Top 100 firme — Fabricarea instrumentelor muzicale după lichiditate ridicată în 2010
26 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,2×, iar liderul atinge 14,8×.
26 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,2×, iar liderul atinge 14,8×.
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PATROM SRL▲ 1 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 14,8×▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 790,8 K RON | |
| 2 | 2.HORA SA▼ 1 | Municipiul Reghin, Mureş | 12,7×▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 3,3 mil. RON | |
| 3 | 3.XOMARVI COMPANY SRL= | Sat Şerbeni, Comuna Beica de Jos, Mureş | 9,3×▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 15,9 K RON | |
| 4 | 4.BUCUR IMPEX SRLnou | Sat Breaza, Comuna Breaza, Mureş | 5,1×▲ 74,2 % | ▲ 74,2 % | 42,5 K RON | |
| 5 | 5.CAGNONI REEDS ROMANIA SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,9×▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 80,5 K RON | |
| 6 | 6.GYL SRL▲ 3 | Municipiul Reghin, Mureş | 2,8×▲ 140,7 % | ▲ 140,7 % | 147,4 K RON | |
| 7 | 7.GIOV SOFT SRLnou | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 2,8×▲ 96,5 % | ▲ 96,5 % | 76,4 K RON | |
| 8 | 8.RETEHCOM SRL▼ 3 | Municipiul Reghin, Mureş | 2,3×▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 19,3 K RON | |
| 9 | 9.PROLEXIMCO SRL▼ 3 | Sat Lunca Mureşului, Comuna Aluniş, Mureş | 2×▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 41,8 K RON | |
| 10 | 10.VIVARIUS IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,7×▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -38,2 K RON | |
| 11 | 11.DANCEDRESSING S.R.L.▼ 7 | Municipiul Reghin, Mureş | 1,6×▼ 52,4 % | ▼ 52,4 % | 34,4 K RON | |
| 12 | 12.MTH MONTAGE SRLnou | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 1,3×▼ 30 % | ▼ 30 % | 23,4 K RON | |
| 13 | 13.HĂRŞAN INSTRUMENT SRL▼ 1 | Comuna Breaza, Mureş | 1,2×▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 88,4 K RON | |
| 14 | 14.MILASIS PROD COM SRL▲ 1 | Municipiul Reghin, Mureş | 1×▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 37,1 K RON | |
| 15 | 15.GLIGA COMPANIES SAnou | Municipiul Reghin, Mureş | 0,9×▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 45 K RON | |
| 16 | 16.DURLY PRODIMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Reghin, Mureş | 0,9×▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 23,1 K RON | |
| 17 | 17.INOVO SOLUTIONS SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 0,9×▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 20,3 K RON | |
| 18 | 18.GENIALVIOLINS SRL▼ 10 | Municipiul Topliţa, Harghita | 0,9×▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | -574,9 K RON | |
| 19 | 19.CRISTAL MUSIC S.R.L.nou | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 0,8×▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | 830 RON | |
| 20 | 20.CONSTRUCTII DE ORGI SI TAMPLARIE SRL▼ 10 | Comuna Hărman, Braşov | 0,8×▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 4 K RON | |
| 21 | 21.GLIGA INSTRUMENTE MUZICALE SA▼ 5 | Municipiul Reghin, Mureş | 0,8×▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 480,1 K RON | |
| 22 | 22.FISACORD SRL▼ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 0,7×▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | -12,2 K RON | |
| 23 | 23.TOGO MEDIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 0,7×▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 13,5 K RON | |
| 24 | 24.MOBIL TECNICA EUROPA SRL▼ 6 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 0,4×▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | -816,7 K RON | |
| 25 | 25.VOX HUMANA SRLnou | Municipiul Gheorgheni, Harghita | 0,4×▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 27,1 K RON | |
| 26 | 26.COCOLOS IMPORT EXPORT SRL▼ 7 | Municipiul Olteniţa, Călăraşi | 0,2×▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | -48,5 K RON |
Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci