Top 100 firme — Alte activități de design specializat, Constanța după lichiditate ridicată în 2024
45 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 17×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OPEN-FORM SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 17×▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 110,6 K RON | |
| 2 | 2.SELECT DESIGN SERVICES S.R.L.nou | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 13,3×▲ 119,6 % | ▲ 119,6 % | 209,3 K RON | |
| 3 | 3.ATELIERINTRAMUROS S.R.L.nou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 12,7×— | — | — | 138,2 K RON |
| 4 | 4.WONKREW MEDIA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 12,3×▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 227,5 K RON | |
| 5 | 5.DIGITAL INTERIOR CREATORS S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,5×▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 127,3 K RON | |
| 6 | 6.BORED STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,2×▼ 81 % | ▼ 81 % | 193,8 K RON | |
| 7 | 7.CREATEK STUDIO DESIGN S.R.L.▲ 5 | Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa | 5,4×▲ 75,4 % | ▲ 75,4 % | 72 K RON | |
| 8 | 8.ASTIZA DESIGN S.R.L.▲ 19 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,7×▲ 334,9 % | ▲ 334,9 % | 575 RON | |
| 9 | 9.LUIZ DESIGN&ARCHITECTURE S.R.L.nou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 4,7×▲ 210 % | ▲ 210 % | 99,3 K RON | |
| 10 | 10.PROPE ARCH S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,4×▼ 77,8 % | ▼ 77,8 % | 80,9 K RON | |
| 11 | 11.SM DESIGN PRODUCTIONS S.R.L.nou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 4,4×▲ 202,1 % | ▲ 202,1 % | 6,2 K RON | |
| 12 | 12.DREAMFORGE S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,2×▼ 85,2 % | ▼ 85,2 % | 59,7 K RON | |
| 13 | 13.MARENGO MODEL SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,7×▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 22,7 K RON | |
| 14 | 14.TROP PUNCT STUDIO S.R.L.▲ 4 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 3,7×▲ 81,2 % | ▲ 81,2 % | 29,5 K RON | |
| 15 | 15.PIXEL FUSION LAB S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,7×▲ 128,1 % | ▲ 128,1 % | 87,5 K RON | |
| 16 | 16.ATELIER THEODOR S.R.L.nou | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 3,6×▲ 961,8 % | ▲ 961,8 % | 37,1 K RON | |
| 17 | 17.ANA AMBIENT SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,4×▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 138 K RON | |
| 18 | 18.VEKTOR GRAPHICS S.R.L.▼ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,3×▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 88,7 K RON | |
| 19 | 19.ATELIER SIA28 S.R.L.▼ 13 | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | 3,2×▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 33,5 K RON | |
| 20 | 20.TREEB ART BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,1×▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 110,3 K RON | |
| 21 | 21.SLEEK S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,9×▼ 91,1 % | ▼ 91,1 % | 59,8 K RON | |
| 22 | 22.TRAMA ARHITECTURA S.R.L.nou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 2,9×▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 44,5 K RON | |
| 23 | 23.ZAZA DECO&MORE S.R.L.= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,6×▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | 367 K RON | |
| 24 | 24.ATELIER CHARETTE S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4×▼ 92,9 % | ▼ 92,9 % | 58,1 K RON | |
| 25 | 25.COZY DESIGN SRL▲ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4×▲ 438,6 % | ▲ 438,6 % | 112,8 K RON | |
| 26 | 26.CRISS MISS LABORATORY S.R.L.▼ 2 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 2,3×▲ 93,3 % | ▲ 93,3 % | 38,2 K RON | |
| 27 | 27.ARTLAB UNIC CREATIONS S.R.L.nou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 2×▼ 86,2 % | ▼ 86,2 % | 327,2 K RON | |
| 28 | 28.VIRIDIS DESIGNS S.R.L.▼ 17 | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 1,3×▼ 59 % | ▼ 59 % | 15,4 K RON | |
| 29 | 29.BRAȘOVEANU DAN DESIGN S.R.L.▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2×▲ 7 % | ▲ 7 % | 34,2 K RON | |
| 30 | 30.ROGUE S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2×▲ 84,9 % | ▲ 84,9 % | 21 K RON | |
| 31 | 31.OMMI ANNELLIE INTERIORS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2×▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 6,9 K RON | |
| 32 | 32.INTERIOR STUDIO CONCEPT SRL▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1×▲ 106 % | ▲ 106 % | -18,1 K RON | |
| 33 | 33.HOME DECOR BY ANK S.R.L.▼ 25 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1×▼ 75,4 % | ▼ 75,4 % | 48,3 K RON | |
| 34 | 34.DANUBIUS PROCONSTRUCT TOP S.R.L.▼ 13 | Sat Rasova, Comuna Rasova, Constanţa | 1×▼ 32 % | ▼ 32 % | 15,4 K RON | |
| 35 | 35.HOUSE OF SUBMARINE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1×▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 14,6 K RON | |
| 36 | 36.SOL ARCHITECTURE & MORE S.R.L.▼ 17 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1×▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | -2,1 K RON | |
| 37 | 37.CERAMICA DE TU CASA S.R.L.▼ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1×▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 23,5 K RON | |
| 38 | 38.MAWANI S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,8×▼ 62,4 % | ▼ 62,4 % | 20,6 K RON | |
| 39 | 39.MERCUR JUNIOR SRL▼ 3 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 0,7×▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 2,2 K RON | |
| 40 | 40.INOUT DECOR SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,6×▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 27,8 K RON | |
| 41 | 41.BALLONSTYLE SRL▼ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,5×▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 22,9 K RON | |
| 42 | 42.GLUTI STUDIO S.R.L.▼ 27 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,5×▼ 80,4 % | ▼ 80,4 % | 18 K RON | |
| 43 | 43.PESTICLA.RO S.R.L.▼ 15 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,5×▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 10,8 K RON | |
| 44 | 44.QUASAR STUDIO & DESIGN SRLnou | Loc. Mamaia, Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,2×▲ 25 % | ▲ 25 % | -7,6 K RON | |
| 45 | 45.PICASSO ART SRL▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 0,1×▼ 50 % | ▼ 50 % | -106,3 K RON |