Top 100 firme — Activități combinate de secretariat după lichiditate ridicată în 2020
172 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 1,9×, iar liderul atinge 78,3×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BV FINANCIAL ADVISING SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 78,3×▲ 78,7 % | ▲ 78,7 % | 432,9 K RON | |
| 2 | 2.EST-VEST SERVICES SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 59,5×▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 617,8 K RON | |
| 3 | 3.WEST COAST MANAGEMENT SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 46,2×▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 174,5 K RON | |
| 4 | 4.COMPLETE REGISTER C.S. OFFICE SRL▲ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 39×▲ 116,4 % | ▲ 116,4 % | 858,2 K RON | |
| 5 | 5.AP PROSPER SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 31×▲ 44 % | ▲ 44 % | 709,8 K RON | |
| 6 | 6.SANCLA OFFICE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 28×— | — | — | 473,1 K RON |
| 7 | 7.KARDINAL PLUS SRL▲ 45 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 27×▲ 492,5 % | ▲ 492,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 8 | 8.MAKOM AUDIT EXPERT SRL▼ 2 | Sat Vadu Paşii, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 24,3×▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 42,8 K RON | |
| 9 | 9.CC DIENSTLEISTUNGEN S.R.L.▲ 44 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 22,1×▲ 398,9 % | ▲ 398,9 % | 29,3 K RON | |
| 10 | 10.CRAIOVAN SPORTING S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 21,1×▼ 55,8 % | ▼ 55,8 % | 119,1 K RON | |
| 11 | 11.LASCU MANAGEMENT COMPANY SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 18,1×▼ 72,9 % | ▼ 72,9 % | 198,4 K RON | |
| 12 | 12.GROMWELL SERVICES SRL▲ 27 | Loc. Nădlac, Oraş Nădlac, Arad | 16,8×▲ 180,2 % | ▲ 180,2 % | 151,6 K RON | |
| 13 | 13.LEADERSHIP MANAGEMENT SRL▲ 24 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 15,2×▲ 128,4 % | ▲ 128,4 % | 177,5 K RON | |
| 14 | 14.PROFESSIONAL A & A COUNT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 15,1×▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | 140,6 K RON | |
| 15 | 15.LEGALIS OFFICE SUPPORT S.R.L.▲ 65 | Municipiul Slatina, Olt | 14,7×▲ 527,2 % | ▲ 527,2 % | 337,2 K RON | |
| 16 | 16.DINAMIC BUSINESS SYSTEMS S.R.L.▼ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 14,4×▼ 61 % | ▼ 61 % | 84,6 K RON | |
| 17 | 17.INGRID PROJECT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 14,4×▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 114,3 K RON | |
| 18 | 18.ZENSAV AUTO SRL▲ 58 | Municipiul Brăila, Brăila | 13,6×▲ 423,6 % | ▲ 423,6 % | 116,3 K RON | |
| 19 | 19.ECOTAX MANAGEMENT SRL▲ 28 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11,3×▲ 125,4 % | ▲ 125,4 % | 148,5 K RON | |
| 20 | 20.MAORI TRADING COMPANY SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,9×▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 149,1 K RON | |
| 21 | 21.GLORIA QUEEN CONCEPT SRL▲ 66 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,9×▲ 430,7 % | ▲ 430,7 % | 103,7 K RON | |
| 22 | 22.IMAR GRUP SRL▼ 3 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 10,7×▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 268 K RON | |
| 23 | 23.MRC WASTE CONSULTING S.R.L.▲ 2 | Sat Merişani, Comuna Merişani, Argeş | 10,5×▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 473,1 K RON | |
| 24 | 24.MERYAIBOCTB SRL▲ 18 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 10,3×▲ 76,8 % | ▲ 76,8 % | 138 K RON | |
| 25 | 25.NICK SOLPARKS SRL▲ 21 | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,7×▲ 88,8 % | ▲ 88,8 % | 164,7 K RON | |
| 26 | 26.COROLA AUDIT SRL▲ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,3×▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 66,5 K RON | |
| 27 | 27.MY JOB SERVICES SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,3×▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 92,6 K RON | |
| 28 | 28.RUS BUSINESS SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9×▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 30,7 K RON | |
| 29 | 29.SECRETARY DATE CLASS SRL▼ 19 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 8,8×▼ 53,1 % | ▼ 53,1 % | 83,4 K RON | |
| 30 | 30.REALYANN CONTEX S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,7×— | — | — | 198,2 K RON |
| 31 | 31.FUTURE TECHNOLOGY DESIGN SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 8,7×▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | 879,4 K RON | |
| 32 | 32.DUALCONT AZ SRLnou | Municipiul Sighişoara, Mureş | 8,6×▼ 65,4 % | ▼ 65,4 % | 152,1 K RON | |
| 33 | 33.ACT 11 SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 8,4×▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 175 K RON | |
| 34 | 34.ECOSTAR PLAN SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 8,3×▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 18,4 K RON | |
| 35 | 35.TENARIS SOLUTIONS EAST SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,2×▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 122,3 K RON | |
| 36 | 36.BREAKTHROUGH ENTERPRISE SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,8×▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 623,6 K RON | |
| 37 | 37.PIA CONSULT SRLnou | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 7,7×▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 48,9 K RON | |
| 38 | 38.LIANAR CLOUDOFFICE S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 7,6×▼ 71,1 % | ▼ 71,1 % | 87,4 K RON | |
| 39 | 39.3C INTEGRATED OFFICE SUPPORT SRLnou | Municipiul Arad, Arad | 7,2×▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 105,3 K RON | |
| 40 | 40.MARTICONT EXPERT SRL▲ 21 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 7,1×▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 82,6 K RON | |
| 41 | 41.RIASIG EUROPA S.R.L.▼ 6 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 7,1×▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 168,7 K RON | |
| 42 | 42.EXTERNAL SOLUTION SRL▲ 40 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 7×▲ 202,6 % | ▲ 202,6 % | 42,7 K RON | |
| 43 | 43.HIGH TOWER ACCOUNTING SRL▼ 27 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,9×▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 152,4 K RON | |
| 44 | 44.DA VINCI ENGINEERING SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,8×▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | -90,6 K RON | |
| 45 | 45.WORLDWIDE MANAGEMENT SERVICES SRL▲ 64 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 6,7×▲ 409,2 % | ▲ 409,2 % | 232,1 K RON | |
| 46 | 46.VARADINUM FINANCE S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 6,5×▼ 60,3 % | ▼ 60,3 % | 63 K RON | |
| 47 | 47.COUNTART FINANCIAL SRL▲ 44 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,9×▲ 200,5 % | ▲ 200,5 % | 423,8 K RON | |
| 48 | 48.WTS DIGITAL S.R.L.▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,9×▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 49 | 49.STARIMA CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 5,9×▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 150,7 K RON | |
| 50 | 50.PERFORMANCE AND FINANCIAL MANAGEMENT SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,6×▲ 463 % | ▲ 463 % | 1 mil. RON | |
| 51 | 51.TIM SCC CONSULTING S.R.L.nou | Sat Niţchidorf, Comuna Niţchidorf, Timiş | 5,3×▼ 58,1 % | ▼ 58,1 % | 43,2 K RON | |
| 52 | 52.SOPHIE YANARA CREATIV S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 5,1×▼ 85,6 % | ▼ 85,6 % | 73,6 K RON | |
| 53 | 53.BENE-DICTUS SRL▲ 14 | Sat Sâncrăieni, Comuna Sâncrăieni, Harghita | 5,1×▲ 60,6 % | ▲ 60,6 % | 63,8 K RON | |
| 54 | 54.FAST PROF ADFIN S.R.L.nou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 5×▼ 94,4 % | ▼ 94,4 % | 144,6 K RON | |
| 55 | 55.MANAGEMENT PRAKTIK CONSULT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5×▼ 47,2 % | ▼ 47,2 % | 75,1 K RON | |
| 56 | 56.CDV - ADVICE S.R.L.▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5×▲ 69,8 % | ▲ 69,8 % | 43,4 K RON | |
| 57 | 57.ARSTAL TRADING SRL▲ 16 | Sat Miniş, Comuna Ghioroc, Arad | 4,7×▲ 80,2 % | ▲ 80,2 % | 196,5 K RON | |
| 58 | 58.CRIBO SMART SOLUTIONS SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 4,7×▲ 108,4 % | ▲ 108,4 % | 69,1 K RON | |
| 59 | 59.BETA CONT BUSINESS SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4,7×▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 68,2 K RON | |
| 60 | 60.CRIBO ASSISTANCE SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 4,6×▲ 130,3 % | ▲ 130,3 % | 69,6 K RON | |
| 61 | 61.RECRIMCO CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Târnăveni, Mureş | 4,4×— | — | — | 139,1 K RON |
| 62 | 62.BLACK SHIELD FINANCE SRL▼ 6 | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 4,4×▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 97,2 K RON | |
| 63 | 63.NED CONSULTING EXPERT SRL▼ 41 | Municipiul Arad, Arad | 4,3×▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 64 | 64.REAL ESTATE BUSINESS SUPPORT S.R.L.▲ 43 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,9×▲ 183,5 % | ▲ 183,5 % | 36,7 K RON | |
| 65 | 65.KLAPROSE SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 3,9×▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 235,3 K RON | |
| 66 | 66.INTEGRAL LEGAL SOLUTIONS SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,9×▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | -35,6 K RON | |
| 67 | 67.INTACT EXPERT FINANCE SRL▲ 4 | Municipiul Câmpina, Prahova | 3,8×▲ 38 % | ▲ 38 % | 41,7 K RON | |
| 68 | 68.BADASECO S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,7×▼ 86,7 % | ▼ 86,7 % | 227,9 K RON | |
| 69 | 69.SKEPSIS CONSULT SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,5×▲ 6 % | ▲ 6 % | 4,8 K RON | |
| 70 | 70.BUSINESS SONDER SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,5×▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | 83,5 K RON | |
| 71 | 71.STUDIO ELEND SRL▼ 3 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 3,4×▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 45,9 K RON | |
| 72 | 72.MASER BUSINESS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,4×▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 55,2 K RON | |
| 73 | 73.SMART MAX SRL▼ 15 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 3,2×▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 35,1 K RON | |
| 74 | 74.SONIADOR SRL▲ 36 | Municipiul Braşov, Braşov | 3,1×▲ 141,5 % | ▲ 141,5 % | 80,4 K RON | |
| 75 | 75.LUCAS SERV CONTA SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,1×▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 18,5 K RON | |
| 76 | 76.AGENTIA SERBANESCU SRL▲ 23 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,8×▲ 72,2 % | ▲ 72,2 % | 446,8 K RON | |
| 77 | 77.BUKE CONSULTING SRLnou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 2,8×▼ 92 % | ▼ 92 % | 132,7 K RON | |
| 78 | 78.KINSTELLAR SARL LUXEMBURG SUCURSALA BUCURESTI▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,6×▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 33,2 K RON | |
| 79 | 79.DATA HOLD SRL▲ 42 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,6×▲ 138,5 % | ▲ 138,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 80 | 80.REMI ASIG SRL▲ 22 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 2,6×▲ 67,8 % | ▲ 67,8 % | 137,5 K RON | |
| 81 | 81.CITY MED CENTER SRL▲ 31 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,6×▲ 107,3 % | ▲ 107,3 % | 79,5 K RON | |
| 82 | 82.VICSILRON SRL▲ 63 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,5×▲ 243,8 % | ▲ 243,8 % | 82,7 K RON | |
| 83 | 83.LOGISTIC TEAM CONSULTING SRL▼ 42 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,4×▼ 58,7 % | ▼ 58,7 % | 30,7 K RON | |
| 84 | 84.APRIRE-SOCIETA MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,4×▼ 87,7 % | ▼ 87,7 % | 135,9 K RON | |
| 85 | 85.VOX CARRIER SERVICES SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,4×▲ 67,4 % | ▲ 67,4 % | 514,9 K RON | |
| 86 | 86.ALSTOM GCC ROMANIA S.R.L.▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,3×▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 3,7 mil. RON | |
| 87 | 87.OPERATOR DATA S.R.L.▼ 66 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 2,3×▼ 76,6 % | ▼ 76,6 % | 118,5 K RON | |
| 88 | 88.DANALDA CONS SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,3×▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 145 K RON | |
| 89 | 89.VICSILRON TRADE R.U. SRL▲ 27 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 2,3×▲ 91,5 % | ▲ 91,5 % | 9,6 K RON | |
| 90 | 90.SOFDAV ASSISTANT S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,2×— | — | — | 47,6 K RON |
| 91 | 91.ADVICE 4 HUMAN SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,1×▼ 91,4 % | ▼ 91,4 % | 45,1 K RON | |
| 92 | 92.LEVEL SERVICES SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,1×▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 130,5 K RON | |
| 93 | 93.R.K.B. SHARED SERVICES CENTRE SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 2,1×▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 286,6 K RON | |
| 94 | 94.GREENTAX EXPERT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2×— | — | — | 221,3 K RON |
| 95 | 95.LEX CAUSAE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2×▼ 94,4 % | ▼ 94,4 % | 111,1 K RON | |
| 96 | 96.TMM VISION CONCEPT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2×▲ 191,2 % | ▲ 191,2 % | 69 K RON | |
| 97 | 97.PRO ARHIVE MANAGEMENT S.R.L.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2×▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 130,1 K RON | |
| 98 | 98.ARTEMIS SERVICII DIVERSE SRL▼ 69 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2×▼ 74,8 % | ▼ 74,8 % | 267,1 K RON | |
| 99 | 99.INGADAV OFFICE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2×▼ 93,5 % | ▼ 93,5 % | 32,1 K RON | |
| 100 | 100.BRAVIS & CO LTD SRL▼ 3 | Municipiul Arad, Arad | 1,9×▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 63,5 K RON |