Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Vrancea după datorii în 2024
471 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 166,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 265,5 K RON, iar liderul atinge 23,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MARFISHING SRL= | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 23,6 mil. RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 3 mil. RON | |
| 2 | 2.NEMADA SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 14 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 13,6 K RON | |
| 3 | 3.KRISTAL HOTEL S.R.L.= | Municipiul Focşani, Vrancea | 13,5 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 506,8 K RON | |
| 4 | 4.DAGEMAR DISTRIBUTION SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 12,2 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 280 K RON | |
| 5 | 5.NOVASELGRUP SRL▼ 1 | Sat Roşioara, Comuna Mera, Vrancea | 8,8 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 12,8 K RON | |
| 6 | 6.LEODORMAR AGREMENT SRLnou | Sat Năneşti, Comuna Năneşti, Vrancea | 7 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 195,5 K RON | |
| 7 | 7.MAROVIBAR SRL▼ 1 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 5,4 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -274,4 K RON | |
| 8 | 8.NOBILIA CLASS SRL▼ 3 | Comuna Coteşti, Vrancea | 5,3 mil. RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | -124,2 K RON | |
| 9 | 9.GHIBIROBALEX SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,7 mil. RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 124,4 K RON | |
| 10 | 10.BEST ROMANS COMPANY SRL▲ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,6 mil. RON▲ 329,8 % | ▲ 329,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 11 | 11.NEDCOM PUB SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,7 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 88,4 K RON | |
| 12 | 12.HORA MIRESEI SRL▲ 16 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 2,6 mil. RON▲ 137,4 % | ▲ 137,4 % | 190 K RON | |
| 13 | 13.LEOSERVCRIS SRL▼ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,3 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 344,2 K RON | |
| 14 | 14.VINĂRIA DANULUI SRL▼ 2 | Sat Sârbi, Comuna Ţifeşti, Vrancea | 2,2 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 569,5 K RON | |
| 15 | 15.ROSILCOM SRL▼ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 2,2 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 782,2 K RON | |
| 16 | 16.VIOVIN PRODSERV SRL▲ 1 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 1,9 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 44,7 K RON | |
| 17 | 17.PITON COMIMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,9 mil. RON▼ 38,1 % | ▼ 38,1 % | 974,7 K RON | |
| 18 | 18.DAROPEDRA FOOD S.R.L.▼ 3 | Sat Năneşti, Comuna Năneşti, Vrancea | 1,8 mil. RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 49,1 K RON | |
| 19 | 19.ATLANTIC TRANS SRL▼ 5 | Municipiul Adjud, Vrancea | 1,7 mil. RON▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 348,3 K RON | |
| 20 | 20.ZANFIR SNC▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 21 | 21.DALI DALIMAR SRLnou | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 1,6 mil. RON▲ 304,5 % | ▲ 304,5 % | 11,5 K RON | |
| 22 | 22.FELIMIR SRL▼ 1 | Sat Găgeşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 1,5 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 254 K RON | |
| 23 | 23.VASIMIH S.R.L.▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5 mil. RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 373,8 K RON | |
| 24 | 24.THE BEST BĂLĂ & CORY SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | -313 K RON | |
| 25 | 25.HANUL LUI URECHE S.R.L.▼ 5 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 1,3 mil. RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 88,2 K RON | |
| 26 | 26.SENSE&COFFEE SRL▲ 37 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 173 % | ▲ 173 % | 8,4 K RON | |
| 27 | 27.RAY COM MODE SRL▼ 4 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 1,1 mil. RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 545 K RON | |
| 28 | 28.IONISERVCOM SRL▲ 5 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 31,5 K RON | |
| 29 | 29.ABER-ROOMS ROYAL SRL▲ 42 | Sat Urecheşti, Comuna Urecheşti, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 201,9 % | ▲ 201,9 % | 254,6 K RON | |
| 30 | 30.HUNTERS FAMILY SRL▲ 2 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | -93,3 K RON | |
| 31 | 31.RAIA SEREX SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 16,3 K RON | |
| 32 | 32.CGM VILAVECHE SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1 mil. RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 7,4 K RON | |
| 33 | 33.POLDIA SRL▲ 1 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 990 K RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 9,7 K RON | |
| 34 | 34.POET HOSPITALITY INDUSTRY S.R.L.▼ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 945,8 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 392,5 K RON | |
| 35 | 35.ALBERT HOLIDAY GRUP SRL▲ 273 | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 884,4 K RON▲ 2.773,3 % | ▲ 2.773,3 % | -78,5 K RON | |
| 36 | 36.DURANGO MAXFOOD SRL▼ 1 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 850,4 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -22,2 K RON | |
| 37 | 37.GOSAFE FOOD S.R.L.▲ 158 | Municipiul Focşani, Vrancea | 817,6 K RON▲ 815,6 % | ▲ 815,6 % | 1,9 K RON | |
| 38 | 38.BOSBO PETRO COM SRL▼ 1 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 794,7 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -10,8 K RON | |
| 39 | 39.VELLA CONSTANT COMPANY SRL▲ 127 | Municipiul Focşani, Vrancea | 768,7 K RON▲ 560,3 % | ▲ 560,3 % | 15,4 K RON | |
| 40 | 40.DELICII GUSTOASE CATERING S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 768,5 K RON— | — | — | 20,2 K RON |
| 41 | 41.GREEN EDEN LEPŞA SRL▼ 2 | Sat Lepşa, Comuna Tulnici, Vrancea | 764,8 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -8,3 K RON | |
| 42 | 42.BEN COMPROD SRL▼ 18 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 735 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 140 K RON | |
| 43 | 43.DOGAN COMIMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 732,8 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 454,6 K RON | |
| 44 | 44.VIDALMA TOUR SRL▼ 4 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 731,8 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 8 K RON | |
| 45 | 45.BONTON SERV S.R.L.▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 709,3 K RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | -108,4 K RON | |
| 46 | 46.AISPA STARS SRLnou | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 646,3 K RON— | — | 22 K RON | |
| 47 | 47.ROMINTUR SRL▼ 22 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 639,6 K RON▼ 48 % | ▼ 48 % | 283,2 K RON | |
| 48 | 48.MOLDISGRILL SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 638,4 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 28,6 K RON | |
| 49 | 49.CROMAX METAL SRL▲ 47 | Municipiul Focşani, Vrancea | 626 K RON▲ 132,6 % | ▲ 132,6 % | 1,2 K RON | |
| 50 | 50.RESTAURANT CASA ALBĂ SRL▲ 36 | Municipiul Adjud, Vrancea | 625,8 K RON▲ 96 % | ▲ 96 % | 663,6 K RON | |
| 51 | 51.LIGNA EXIM SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 592,6 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 64,7 K RON | |
| 52 | 52.ALEX BON CAFE S.R.L.= | Municipiul Focşani, Vrancea | 588,7 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -12,5 K RON | |
| 53 | 53.FLORAVAS SRL▼ 45 | Municipiul Focşani, Vrancea | 583,3 K RON▼ 82,2 % | ▼ 82,2 % | 68,2 K RON | |
| 54 | 54.GRASSHOPPER SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 575,8 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 173,8 K RON | |
| 55 | 55.DISCOM SRL▼ 2 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 548 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 6,1 K RON | |
| 56 | 56.ERIKA SWISS CONCEPT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 525,4 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | -2,2 K RON | |
| 57 | 57.CENTRUL DE AFACERI GREEN PARK SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 520,4 K RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 37,5 K RON | |
| 58 | 58.LIDO EXCLUSIV SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 495,5 K RON0,0% | 0,0% | -605 RON | |
| 59 | 59.POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL▼ 17 | Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 483,9 K RON▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 550,4 K RON | |
| 60 | 60.ZCN FOCSANI CAFE FRANCHISE SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 476,4 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | -201,6 K RON | |
| 61 | 61.SOLAR TOUR SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 471,6 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 9,2 K RON | |
| 62 | 62.MILCOVUL SA▲ 59 | Municipiul Focşani, Vrancea | 470,1 K RON▲ 136 % | ▲ 136 % | 606,3 K RON | |
| 63 | 63.AURORA FOOD PROCESS S.R.L.▼ 1 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 468,4 K RON0,0% | 0,0% | -34,7 K RON | |
| 64 | 64.FLUX INSTALF SRL▲ 42 | Municipiul Focşani, Vrancea | 461,4 K RON▲ 89,2 % | ▲ 89,2 % | -171,3 K RON | |
| 65 | 65.ALECRILAVI SRL▲ 5 | Sat Goleştii de Sus, Comuna Coteşti, Vrancea | 437,5 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | -112,2 K RON | |
| 66 | 66.I.M.N. MAN - MIXT SRL▲ 72 | Municipiul Focşani, Vrancea | 416 K RON▲ 152,2 % | ▲ 152,2 % | 599,7 K RON | |
| 67 | 67.MAGAZINUL VECHI S.R.L.▲ 17 | Sat Răstoaca, Comuna Răstoaca, Vrancea | 412,3 K RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 641,7 K RON | |
| 68 | 68.ZOTI IMPORT EXPORT SRL▼ 3 | Municipiul Adjud, Vrancea | 406 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -1,6 K RON | |
| 69 | 69.ROMEO MIKY SRL▲ 48 | Municipiul Focşani, Vrancea | 395,2 K RON▲ 95,6 % | ▲ 95,6 % | 1,6 K RON | |
| 70 | 70.ZAMĂ ŞI PILAF 2020 S.R.L.▲ 6 | Sat Tercheşti, Comuna Popeşti, Vrancea | 376 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | -119,7 K RON | |
| 71 | 71.APOS-NEAG GOURMET S.R.L.▲ 113 | Sat Obrejiţa, Comuna Obrejiţa, Vrancea | 374,8 K RON▲ 272,1 % | ▲ 272,1 % | -392,9 K RON | |
| 72 | 72.SELECT HOUSE SRL▲ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 361,5 K RON▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 196,2 K RON | |
| 73 | 73.PIZZERIA LA MELU S.R.L.nou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Vrancea | 359,3 K RON— | — | -69,9 K RON | |
| 74 | 74.GELSER TOTAL SRL▼ 1 | Loc. Mărăşeşti, Oraş Mărăşeşti, Vrancea | 358,1 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 29,8 K RON | |
| 75 | 75.EMIDEN HOUSE S.R.L.▲ 44 | Municipiul Adjud, Vrancea | 347,3 K RON▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | 6,8 K RON | |
| 76 | 76.CRISMIRAJ RESORT SRL▲ 15 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 347,2 K RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 319,2 K RON | |
| 77 | 77.IMEGIALYS SRL▲ 2 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 346,1 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -8,6 K RON | |
| 78 | 78.BOGDAN PREST SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 342,9 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -26,1 K RON | |
| 79 | 79.SIEL SRL▼ 2 | Sat Broşteni, Comuna Broşteni, Vrancea | 338,7 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -9,6 K RON | |
| 80 | 80.ALEX & CLAUMAN SRL= | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 338,2 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 47,1 K RON | |
| 81 | 81.MAD EFICIENT PROD S.R.L.▼ 14 | Municipiul Adjud, Vrancea | 333,7 K RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | -18,6 K RON | |
| 82 | 82.REMUSROCO NLC S.R.L.▼ 23 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 333,1 K RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 7,4 K RON | |
| 83 | 83.COSS GREEN SRL▲ 45 | Sat Dragosloveni, Comuna Soveja, Vrancea | 330,3 K RON▲ 82,4 % | ▲ 82,4 % | -182,7 K RON | |
| 84 | 84.TERVAL MIN SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 326,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.RAMIDISCO SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 325,8 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 25,3 K RON | |
| 86 | 86.S.R. & S.M. IMPEX SRL▲ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 319,7 K RON▲ 42 % | ▲ 42 % | -57,2 K RON | |
| 87 | 87.PANĂ EVENTS S.R.L.▲ 142 | Municipiul Focşani, Vrancea | 319,3 K RON▲ 409,2 % | ▲ 409,2 % | -192,3 K RON | |
| 88 | 88.BEDRAMICIP SRLnou | Sat Podu Nărujei, Comuna Năruja, Vrancea | 318,5 K RON▼ 30 % | ▼ 30 % | 124,8 K RON | |
| 89 | 89.AGROTARA SRL= | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 312,8 K RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 24,5 K RON | |
| 90 | 90.SIMIGERIA ALEXIA 2022 S.R.L.▲ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 309,1 K RON▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 31,1 K RON | |
| 91 | 91.ANDRICANEMI MIXT SRL▲ 4 | Sat Topeşti, Comuna Bârseşti, Vrancea | 291,2 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 24,2 K RON | |
| 92 | 92.CRISTOPHE TO BE FOOD S.R.L.▼ 17 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 290,7 K RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 56,5 K RON | |
| 93 | 93.MIFANCOM SRL▲ 9 | Sat Milcovul, Comuna Milcovul, Vrancea | 281 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 160 K RON | |
| 94 | 94.DIVERS PREST COM SRL▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 280,2 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 35,1 K RON | |
| 95 | 95.BRILIANTS EVENTS S.R.L.nou | Municipiul Focşani, Vrancea | 275,8 K RON— | — | — | -46,3 K RON |
| 96 | 96.BEST PONDS BUCHAREST S.R.L.▼ 2 | Municipiul Adjud, Vrancea | 275,5 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 13,1 K RON | |
| 97 | 97.OUCHI EVENTS SRL▼ 4 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 271,1 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -112,5 K RON | |
| 98 | 98.ELCO PLUS SRL▲ 223 | Municipiul Focşani, Vrancea | 269,8 K RON▲ 936,6 % | ▲ 936,6 % | 23,8 K RON | |
| 99 | 99.VIM SRL▲ 27 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 268,6 K RON▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | -110,8 K RON | |
| 100 | 100.AYAZ RESTAURANT FAST-FOOD S.R.L.▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 265,5 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | -17,7 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Vrancea
CAEN 5610
Restaurante
125 firme · 88,3 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
54 firme · 56 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
132 firme · 36,7 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
16 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
26 firme · 19,7 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
30 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
44 firme · 9,7 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
7 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
3 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
2 firme · 236,5 K RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 7 K RON