Top 100 firme — Imobiliare, Botoșani după lichiditate ridicată în 2024
77 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 150,8×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.WAWOLFF AGRAR SRL▲ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 150,8×▲ 68,5 % | ▲ 68,5 % | 653,7 K RON | |
| 2 | 2.RURAL MOLDOVA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 79,3×▼ 74 % | ▼ 74 % | 721,8 K RON | |
| 3 | 3.CESOM SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 38,9×▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 136,6 K RON | |
| 4 | 4.ONIMAR SRL▲ 7 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 27,8×▲ 128,3 % | ▲ 128,3 % | 237,4 K RON | |
| 5 | 5.ELIA-COM SRL▲ 9 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 15,6×▲ 75,3 % | ▲ 75,3 % | 55,2 K RON | |
| 6 | 6.ALFA-GEMINY SRL▲ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 14,3×▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 222,3 K RON | |
| 7 | 7.AURORA SA▲ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 13,7×▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 28,5 K RON | |
| 8 | 8.ELPETO OIL SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 12,7×▲ 781,9 % | ▲ 781,9 % | 119,3 K RON | |
| 9 | 9.EQUITY PROPERTY MANAGEMENT SRL▲ 40 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 10,2×▲ 1.983,7 % | ▲ 1.983,7 % | 302,8 K RON | |
| 10 | 10.FLAVIUS SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 9,4×▼ 53,7 % | ▼ 53,7 % | 133,9 K RON | |
| 11 | 11.MAGIC SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 9,2×▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 32,4 K RON | |
| 12 | 12.ELECTROMINING SA▲ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 8,9×▲ 43 % | ▲ 43 % | 298 K RON | |
| 13 | 13.SIDONIA SRL▲ 8 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 8,5×▲ 55,1 % | ▲ 55,1 % | 81,2 K RON | |
| 14 | 14.SOCIETATEA COOPERATIVĂ DE CONSUM ROMA▲ 2 | Sat Roma, Comuna Roma, Botoşani | 7×▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 16,4 K RON | |
| 15 | 15.ROMERIA SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,7×▼ 68,9 % | ▼ 68,9 % | 45,1 K RON | |
| 16 | 16.TOP LION GLOBAL S.R.L.▼ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,3×▼ 54,2 % | ▼ 54,2 % | 240,8 K RON | |
| 17 | 17.IUPETHEDA EXCLUSIV S.R.L.▼ 11 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,1×▼ 65,5 % | ▼ 65,5 % | 104,4 K RON | |
| 18 | 18.FLAVY IMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6×▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 139,1 K RON | |
| 19 | 19.UTIL EXIM SAnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,8×▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 76,5 K RON | |
| 20 | 20.VICTOR L.D.C. IMOBILIARE SRLnou | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 4,7×▲ 1.043,9 % | ▲ 1.043,9 % | -37,3 K RON | |
| 21 | 21.OPEN MIND IMOBILIARE SRL▼ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4,7×▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 22 | 22.COSMILUX COMPANY SRLnou | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 4,3×▲ 2.417,7 % | ▲ 2.417,7 % | 37,6 K RON | |
| 23 | 23.RADO TRADING SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4×— | — | 22,2 K RON | |
| 24 | 24.HARMICOM SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,8×▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | 113,4 K RON | |
| 25 | 25.TINOSUPER SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,5×▼ 73 % | ▼ 73 % | 79 K RON | |
| 26 | 26.PROPP S.R.L.▲ 10 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,9×▲ 153,1 % | ▲ 153,1 % | 48,2 K RON | |
| 27 | 27.HEDEX S.R.L.nou | Sat Răchiţi, Comuna Răchiţi, Botoşani | 2,6×▲ 915,4 % | ▲ 915,4 % | 74,6 K RON | |
| 28 | 28.CORA SA▲ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,4×▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 40,4 K RON | |
| 29 | 29.ME AND ME SRL▼ 12 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,3×▼ 67,8 % | ▼ 67,8 % | 3,8 K RON | |
| 30 | 30.SAVIS-COM SRL▲ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,2×▲ 272,9 % | ▲ 272,9 % | 3,8 mil. RON | |
| 31 | 31.TERRENOS SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,1×▼ 67,4 % | ▼ 67,4 % | 37,3 K RON | |
| 32 | 32.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM BOTOŞANI▼ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2×▼ 14 % | ▼ 14 % | 1,3 K RON | |
| 33 | 33.FLAVIA TRADE INVEST SRL▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,8×▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | 509,1 K RON | |
| 34 | 34.TERENURI CARTIER S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,7×▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 15,8 K RON | |
| 35 | 35.K R GAMES SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,7×▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -1,5 mil. RON | |
| 36 | 36.MOLDAVIA SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,7×▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 120,8 K RON | |
| 37 | 37.ROBERTO'98 SRL▼ 24 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,6×▼ 82,3 % | ▼ 82,3 % | 142,6 K RON | |
| 38 | 38.T&T COM SRL▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,4×▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 98,5 K RON | |
| 39 | 39.HABITAT AGRICOL S.R.L.nou | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,4×▼ 72,1 % | ▼ 72,1 % | 93,4 K RON | |
| 40 | 40.INOVATY HOME IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,3×▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 7,5 K RON | |
| 41 | 41.KAVEX MAREBLU SRL▲ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2×▲ 121,8 % | ▲ 121,8 % | 131 K RON | |
| 42 | 42.FELPA SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1×▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 47 K RON | |
| 43 | 43.RENEMAX RENT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1×▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 322,4 K RON | |
| 44 | 44.PLATINUM POINT S.R.L.▼ 39 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1×▼ 94,4 % | ▼ 94,4 % | 5 K RON | |
| 45 | 45.AGENŢIA IMOBILIARĂ CARTIER SRL▼ 10 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,9×▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 20,2 K RON | |
| 46 | 46.NEW PRODUCTIVE IMOB PROJECT S.R.L.▼ 20 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,9×▼ 72,2 % | ▼ 72,2 % | 61,7 K RON | |
| 47 | 47.MAPAMOND SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,8×▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 20,7 K RON | |
| 48 | 48.LEMION BAS SRL▼ 9 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 0,8×▲ 20 % | ▲ 20 % | 319,5 K RON | |
| 49 | 49.TRUE ADELANTE S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,8×▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 37,2 K RON | |
| 50 | 50.PARS RECYCLE S.R.L.▼ 8 | Sat Cucorăni, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 0,7×▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 18 K RON | |
| 51 | 51.LGV BT IMOBILIARE SRL▲ 5 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 0,7×▲ 164 % | ▲ 164 % | -569,8 K RON | |
| 52 | 52.TAILOR INVEST BUILDING SRL▼ 40 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,7×▼ 92,8 % | ▼ 92,8 % | 32,7 K RON | |
| 53 | 53.RAM BUSINESS UNIT S.R.L.▼ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,7×▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 196,7 K RON | |
| 54 | 54.BITOSEC FINANCE GROUP S.R.L.▼ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,6×0,0% | 0,0% | 1,2 mil. RON | |
| 55 | 55.VISCA TUR SRLnou | Sat Hudum, Comuna Curteşti, Botoşani | 0,5×▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 43,8 K RON | |
| 56 | 56.BINAPE DEVELOPMENT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,4×▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 123,5 K RON | |
| 57 | 57.TIBERIUS CORPORATION SRL▼ 17 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,4×▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | 44,1 K RON | |
| 58 | 58.ONY & ANDY BRILLIANT S.R.L.▼ 33 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 0,4×▼ 89 % | ▼ 89 % | 76,8 K RON | |
| 59 | 59.ENKLE SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,4×▼ 60,6 % | ▼ 60,6 % | 7,7 K RON | |
| 60 | 60.TRATORIA-TRADE SRL▼ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,4×▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 29,5 K RON | |
| 61 | 61.OSCAR 2007 SRL▼ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,4×▲ 42,3 % | ▲ 42,3 % | 94 K RON | |
| 62 | 62.SERVICII ADMINISTRARE REZIDENȚIALĂ S.R.L.▼ 14 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,4×▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | -50,7 K RON | |
| 63 | 63.MARTINI SRL▼ 30 | Loc. Săveni, Oraş Săveni, Botoşani | 0,3×▼ 78,4 % | ▼ 78,4 % | 68,4 K RON | |
| 64 | 64.ARCTURUS ESTATE SRL▼ 49 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,3×▼ 96,4 % | ▼ 96,4 % | 187 K RON | |
| 65 | 65.ART-NOUVEAU IMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,3×▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 66 | 66.LUCHIAN TRADING COMPANY SRL▼ 15 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,2×▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 3,7 K RON | |
| 67 | 67.MANAGE IRALIN RENT SRL▼ 23 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,2×▼ 57,9 % | ▼ 57,9 % | -205,2 K RON | |
| 68 | 68.CORBERENI AGRO S.R.L.▼ 8 | Sat Cucorăni, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 0,1×▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 69 | 69.ANDALEX VILLA S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,1×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 6,8 K RON | |
| 70 | 70.GO 4 SQUASH SRL▼ 17 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,1×▼ 61,3 % | ▼ 61,3 % | 153,6 K RON | |
| 71 | 71.TADAS CONSTRUCT SRL▼ 12 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,1×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -221,2 K RON | |
| 72 | 72.ADELAIDE RENT SRL▼ 14 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,1×▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | 80,1 K RON | |
| 73 | 73.SARAMIPAN SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,1×▼ 50 % | ▼ 50 % | 71,4 K RON | |
| 74 | 74.BOLD INVESTMENT S.R.L.nou | Sat Răchiţi, Comuna Răchiţi, Botoşani | 0,1×▼ 54,6 % | ▼ 54,6 % | 522,8 K RON | |
| 75 | 75.SOLUTION BM INVEST S.R.L.▼ 13 | Sat Hudum, Comuna Curteşti, Botoşani | 0×0,0% | 0,0% | 626,4 K RON | |
| 76 | 76.TEO-DENTIS FOR LIFE S.R.L.▼ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0×— | — | 101 K RON | |
| 77 | 77.UVERTURA CITY MALL SRL▼ 16 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0×▼ 100 % | ▼ 100 % | 3,5 mil. RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Botoșani
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
119 firme · 65,1 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
12 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
42 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
5 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
4 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
2 firme · 77,8 K RON