Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., București după lichiditate ridicată în 2010
495 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 3×, iar liderul atinge 73,4×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ANTOPREST ACTIV SRL▲ 59 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 73,4×▲ 1.128,1 % | ▲ 1.128,1 % | 418 K RON | |
| 2 | 2.CLEAN WORLD SRL▲ 91 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 47,6×▲ 1.161,3 % | ▲ 1.161,3 % | 8,7 K RON | |
| 3 | 3.ECAR LOGISTIC MANAGER SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 38,7×▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 203,3 K RON | |
| 4 | 4.LYON CONSULTING GROUP SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 31×▲ 102,8 % | ▲ 102,8 % | 315,2 K RON | |
| 5 | 5.MASTER LIV ENTERPRISE SRL▲ 53 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 29,9×▲ 391,6 % | ▲ 391,6 % | 223,4 K RON | |
| 6 | 6.G&C BUSINESS CONSULTING SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 26,7×▲ 57,1 % | ▲ 57,1 % | 425,7 K RON | |
| 7 | 7.INTERADA SERVICE DOI SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 20,2×▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 218,2 K RON | |
| 8 | 8.H&O AMBIENT SRL▲ 89 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 19,7×▲ 457,3 % | ▲ 457,3 % | 97,4 K RON | |
| 9 | 9.CONSAL EXPERT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 18,6×▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | 80,3 K RON | |
| 10 | 10.MELAD MEDIA SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 17,2×▲ 79 % | ▲ 79 % | 37 K RON | |
| 11 | 11.ACON FLOORING SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 14,9×▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | -58,7 K RON | |
| 12 | 12.EUROSMART SYSTEMS SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 14,6×▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 88,8 K RON | |
| 13 | 13.EULER HERMES SERVICES ROMÂNIA SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 14×▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 2,4 mil. RON | |
| 14 | 14.R & P INTERNATIONAL MANAGEMENT CONSULTING SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 13,9×▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 154,4 K RON | |
| 15 | 15.NGR MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 13,8×▲ 142,1 % | ▲ 142,1 % | 53,4 K RON | |
| 16 | 16.EURAMIS HEALTH & SAFETY SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11,4×▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 160,7 K RON | |
| 17 | 17.SERVICE UTILAJE TIPOGRAFICE E.P. SRL▲ 182 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 10,3×▲ 500,6 % | ▲ 500,6 % | 114,1 K RON | |
| 18 | 18.TIPO SERV PROD SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 9,8×▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 50,9 K RON | |
| 19 | 19.CRISTAL CONSULTANTA SI SERVICII SRL▲ 91 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 9,1×▲ 189,8 % | ▲ 189,8 % | 166,6 K RON | |
| 20 | 20.DMM MULTIMEDIA CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 8,5×▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 18 K RON | |
| 21 | 21.CLUFO SRL▲ 42 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 8,5×▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 73,2 K RON | |
| 22 | 22.CERTROM SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 8,3×— | — | 3 mil. RON | |
| 23 | 23.CARPREST SERV SRL▲ 81 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 8×▲ 142,6 % | ▲ 142,6 % | 271,8 K RON | |
| 24 | 24.INTEGRA MANAGEMENT SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 7,8×▼ 49,7 % | ▼ 49,7 % | 88,3 K RON | |
| 25 | 25.ANSIBA INTER SRL▲ 24 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 7,8×▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 67,1 K RON | |
| 26 | 26.ULTRA SERVICE COMPANY SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 7,7×▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 84 K RON | |
| 27 | 27.MORAT MEDICAL SRL▲ 82 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,5×▲ 138 % | ▲ 138 % | 23,2 K RON | |
| 28 | 28.TREXIMOD COM SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 7,5×▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 119,1 K RON | |
| 29 | 29.SRAC CERT SRL▲ 32 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,4×▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 4,3 mil. RON | |
| 30 | 30.SILGI PRO EXP SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 7×▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 112,1 K RON | |
| 31 | 31.LIVEHOUSE ENTERTAINMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 6,5×▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | 5,3 K RON | |
| 32 | 32.SIAN BOOKS SRL▲ 161 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 6,4×▲ 260,5 % | ▲ 260,5 % | 127,7 K RON | |
| 33 | 33.SECURITMUNC SRL▲ 113 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 6,2×▲ 160,7 % | ▲ 160,7 % | 22,2 K RON | |
| 34 | 34.MC FINANCIAL DATA SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 6,1×▲ 60 % | ▲ 60 % | 244,1 K RON | |
| 35 | 35.C & G OUTSOURCING SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 6×▼ 45 % | ▼ 45 % | 30,6 K RON | |
| 36 | 36.DAP TOP AUTO SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 6×▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 69,8 K RON | |
| 37 | 37.ROMBEL CONSULTING SRL▲ 94 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 5,8×▲ 119,9 % | ▲ 119,9 % | -32,3 K RON | |
| 38 | 38.MED MARKET SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 5,8×▲ 63,2 % | ▲ 63,2 % | 137,8 K RON | |
| 39 | 39.PROTECTOM EXPERT SRL▲ 101 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,7×▲ 131,7 % | ▲ 131,7 % | 150,8 K RON | |
| 40 | 40.REIMENS GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 5,6×▼ 66,5 % | ▼ 66,5 % | 41,1 K RON | |
| 41 | 41.DESI MANAGEMENT SRL▲ 314 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,5×▲ 593,7 % | ▲ 593,7 % | 42,1 K RON | |
| 42 | 42.PRODUCTIVITY CENTER SRL▲ 59 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,4×▲ 54,9 % | ▲ 54,9 % | 91,7 K RON | |
| 43 | 43.ROMANIAN EXPERT CONSULTING SRL▲ 77 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 5,3×▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | 139,8 K RON | |
| 44 | 44.CERT MASTER STANDARD SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 5,3×— | — | — | 43,4 K RON |
| 45 | 45.LIMECO GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 5,2×▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 39,5 K RON | |
| 46 | 46.STANCIU SERVMED SRL▲ 296 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,2×▲ 501,2 % | ▲ 501,2 % | 188,8 K RON | |
| 47 | 47.RIGA PRO CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 5,1×▲ 108,1 % | ▲ 108,1 % | 52,2 K RON | |
| 48 | 48.D & D INTERNATIONAL SRL▲ 110 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 5,1×▲ 138,6 % | ▲ 138,6 % | 70,6 K RON | |
| 49 | 49.CORNELIU'S GRUP SERV SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 5,1×▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 255,5 K RON | |
| 50 | 50.VISAND IMPEX SRL▲ 33 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 5×▲ 13 % | ▲ 13 % | 291,6 K RON | |
| 51 | 51.SIGURANTA SI PREVENIRE B.C. SRL▲ 81 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,9×▲ 86,3 % | ▲ 86,3 % | 84,4 K RON | |
| 52 | 52.IRANCO PRESS SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4,9×▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 36,9 K RON | |
| 53 | 53.PREGSITURG EXPERT SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 4,9×▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 69,2 K RON | |
| 54 | 54.SORELI CONSULTING P M SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,8×▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 224,4 K RON | |
| 55 | 55.SRAC SERVICII GRUP SA SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,7×▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 153,7 K RON | |
| 56 | 56.EDNA CONCEPT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 4,6×▲ 1.069,2 % | ▲ 1.069,2 % | 131,1 K RON | |
| 57 | 57.ELECTROMAGNETICA FIRE SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 4,5×▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 7,5 K RON | |
| 58 | 58.CONSULTING SERV COMPLETE PM SI PSI CAMY SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4,4×▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 64,1 K RON | |
| 59 | 59.PROSISTEM 94 SRL▲ 190 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4,4×▲ 241,1 % | ▲ 241,1 % | 852,4 K RON | |
| 60 | 60.SAFE CONECT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 4,4×▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | 66,4 K RON | |
| 61 | 61.FIRST STEP MARKETING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 4,4×▼ 84 % | ▼ 84 % | 23,3 K RON | |
| 62 | 62.SMARTON SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,3×▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 138,8 K RON | |
| 63 | 63.EXPERT ACTIV CONSULT SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 4,2×▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 1,2 K RON | |
| 64 | 64.COMPANIA URSUVA SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 4,2×▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | 132,7 K RON | |
| 65 | 65.MUNICONS SRL▲ 22 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 4,2×▲ 5 % | ▲ 5 % | 51,2 K RON | |
| 66 | 66.MSN IVORY SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,2×▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 7,9 K RON | |
| 67 | 67.PARASTUDIO SRL▲ 27 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 4,2×▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 64,5 K RON | |
| 68 | 68.TERMINAL - SYSTEM SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,1×▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 34,7 K RON | |
| 69 | 69.R C POLYTECH SRL▲ 145 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 4,1×▲ 166 % | ▲ 166 % | 40,3 K RON | |
| 70 | 70.CRISTIAN TRADING IMPEX SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4×▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -120,1 K RON | |
| 71 | 71.ANCESTRAL COM SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4×▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 5,8 K RON | |
| 72 | 72.INDEPENDENT CONSULTANTS SRL▲ 50 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 4×▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 14,1 K RON | |
| 73 | 73.ECO-ELECTRO-SERVICE SRL▲ 232 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,9×▲ 294 % | ▲ 294 % | 115,9 K RON | |
| 74 | 74.INFOPRO DIGITAL AUTOMOTIVE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 95 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,9×▲ 94,1 % | ▲ 94,1 % | 121,4 K RON | |
| 75 | 75.EUROFIN CONSULT SRL▲ 184 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,9×▲ 212,1 % | ▲ 212,1 % | 166,4 K RON | |
| 76 | 76.FARMELA COMERT SI PRODUCTIE SRL▲ 135 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3,7×▲ 139,1 % | ▲ 139,1 % | 285 K RON | |
| 77 | 77.DORIAN IMPRES SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,7×▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 95,4 K RON | |
| 78 | 78.ROLEGAL NETWORK SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,7×▼ 64,6 % | ▼ 64,6 % | -73,1 K RON | |
| 79 | 79.NIZZAN INVESTMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,6×▼ 67,9 % | ▼ 67,9 % | -17,2 K RON | |
| 80 | 80.BIGOACTIV SRL▲ 55 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3,6×▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | 64,6 K RON | |
| 81 | 81.WORK&FIRE CONSULTING GROUP SRL▼ 30 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,6×▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 108,5 K RON | |
| 82 | 82.DEBIT EXPERT SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,5×▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -95,3 K RON | |
| 83 | 83.BRAND CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,5×▲ 1.504,6 % | ▲ 1.504,6 % | 76,3 K RON | |
| 84 | 84.INTERADA SERVICE TREI SRL▲ 81 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,5×▲ 71,7 % | ▲ 71,7 % | 34,5 K RON | |
| 85 | 85.GALAXIS 94 SERVIMPEX SRL▲ 189 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,5×▲ 206,1 % | ▲ 206,1 % | 40,7 K RON | |
| 86 | 86.KEYSTONE SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,4×— | — | — | 29,4 K RON |
| 87 | 87.AVA INTER INVEST SRL▲ 70 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,4×▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 129,3 K RON | |
| 88 | 88.SHINE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,3×▲ 89,1 % | ▲ 89,1 % | -374,5 K RON | |
| 89 | 89.FAST PREST SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3,3×▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 211,3 K RON | |
| 90 | 90.SKOPP DESIGN SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,3×▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 52,1 K RON | |
| 91 | 91.PROGER SERV SRL▲ 73 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3,3×▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 185 RON | |
| 92 | 92.MVOPLUS Services SRL▼ 37 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,2×▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 140,2 K RON | |
| 93 | 93.FMCG MARKETING & DISTRIBUTIE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,2×— | — | 3,5 mil. RON | |
| 94 | 94.RUN BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,2×▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 279,8 K RON | |
| 95 | 95.POWER COMPANY SRL▲ 59 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,1×▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 38,8 K RON | |
| 96 | 96.ESPECIAL PERSONAL SERVICES SRL▼ 51 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,1×▼ 58,8 % | ▼ 58,8 % | -36,8 K RON | |
| 97 | 97.M&M CONSULTING SERVICES SRL▲ 110 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,1×▲ 90,2 % | ▲ 90,2 % | 5,5 K RON | |
| 98 | 98.MEYER CONSULT EXPERT SRL▲ 302 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,1×▲ 381,3 % | ▲ 381,3 % | 70,9 K RON | |
| 99 | 99.EVENTIVE PRO CONSULT SRL▼ 32 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3×▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 20,5 K RON | |
| 100 | 100.VRP DEVELOPMENT SRL▲ 113 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3×▲ 92,9 % | ▲ 92,9 % | 25,6 K RON |