COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Dâmbovița după lichiditate ridicată în 2014

324 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,8×, iar liderul atinge 30,1×.

FirmăLichiditate
EURO CONSTRUCT SRLnou30,1×▼ 37 %
SENSIR COM SRL=17,7×▲ 59,1 %
STEFADRI CONSTRUCT SRL▲ 3015,5×▲ 357,7 %
AMBIENTAL DESIGN EXPERT SRL▲ 112,6×▲ 51,4 %
APACRIS INSTAL 2012 S.R.L.▲ 112,1×▲ 58,7 %
ART INTERNE S.R.L.nou11,6×▲ 50,1 %
FORESTIERA ROSETTI SRL▲ 1711,4×▲ 151,6 %
BANCON SRL▲ 1310,8×▲ 119,7 %
STRONG ŞTEFCONS S.R.L.▲ 11810,1×▲ 791,2 %
ANAFLOR DIAD CONSTRUCT S.R.L.nou9,2×▼ 15 %
COELECTROTECHNIK SRL▲ 89×▲ 80,4 %
SEE SRL▲ 178,8×▲ 122,5 %
ADINA ŞI CAMI UNIVERS S.R.L.nou7,2×—
BASILICOM EDILE S.R.L.nou7×▼ 52,7 %
TERMICE INTT S.R.L.nou6,9×▼ 80,2 %
MA GROUP SERV COMP SRLnou6,8×▲ 26,7 %
VICTOR BAUMEISTER S.R.L.nou6,7×—
ION BOGDAN HOUSE S.R.L.nou6,7×▲ 3.225 %
CONSTRUCT TEODOROIU SRLnou6,5×—
INPRESSCO DESIGN SRLnou6,3×▼ 95 %
PRISMA LUX CON SRL▲ 476,2×▲ 212 %
HOGA DESIGN GRUP SRLnou6,2×—
CASA DEL BOSQUE SRLnou5,9×▼ 63,2 %
LEBIS SRL▼ 205,7×▼ 34,9 %
MONTAJ PALADIU SRL▼ 115,3×▼ 6,5 %
ELECTRICOM SRL▲ 495,2×▲ 176,7 %
TOPSOLAR SRLnou5,1×▲ 250,7 %
COVA MALCO CONSTRUCT S.R.L.nou5×—
DELCOS GRUP SRL▲ 624,8×▲ 206,5 %
ELECTRIC SISTEM SRL▼ 34,7×▲ 17,7 %
CONSMM GURA ŞUŢII SRL▼ 244,7×▼ 34 %
MARCU TRAIAN CONSTRUCT S.R.L.▼ 314,7×▼ 64,4 %
ŢOANCĂ CONSTRUCT SRL▼ 134,6×▼ 7,2 %
ABEC POWER S.R.L.nou4,4×▲ 207,7 %
MIVA SERVICE REŢELE EDILITARE SRL▼ 224,4×▼ 24,6 %
ALL IN GLOBAL CONSTRUCTIONS S.R.L.▲ 2344,4×▲ 1.185,3 %
EDIL DOBI CONS S.R.L.▲ 714×▲ 200 %
IMAROS PREST SRL▼ 214×▼ 28,3 %
INTERPREST GE-SERV SRLnou4×▲ 2.946,2 %
AMELIP SERV SRLnou3,9×▲ 28,9 %
CRIANCA IMPEX SRL▼ 53,9×▲ 19,9 %
ADEVAIND CORS S.R.L.nou3,9×▲ 9,1 %
INSTALATII-ENERGO-REPARATII SRL▲ 93,8×▲ 41,7 %
OMEGA SRL▼ 133,8×▲ 5,5 %
ROKO CONSTRUCT SRL▲ 23,8×▲ 31,5 %
ZAN ROX CONSTRUCT SRL▼ 183,6×▼ 8,3 %
ROYAL CONSTRUCT SRL▼ 323,5×▼ 37 %
VOINŢA CÂNDEŞTI SRLnou3,5×▼ 38,4 %
AFA HIDROPROIECT S.R.L.nou3,4×—
ADI CABLE CONS S.R.L.nou3,3×▲ 59,6 %
EMDAN SRL▼ 23,3×▲ 15,1 %
IL-MAR-ELECTRO SRL▼ 203,2×▼ 8,7 %
PIRAT SRL▼ 233,2×▼ 17,4 %
ITAL CONSTRUCŢII TRUST SRL▼ 43,1×▲ 11,7 %
ACONGAZ INSTALAŢII TÂRGOVIŞTE S.R.L.nou3,1×▲ 113,7 %
REBMAX CONSTRUCT S.R.L.nou3×▼ 72,7 %
SIMANG CONSTRUCT SRL▼ 43×▲ 12,7 %
MAXSTIL SRLnou3×▼ 66,5 %
MEGA CONCEPT PLUS S.R.L.▼ 13×▲ 19,7 %
MOON COMIMPEX SRL▼ 212,9×▼ 7 %
EVOSTIL SRL▲ 752,9×▲ 173,3 %
ADOMAR SRL▲ 1232,9×▲ 244,6 %
FELMAR PREST VOLTAIC S.R.L.nou2,8×▼ 61,9 %
CAROL SI COSMIN SERVICES 2012 SRL▲ 282,8×▲ 81,3 %
CONSTAR INDUSTRY SRL▲ 242,8×▲ 76,6 %
INDCOM SRL▲ 1842,8×▲ 445,1 %
VLAMAR 4U SRL▼ 512,8×▼ 50,2 %
EDY CONSTRUCT SRLnou2,7×▲ 64,1 %
NICCOP CORELANT SERVICE S.R.L.nou2,7×▲ 3.757,1 %
MAFI CONSTRUCT SRL▼ 442,6×▼ 38,8 %
TERMOGAZ SRLnou2,6×▲ 5,2 %
EUROPA RENOVĂRI SRL▼ 342,6×▼ 18 %
EMPOWERING MAN S.R.L.nou2,6×—
ENERGOMAT SRLnou2,5×▼ 73,9 %
ORIGINAL COM SRL▼ 162,5×▲ 1,6 %
ACORD CONSTRUCT SRLnou2,4×▲ 872 %
CONCRETFIT SRL▼ 262,4×▼ 14,6 %
U.V. SERVICE SRL▲ 392,4×▲ 90,4 %
SILGAB SERV SRL▼ 452,4×▼ 28,1 %
ACOST IMPEX SRL▼ 202,4×▼ 2,5 %
ALISSEL-ESP SRL▲ 692,4×▲ 138,4 %
ALCONSTRUCT SRL▼ 602,3×▼ 52,3 %
EDILITARA COM CONS SRL▼ 192,3×▲ 7,7 %
MUNICIPAL CONSTRUCT SA▲ 1542,2×▲ 294,6 %
CHIŢOIU-MIH CONSTRUCT SRL▼ 502,2×▼ 34,4 %
CAER CONSTRUCT SRL▲ 22,1×▲ 34 %
TILOR ACTIV S.R.L.nou2,1×—
DUNIAG INSTAL SRL▼ 192,1×▲ 5,1 %
INFINIT EURO SECURITY SRL▲ 142,1×▲ 46,4 %
BUBU CONS SRL=2×▲ 26,6 %
VIC LEO INSTAL SRL▼ 92×▲ 16,3 %
SC MIVAS EDIL ART S.R.L.▲ 82×▲ 37,5 %
ACON GAZ SRL▼ 102×▲ 15,8 %
RONAFI CONSTRUCT SRL▲ 212×▲ 53,9 %
RADIUS SERV SRL▼ 102×▲ 19,5 %
MICONSTRUCT SRL▼ 402×▼ 22,8 %
ELECTRO PROD TELECOM SRLnou1,9×▼ 43,1 %
T.L.S. IMPIANTI SERVICE S.R.L.nou1,9×▲ 200 %
MITROI MIRCEA SRL▼ 271,8×▼ 4,2 %
EMCIP SRL▲ 991,8×▲ 146 %

Codurile CAEN din construcții — Dâmbovița

CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
615 firme · 678,1 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
161 firme · 565,8 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
41 firme · 284,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
53 firme · 260,7 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
196 firme · 230,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
23 firme · 120,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
152 firme · 76 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
29 firme · 34,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
10 firme · 27,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
48 firme · 26,6 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
28 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 7 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
36 firme · 6,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
6 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
7 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
3 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
9 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
7 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
6 firme · 2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 344,7 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 251,4 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 139,5 K RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci