Top 100 firme — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, Caraș-Severin după lichiditate ridicată în 2013
23 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 14,4×.
23 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 14,4×.
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SIDERA PRODCOM SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 14,4×▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | 85,6 K RON | |
| 2 | 2.DORALI IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 6×▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 83 K RON | |
| 3 | 3.AME DAMASA ANINA SRLnou | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | 5,9×▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | 3,1 K RON | |
| 4 | 4.M&P DORIMO SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3,5×▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | -30,5 K RON | |
| 5 | 5.CENTRO CONFEZIONI SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 3×▲ 41,6 % | ▲ 41,6 % | 834,6 K RON | |
| 6 | 6.RESICONF SA▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2,5×▲ 26 % | ▲ 26 % | 65 K RON | |
| 7 | 7.J.T. DEPOCONF SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2,4×▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 60,7 K RON | |
| 8 | 8.STYL REMY SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 2,3×▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 100 K RON | |
| 9 | 9.JASMY JEANS SRL▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,3×▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 37,6 K RON | |
| 10 | 10.L'ITALIANO SRL▼ 1 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 1,2×▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 473,1 K RON | |
| 11 | 11.GOEZ - TRIKOT KONFEKTION SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,1×▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 23,5 K RON | |
| 12 | 12.TRAPEZIO TEXTILE SRL▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,1×▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 2 mil. RON | |
| 13 | 13.ANOTIMPURI PRODEXIM SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,1×— | — | -22,7 K RON | |
| 14 | 14.VIB DUAL SRL▼ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1×▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | -31 K RON | |
| 15 | 15.NEW STYLE SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,8×▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 68,6 K RON | |
| 16 | 16.MP-ANEDOR SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,8×▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -66,8 K RON | |
| 17 | 17.JEANS EST SRL= | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 0,7×▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | -28,6 K RON | |
| 18 | 18.L'ARCOBALENO SRL▲ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,6×▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 225,1 K RON | |
| 19 | 19.NEW LINE SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,6×▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 29,5 K RON | |
| 20 | 20.IRICONF STIL SRLnou | Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 0,4×▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | -62,5 K RON | |
| 21 | 21.MODELECT SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,3×▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 6,6 K RON | |
| 22 | 22.CONFECTII RESITA SA▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,2×▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | -307,8 K RON | |
| 23 | 23.STAR CONF SRL▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 0,1×▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 30,3 K RON |
Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci