBARK SAILING S.R.L.▲ 1 | Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 5,1×▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 287,6 K RON | |
| 13 | 13.CIUCIUC MARIALE DINAMIC S.R.L.▲ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,5×▲ 118,8 % | ▲ 118,8 % | 208 K RON | |
| 14 | 14.ELCOMED NFI EXPERT S.R.L.▼ 10 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,4×▼ 55,4 % | ▼ 55,4 % | 208,5 K RON | |
| 15 | 15.SMART INNOVATIVE LEARNING SRL▲ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,2×▲ 78,8 % | ▲ 78,8 % | 39,3 K RON | |
| 16 | 16.DANS INTERACTIV S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,1×▼ 80,7 % | ▼ 80,7 % | 76,1 K RON | |
| 17 | 17.RADION DÂMBOVIŢA S.R.L.▲ 5 | Sat Lazuri, Comuna Comişani, Dâmboviţa | 2,7×▲ 132,8 % | ▲ 132,8 % | 26 K RON | |
| 18 | 18.EDUCAȚIERECREATIVĂ S.R.L.nou | Loc. Diaconeşti, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 2,7×▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 62,3 K RON | |
| 19 | 19.BESTPROFI IMPEX SRL▼ 7 | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 2,6×▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 389,5 K RON | |
| 20 | 20.INVESTITII EFICIENTE S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2,5×▼ 49,4 % | ▼ 49,4 % | 30,8 K RON | |
| 21 | 21.SAMARA CONSULTING SRLnou | Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 2,5×▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | 32,5 K RON | |
| 22 | 22.ANIMATMA S.R.L.▼ 8 | Sat Râu Alb de Sus, Comuna Râu Alb, Dâmboviţa | 1,9×▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 47,6 K RON | |
| 23 | 23.IT 4 KIDS TARGOVISTE S.R.L.▼ 14 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,8×▼ 64,7 % | ▼ 64,7 % | 93,9 K RON | |
| 24 | 24.AMIM ACCOUNT HR SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,7×▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 200 K RON | |
| 25 | 25.ADVERTISING TGV S.R.L.▼ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,4×▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 68,9 K RON | |
| 26 | 26.CERTIO CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,3×▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -161,6 K RON | |
| 27 | 27.GIGALO PREST COM SRL▼ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,3×▲ 54,9 % | ▲ 54,9 % | 337,7 K RON | |
| 28 | 28.LOGISTIKON AI S.R.L.nou | Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 1,2×▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 35 K RON | |
| 29 | 29.JOVIART CONSULTING S.R.L.nou | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Dâmboviţa | 1,2×▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | 1,8 K RON | |
| 30 | 30.SYNTAX BEES ACADEMY S.R.L.nou | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 1,1×— | — | 27,1 K RON | |
| 31 | 31.HAMA VIA VENTURES S.R.L.▲ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1×▲ 376,2 % | ▲ 376,2 % | 112 K RON | |
| 32 | 32.RADION AMUZA S.R.L.▼ 9 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,9×▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 7,3 K RON | |
| 33 | 33.ISRO-FITNESS SCHOOL S.R.L.▼ 25 | Sat Silistea, Comuna Runcu, Dâmboviţa | 0,8×▼ 85,1 % | ▼ 85,1 % | 303,1 K RON | |
| 34 | 34.CVORUM TRANS SRL▲ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,8×▲ 263,6 % | ▲ 263,6 % | 66,6 K RON | |
| 35 | 35.DOBRIN AUTO S.R.L.▼ 14 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,7×▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | -35,7 K RON | |
| 36 | 36.GETLUC PILOTAJ SRL▼ 4 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 0,6×▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 68,9 K RON | |
| 37 | 37.ART OF BEAUTY LORIANA S.R.L.▼ 8 | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 0,5×▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 2,8 K RON | |
| 38 | 38.MICLANA-TRANS SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,4×▲ 300 % | ▲ 300 % | 17,5 K RON | |
| 39 | 39.AUTO ERIDAM GAM S.R.L.▼ 9 | Sat Crângurile de Jos, Comuna Crângurile, Dâmboviţa | 0,4×▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 16,2 K RON | |
| 40 | 40.ARIELO TRAINING & EVENTS SRL▼ 13 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 0,4×▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | -75 K RON | |
| 41 | 41.CENTRUL CONSILIERI ARLA S.R.L.▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,4×▲ 75 % | ▲ 75 % | 12,4 K RON | |
| 42 | 42.LOGISYS S.R.L.▼ 7 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 0,3×▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 5,3 K RON | |
| 43 | 43.GIGALO PROFESSIONAL TRANS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,3×▲ 287,5 % | ▲ 287,5 % | 2,2 K RON | |
| 44 | 44.COSUL CU TRADITII S.R.L.▼ 16 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,3×▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | -13,2 K RON | |
| 45 | 45.ABC START S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,3×▲ 2.400 % | ▲ 2.400 % | 18,8 K RON | |
| 46 | 46.ADRI-MAR DRIVE S.R.L.▼ 6 | Sat Făgetu, Comuna Gura Foii, Dâmboviţa | 0,2×▲ 40 % | ▲ 40 % | 8,8 K RON | |
| 47 | 47.DESIRE TO DEVELOP S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,2×▼ 95,3 % | ▼ 95,3 % | -14,4 K RON | |
| 48 | 48.S RODAS ARTE S.R.L.▼ 15 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 0,2×▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | -965 RON | |
| 49 | 49.CLEVER ANGELS S.R.L.nou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 0,1×— | — | 93,6 K RON | |
| 50 | 50.CHINDIA AUTO GRUP SRL▼ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,1×0,0% | 0,0% | -30,3 K RON | |
| 51 | 51.CATAL SRL▼ 2 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 0,1×— | — | 1,5 K RON | |
| 52 | 52.ALDAM DRIVE S.R.L.▼ 16 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,1×▼ 68 % | ▼ 68 % | -163,9 K RON | |
| 53 | 53.LUXCON SRL▼ 12 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 0,1×▼ 50 % | ▼ 50 % | 45,2 K RON | |
| 54 | 54.DEBIC PILOT S.R.L.▼ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,1×▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | -46,9 K RON | |
| 55 | 55.CLEPSIDRA SRL▼ 9 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0,1×▲ 25 % | ▲ 25 % | 1,4 K RON | |
| 56 | 56.AUTODIDACT S.R.L.nou | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 0×— | — | -73,7 K RON | |
| 57 | 57.GRĂDINIŢA CREATIVE MINDS SRL▼ 10 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 0×▼ 50 % | ▼ 50 % | 86,7 K RON | |
| 58 | 58.OSTEOPAT DO S.R.L.▼ 15 | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 0×▼ 90 % | ▼ 90 % | 274,8 K RON | |
| 59 | 59.ASR DRIVE S.R.L.▼ 14 | Sat Vişina, Comuna Vişina, Dâmboviţa | 0×▼ 80 % | ▼ 80 % | -55,6 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Dâmbovița
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
100 firme · 15,1 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
22 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
19 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
8 firme · 772 K RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
12 firme · 366,9 K RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
3 firme · 301,5 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 211,3 K RON