COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Vrancea după datorii în 2016

514 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 506,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 894,4 K RON, iar liderul atinge 52,6 mil. RON.

FirmăDatorii
VERITAS PANCIU SA▲ 152,6 mil. RON▲ 1,2 %
AVICOLA FOCSANI SA▲ 146,7 mil. RON▼ 3,8 %
NATURA SRL▲ 137,3 mil. RON▼ 8,2 %
COMCEREAL SA▼ 330,8 mil. RON▼ 50,8 %
SENATOR PRODIMPEX SRL=24,4 mil. RON▼ 20,4 %
MERA COM INTERNATIONAL SRL▲ 213,4 mil. RON▲ 11,3 %
MTR ENOPROD SRL=12,5 mil. RON0,0%
MARFISHING SRL▲ 712 mil. RON▲ 40,8 %
BECIUL DOMNESC S.A.▼ 311,8 mil. RON▼ 44,4 %
LIMSILVA FOREST SRL▼ 111,6 mil. RON▼ 2,4 %
AVIPUTNA SRL=11,1 mil. RON▲ 3,4 %
COMPOSTAR COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▼ 211,1 mil. RON▲ 2 %
AGROBOG STAR SRL▲ 199,3 mil. RON▲ 170,5 %
VIITORUL GOLOGANU SRL▼ 18,5 mil. RON▼ 13,1 %
AGROINDUSTRIALA MARASESTI SA▲ 17,9 mil. RON0,0%
SCHIMB 47 SRL▼ 47,9 mil. RON▼ 23,3 %
AGRICOLA PROD SRL▲ 56,6 mil. RON▲ 21,9 %
AUTOPRIM SERVICE SRL▲ 16,3 mil. RON▲ 0,1 %
EUROAGRISERVICE SRL▲ 66,1 mil. RON▲ 26,9 %
DIANAVITIS SRL=5,8 mil. RON▲ 1,5 %
DUMPRESER SRL=5,6 mil. RON▼ 1,6 %
NICOTUD SRL▼ 55,4 mil. RON▼ 19,6 %
VINROM-MAR SRL=5,2 mil. RON0,0%
ROMITCRAP SRL=4,9 mil. RON▼ 0,8 %
AGROMEC SIHLEA SA▲ 44,9 mil. RON▲ 32 %
GULSUIN IMPAR SRL▲ 194,7 mil. RON▲ 94 %
SABSUIN SRL▲ 134,7 mil. RON▲ 72,7 %
AGROMAR SUIN SRL▲ 34,5 mil. RON▲ 25,5 %
AGRIMAGNICOM SRL▼ 34,1 mil. RON▼ 8,2 %
STEMARADI SRL▼ 24 mil. RON▲ 5,8 %
DAILY INTERNAŢIONAL SRL▼ 134 mil. RON▼ 39,9 %
GEST-AGRI SRL▼ 53,9 mil. RON▼ 1,2 %
AGRO CLASS SRL▲ 313,8 mil. RON▲ 169,8 %
DAILYFRIZON SRL▲ 1543,7 mil. RON▲ 1.147 %
PISCICULTURA MĂICĂNEŞTI SRL▼ 53,6 mil. RON0,0%
TC WINE SRL▼ 33,5 mil. RON▲ 5,4 %
LEMARPOL P.L.M.J.P. SRLnou3,5 mil. RON0,0%
AGRO PERLA SRL▲ 33,4 mil. RON▲ 24,8 %
GREENAGRO CROP SRL=3,2 mil. RON▲ 11,9 %
ELA IMPEX SRL▲ 102,9 mil. RON▲ 52,4 %
DOMENIILE VITICOLE ODOBEŞTI SRLnou2,8 mil. RON—
FOREXPORT SRL▼ 52,8 mil. RON▼ 11,7 %
ODOVITIS SRL▼ 82,6 mil. RON▼ 18,8 %
ANDROMIMAGRO SRL▲ 142,6 mil. RON▲ 56,3 %
BONIMAR PROD SRL▼ 92,6 mil. RON▼ 19,7 %
NCM PROD SRL▲ 52,3 mil. RON▲ 23,3 %
VINĂRIA DANULUI SRL▲ 62,3 mil. RON▲ 23 %
AGROIND FOCSANI SA▼ 102,3 mil. RON▼ 23,8 %
GIAN-CLOD SRL▼ 52,1 mil. RON▼ 13,2 %
DELTA AGROPREST SRL▼ 72,1 mil. RON▼ 18,3 %
HANIFA SRL▲ 32 mil. RON▲ 10,6 %
TERRABIO AGRICULTURĂ SRL▲ 92 mil. RON▲ 24,9 %
CELESIV IMPEX SRL▲ 92 mil. RON▲ 26,5 %
VAG & CO SRL▲ 122 mil. RON▲ 47,9 %
TRANS-SILVAMAR SRL▲ 101,9 mil. RON▲ 37,9 %
BOD & PEA SRL▼ 71,9 mil. RON▼ 2,9 %
CĂTĂ&ELENA TRANS SRL▲ 121,8 mil. RON▲ 43 %
PROIECT ART 2007 SRL▼ 111,8 mil. RON▼ 14,9 %
BRI - DANGEO SRL▲ 191,7 mil. RON▲ 60,3 %
INTERCOMERT SRL=1,7 mil. RON▲ 6,8 %
AGRITECH PROD SRL▼ 21,6 mil. RON▼ 1,3 %
AGRIMUNT FARM SRL▼ 71,6 mil. RON▼ 10,6 %
RODVAS COMFOREST SRL▲ 91,5 mil. RON▲ 25,8 %
AGRODOC MAIS SRL▲ 201,5 mil. RON▲ 48,7 %
CONECT-CONSULT GRUP SRLnou1,5 mil. RON▲ 9,2 %
MILFOR SRL▲ 11,5 mil. RON▲ 14 %
FLOBIZ SRL▲ 11,4 mil. RON▲ 7,9 %
AGROCOM STAR SRL▲ 251,4 mil. RON▲ 52,2 %
AGROSERV GRIG SRL▼ 211,3 mil. RON▼ 33,5 %
MONTAN FOREST SRL▼ 131,3 mil. RON▼ 25 %
NEMIFOREST SRL▲ 41,3 mil. RON▲ 7,4 %
AGROMIR CERES SRL▼ 161,3 mil. RON▼ 27,1 %
DONBURS FOREST SRL▲ 171,2 mil. RON▲ 34,4 %
ATRACTIV SRL▼ 221,2 mil. RON▼ 36,4 %
ROMITA SRL▲ 11,2 mil. RON▲ 3,1 %
OCOLUL SILVIC INGKA INVESTMENTS S.R.L.▲ 1071,2 mil. RON▲ 264,8 %
PAKA JUNIOR SRL=1,1 mil. RON▼ 2,2 %
OCOLUL SILVIC PRIVAT OBŞTEA TULNICI SRL▲ 11,1 mil. RON0,0%
DIPLOMATIC TV OIL ATLAS SRL▲ 91,1 mil. RON▲ 15,2 %
HORTALTOI SRL▲ 141,1 mil. RON▲ 21,4 %
LEGNONIC SRL▲ 51,1 mil. RON▲ 8,5 %
ROMFOREST SRL▲ 321,1 mil. RON▲ 81,8 %
CAMGEL SERV SRL▲ 1711 mil. RON▲ 560,9 %
AGRO ANA CRIS SRL▼ 111 mil. RON▼ 13,5 %
MARSILVA SRL▼ 31 mil. RON▼ 1,6 %
PAL ART SRL▲ 11 mil. RON▲ 5,5 %
IUL & MAR FOREST SRL▼ 131 mil. RON▼ 15,3 %
INCOM PREST SRL▲ 401 mil. RON▲ 99 %
VRANCRIFARM SRL▼ 261 mil. RON▼ 34,5 %
LILVAL SRL▲ 141 mil. RON▲ 46,9 %
NIMFOR SRL▼ 211 mil. RON▼ 19,4 %
AGRIDOM CEREAL SRLnou972,3 K RON▼ 22,1 %
AGRICHIM PROD SRL▲ 49949,7 K RON▲ 110,2 %
BOBYDOR SRL▼ 9938,9 K RON▼ 5,5 %
FLORIS DUM GUT SRL▲ 29921 K RON▲ 70,8 %
RAR FOREST SRL▲ 25915,4 K RON▲ 64,3 %
RKW INVEST SRL▲ 14912,8 K RON▲ 46,7 %
CEZIANCA SRL▲ 50908,6 K RON▲ 113,6 %
SORIRAF 2002 SRL▼ 2907 K RON▲ 13,4 %
AGRO GEROM PROD SRL▲ 75894,4 K RON▲ 156,3 %

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Vrancea

CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
139 firme · 593,8 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
5 firme · 296,8 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
171 firme · 246,9 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
43 firme · 106,5 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
38 firme · 58,7 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
11 firme · 53,3 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
11 firme · 34,1 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
18 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
5 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
11 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
17 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
6 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
3 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
5 firme · 303,3 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
1 firme · 88,1 K RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
2 firme · 63 K RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 11 K RON
CAEN 0127
Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
1 firme · 0 RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
2 firme · 0 RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
2 firme · 0 RON
CAEN 0123
Cultivarea fructelor citrice
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci