Top 100 firme — Transport și depozitare, Vrancea după datorii în 2021
938 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 141,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 464,2 K RON, iar liderul atinge 12,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GRIFON SEREX SRL= | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 12,9 mil. RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 2,9 mil. RON | |
| 2 | 2.GANDALAGI SRL= | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 8,2 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -4 mil. RON | |
| 3 | 3.TRANSPORT INTERNAŢIONAL RĂILEANU SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,4 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 69,6 K RON | |
| 4 | 4.ROBEL FOREST SRL= | Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea | 5,3 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 5 | 5.FAVIMAR TRANS SRL= | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 4,9 mil. RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 212,5 K RON | |
| 6 | 6.TROTUS TRANS SRL▲ 18 | Municipiul Adjud, Vrancea | 3 mil. RON▲ 73 % | ▲ 73 % | 527,2 K RON | |
| 7 | 7.SIRV MĂRĂŞEŞTI S.A.▲ 3 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 2,9 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -556,8 K RON | |
| 8 | 8.SERV TRANS CAR SA▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,9 mil. RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 90,8 K RON | |
| 9 | 9.DOREX SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,9 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 83,4 K RON | |
| 10 | 10.BAUER TRANSCOM SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,7 mil. RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 672,9 K RON | |
| 11 | 11.LEICATRANS SRL▼ 3 | Sat Piscu Radului, Comuna Vizantea-Livezi, Vrancea | 2,6 mil. RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 643,6 K RON | |
| 12 | 12.SBURLEA MEDIOCAR SRL▲ 8 | Sat Mera, Comuna Mera, Vrancea | 2,6 mil. RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 22,4 K RON | |
| 13 | 13.SORDUM TRANS SRL▲ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,4 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 43,2 K RON | |
| 14 | 14.INTERNAŢIONAL DRIVER AGENCY SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,2 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 316 K RON | |
| 15 | 15.CATRINOMARYS SRL▲ 3 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 2,2 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 545,9 K RON | |
| 16 | 16.MANOSIM COMEX SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,1 mil. RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 69,5 K RON | |
| 17 | 17.OIATRANS SRL▲ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 2 mil. RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 55,7 K RON | |
| 18 | 18.KANDASIA COLECT S.R.L.nou | Sat Slobozia Bradului, Comuna Slobozia Bradului, Vrancea | 1,9 mil. RON— | — | — | 33,7 K RON |
| 19 | 19.TRANSPORT PUBLIC SA▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,9 mil. RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 25,5 K RON | |
| 20 | 20.VRANCARGO WXW SRL▲ 12 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 1,9 mil. RON▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | -1,3 mil. RON | |
| 21 | 21.CRISTIRAJ COURIER SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7 mil. RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 132,8 K RON | |
| 22 | 22.LORITEO TRANS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 1,9 K RON | |
| 23 | 23.OCTAVICOSTA SERV SRL▲ 7 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 1,7 mil. RON▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 265,2 K RON | |
| 24 | 24.TINPARTRANS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 0 RON | |
| 25 | 25.GEOXYFLORMOB SRL▼ 8 | Sat Serbeşti, Comuna Vidra, Vrancea | 1,7 mil. RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 54,2 K RON | |
| 26 | 26.SEDIN DELIVERY S.R.L.▲ 107 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6 mil. RON▲ 464,4 % | ▲ 464,4 % | 807,7 K RON | |
| 27 | 27.BETIMS TRANS SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 189 RON | |
| 28 | 28.HEPAEXPRES SRL▲ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5 mil. RON▲ 65,6 % | ▲ 65,6 % | 348,2 K RON | |
| 29 | 29.EUROCONSTANTIN SRL▲ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 62,7 % | ▲ 62,7 % | 213 K RON | |
| 30 | 30.TRANS FORM DESIGN SRL▲ 32 | Sat Garoafa, Comuna Garoafa, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 101,6 % | ▲ 101,6 % | -779,7 K RON | |
| 31 | 31.ROMARIO GENERALCOM SRL▲ 24 | Sat Slobozia Ciorăşti, Comuna Slobozia Ciorăşti, Vrancea | 1,3 mil. RON▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 337,9 K RON | |
| 32 | 32.EURO EXPEDITII SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3 mil. RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 3,3 mil. RON | |
| 33 | 33.SHUIU TOMIMARTRANS SRLnou | Sat Răstoaca, Comuna Răstoaca, Vrancea | 1,2 mil. RON— | — | 370 K RON | |
| 34 | 34.TRANS NARCISA SRL▼ 3 | Comuna Reghiu, Vrancea | 1,2 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 871 RON | |
| 35 | 35.BRIMS SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | -37 K RON | |
| 36 | 36.NEGRU TRANS SRL▲ 24 | Sat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | -76,5 K RON | |
| 37 | 37.EMPORIUM GRUP SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 128,8 % | ▲ 128,8 % | -133,6 K RON | |
| 38 | 38.LILI SIM SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | -278,4 K RON | |
| 39 | 39.PALTISYSTEM SRL▲ 60 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 189,5 % | ▲ 189,5 % | 113,4 K RON | |
| 40 | 40.MICOR SPEDITION S.R.L.▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 734 K RON | |
| 41 | 41.METCON PRODUCTION LOGISTIC SRL▲ 8 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 70,7 K RON | |
| 42 | 42.VALSTEF TRANS SRL▼ 9 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 1,1 mil. RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | -157,5 K RON | |
| 43 | 43.GHELIVTRANS SRL▲ 2 | Sat Livezile, Comuna Vizantea-Livezi, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 56,2 K RON | |
| 44 | 44.MG VRANCEA EXPRES S.R.L.▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 949,5 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 404,9 K RON | |
| 45 | 45.MIHANDRU 2002 SRL▼ 4 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 926,5 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | -39,7 K RON | |
| 46 | 46.COS & ALEX SRLnou | Sat Homocea, Comuna Homocea, Vrancea | 892,3 K RON▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 47 | 47.EDY HAIR STYLE SRL▼ 11 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 851,2 K RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 100,8 K RON | |
| 48 | 48.INTEREAST ROMANIA SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 847,8 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 189,8 K RON | |
| 49 | 49.MASTER JOKER TRANS SRL▲ 10 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 824,2 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 145,1 K RON | |
| 50 | 50.VULTURII TRANS SRL▼ 6 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 821,2 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 255,8 K RON | |
| 51 | 51.SELFTRANSFER S.R.L.▲ 36 | Municipiul Focşani, Vrancea | 801,6 K RON▲ 67,4 % | ▲ 67,4 % | -251,5 K RON | |
| 52 | 52.DOSEMA SRL▲ 181 | Sat Pituluşa, Comuna Broşteni, Vrancea | 798,7 K RON▲ 566 % | ▲ 566 % | 58,3 K RON | |
| 53 | 53.POPMALIN TRANS SRL▲ 15 | Sat Greşu, Comuna Tulnici, Vrancea | 768,2 K RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | -156,8 K RON | |
| 54 | 54.SBURLEA GRIGTRANS SRL▼ 1 | Sat Mera, Comuna Mera, Vrancea | 745,2 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 69,5 K RON | |
| 55 | 55.NORDIC INTERTRANS SRL▲ 3 | Municipiul Adjud, Vrancea | 734,8 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 13,3 K RON | |
| 56 | 56.REMAT NYKOLAS TRANS S.R.L.▼ 34 | Sat Slobozia Bradului, Comuna Slobozia Bradului, Vrancea | 730,4 K RON▼ 59,9 % | ▼ 59,9 % | -416,4 K RON | |
| 57 | 57.LIVSAVAȘ DAMIAN S.R.L.▲ 34 | Sat Boloteşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 723,7 K RON▲ 62,2 % | ▲ 62,2 % | -52,3 K RON | |
| 58 | 58.OANA & PENAȘ EDIL S.R.L.nou | Sat Tâmboeşti, Comuna Tâmboeşti, Vrancea | 717,7 K RON— | — | — | -51,9 K RON |
| 59 | 59.GORGANTRANS SRL▲ 2 | Sat Jilişte, Comuna Slobozia Ciorăşti, Vrancea | 695 K RON0,0% | 0,0% | -137,1 K RON | |
| 60 | 60.EFECTIV CARGO SRL▲ 5 | Sat Faraoanele, Comuna Vârteşcoiu, Vrancea | 687,6 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | -179 K RON | |
| 61 | 61.RAMI TRANS SRL▼ 35 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 685,4 K RON▼ 59 % | ▼ 59 % | -1,6 mil. RON | |
| 62 | 62.LIDAROFTRANS SRLnou | Sat Copăceşti, Comuna Rugineşti, Vrancea | 684,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 63 | 63.PAK-ONE TRANSPORT S.R.L.▲ 331 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 678,9 K RON▲ 2.296,6 % | ▲ 2.296,6 % | 258,6 K RON | |
| 64 | 64.VALEBUR TRANS SRL▼ 8 | Sat Lespezi, Comuna Homocea, Vrancea | 674,1 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 454,9 K RON | |
| 65 | 65.G TRANSCARHARTT S.R.L.▼ 13 | Municipiul Adjud, Vrancea | 669,1 K RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 123,3 K RON | |
| 66 | 66.MERIDIAN VIN TRANS SRL▲ 11 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 662,8 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 18,2 K RON | |
| 67 | 67.STELIOCRIS SRL▲ 31 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 652,7 K RON▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 24,1 K RON | |
| 68 | 68.INTEROBERT - EXPRESS SRL▲ 1 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 651,2 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -27,1 K RON | |
| 69 | 69.ROESELARE IMPEX SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 643,6 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 886 RON | |
| 70 | 70.NISTOR FLORI TRANS SRL▼ 30 | Sat Bordeasca Veche, Comuna Tătăranu, Vrancea | 641,6 K RON▼ 38,1 % | ▼ 38,1 % | -110,4 K RON | |
| 71 | 71.ZUZULICA TRANS S.R.L.▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 637,9 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 41 K RON | |
| 72 | 72.GXY FLY S.R.L.▲ 34 | Municipiul Focşani, Vrancea | 626,1 K RON▲ 73,5 % | ▲ 73,5 % | 151,1 K RON | |
| 73 | 73.S.G. APOLLO COM SRL▼ 2 | Sat Tătăranu, Comuna Tătăranu, Vrancea | 624,1 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 93,8 K RON | |
| 74 | 74.WIND EXPRES SRL▼ 11 | Sat Bordeasca Veche, Comuna Tătăranu, Vrancea | 621,6 K RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 372,3 K RON | |
| 75 | 75.AGROBRIDGE S.R.L.▲ 29 | Sat Văleni, Comuna Rugineşti, Vrancea | 617 K RON▲ 70,1 % | ▲ 70,1 % | -91,6 K RON | |
| 76 | 76.ANCA MAR SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 614,3 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | -185,8 K RON | |
| 77 | 77.SEBY AUTO-SERVICE SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 614,1 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -23 K RON | |
| 78 | 78.DATA CURIER SRL▼ 40 | Municipiul Focşani, Vrancea | 612,2 K RON▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 79 | 79.KURT TRANS S.R.L.nou | Sat Boloteşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 604,7 K RON— | — | — | 52,1 K RON |
| 80 | 80.OMNI MOB SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 603,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 81 | 81.WORLDEYE SRL▼ 46 | Municipiul Focşani, Vrancea | 596,4 K RON▼ 49 % | ▼ 49 % | 126,8 K RON | |
| 82 | 82.BOLID IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 594,6 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 682,9 K RON | |
| 83 | 83.BUSSYDAY S.R.L.▲ 31 | Municipiul Focşani, Vrancea | 588 K RON▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 4,5 K RON | |
| 84 | 84.TRANSMIXT CIMPURI SRL▲ 47 | Sat Câmpuri, Comuna Câmpuri, Vrancea | 571,1 K RON▲ 93,8 % | ▲ 93,8 % | 7,4 K RON | |
| 85 | 85.ELEPHANT MOVING SRL▲ 83 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 569,5 K RON▲ 174,8 % | ▲ 174,8 % | 52,7 K RON | |
| 86 | 86.TAVIA T.X.B. SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 566,4 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | -66,3 K RON | |
| 87 | 87.COSADI GENERAL COM SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 555,7 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | -59,6 K RON | |
| 88 | 88.DUCIRAST LOGISTIC S.R.L.nou | Sat Goleştii de Sus, Comuna Coteşti, Vrancea | 532,1 K RON— | — | — | -67,2 K RON |
| 89 | 89.LOGISCUT TRANSGLOB S.R.L.▼ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 530,4 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 11,5 K RON | |
| 90 | 90.NEWTEX STIL SRL▲ 33 | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 513,3 K RON▲ 65,3 % | ▲ 65,3 % | 116,7 K RON | |
| 91 | 91.BALMI PROSPER S.R.L.▲ 78 | Municipiul Focşani, Vrancea | 511,5 K RON▲ 147,3 % | ▲ 147,3 % | 3,6 K RON | |
| 92 | 92.MEGATRANS SRL▲ 46 | Municipiul Focşani, Vrancea | 502,6 K RON▲ 81,3 % | ▲ 81,3 % | 7,1 K RON | |
| 93 | 93.GURITRANS INTERNAŢIONAL SRL▼ 13 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 501,1 K RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 47,4 K RON | |
| 94 | 94.MARTRANS 2003 SRL▼ 28 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 492,8 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 62,2 K RON | |
| 95 | 95.POPADFLOR TRANS SRL▼ 1 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 486,4 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 323,2 K RON | |
| 96 | 96.CRIS TAXI SRL▼ 7 | Municipiul Adjud, Vrancea | 485,2 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -11,8 K RON | |
| 97 | 97.VALETTI SRL▼ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 480,5 K RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 471,6 K RON | |
| 98 | 98.PANEURO EXPEDITION SRL▼ 8 | Municipiul Adjud, Vrancea | 473,1 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | -14,2 K RON | |
| 99 | 99.MAREXVAL TRANS SRL▼ 60 | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 467,7 K RON▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 562,6 K RON | |
| 100 | 100.LUMINEVAL SRL= | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 464,2 K RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 423,6 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Vrancea
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
626 firme · 475,5 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
68 firme · 49 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
20 firme · 48,1 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
33 firme · 25,4 mil. RON
CAEN 5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
1 firme · 20,2 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
12 firme · 10,2 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
186 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
1 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
5 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
30 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
7 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4920
Transporturi de marfă pe calea ferată
1 firme · 387,7 K RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
1 firme · 377,1 K RON
CAEN 4934
Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
1 firme · 161,5 K RON
CAEN 5224
Manipulări
3 firme · 125,5 K RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
1 firme · 30,8 K RON
CAEN 4910
Transporturi interurbane de călători pe calea ferată
1 firme · 0 RON
CAEN 5330
Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
1 firme · 0 RON