Top 100 firme — Energie electrică și gaze, Bihor după lichiditate ridicată în 2020
33 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 3,6×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RES ENERGY SOLUTIONS S.R.L.▲ 7 | Sat Cordău, Comuna Sânmartin, Bihor | 3,6×▲ 316,3 % | ▲ 316,3 % | 596,6 K RON | |
| 2 | 2.IDRODUE SRL▼ 1 | Sat Aştileu, Comuna Aştileu, Bihor | 3×▼ 97,6 % | ▼ 97,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 3 | 3.SALGAZ SA▲ 4 | Municipiul Salonta, Bihor | 2,8×▲ 144,8 % | ▲ 144,8 % | 806,4 K RON | |
| 4 | 4.TOCADE SOLARIS SRLnou | Sat Haieu, Comuna Sânmartin, Bihor | 2,6×▼ 95,3 % | ▼ 95,3 % | 227,9 K RON | |
| 5 | 5.TERMOFICARE ORADEA S.A.▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 2,2×▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 808,6 K RON | |
| 6 | 6.SUNSTREAM ENERGY SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 2,1×▲ 24 % | ▲ 24 % | 278,9 K RON | |
| 7 | 7.ROFAVIC SERVICE SRL▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 1,6×0,0% | 0,0% | 145,5 K RON | |
| 8 | 8.AGROLINE UTILAJ S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 1×▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 29,8 K RON | |
| 9 | 9.DISTRIGAZ VEST SA▲ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,8×▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 10,2 mil. RON | |
| 10 | 10.HTM DEVELOPMENT SRL▲ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,7×▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -319,1 K RON | |
| 11 | 11.DELALINA SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,6×▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 12 | 12.IDROSEI S.R.L.▲ 6 | Sat Aştileu, Comuna Aştileu, Bihor | 0,5×▲ 300 % | ▲ 300 % | 4,9 mil. RON | |
| 13 | 13.IDRORADEA SRL▲ 3 | Sat Aştileu, Comuna Aştileu, Bihor | 0,4×▲ 115,8 % | ▲ 115,8 % | 2,9 mil. RON | |
| 14 | 14.NSE NORD-VEST MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 0,4×▲ 875 % | ▲ 875 % | 104,1 K RON | |
| 15 | 15.GREEN COMCRIS INVEST SRL▼ 2 | Sat Lunca, Comuna Lunca, Bihor | 0,4×▲ 77,3 % | ▲ 77,3 % | 3,9 mil. RON | |
| 16 | 16.HYDROVEST ENERGY SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,3×▲ 50 % | ▲ 50 % | 238,2 K RON | |
| 17 | 17.HIDROART SRL▼ 5 | Loc. Aleşd, Oraş Aleşd, Bihor | 0,3×▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 18 | 18.ARV GOD TECHNOLOGY S.R.L.▲ 10 | Sat Husasău de Tinca, Comuna Husasău de Tinca, Bihor | 0,2×▲ 360 % | ▲ 360 % | 1,4 mil. RON | |
| 19 | 19.HYDROVEST CARPATICA SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 0,2×▲ 72,7 % | ▲ 72,7 % | 797 K RON | |
| 20 | 20.BETONMIX SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,2×▲ 100 % | ▲ 100 % | 542,8 K RON | |
| 21 | 21.GLOBAL ALTERNATIVE CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,2×▼ 15 % | ▼ 15 % | 52,2 K RON | |
| 22 | 22.RESIDENT SOLAR SRL▲ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,2×▲ 275 % | ▲ 275 % | 2 mil. RON | |
| 23 | 23.NOVITAS ELECTRO SRL▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,1×▲ 10 % | ▲ 10 % | 1,6 mil. RON | |
| 24 | 24.D.M.T. SOLAR S.R.L.▲ 2 | Sat Husasău de Tinca, Comuna Husasău de Tinca, Bihor | 0,1×▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | -47,9 K RON | |
| 25 | 25.SERVAGROSAL SRL▼ 8 | Municipiul Salonta, Bihor | 0,1×▼ 50 % | ▼ 50 % | 201,2 K RON | |
| 26 | 26.TULSOR SRL▲ 1 | Municipiul Salonta, Bihor | 0,1×▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -35,1 K RON | |
| 27 | 27.SEZ TRADE SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,1×▲ 20 % | ▲ 20 % | -642,9 K RON | |
| 28 | 28.NIRAJ ENERGY SRL▼ 4 | Loc. Aleşd, Oraş Aleşd, Bihor | 0,1×▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 484 K RON | |
| 29 | 29.GREEN ELECTROVEST SRL▼ 4 | Sat Păuşa, Comuna Nojorid, Bihor | 0,1×▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 3,2 K RON | |
| 30 | 30.ASERNIA SOLAR SRL▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 0×▲ 100 % | ▲ 100 % | 2 mil. RON | |
| 31 | 31.ENERGY DETA SRL▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 0×▼ 70 % | ▼ 70 % | -1,8 mil. RON | |
| 32 | 32.NOVA ESSATA SRL▼ 3 | Sat Păuşa, Comuna Nojorid, Bihor | 0×▼ 40 % | ▼ 40 % | -695 K RON | |
| 33 | 33.NEOVOLT SRL▼ 1 | Municipiul Salonta, Bihor | 0×0,0% | 0,0% | 169,9 K RON |
Codurile CAEN din energie electrică și gaze — Bihor
CAEN 3530
Furnizarea de abur și aer condiționat
1 firme · 395,3 mil. RON
CAEN 3522
Distribuția combustibililor gazoși, prin conducte
2 firme · 101,6 mil. RON
CAEN 3511
Producția de energie electrică
85 firme · 29,8 mil. RON
CAEN 3512
Transportul energiei electrice
19 firme · 12,4 mil. RON
CAEN 3515
Comercializarea energiei electrice
4 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 3514
Comercializarea energiei electrice
3 firme · 63,4 K RON
CAEN 3513
Distribuția energiei electrice
1 firme · 350 RON
CAEN 3521
Producția gazelor
2 firme · 0 RON