Top 100 firme — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale, Brașov după lichiditate ridicată în 2018
48 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 63,6×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MEDSOR SRL▲ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 63,6×▲ 3.339,5 % | ▲ 3.339,5 % | 258,2 K RON | |
| 2 | 2.ENDOSCOPY HEP SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 37,4×▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 490,5 K RON | |
| 3 | 3.BRONIRO SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 28,9×▲ 359,9 % | ▲ 359,9 % | 869,2 K RON | |
| 4 | 4.ES DENT LIFE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 26,5×— | — | — | 513,3 K RON |
| 5 | 5.UNIKOPTIK L.S.D. SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 10,3×— | — | — | 51,5 K RON |
| 6 | 6.REUMATOLOGIE DR.MIREA GAVRILA SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 9×▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 77,4 K RON | |
| 7 | 7.PROFIMED L.M. CLINIQUE SRL▲ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 5,3×▲ 265,1 % | ▲ 265,1 % | 76,5 K RON | |
| 8 | 8.RAY MED SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 4,4×▲ 33 % | ▲ 33 % | 140,6 K RON | |
| 9 | 9.VALMARA GLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 4,2×▲ 2.222,2 % | ▲ 2.222,2 % | 158,3 K RON | |
| 10 | 10.HISTO SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 4×▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 583,2 K RON | |
| 11 | 11.B.G. OPTIC SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 3,6×▲ 63,2 % | ▲ 63,2 % | 170,2 K RON | |
| 12 | 12.CLAR OPTIC LENS SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 3,3×▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 9,6 K RON | |
| 13 | 13.MOTOZOOM S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 3×▲ 209,2 % | ▲ 209,2 % | 54,1 K RON | |
| 14 | 14.RITUS-BIOTEC SRL▲ 6 | Municipiul Codlea, Braşov | 2,8×▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | 130,9 K RON | |
| 15 | 15.DECOPTICA S.R.L.▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,2×▼ 45,2 % | ▼ 45,2 % | 11 K RON | |
| 16 | 16.HIPERDIA SA▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,1×▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 14,8 mil. RON | |
| 17 | 17.MEDISAN-SERV SRL▲ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,1×▲ 132,6 % | ▲ 132,6 % | 69,9 K RON | |
| 18 | 18.POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID MEDIS SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 2×▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 19 | 19.LIVELY LUMI ART SRL▲ 2 | Municipiul Săcele, Braşov | 1,2×▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | -8,1 K RON | |
| 20 | 20.SALON BEAUTY REMODELARE SRLnou | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 1,2×▲ 257,6 % | ▲ 257,6 % | 172,8 K RON | |
| 21 | 21.CLINICA SANTE VIE SRL▲ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 1×▲ 70,7 % | ▲ 70,7 % | 34,5 K RON | |
| 22 | 22.B.G. VISION SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,9×▼ 13 % | ▼ 13 % | 187,5 K RON | |
| 23 | 23.INGRIJIRI LA DOMICILIU SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,9×▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | -67,8 K RON | |
| 24 | 24.OPTISERV SRL▲ 3 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 0,9×▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -137,5 K RON | |
| 25 | 25.3D R.X. DENTAL DESIGN SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,9×▲ 456,3 % | ▲ 456,3 % | 223,1 K RON | |
| 26 | 26.LOOK OPTIK SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0,8×▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 13,2 K RON | |
| 27 | 27.ALOMAMA AJUTOR IN ALAPTARE SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0,8×▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 729 RON | |
| 28 | 28.LEGEND OPTIC SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,8×▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 73,7 K RON | |
| 29 | 29.BIOSSAN SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,8×▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | 161,7 K RON | |
| 30 | 30.RENEW LENS OPTIC SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,8×▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | -617 RON | |
| 31 | 31.EXTREM OPTIC SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,8×▲ 171,4 % | ▲ 171,4 % | 47,4 K RON | |
| 32 | 32.EVOMED H.M.P. SRL▲ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,7×▲ 7.300 % | ▲ 7.300 % | 5,8 K RON | |
| 33 | 33.OME OPTICS C.R.M. SRL▼ 1 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 0,7×▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 6,6 K RON | |
| 34 | 34.PRIMEOPTIC A & D SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0,7×▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | -19,4 K RON | |
| 35 | 35.CONTACT LENS SPECIALISTS SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,6×▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | 52 K RON | |
| 36 | 36.SMART EPIGENETX S.R.L.nou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 0,4×▲ 57,1 % | ▲ 57,1 % | -17 K RON | |
| 37 | 37.VISUAL WATCH S.R.L.▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,4×▲ 266,7 % | ▲ 266,7 % | 8,9 K RON | |
| 38 | 38.OSTEOPRAKTIK SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0,4×▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 1,4 K RON | |
| 39 | 39.CLEAR BLUE OPTIK SRLnou | Loc. Ghimbav, Oraş Ghimbav, Braşov | 0,4×▼ 7 % | ▼ 7 % | -5,8 K RON | |
| 40 | 40.MEDIS CONSULT SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,3×▼ 79,8 % | ▼ 79,8 % | 191,7 K RON | |
| 41 | 41.AVANTAJ VISION SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,2×▲ 81,8 % | ▲ 81,8 % | 25,3 K RON | |
| 42 | 42.MOVKINETIC S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 0,2×▼ 54,3 % | ▼ 54,3 % | 21,8 K RON | |
| 43 | 43.OPTIC SHINE SRL▼ 14 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 0,1×▼ 78,3 % | ▼ 78,3 % | 61,5 K RON | |
| 44 | 44.THERAPIE LOUNGE SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,1×▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 2,8 K RON | |
| 45 | 45.LOTUS CENTER TERAPHY SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 0,1×▲ 25 % | ▲ 25 % | 70,6 K RON | |
| 46 | 46.CENTRUL RAFAEL SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0×— | — | — | -67,5 K RON |
| 47 | 47.HEALTHCARE ZONE SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0×— | — | 16,2 K RON | |
| 48 | 48.DAVCO OPTIC SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 0×▲ 100 % | ▲ 100 % | 44,8 K RON |