Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Argeș după lichiditate ridicată în 2014
259 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1×, iar liderul atinge 23,6×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LEMNPROD FOREST ELA SRL▲ 12 | Sat Bădeşti, Comuna Pietroşani, Argeş | 23,6×▲ 465 % | ▲ 465 % | 15,1 K RON | |
| 2 | 2.MEBO AGROALB FERM SRL▲ 16 | Sat Albeştii Pământeni, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 19,7×▲ 475,2 % | ▲ 475,2 % | 156,8 K RON | |
| 3 | 3.DRUMEŢUL MONTAN 2004 SRL▲ 3 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 14,1×▲ 124,9 % | ▲ 124,9 % | 192,1 K RON | |
| 4 | 4.EXPLORER MARCOS WOOD SRL▲ 61 | Sat Stoeneşti, Comuna Stoeneşti, Argeş | 11,3×▲ 697,2 % | ▲ 697,2 % | 82,2 K RON | |
| 5 | 5.ROVIANA FOREST 2002 SRL▲ 11 | Sat Dragoslavele, Comuna Dragoslavele, Argeş | 9,4×▲ 154,6 % | ▲ 154,6 % | -115,9 K RON | |
| 6 | 6.SORINA PRODCONCEPT SRLnou | Sat Valea Siliştii, Comuna Aninoasa, Argeş | 9×▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 48,8 K RON | |
| 7 | 7.FINE ONE FOREST TRANS SRL▼ 2 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 8,9×▲ 18 % | ▲ 18 % | 541,2 K RON | |
| 8 | 8.CERBUL MONTAN 2003 SRL▲ 11 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 8,5×▲ 155,1 % | ▲ 155,1 % | 679,7 K RON | |
| 9 | 9.SILVA FOREST PROIECT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 8,2×▼ 47,3 % | ▼ 47,3 % | 158,8 K RON | |
| 10 | 10.AGRO DEVELOPMENT SRL▲ 43 | Sat Zigoneni, Comuna Băiculeşti, Argeş | 7,1×▲ 311,6 % | ▲ 311,6 % | 7,2 mil. RON | |
| 11 | 11.NICMAR ANTONIO SRL▼ 3 | Sat Şerboeni, Comuna Buzoeşti, Argeş | 6,9×▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 8,9 K RON | |
| 12 | 12.DANBRED ARGEŞ SRL▲ 5 | Comuna Slobozia, Argeş | 6,4×▲ 83,4 % | ▲ 83,4 % | 7,4 mil. RON | |
| 13 | 13.VICILANDFOREST C.G.H. SRLnou | Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş | 6,3×▲ 12.540 % | ▲ 12.540 % | 140,5 K RON | |
| 14 | 14.ECOPRODUCT MONTANA SRLnou | Comuna Valea Mare Pravăţ, Argeş | 5,8×▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 81,9 K RON | |
| 15 | 15.FOREST MONTAN 2003 SRL▲ 13 | Comuna Rucăr, Argeş | 5,4×▲ 110,6 % | ▲ 110,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 16 | 16.AN-GI BUCOV SRL▲ 9 | Sat Bucov, Comuna Râca, Argeş | 5,2×▲ 90,9 % | ▲ 90,9 % | 4,6 K RON | |
| 17 | 17.MILANO GRUP ANDREI SRL▲ 14 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 5,1×▲ 105,7 % | ▲ 105,7 % | 53,6 K RON | |
| 18 | 18.ELI CONSTRUCT VÎLSAN SRL▲ 54 | Sat Stroeşti, Comuna Muşăteşti, Argeş | 5×▲ 266,9 % | ▲ 266,9 % | 57,4 K RON | |
| 19 | 19.SUPER PESCA SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5×▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 23,8 K RON | |
| 20 | 20.ATLAS SILVA PROIECT SRLnou | Sat Stroeşti, Comuna Muşăteşti, Argeş | 4,8×▲ 429,7 % | ▲ 429,7 % | 112,7 K RON | |
| 21 | 21.DE LA NOI MARVIC SRL▼ 19 | Sat Pădureţi, Comuna Lunca Corbului, Argeş | 4,7×▼ 64,1 % | ▼ 64,1 % | 31,2 K RON | |
| 22 | 22.MERULIUS HOLZ 2000 SRL▲ 11 | Comuna Dragoslavele, Argeş | 4,6×▲ 92 % | ▲ 92 % | 37,3 K RON | |
| 23 | 23.ALY SILVA DOM COMERT SRLnou | Sat Stroeşti, Comuna Muşăteşti, Argeş | 4,6×▲ 97 % | ▲ 97 % | 14,2 K RON | |
| 24 | 24.B.G.GRUP FOREST SRL▼ 13 | Sat Urlucea, Comuna Călineşti, Argeş | 4,4×▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 85,6 K RON | |
| 25 | 25.MUNTENIA FORESTER SRL▼ 3 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 4×▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 46,6 K RON | |
| 26 | 26.STAR FRUCTISCOM SRL▲ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,8×▲ 75,2 % | ▲ 75,2 % | -7,3 K RON | |
| 27 | 27.SOREGRIM INTERNATIONAL SRL▲ 14 | Sat Ioneşti, Comuna Buzoeşti, Argeş | 3,7×▲ 73 % | ▲ 73 % | 462,6 K RON | |
| 28 | 28.FOREST GREEN STAR SRLnou | Sat Slatina, Comuna Nucşoara, Argeş | 3,5×▲ 851,4 % | ▲ 851,4 % | 85,4 K RON | |
| 29 | 29.TIMPEX-COM SRL▼ 25 | Sat Leiceşti, Comuna Coşeşti, Argeş | 3,2×▼ 68 % | ▼ 68 % | -222 K RON | |
| 30 | 30.MARIUS & ŞTEFI FOREST SRLnou | Sat Zigoneni, Comuna Băiculeşti, Argeş | 3×▲ 1.550 % | ▲ 1.550 % | 122,3 K RON | |
| 31 | 31.AVEMIR ADRY VIO SRL▲ 3 | Sat Cotmeana, Comuna Cotmeana, Argeş | 2,9×▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 38,7 K RON | |
| 32 | 32.ANEMONA & OVIDIU SRL▼ 3 | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | 2,9×▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 11 K RON | |
| 33 | 33.COSTI SI NIC PRODUCT 2003 SRL▲ 2 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 2,8×▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 292,5 K RON | |
| 34 | 34.VISCO TEIU EREBUS SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,7×▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 13,3 K RON | |
| 35 | 35.SILVA SORVAS DORILIL SRLnou | Sat Berindeşti, Comuna Corbeni, Argeş | 2,7×— | — | -533 RON | |
| 36 | 36.BIG UNCLE CARCOAL SRL▲ 19 | Sat Dragoslavele, Comuna Dragoslavele, Argeş | 2,6×▲ 58,1 % | ▲ 58,1 % | 9,6 K RON | |
| 37 | 37.EXPLO-CHEIA RUCAR SRLnou | Comuna Rucăr, Argeş | 2,5×▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 490,8 K RON | |
| 38 | 38.APIS MELLIFERA SRL▼ 15 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2,5×▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 7,1 K RON | |
| 39 | 39.FOREST INTER GRUP SRL▼ 3 | Sat Stâlpeni, Comuna Stâlpeni, Argeş | 2,5×▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 82,8 K RON | |
| 40 | 40.ELY ŞI COSTI TRANS 2008 SRL▼ 20 | Sat Jugur, Comuna Poienarii de Muşcel, Argeş | 2,4×▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 53,6 K RON | |
| 41 | 41.MARCEA SPORT S.R.L.▼ 32 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 2,2×▼ 51,9 % | ▼ 51,9 % | -33,3 K RON | |
| 42 | 42.DENISA & CASANDRA TOP SRL▲ 36 | Sat Gura Pravăţ, Comuna Valea Mare Pravăţ, Argeş | 2,2×▲ 73,6 % | ▲ 73,6 % | 130,3 K RON | |
| 43 | 43.GAMA TOTAL INSTAL SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,2×▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 57,4 K RON | |
| 44 | 44.MAGNUM NEW FOREST SRLnou | Sat Leiceşti, Comuna Coşeşti, Argeş | 2×▲ 204,5 % | ▲ 204,5 % | 108,8 K RON | |
| 45 | 45.INAFOREST PRESTO 2010 SRL▲ 25 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 2×▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 711 RON | |
| 46 | 46.MARIAN FOREST PRODUCTION SRL▲ 6 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2×▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 39,5 K RON | |
| 47 | 47.VIOMAR MULTISERV FOREST SRL▲ 38 | Sat Bărăşti, Comuna Cicăneşti, Argeş | 2×▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | 26,9 K RON | |
| 48 | 48.BYF FOREST BEB SRL▲ 119 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 2×▲ 191 % | ▲ 191 % | 49 K RON | |
| 49 | 49.ARGES AGRO PROIECT SRL▲ 2 | Sat Stolnici, Comuna Stolnici, Argeş | 1,9×▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 50 | 50.LEODINA WOOD PROD SRL▼ 7 | Sat Văleni, Comuna Sălătrucu, Argeş | 1,9×▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | -29,9 K RON | |
| 51 | 51.CLARA SILVA FOREST SRLnou | Sat Pietroşani, Comuna Pietroşani, Argeş | 1,9×▼ 73,5 % | ▼ 73,5 % | 47,6 K RON | |
| 52 | 52.CEREXPRES 2001 SRL▲ 10 | Sat Leiceşti, Comuna Coşeşti, Argeş | 1,9×▲ 25 % | ▲ 25 % | 32,2 K RON | |
| 53 | 53.FRUCTIGENA SRL▼ 27 | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | 1,7×▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 58,6 K RON | |
| 54 | 54.IEZER PEAK SRLnou | Sat Albeşti, Comuna Albeştii de Muscel, Argeş | 1,7×▲ 295,5 % | ▲ 295,5 % | 192,7 K RON | |
| 55 | 55.SILVA VALENTIN SRL▼ 9 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,7×▼ 13 % | ▼ 13 % | 173,1 K RON | |
| 56 | 56.SRG COZMA IND FOREST SRL▼ 14 | Sat Tigveni, Comuna Tigveni, Argeş | 1,7×▼ 19 % | ▼ 19 % | -4,2 K RON | |
| 57 | 57.WWW. FUNGHI. RO SRL▼ 10 | Sat Robaia, Comuna Muşăteşti, Argeş | 1,6×▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 179,6 K RON | |
| 58 | 58.INGRI & CRIN TRADING SRL▲ 2 | Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş | 1,6×▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 283,1 K RON | |
| 59 | 59.DENIS ŞTEF COM SRL▲ 80 | Sat Hârtieşti, Comuna Hârtieşti, Argeş | 1,6×▲ 98,8 % | ▲ 98,8 % | 108,5 K RON | |
| 60 | 60.TRITRICUM ZEA MAYS SRL▲ 1 | Sat Ioneşti, Comuna Buzoeşti, Argeş | 1,6×▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 40,2 K RON | |
| 61 | 61.RENTA GRADIENT SRL▼ 29 | Sat Căldăraru, Comuna Căldăraru, Argeş | 1,6×▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | -263,3 K RON | |
| 62 | 62.NIM PRODCOM ARGES SRL▲ 17 | Sat Ceparii Pământeni, Comuna Cepari, Argeş | 1,6×▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 47,1 K RON | |
| 63 | 63.GATER CONCEPT PROD SRL▲ 30 | Sat Pietroşani, Comuna Pietroşani, Argeş | 1,6×▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 516,6 K RON | |
| 64 | 64.ARGESOL TOP EXPRES SRL▲ 2 | Sat Mozăceni, Comuna Mozăceni, Argeş | 1,6×▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 40,9 K RON | |
| 65 | 65.FOREST TRANS CRISTIANI 2005 SRL▲ 159 | Sat Bădeni, Comuna Stoeneşti, Argeş | 1,6×▲ 278,1 % | ▲ 278,1 % | 140,4 K RON | |
| 66 | 66.ANCMITAD SENIOR SRL▼ 42 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 1,5×▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | -111,4 K RON | |
| 67 | 67.LINTESCU FOREST 2003 SRL▼ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5×▼ 17 % | ▼ 17 % | 286,1 K RON | |
| 68 | 68.PROIECTARI SI EXPLOATARI SILVICE SRL▼ 31 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5×▼ 33,2 % | ▼ 33,2 % | 32,6 K RON | |
| 69 | 69.PETRAN FOREST AG SRL▲ 80 | Sat Slănic, Comuna Aninoasa, Argeş | 1,5×▲ 88,3 % | ▲ 88,3 % | 112,9 K RON | |
| 70 | 70.AGROPREDUŞCĂ TRAIAN SRLnou | Sat Ştefan cel Mare, Comuna Ştefan cel Mare, Argeş | 1,4×▼ 97,7 % | ▼ 97,7 % | 62,7 K RON | |
| 71 | 71.SIMI PINO FOREST 2004 SRL▼ 41 | Comuna Rucăr, Argeş | 1,4×▼ 45 % | ▼ 45 % | 84,5 K RON | |
| 72 | 72.CRISTINA DIVERS SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4×▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 41,1 K RON | |
| 73 | 73.RAUMEX 2007 SRL▲ 15 | Sat Robaia, Comuna Muşăteşti, Argeş | 1,3×▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 71,1 K RON | |
| 74 | 74.CIOPLEI FOREST 2004 SRL▼ 3 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 1,3×▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 80,3 K RON | |
| 75 | 75.MADI FOREST FLORIENI SRL▲ 93 | Sat Florieni, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 1,3×▲ 98,5 % | ▲ 98,5 % | 41,3 K RON | |
| 76 | 76.ADI ŞI RĂZVAN JUNIOR 2001 SRL▼ 2 | Sat Sboghiţeşti, Comuna Nucşoara, Argeş | 1,3×▼ 3 % | ▼ 3 % | 26,3 K RON | |
| 77 | 77.PREMIER BUSINESS ZOOTEHNIC SRLnou | Sat Bădeşti, Comuna Pietroşani, Argeş | 1,3×▲ 6.400 % | ▲ 6.400 % | 59,8 K RON | |
| 78 | 78.IRO LEMN NEW FOREST SRL▲ 38 | Sat Arefu, Comuna Arefu, Argeş | 1,3×▲ 29 % | ▲ 29 % | 76,4 K RON | |
| 79 | 79.RADU STAR FOREST SRLnou | Sat Tigveni, Comuna Tigveni, Argeş | 1,3×— | — | — | 43,8 K RON |
| 80 | 80.DRAGOCI PROJECT SRL▲ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3×▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 534 RON | |
| 81 | 81.MAGISTRAL AGRO PROIECT SRL▲ 11 | Sat Martalogi, Comuna Hârseşti, Argeş | 1,3×▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 783,2 K RON | |
| 82 | 82.DUAL-COM L.C. SRL▲ 20 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3×▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 139 K RON | |
| 83 | 83.PRO-EXPO-LEMN SRL▲ 27 | Sat Cicăneşti, Comuna Cicăneşti, Argeş | 1,2×▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 6,9 K RON | |
| 84 | 84.STARLEMN-G.V. SRL▼ 81 | Sat Leiceşti, Comuna Coşeşti, Argeş | 1,2×▼ 88,5 % | ▼ 88,5 % | 23,2 K RON | |
| 85 | 85.AGROPROD CRISDEN SRL▼ 47 | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | 1,2×▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 7,9 K RON | |
| 86 | 86.TERRA AGRO VEGETAL SRL▲ 14 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 1,2×▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 5,6 K RON | |
| 87 | 87.MURMURUL VÂLSANULUI SRLnou | Sat Stroeşti, Comuna Muşăteşti, Argeş | 1,2×— | — | — | 31,9 K RON |
| 88 | 88.WOOD FOREST SPEDITION SRLnou | Sat Podu Dâmboviţei, Comuna Dâmbovicioara, Argeş | 1,1×— | — | — | 18,9 K RON |
| 89 | 89.BIG ROBERT FOREST SRL▲ 110 | Sat Zgripceşti, Comuna Beleţi-Negreşti, Argeş | 1,1×▲ 109,3 % | ▲ 109,3 % | 139,6 K RON | |
| 90 | 90.SILV FOREST PARTENER SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1,1×▲ 154,6 % | ▲ 154,6 % | 12,1 K RON | |
| 91 | 91.NIC-IANY PRIMA SRL▼ 5 | Sat Cornăţel, Comuna Buzoeşti, Argeş | 1,1×▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 17,5 K RON | |
| 92 | 92.AGROMEC MIROSI SA▼ 28 | Sat Miroşi, Comuna Miroşi, Argeş | 1,1×▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | -93,7 K RON | |
| 93 | 93.GEOCAT FOREST AG SRL▼ 35 | Sat Lăzăreşti, Comuna Schitu Goleşti, Argeş | 1,1×▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 3,8 K RON | |
| 94 | 94.AGROTOTAL PRODCOM SRL▲ 30 | Comuna Buzoeşti, Argeş | 1,1×▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 108,5 K RON | |
| 95 | 95.PRODLACT ECOLOGIC HÎRSEŞTI SRL▲ 19 | Sat Martalogi, Comuna Hârseşti, Argeş | 1,1×▲ 7 % | ▲ 7 % | 5,1 K RON | |
| 96 | 96.HELIANTHUS AGRO LUX SRL▲ 7 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Argeş | 1,1×▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 19,9 K RON | |
| 97 | 97.TLC AGROPROD TOTAL SRL▼ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,1×▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 3,6 K RON | |
| 98 | 98.COOPERATIVA AGRICOLĂ DANBRED▲ 13 | Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Argeş | 1,1×▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 215,5 K RON | |
| 99 | 99.MUGUR EXPFORTRANS 2004 SRL▲ 71 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1×▲ 60 % | ▲ 60 % | 2,1 K RON | |
| 100 | 100.BOGDAN PIBB SRL▼ 3 | Comuna Rucăr, Argeş | 1×▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 19,6 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Argeș
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
228 firme · 438,2 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
162 firme · 251,7 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
20 firme · 184,5 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
8 firme · 123,1 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
30 firme · 24,5 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
17 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
10 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
12 firme · 10,1 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
18 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
6 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
29 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
18 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
8 firme · 644,8 K RON
CAEN 0112
Cultivarea orezului
3 firme · 399 K RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
13 firme · 386,1 K RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
2 firme · 209,5 K RON
CAEN 0164
Pregătirea semințelor
1 firme · 166,7 K RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
1 firme · 166,2 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
1 firme · 81,8 K RON
CAEN 0127
Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
1 firme · 49,9 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
1 firme · 0 RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
1 firme · 0 RON