Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Brăila după lichiditate ridicată în 2020
149 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,5×, iar liderul atinge 19,5×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OPRIDI SERV S.R.L.nou | Sat Oprişeneşti, Oraş Ianca, Brăila | 19,5×▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 133,2 K RON | |
| 2 | 2.ERITAR SRL▲ 41 | Municipiul Brăila, Brăila | 8,7×▲ 343,6 % | ▲ 343,6 % | 112,8 K RON | |
| 3 | 3.SAINT GERMAIN BOUTIQUE HOTEL S.R.L.▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 7,9×▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 72,8 K RON | |
| 4 | 4.VILACRUS TRADE SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 6,7×▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 210,3 K RON | |
| 5 | 5.ISTRU SA▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 6,3×▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 291,2 K RON | |
| 6 | 6.CITYSIX PREST SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 5,6×▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 749,4 K RON | |
| 7 | 7.TITAN EDILITARA SRL▲ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 5,4×▲ 92,1 % | ▲ 92,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 8 | 8.CHEF PARK FOOD SRL▲ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 4,5×▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 84,2 K RON | |
| 9 | 9.RESTOKEV S.R.L.▲ 41 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 4,3×▲ 152,9 % | ▲ 152,9 % | 169 K RON | |
| 10 | 10.PUI LA JAR SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 4×▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 8,8 K RON | |
| 11 | 11.CRAMA MANUCI SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 3,9×▲ 97 % | ▲ 97 % | 14,3 K RON | |
| 12 | 12.DICMAR IMPEX SRL▼ 3 | Sat Bărăganul, Comuna Bărăganul, Brăila | 3,8×▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | -80,5 K RON | |
| 13 | 13.MY MOTOR SRL▲ 21 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,6×▲ 45 % | ▲ 45 % | 1,1 mil. RON | |
| 14 | 14.HANUL MUCHIEI SRL= | Sat Muchea, Comuna Silistea, Brăila | 3,4×▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 19,3 K RON | |
| 15 | 15.ANDPEMA PREST SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 3,2×▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 9 K RON | |
| 16 | 16.IULANDRIMIH S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 3,2×▼ 64,9 % | ▼ 64,9 % | 28,6 K RON | |
| 17 | 17.FALCO COM SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,2×▲ 9 % | ▲ 9 % | -20,2 K RON | |
| 18 | 18.TCMA AND SON SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 3,1×▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 416,2 K RON | |
| 19 | 19.ELIDOCRIS SRL▼ 13 | Sat Şuţeşti, Comuna Şuţeşti, Brăila | 2,9×▼ 54,2 % | ▼ 54,2 % | -13,4 K RON | |
| 20 | 20.FABICASIB SRL▼ 3 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 2,9×▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 139,2 K RON | |
| 21 | 21.RELAMARA SERV SRL▲ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,9×▼ 1 % | ▼ 1 % | 594,4 K RON | |
| 22 | 22.BELVEDERE HOTEL & CLUB INTERNATIONAL S.A.▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,9×▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | -643,2 K RON | |
| 23 | 23.FOOD SNACK TABOO S.R.L.▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,8×▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 919,4 K RON | |
| 24 | 24.TRIAPEDIA SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,8×▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | -45,7 K RON | |
| 25 | 25.TWEETER SERV SRL▲ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,8×▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 64,3 K RON | |
| 26 | 26.DOROCRIN TURISM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 2,8×▼ 90 % | ▼ 90 % | 85,5 K RON | |
| 27 | 27.PODEANU SRL▲ 10 | Sat Zăvoaia, Comuna Zăvoaia, Brăila | 2,7×▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 12,3 K RON | |
| 28 | 28.NEMETONA SERV SRL▲ 40 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,6×▲ 133,6 % | ▲ 133,6 % | 14 K RON | |
| 29 | 29.EVILIV COM SRL▲ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,6×▲ 50 % | ▲ 50 % | 54,4 K RON | |
| 30 | 30.ETERRAGRUP S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 2,5×▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 66,3 K RON | |
| 31 | 31.AURETANIC SRL▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,4×▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 12,1 K RON | |
| 32 | 32.RESTAURANT HEAVENS SRL▼ 25 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,3×▼ 61,8 % | ▼ 61,8 % | -109,1 K RON | |
| 33 | 33.AGER TRADE SRL▲ 46 | Sat Albina, Comuna Tichileşti, Brăila | 2,3×▲ 152,8 % | ▲ 152,8 % | 259,2 K RON | |
| 34 | 34.RISTORAZU SRL▼ 31 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,3×▼ 73,4 % | ▼ 73,4 % | 57,9 K RON | |
| 35 | 35.MUSETTI TO GO S.R.L.▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,2×▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 134,6 K RON | |
| 36 | 36.ADYASV SRL▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,1×▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 23,3 K RON | |
| 37 | 37.REZIFANC PROD SRL▲ 65 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,1×▲ 271,4 % | ▲ 271,4 % | 72 K RON | |
| 38 | 38.INFINI PIZZA S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 2×▼ 87,1 % | ▼ 87,1 % | 31,8 K RON | |
| 39 | 39.LORDAV COM SRL▲ 1 | Sat Bordei Verde, Comuna Bordei Verde, Brăila | 1,9×▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 5,7 K RON | |
| 40 | 40.BELLA ITALIA TRATTORIA S.R.L.▼ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,8×▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 421,5 K RON | |
| 41 | 41.CASA ARTEMIS SRL▲ 26 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 1,8×▲ 56,1 % | ▲ 56,1 % | 278,7 K RON | |
| 42 | 42.CORANDRI COM SRL▲ 40 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 1,7×▲ 92 % | ▲ 92 % | 285,4 K RON | |
| 43 | 43.MIRELMOG CONSTRUCT SRL▲ 28 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,6×▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 86,9 K RON | |
| 44 | 44.KATANA SUSHI S.R.L.▼ 20 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,5×▼ 50,2 % | ▼ 50,2 % | 105,1 K RON | |
| 45 | 45.SENGIPRO S.R.L.▲ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4×▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 24,7 K RON | |
| 46 | 46.VENTA PRODCOM SRL▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4×▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | -91,6 K RON | |
| 47 | 47.REBIAFOOD SRL▼ 15 | Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila | 1,4×▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | -93 K RON | |
| 48 | 48.FALBARD SRL▲ 9 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 1,4×0,0% | 0,0% | 6,3 K RON | |
| 49 | 49.ELENY SRL▲ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4×▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 1 mil. RON | |
| 50 | 50.AREAL COM SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4×▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 804 K RON | |
| 51 | 51.KRAKADAN S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4×▼ 27 % | ▼ 27 % | 33,6 K RON | |
| 52 | 52.RASTEN SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4×— | — | 234,9 K RON | |
| 53 | 53.AL CUOCO CATERING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 1,3×▲ 231,6 % | ▲ 231,6 % | 15,3 K RON | |
| 54 | 54.SOLID COM SRL▲ 27 | Sat Unirea, Comuna Unirea, Brăila | 1,3×▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 113,4 K RON | |
| 55 | 55.HONEST COM SRL▲ 7 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 1,2×▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 30 RON | |
| 56 | 56.OPTIMRISTO S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 1,2×▼ 12 % | ▼ 12 % | 70,2 K RON | |
| 57 | 57.COZEV COM SRL▲ 27 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1×▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 6,7 K RON | |
| 58 | 58.SC ALIVALEAGRO SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1×▼ 27 % | ▼ 27 % | 134,5 K RON | |
| 59 | 59.SANORINA SRL▼ 1 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 1,1×▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | -143 K RON | |
| 60 | 60.CAGESEDA SRL▲ 26 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1×▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 49,2 K RON | |
| 61 | 61.ARANSKY SRL▲ 85 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1×▲ 707,7 % | ▲ 707,7 % | 85,6 K RON | |
| 62 | 62.VALENCAFFE S.R.L.▼ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 1×▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 5,9 K RON | |
| 63 | 63.VIC-SERV SRL▲ 11 | Sat Lanurile, Comuna Viziru, Brăila | 1×▲ 1 % | ▲ 1 % | 8,5 K RON | |
| 64 | 64.SHORRY PIZZA SRL▲ 75 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,9×▲ 487,5 % | ▲ 487,5 % | 156,2 K RON | |
| 65 | 65.VASFRILEX S.R.L.nou | Sat Lanurile, Comuna Viziru, Brăila | 0,9×— | — | — | -11,4 K RON |
| 66 | 66.CASA ARTEMIS EVENTS SRL▲ 12 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 0,9×▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 385,2 K RON | |
| 67 | 67.AGLILUKCLUB SRL▲ 21 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,9×▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 16,3 K RON | |
| 68 | 68.SERBDIVERT S.R.L.▼ 12 | Sat Stăncuţa, Comuna Stăncuţa, Brăila | 0,9×▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | -43,1 K RON | |
| 69 | 69.FRANŢLUCA EXPRESS S.R.L.▼ 28 | Sat Surdila-Gaiseanca, Comuna Surdila-Gaiseanca, Brăila | 0,9×▼ 57,2 % | ▼ 57,2 % | 303,5 K RON | |
| 70 | 70.FLAMIRSTEF SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,9×▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 91,3 K RON | |
| 71 | 71.CINA SRL▲ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,9×▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 1,1 K RON | |
| 72 | 72.SILEN-ENGLEZU TRADE SRL▲ 4 | Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, Brăila | 0,9×▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 27,2 K RON | |
| 73 | 73.ANASTASIA TRADE SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,8×▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | -76,9 K RON | |
| 74 | 74.NADOMIH COM SRL▲ 36 | Sat Râmnicelu, Comuna Râmnicelu, Brăila | 0,8×▲ 102,4 % | ▲ 102,4 % | 17 K RON | |
| 75 | 75.IULSTEMA IMPEX SRL▲ 20 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 0,8×▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 5,4 K RON | |
| 76 | 76.CRANAD SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,8×▲ 86,1 % | ▲ 86,1 % | 147 K RON | |
| 77 | 77.CABANA STEJARILOR SA▲ 65 | Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, Brăila | 0,8×▲ 464,3 % | ▲ 464,3 % | 322,7 K RON | |
| 78 | 78.URSAND COM SRL▼ 55 | Sat Berteştii de Sus, Comuna Berteştii de Jos, Brăila | 0,8×▼ 75 % | ▼ 75 % | -23,7 K RON | |
| 79 | 79.GYMARC DRINK BAND S.R.L.▼ 25 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,8×▼ 50,7 % | ▼ 50,7 % | -14,1 K RON | |
| 80 | 80.ZAHANA MANU SRL▼ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,7×▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | -65,8 K RON | |
| 81 | 81.BRAIMAGTHE TURISM SRL▲ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,7×▼ 9 % | ▼ 9 % | 107,5 K RON | |
| 82 | 82.ALSTAR TRADE SRL▲ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,7×▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 40,1 K RON | |
| 83 | 83.TRÂMBIȚA FAST FOOD S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,7×▲ 600 % | ▲ 600 % | -4,3 K RON | |
| 84 | 84.MISARYAMI S.R.L.▲ 12 | Sat Silistea, Comuna Silistea, Brăila | 0,7×▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | -2 K RON | |
| 85 | 85.FLOMYZA SRL▲ 21 | Sat Gropeni, Comuna Gropeni, Brăila | 0,7×▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | 8,6 K RON | |
| 86 | 86.LA NEA VASILE SRL▲ 30 | Sat Gradistea, Comuna Gradistea, Brăila | 0,7×▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | 12,4 K RON | |
| 87 | 87.SENTOKI VIGA S.R.L.▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,7×▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 1,2 K RON | |
| 88 | 88.DON IMPEX SRL▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,7×▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 218,5 K RON | |
| 89 | 89.ALESSANDRO FENICE SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,6×▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 9,9 K RON | |
| 90 | 90.CENMIRDAL S.R.L.nou | Sat Valea Cânepii, Comuna Unirea, Brăila | 0,6×▼ 74 % | ▼ 74 % | -22,6 K RON | |
| 91 | 91.NICHOMITANDI TRANS S.R.L.nou | Sat Unirea, Comuna Unirea, Brăila | 0,6×▲ 2.900 % | ▲ 2.900 % | -153,9 K RON | |
| 92 | 92.ALPILACT FOOD SRL▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,6×▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 36,7 K RON | |
| 93 | 93.HOT AND CRUSTY S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,5×▲ 315,4 % | ▲ 315,4 % | 53,3 K RON | |
| 94 | 94.SONTEC IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,5×▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | -131,1 K RON | |
| 95 | 95.TINMATCO SRL▲ 37 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,5×▲ 170 % | ▲ 170 % | 533,4 K RON | |
| 96 | 96.VIZUCONS SRL▲ 48 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,5×▲ 315,4 % | ▲ 315,4 % | 4,9 K RON | |
| 97 | 97.ADMANO CONSGROUP SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,5×▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 218 K RON | |
| 98 | 98.TONILEN COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 0,5×▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | -34,5 K RON | |
| 99 | 99.EDETACO CAFE SRL▼ 29 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,5×▼ 56,3 % | ▼ 56,3 % | -42,9 K RON | |
| 100 | 100.UDALEX COM PROD SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 0,5×▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 17 RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Brăila
CAEN 5611
Restaurante
72 firme · 113,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 82,2 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
97 firme · 71,2 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
116 firme · 35,7 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
17 firme · 30,6 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
21 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
25 firme · 4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
10 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
3 firme · 950,2 K RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
5 firme · 273,5 K RON
CAEN 5640
Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
1 firme · 35,3 K RON