COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Dâmbovița după lichiditate ridicată în 2012

108 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 27,1×.

FirmăLichiditate
CRISGAB SRLnou27,1×▼ 8,8 %
FORUM GROUP SRL=12×▲ 133,2 %
FIORD COM SRL▼ 27,2×▲ 23 %
FERM AGRO EXPERT SRLnou4×▲ 276,6 %
COMPLEX HOTELIER DAMBOVITA SA▲ 33,5×▲ 81,2 %
CAPRA NEAGRA TURISM SRL▲ 42,7×▲ 49,7 %
VALREST COM SRL▼ 32,2×▼ 27,8 %
CLEMATIS SRL▼ 22×0,0%
TURISM SA▲ 31,8×▲ 19,5 %
HELENE SRL▼ 31,8×▼ 10,5 %
CARPATMONTANA SERV SA▼ 21,4×▼ 26,7 %
PIATRA CRAIULUI SRL▲ 41,1×▲ 16,5 %
GHECOSFLOR COM SRL=1,1×▼ 11,6 %
ANEFI PRESCOM SRL▲ 471×▲ 300 %
RESTAURANT CASA DOMNEASCA SRL▼ 11×▼ 5,7 %
DINAMIC TERRA INVEST S.R.L.nou0,9×▲ 184,9 %
NANDOS GRILL SRLnou0,9×—
MALIBU SRL▲ 40,9×▲ 2,3 %
CRIMI SERV SRL▲ 50,9×▲ 2,3 %
RODIV SRL=0,9×▼ 1,1 %
ATELIERUL NEGUSTORILOR SRLnou0,9×▲ 48,3 %
RAV ENTERTAIMENT SRL▲ 100,9×▲ 28,8 %
BTME VON TOTO SRL▲ 50,8×▲ 7,9 %
URBAN LIBERTY 21 SRLnou0,7×▲ 957,1 %
GLOBAL FOOD SERVICE SRL▼ 20,7×▼ 20,5 %
CLUB FERMA SRL▲ 310,7×▲ 118,8 %
TAG SRL▼ 90,7×▼ 28,1 %
SERBAN-IMPEX SRL▲ 210,7×▲ 60,5 %
MOARA DRACILOR SRL▼ 100,7×▼ 26,1 %
NADY-DOR SRL▲ 80,6×▲ 5,1 %
LATENIGHT 2010 SRL▲ 110,6×▲ 10,7 %
CANTUP SRL▲ 200,6×▲ 67,6 %
SADI-SERV SRL▲ 20,6×▼ 4,9 %
ALIMENT TITU SRL▼ 10,6×▼ 11,1 %
MINCOS SRL▼ 60,5×▼ 26 %
VICTOR AFC SRL▲ 40,5×▼ 6,9 %
ROXYCORAX SRL▼ 60,5×▼ 24,6 %
ALEXADI SI PATRICK SRL▲ 50,5×▼ 10,7 %
HOTEL DAVA SRLnou0,5×▼ 35,1 %
CRYSA LENATY SRLnou0,5×▲ 25,6 %
SISU SRL▼ 50,5×▼ 25 %
ARSENAL CAFE BISTRO SRLnou0,4×—
MAGECO-EXIM SRL▲ 80,4×▲ 13,2 %
ŞALOM SRL▼ 100,4×▼ 33,3 %
OANA ŞI CARLOS PROD SERV SRL▼ 80,4×▼ 30,5 %
GASTRO - PUB SRL▲ 600,4×▲ 3.900 %
PINTILICIUC SRL▲ 330,4×▲ 178,6 %
HANUL LUPOIU SRL▲ 120,4×▲ 46,2 %
PALMYRA EVENTS SRL▲ 40,4×▲ 2,8 %
HOLI TRANS TOUR SRL▲ 270,3×▲ 135,7 %
CATERING TOP EVENIMENT SRLnou0,3×▲ 18,5 %
N.B.R VALAHIA SRL▲ 30,3×▼ 5,9 %
CIO COM SRL▲ 50,3×0,0%
INTERNATIONAL ALSECA SRL▼ 370,3×▼ 66,7 %
OPFOR SRLnou0,3×▼ 74,4 %
ALEXO GARDEN SRL▼ 90,3×▼ 29,6 %
CALONINI SRLnou0,3×▲ 416,7 %
RUNCU STONE CENTRE SRL▲ 40,3×▲ 20 %
VALAHIA SA▲ 40,3×▲ 25 %
POPAS TURIST PLUS SRL▼ 10,3×▼ 3,3 %
PITAGORA SRL▲ 170,3×▲ 92,9 %
BABELE SRL▼ 160,3×▼ 43,5 %
FIRGASTRO PAN SRL▼ 130,3×▼ 41,9 %
HANUL GALBEN SRL▼ 380,2×▼ 71,1 %
CLUB PICRA SRLnou0,2×▲ 228,6 %
DACS CLUB SRL▲ 40,2×▲ 21,1 %
ANECRIS COM-IMPEX SRL▲ 70,2×▲ 29,4 %
DAK TURISM SRL=0,2×▲ 10 %
LUMI SRL▼ 660,2×▼ 95,4 %
CASABLANDA SRL▼ 290,2×▼ 63,8 %
SAB CAFFE SRL▼ 150,2×▼ 34,4 %
ALESIPA SRLnou0,2×▲ 42,9 %
DELFIN REGAL 97 SRL▼ 60,2×▼ 13,6 %
PIZZERIA LA GRASU SRL▲ 100,2×▲ 58,3 %
LORIAN SRL▼ 40,2×0,0%
IVAN GRUP SRL▲ 50,2×▲ 46,2 %
ROSA SRL▼ 40,2×▲ 5,9 %
EXPERTIZA ANGHEL CONSULTING S.R.L.▼ 130,2×▼ 26,1 %
GRUP LIDER SRL▼ 130,2×▼ 22,7 %
DON MARIO COMPANY SRLnou0,2×▼ 36 %
GOLDEN PLUM SRL▼ 50,1×▼ 12,5 %
ANDRUTA COM SRL▼ 280,1×▼ 62,9 %
LORED - COM SRL▼ 350,1×▼ 72,7 %
THE CART FOOD COMPANY SRLnou0,1×—
IVAN INVEST SRL▼ 30,1×▼ 7,7 %
DIFFERENT SRL▲ 150,1×▲ 120 %
CRIVAS SRL▲ 20,1×▼ 9,1 %
ARGUS D.N.V. SRL▲ 50,1×▲ 42,9 %
ALIDINA SERV SRL▼ 140,1×▼ 37,5 %
PESTERA TEIS SRL▼ 210,1×▼ 47,4 %
OLIMP SRL▲ 40,1×▲ 28,6 %
VALEA ŞIPOTULUI SRLnou0,1×▼ 52,9 %
AMIGAL SRL▲ 60,1×▲ 33,3 %
TOSCANY SRL▼ 70,1×▼ 27,3 %
SAGVA COM SRL▲ 70,1×▲ 100 %
HANUL LOGOFĂTULUI SRL▼ 80,1×▼ 36,4 %
POPASUL CARAGIALE SRL▲ 30,1×▲ 16,7 %
BRIELA COM SRL▼ 60,1×0,0%
MUSATINA COM SRL▼ 10,1×0,0%
VIDANMI TUR SRL▼ 30,1×▼ 16,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci