Top 100 firme — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a., Brașov după lichiditate ridicată în 2013
26 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 6×.
26 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 6×.
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RAY MED SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 6×▼ 39,2 % | ▼ 39,2 % | 23,5 K RON | |
| 2 | 2.REUMATOLOGIE DR.MIREA GAVRILA SRL▲ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 5,1×▲ 131,5 % | ▲ 131,5 % | 104,7 K RON | |
| 3 | 3.OPTISERV SRL▼ 1 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 4,6×▼ 20 % | ▼ 20 % | -108,4 K RON | |
| 4 | 4.PROFIMED L.M. CLINIQUE SRL▲ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 3,9×▲ 253,2 % | ▲ 253,2 % | 68,8 K RON | |
| 5 | 5.BIOSSAN SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 3,5×▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 177,7 K RON | |
| 6 | 6.B.G. OPTIC SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 2,6×— | — | — | 72 K RON |
| 7 | 7.HISTO SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,6×▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 103,2 K RON | |
| 8 | 8.CONTACT LENS SPECIALISTS SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 2,4×— | — | — | 42,9 K RON |
| 9 | 9.RITUS-BIOTEC SRL▼ 3 | Municipiul Codlea, Braşov | 1,9×▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 3 K RON | |
| 10 | 10.KRONMEDICA 2003 SRLnou | Municipiul Săcele, Braşov | 1,9×▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 2,8 K RON | |
| 11 | 11.R.X. GROUP SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 1,7×▲ 604,2 % | ▲ 604,2 % | 143 RON | |
| 12 | 12.CABINET MEDICAL DR.SCARLAT STEFAN SRL▼ 7 | Loc. Victoria, Oraş Victoria, Braşov | 1,7×▼ 60 % | ▼ 60 % | 17,3 K RON | |
| 13 | 13.BRONIRO SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,6×▲ 49 % | ▲ 49 % | 186,8 K RON | |
| 14 | 14.MEDAPT SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,5×▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -30,5 K RON | |
| 15 | 15.HELIOMED SRL▲ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,5×▲ 294,6 % | ▲ 294,6 % | 146,3 K RON | |
| 16 | 16.INGRIJIRI LA DOMICILIU SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,2×▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 4,7 K RON | |
| 17 | 17.POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID MEDIS SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 1×▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 167,1 K RON | |
| 18 | 18.HIPERDIA SA▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,8×▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | 4,5 mil. RON | |
| 19 | 19.DOCTOR OPTIC-EYECARE SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0,8×▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 17,3 K RON | |
| 20 | 20.B.G. VISION SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,7×▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -15,7 K RON | |
| 21 | 21.MEDSOR SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0,7×▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 190,9 K RON | |
| 22 | 22.LEGEND OPTIC SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,7×▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 57,2 K RON | |
| 23 | 23.MEDISAN-SERV SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,5×▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | -11,3 K RON | |
| 24 | 24.CENTRUL MEDICAL DE VEST SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 0,5×▲ 60,7 % | ▲ 60,7 % | 3 K RON | |
| 25 | 25.CLINICA SANTE VIE SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 0,2×▼ 37 % | ▼ 37 % | 64,6 K RON | |
| 26 | 26.DENTINA SRLnou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 0,1×▲ 100 % | ▲ 100 % | 7,7 K RON |
Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci