Top 100 firme — Imobiliare, Vrancea după datorii în 2019
122 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 69,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 600 RON, iar liderul atinge 23,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PANDORA INTERNAŢIONAL SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 23,2 mil. RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 5,9 mil. RON | |
| 2 | 2.PARVIOLET SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 9 mil. RON0,0% | 0,0% | 36 K RON | |
| 3 | 3.KRISTAL RENT 2019 S.R.L.nou | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 6,8 mil. RON— | — | — | -25 K RON |
| 4 | 4.MARA-R RENTAL SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,6 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 521 K RON | |
| 5 | 5.METEX SA= | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,2 mil. RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 737,9 K RON | |
| 6 | 6.IMMOBILIARE FOCSANI SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,7 mil. RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 1,9 K RON | |
| 7 | 7.IMMOC ESTERO SRL▲ 1 | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,2 mil. RON0,0% | 0,0% | -350 RON | |
| 8 | 8.PRIME REAL ESTATE SRL▲ 61 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,1 mil. RON▲ 23.942,1 % | ▲ 23.942,1 % | 205 K RON | |
| 9 | 9.TEXDATAIMOB SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6 mil. RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 899,1 K RON | |
| 10 | 10.IMOBILIAR GIBI SRL▼ 1 | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 1,4 mil. RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 4,3 K RON | |
| 11 | 11.IMMOBILIARE V.B. SRL= | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 1,3 mil. RON▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | -103,1 K RON | |
| 12 | 12.EUROPEAN CONSULTING IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON— | — | 0 RON | |
| 13 | 13.ROCKPOINT S.R.L.▲ 88 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 126.936,2 % | ▲ 126.936,2 % | 85 RON | |
| 14 | 14.DURALEUS DOC S.R.L.▲ 3 | Sat Ceardac, Comuna Goleşti, Vrancea | 902,7 K RON▲ 78,6 % | ▲ 78,6 % | 28,5 K RON | |
| 15 | 15.ONASIS SA▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 758,6 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 1,2 mil. RON | |
| 16 | 16.GLB ESTERO SRL▼ 3 | Municipiul Adjud, Vrancea | 565,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 17 | 17.TRISSIMMOB SRL▼ 3 | Municipiul Adjud, Vrancea | 549,9 K RON0,0% | 0,0% | -534 RON | |
| 18 | 18.TIPOGRAFUL SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 541,3 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 255 K RON | |
| 19 | 19.EUROCONTINENTAL SA▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 495,1 K RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 298,6 K RON | |
| 20 | 20.CASTELLO INVEST SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 485,7 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -7,1 K RON | |
| 21 | 21.PROALIMENT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 416,9 K RON— | — | -2,8 K RON | |
| 22 | 22.DA.SE ROMIT SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 382,1 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | -2,4 K RON | |
| 23 | 23.SIRENI IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 363,9 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 143,9 K RON | |
| 24 | 24.CLEFDOR CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 358,8 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 73,7 K RON | |
| 25 | 25.ADMINISTRAŢIA PIEŢELOR FOCŞANI SA▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 304,5 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 198,9 K RON | |
| 26 | 26.COMPIL IMEX SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 296,4 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 15,9 K RON | |
| 27 | 27.GRUP REAL SRL▼ 3 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 283,3 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 307 RON | |
| 28 | 28.VOROM INTERNATIONAL EXIM SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 255,3 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 74,2 K RON | |
| 29 | 29.PALCOM INTERNATIONAL SA▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 244,7 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 30 | 30.SO.FIL.ESTERO SRL▼ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 233,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 31 | 31.COMAT-METAL VRANCEA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 205,3 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 324,1 K RON | |
| 32 | 32.PRO-RENT SRL▲ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 178,5 K RON▲ 738,7 % | ▲ 738,7 % | 45,6 K RON | |
| 33 | 33.BDOREAL ESTATE SRL▲ 30 | Municipiul Focşani, Vrancea | 101,8 K RON▲ 780,1 % | ▲ 780,1 % | 302,2 K RON | |
| 34 | 34.ALEN TOUR SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 90,8 K RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 175,6 K RON | |
| 35 | 35.SAVIN CONEX SRL▼ 4 | Municipiul Adjud, Vrancea | 90,1 K RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 12,4 K RON | |
| 36 | 36.GEST-AGRI SRL▲ 13 | Sat Tătaru, Comuna Măicăneşti, Vrancea | 86,5 K RON▲ 216,5 % | ▲ 216,5 % | 980,1 K RON | |
| 37 | 37.COSIR COM SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 72,7 K RON▲ 44,2 % | ▲ 44,2 % | 68,4 K RON | |
| 38 | 38.EFECTOFIL SA▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 69,7 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -71,9 K RON | |
| 39 | 39.GANIM 98 SRL▼ 4 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 65 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -13 K RON | |
| 40 | 40.FLOMONDIS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 63,3 K RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | -17,8 K RON | |
| 41 | 41.POGMARSIL SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 60 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 42 | 42.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM DRUMUL NOSTRU ADJUDnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 52,7 K RON▼ 69,9 % | ▼ 69,9 % | 2,6 K RON | |
| 43 | 43.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ SERVIREA POPULAŢIEI▼ 2 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 46,1 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 20,7 K RON | |
| 44 | 44.GHERGHINA TVF SNCnou | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 39,1 K RON▼ 51,6 % | ▼ 51,6 % | 40 K RON | |
| 45 | 45.INTEGRATED FACILITY SERVICES-GDS SRL▼ 2 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 35,2 K RON0,0% | 0,0% | -40 RON | |
| 46 | 46.BUONUM CONCEPT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 32,8 K RON▲ 76,5 % | ▲ 76,5 % | -48,6 K RON | |
| 47 | 47.ROXANA IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 48 | 48.BUILD&RENT P.I.P SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,2 K RON▲ 56,5 % | ▲ 56,5 % | 65,6 K RON | |
| 49 | 49.GOLDEN HOME LUX S.R.L.▲ 3 | Sat Dragosloveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 29,7 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 34,3 K RON | |
| 50 | 50.ERMATYROBIM SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 29,4 K RON▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | 5,4 K RON | |
| 51 | 51.MUNTERO SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 28,8 K RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 12,6 K RON | |
| 52 | 52.APRO MILCOV SA▼ 2 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 27,9 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -6,4 K RON | |
| 53 | 53.MCR CONSTRUCT COMPANY S.R.L.▼ 2 | Sat Nereju, Comuna Nereju, Vrancea | 26,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 54 | 54.PETROSIM SRL▼ 1 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 22,9 K RON0,0% | 0,0% | -948 RON | |
| 55 | 55.VRANCEA PROIECT SA▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 21,3 K RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | -16,1 K RON | |
| 56 | 56.AGMINSOR SA▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 18,7 K RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 90,5 K RON | |
| 57 | 57.AVANTAJE SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 17,5 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 52 K RON | |
| 58 | 58.BANUMATICOM SRL▲ 15 | Sat Prahuda, Comuna Paltin, Vrancea | 16,2 K RON▲ 190,3 % | ▲ 190,3 % | 23 K RON | |
| 59 | 59.DAVIMAND 2003 SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 15,6 K RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | -4,1 K RON | |
| 60 | 60.VIOMAR STUDIO SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 15,2 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 23 K RON | |
| 61 | 61.SINAPSUM SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,7 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 168,7 K RON | |
| 62 | 62.MICROTEHNIC INDUSTRY SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 14,6 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 35,7 K RON | |
| 63 | 63.ROMICA COM SRL▼ 31 | Municipiul Adjud, Vrancea | 14,6 K RON▼ 90,6 % | ▼ 90,6 % | 98,5 K RON | |
| 64 | 64.IMOMARKETING SUD-EST S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 14 K RON— | — | — | 93,6 K RON |
| 65 | 65.SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP GUGEŞTI▼ 3 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 11,2 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 15,2 K RON | |
| 66 | 66.FYC 94 COM SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 10,4 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 51,9 K RON | |
| 67 | 67.LOGIC NET SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,9 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 2,1 K RON | |
| 68 | 68.BRAŞOV INVEST SRL▲ 8 | Municipiul Adjud, Vrancea | 8,7 K RON▲ 80,3 % | ▲ 80,3 % | 26,8 K RON | |
| 69 | 69.GERADMAG SRL▲ 21 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8,5 K RON▲ 311,6 % | ▲ 311,6 % | 18,7 K RON | |
| 70 | 70.TOTAL EVAL SRL▼ 3 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 6,6 K RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 3,2 K RON | |
| 71 | 71.HUMIMOB EXCLUSIVESTATE S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 6 K RON— | — | — | 1,1 K RON |
| 72 | 72.TIMIS 2002 SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,7 K RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | -2,6 K RON | |
| 73 | 73.VN HOUSE AVANTAJ SRL▲ 36 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,6 K RON▲ 2.087,2 % | ▲ 2.087,2 % | 9,3 K RON | |
| 74 | 74.ROMINVEST SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,2 K RON▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 35,5 K RON | |
| 75 | 75.CONCEPT PRIM SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.DRAGHIA REAL ESTATE S.R.L.▲ 2 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 4,4 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 581 RON | |
| 77 | 77.DOILUMIVIOR SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4,2 K RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 14,1 K RON | |
| 78 | 78.COZLA IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | -244 RON | |
| 79 | 79.CORILU COMSERV SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,9 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -1,2 K RON | |
| 80 | 80.CIORTAN REAL ESTATE S.R.L.nou | Sat Domneşti-Tîrg, Comuna Pufeşti, Vrancea | 3,8 K RON— | — | — | 10,4 K RON |
| 81 | 81.TEHNOIMOBIL GROUP SRL▼ 34 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,7 K RON▼ 87,4 % | ▼ 87,4 % | -24,6 K RON | |
| 82 | 82.GECOM SRL▼ 8 | Municipiul Adjud, Vrancea | 3,3 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | 24 K RON | |
| 83 | 83.FOCŞANI EXPERT HOTEL S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,3 K RON— | — | — | -1,4 K RON |
| 84 | 84.G & P NEW COMPANY SRL▲ 27 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,2 K RON— | — | 106,5 K RON | |
| 85 | 85.ANAREX 2007 SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,9 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 41,3 K RON | |
| 86 | 86.IMO-NIMAR SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,8 K RON▲ 102,9 % | ▲ 102,9 % | 27,7 K RON | |
| 87 | 87.AIRALIN SRL▼ 5 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 2,6 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 45,6 K RON | |
| 88 | 88.ELVY IMOB SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.CLARA HOME INVEST SRL= | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 2,3 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 7,5 K RON | |
| 90 | 90.LERA REAL ESTATE S.R.L.▲ 7 | Sat Dragosloveni, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 1,7 K RON▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | -841 RON | |
| 91 | 91.BUILD IMOBRENT SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -13,8 K RON | |
| 92 | 92.TIFFANY INVEST SRL▼ 20 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6 K RON▼ 73,3 % | ▼ 73,3 % | 5 K RON | |
| 93 | 93.MIDCO SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 3,1 K RON | |
| 94 | 94.EXPANSIUNE COM SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3 K RON▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 35 K RON | |
| 95 | 95.VASCOMA SRL▲ 1 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1,2 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 17,6 K RON | |
| 96 | 96.PATIPAT-VALENTINA SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 978 RON▼ 58 % | ▼ 58 % | 103 K RON | |
| 97 | 97.MOBIL CASETTA 2016 SRL▲ 5 | Sat Mănăstioara, Comuna Fitioneşti, Vrancea | 745 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 98 | 98.PANORAMIC GROUP SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 667 RON▼ 56,9 % | ▼ 56,9 % | 61,8 K RON | |
| 99 | 99.A.B.C.-I.G. SRL= | Municipiul Adjud, Vrancea | 608 RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 5,6 K RON | |
| 100 | 100.RURAL INFO SUPORT S.R.L.▲ 4 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 600 RON0,0% | 0,0% | 0 RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Vrancea
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
8 firme · 163,2 mil. RON
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
116 firme · 68,8 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
16 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
54 firme · 10 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
12 firme · 1 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 513 K RON