Top 100 firme — Construcții, Vrancea după datorii în 2018
994 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 297,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 500,3 K RON, iar liderul atinge 43,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EDILDANCONSTRUCT SRL▲ 2 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 43,4 mil. RON▲ 65 % | ▲ 65 % | 5,8 mil. RON | |
| 2 | 2.P.I.F & L.M.S COMPANY SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,4 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 384,9 K RON | |
| 3 | 3.DRUMURI SI PODURI VRANCEA- SA▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 27,2 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -87,3 K RON | |
| 4 | 4.LUXTRANS SRL▲ 3 | Municipiul Adjud, Vrancea | 14,1 mil. RON▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 442,5 K RON | |
| 5 | 5.CRISTILORY PROD SRL▲ 1 | Sat Mănăstioara, Comuna Fitioneşti, Vrancea | 14 mil. RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 58,8 K RON | |
| 6 | 6.KRISTAL PRO BUILDING S.R.L.▲ 5 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 12 mil. RON▲ 152,5 % | ▲ 152,5 % | 447 K RON | |
| 7 | 7.VALCOM CONSTRUCT SRL▼ 3 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 11,5 mil. RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 8 | 8.GRUPPO AZZURRO SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 9,2 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -188,8 K RON | |
| 9 | 9.SIBAREX SA▲ 1 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 8,5 mil. RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -311,8 K RON | |
| 10 | 10.SMART EST PROIECT SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6,7 mil. RON▲ 119,5 % | ▲ 119,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 11 | 11.M.B.M.DECOR INSTAL SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5,3 mil. RON▲ 95,9 % | ▲ 95,9 % | 64,3 K RON | |
| 12 | 12.CONBETA SRL▲ 6 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 5,2 mil. RON▲ 96,2 % | ▲ 96,2 % | 3 mil. RON | |
| 13 | 13.A.G.GRUPINSTAL SRL▲ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4 mil. RON▲ 208,9 % | ▲ 208,9 % | 79,4 K RON | |
| 14 | 14.BITIONFOR CONSTRUCŢII SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,7 mil. RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 343,5 K RON | |
| 15 | 15.HARIONS SERV SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3,1 mil. RON▲ 51 % | ▲ 51 % | -56,2 K RON | |
| 16 | 16.L G CONSTRUCTIONE SRL▼ 4 | Comuna Suraia, Vrancea | 3,1 mil. RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 730,1 K RON | |
| 17 | 17.CALOTMIR TEHNAGRI SRL▲ 13 | Sat Ghimiceşti, Comuna Fitioneşti, Vrancea | 2,8 mil. RON▲ 60,2 % | ▲ 60,2 % | 90,7 K RON | |
| 18 | 18.RAPHICLAND SRL▲ 1 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 2,7 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 120,5 K RON | |
| 19 | 19.VILLAGGIO VERDE RESIDENCE SRL▲ 10 | Sat Jorăsti, Comuna Vânători, Vrancea | 2,7 mil. RON▲ 49,5 % | ▲ 49,5 % | -51,4 K RON | |
| 20 | 20.ENERGO CONSTRUCT SA▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,4 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 404,8 K RON | |
| 21 | 21.ELECTRIC LIGHT SRL▲ 15 | Sat Vârteşcoiu, Comuna Vârteşcoiu, Vrancea | 2,3 mil. RON▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 22 | 22.DTG ABIZA COMPANY SRL▲ 88 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,3 mil. RON▲ 468 % | ▲ 468 % | 1,2 mil. RON | |
| 23 | 23.PRONTY SRL▲ 5 | Sat Ceardac, Comuna Goleşti, Vrancea | 2,3 mil. RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | -35 K RON | |
| 24 | 24.POMPIERUL SRL▲ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,2 mil. RON▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 25 | 25.ROM CONSIL GRUP SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2,1 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 69,6 K RON | |
| 26 | 26.GRAND CONSTRUCT SOLUTION SRL▲ 9 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 2,1 mil. RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 30,8 K RON | |
| 27 | 27.BLUE KONNYK SRL▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 416,4 K RON | |
| 28 | 28.NEW ERA YRNVEST SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 2 mil. RON— | — | — | 420 RON |
| 29 | 29.ARENA COM SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,9 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 512,7 K RON | |
| 30 | 30.FORTEDIL IASI S.R.L.▲ 44 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 1,9 mil. RON▲ 166,8 % | ▲ 166,8 % | -20,5 K RON | |
| 31 | 31.PAMIRO CONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,8 mil. RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 171,2 K RON | |
| 32 | 32.GREEN FIELD RESIDENCE SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7 mil. RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 34,5 K RON | |
| 33 | 33.SCHMOLL IMPEX SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,7 mil. RON▲ 26 % | ▲ 26 % | 63 K RON | |
| 34 | 34.PROCIFAL CONSTRUCŢII SRL▲ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,6 mil. RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 735 K RON | |
| 35 | 35.PODGORIA COTESTI SRL▼ 20 | Sat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 1,5 mil. RON▼ 49,8 % | ▼ 49,8 % | 613,7 K RON | |
| 36 | 36.MIDGARD INVESTMENTS SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,5 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 2,1 K RON | |
| 37 | 37.CONSITAROM SRL▼ 3 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 1,4 mil. RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | -24,9 K RON | |
| 38 | 38.CONSTRUCT EDIL SRL▲ 13 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 476,1 K RON | |
| 39 | 39.BITIONFOR SRL▲ 2 | Sat Trotuşanu, Comuna Moviliţa, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 601 K RON | |
| 40 | 40.GENIDA A.B. SRL▲ 22 | Sat Cândeşti, Comuna Dumbrăveni, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | 33,8 K RON | |
| 41 | 41.RAIA SEREX SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -1 K RON | |
| 42 | 42.LOCCONSTRUCT SRL▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,3 mil. RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 288,1 K RON | |
| 43 | 43.EURO ARHITECTURA 2006 SRL▲ 26 | Sat Găgeşti, Comuna Boloteşti, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 1,5 K RON | |
| 44 | 44.EDILTICA SRL▲ 4 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 8,2 K RON | |
| 45 | 45.22 GREEN GRADES S.R.L.▼ 19 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 1,2 mil. RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 342,5 K RON | |
| 46 | 46.EXBAL PROD SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 15,2 K RON | |
| 47 | 47.SOFT DESIGN COMPANY SRL▲ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 5,7 K RON | |
| 48 | 48.BUILD BATTLE SRL▲ 207 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 996,3 % | ▲ 996,3 % | -15,8 K RON | |
| 49 | 49.BARA & SONS SRL▲ 893 | Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea | 1,1 mil. RON— | — | 0 RON | |
| 50 | 50.SABCONS TOTAL SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 717,3 K RON | |
| 51 | 51.RODALUM PROD IMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 8,9 K RON | |
| 52 | 52.ALFABLOC SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,1 mil. RON▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 813,9 K RON | |
| 53 | 53.HARIONS PROD SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1 mil. RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 115,6 K RON | |
| 54 | 54.DELTRANS COM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1 mil. RON— | — | — | 0 RON |
| 55 | 55.CONDREX CONSTRUCT SRLnou | Sat Garoafa, Comuna Garoafa, Vrancea | 984,6 K RON— | — | 0 RON | |
| 56 | 56.OBSTORE MAR SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 974,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 57 | 57.ACURATECH SRL▲ 54 | Municipiul Focşani, Vrancea | 967,2 K RON▲ 141,4 % | ▲ 141,4 % | 238,7 K RON | |
| 58 | 58.COS & ALEX SRL▲ 15 | Sat Homocea, Comuna Homocea, Vrancea | 936,3 K RON▲ 27,4 % | ▲ 27,4 % | 3,5 mil. RON | |
| 59 | 59.DANKO SERV SRL▲ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 934,8 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | -447,7 K RON | |
| 60 | 60.LUROPAD CONSTRUCT SRL▲ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 915,6 K RON▲ 79,3 % | ▲ 79,3 % | 106,6 K RON | |
| 61 | 61.SUPERPAN SRLnou | Municipiul Adjud, Vrancea | 910,2 K RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 1,3 K RON | |
| 62 | 62.BROWNSTONE SRL▲ 51 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 888,4 K RON▲ 123,7 % | ▲ 123,7 % | 732,7 K RON | |
| 63 | 63.CONFORT CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Bordeşti, Comuna Bordeşti, Vrancea | 876,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 64 | 64.KARISMOPOP SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 829,9 K RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 316 RON | |
| 65 | 65.N.S. CONSART '96 SRL▲ 1 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 816,2 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 2,5 K RON | |
| 66 | 66.GEOVI CONSTRUCT SRL▲ 20 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 816,1 K RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 25,6 K RON | |
| 67 | 67.F.R.T. MEDIMPEX SRL= | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 814,1 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | -136,4 K RON | |
| 68 | 68.ŞTEF AGROTRUCK SRL= | Municipiul Adjud, Vrancea | 809,2 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 65,1 K RON | |
| 69 | 69.PHOENIX PEDRO SERV SRL▲ 10 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 804 K RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | -127,7 K RON | |
| 70 | 70.CAT INSTAL SRL▲ 17 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 789,8 K RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 24,4 K RON | |
| 71 | 71.SUNPARK-RESIDENCE SRL▼ 1 | Sat Doaga, Comuna Garoafa, Vrancea | 783,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.PRESTĂRI SERVICII CIORĂŞTI SRL▲ 21 | Sat Ciorăşti, Comuna Ciorăşti, Vrancea | 783 K RON▲ 55,8 % | ▲ 55,8 % | 418,1 K RON | |
| 73 | 73.ANDRA CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 781,2 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 2,7 K RON | |
| 74 | 74.CNS ELECTROFLUID SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 769,6 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | -93,6 K RON | |
| 75 | 75.E'SATYA SRL▲ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 768,6 K RON▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | 172,8 K RON | |
| 76 | 76.IZOTERM CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 767,5 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 390,7 K RON | |
| 77 | 77.FEREASTRA FOREST SRL▲ 68 | Municipiul Focşani, Vrancea | 742,6 K RON▲ 173,8 % | ▲ 173,8 % | 148,8 K RON | |
| 78 | 78.ANKAMIA GESSEXPERT SRL▼ 25 | Municipiul Focşani, Vrancea | 738,5 K RON▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 0 RON | |
| 79 | 79.TARALEX SRL▲ 10 | Sat Rucăreni, Comuna Soveja, Vrancea | 710,4 K RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | -54,4 K RON | |
| 80 | 80.GENERAL CONSTRUCT SA▼ 53 | Municipiul Focşani, Vrancea | 703 K RON▼ 63,8 % | ▼ 63,8 % | 27 K RON | |
| 81 | 81.TODQUBIC ARHITECT SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 654,6 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | -97,6 K RON | |
| 82 | 82.INSPECON SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 652,4 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 64,1 K RON | |
| 83 | 83.NEGREA CONSDESIGN SRL▼ 5 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 651,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 84 | 84.FRATONELA CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 629,6 K RON0,0% | 0,0% | -32,5 K RON | |
| 85 | 85.SELENA DISTRIBUTION SRL▲ 107 | Municipiul Focşani, Vrancea | 624,3 K RON▲ 285,8 % | ▲ 285,8 % | 549,1 K RON | |
| 86 | 86.FINITURE EDIL 2008 SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 619,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 87 | 87.LANCRIS PROD SRL▲ 10 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 616,3 K RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 51,2 K RON | |
| 88 | 88.DAVIDERMIS CONSTRUCT SRL▲ 47 | Sat Negrileşti, Comuna Negrileşti, Vrancea | 612 K RON▲ 94,9 % | ▲ 94,9 % | -65,6 K RON | |
| 89 | 89.ALYA EVENTS S.R.L.▲ 33 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 605,1 K RON▲ 70,2 % | ▲ 70,2 % | 527,4 K RON | |
| 90 | 90.CIUBĂR COM SRL▲ 19 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 590,9 K RON▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | -189,9 K RON | |
| 91 | 91.METROM SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 574 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 12,2 K RON | |
| 92 | 92.CAVIZ CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 568,6 K RON— | — | — | 1,8 K RON |
| 93 | 93.VIXAS SRL▼ 33 | Sat Ghimiceşti, Comuna Fitioneşti, Vrancea | 560,2 K RON▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 61,6 K RON | |
| 94 | 94.CARLOCONSTRUCT SRL▼ 4 | Sat Slobozia Ciorăşti, Comuna Slobozia Ciorăşti, Vrancea | 554,9 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | -34,6 K RON | |
| 95 | 95.MATINSTAPRO SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 535,7 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 75,5 K RON | |
| 96 | 96.SERVICII ECOLOGICE NEGREA SRL▼ 1 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 515,3 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 3 K RON | |
| 97 | 97.EXCLUSIVE PRO ESTATE SRL▲ 82 | Municipiul Focşani, Vrancea | 508,7 K RON▲ 161,2 % | ▲ 161,2 % | 256,6 K RON | |
| 98 | 98.ENDURING CONSTRUCT SRL▲ 49 | Municipiul Focşani, Vrancea | 505,6 K RON▲ 90,8 % | ▲ 90,8 % | 296,9 K RON | |
| 99 | 99.SURYANECOR SRL▲ 49 | Municipiul Focşani, Vrancea | 502,7 K RON▲ 93,3 % | ▲ 93,3 % | -226,6 K RON | |
| 100 | 100.PASVALCONS SRL▼ 4 | Municipiul Adjud, Vrancea | 500,3 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 3,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Vrancea
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
539 firme · 393,5 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
153 firme · 376,1 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
88 firme · 275,9 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
53 firme · 169 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
86 firme · 53,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
50 firme · 32,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
44 firme · 25,5 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
36 firme · 14 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
10 firme · 11 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
5 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
11 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
15 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
26 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
31 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
11 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 902,1 K RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
3 firme · 887,1 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 460,2 K RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 315,3 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
2 firme · 243,8 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
1 firme · 240,7 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 190,9 K RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
7 firme · 63,6 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 0 RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
3 firme · 0 RON