Top 100 firme — Activități profesionale, Vrancea după datorii în 2009
463 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 35,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 90,8 K RON, iar liderul atinge 5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LARIS PRODUCTIONS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 5 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 14,4 K RON | |
| 2 | 2.PANDORA FASHION SRL▲ 183 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,8 mil. RON▲ 4.271,5 % | ▲ 4.271,5 % | 131 K RON | |
| 3 | 3.SMART GROUP SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,4 mil. RON▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 767,2 K RON | |
| 4 | 4.MEDIA UNO SRL▲ 32 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 376,7 % | ▲ 376,7 % | -119,2 K RON | |
| 5 | 5.PANDORA TURISM SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 1,2 mil. RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 6,1 K RON | |
| 6 | 6.GLOBAL PROIECT SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 984,5 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 22 K RON | |
| 7 | 7.NDT TESTING SRL▲ 2 | Sat Unirea, Oraş Odobeşti, Vrancea | 905,9 K RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 19,8 K RON | |
| 8 | 8.EURO PROIECT SRL▲ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 695,5 K RON▲ 111,3 % | ▲ 111,3 % | 381,5 K RON | |
| 9 | 9.TOPRAR SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 687,6 K RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | -146,4 K RON | |
| 10 | 10.POLIGLOB SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 658,6 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | -61,4 K RON | |
| 11 | 11.LAUSER CONSULT SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 656,2 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -179,4 K RON | |
| 12 | 12.CASUAL VISION SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 655,9 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -153,6 K RON | |
| 13 | 13.STRUCTURI SRL▲ 37 | Municipiul Focşani, Vrancea | 583 K RON▲ 217,7 % | ▲ 217,7 % | 104,3 K RON | |
| 14 | 14.PRO NDT 2005 SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 564,7 K RON▲ 46,1 % | ▲ 46,1 % | 87,4 K RON | |
| 15 | 15.DAMIVERO SERV SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 557,2 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | -126 K RON | |
| 16 | 16.METRON SERV SRL▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 523,1 K RON▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 211,8 K RON | |
| 17 | 17.ANIMAX SRL▲ 3 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 494,9 K RON▲ 44 % | ▲ 44 % | 996 RON | |
| 18 | 18.CASPRO PUBLICITATE SRL▲ 3 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 493,4 K RON▲ 45 % | ▲ 45 % | 883 RON | |
| 19 | 19.ROADVISION SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 469 K RON▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | -162,4 K RON | |
| 20 | 20.ALMA CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 452,4 K RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 96,2 K RON | |
| 21 | 21.TALEA SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 428,2 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 15,5 K RON | |
| 22 | 22.SIMSERV IMPEX SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 426,2 K RON▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 283,3 K RON | |
| 23 | 23.EXPERTIZA & CONTABILITATE SRL▲ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 383,3 K RON▲ 90,9 % | ▲ 90,9 % | 78,8 K RON | |
| 24 | 24.PROJECT SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 367,7 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | -48,9 K RON | |
| 25 | 25.MANAGEMENT PRACTIC SRL▼ 6 | Municipiul Adjud, Vrancea | 346,8 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | -31,4 K RON | |
| 26 | 26.SOCIETATEA DE ADMINISTRARE SI MANAGEMENT SA▲ 76 | Municipiul Focşani, Vrancea | 324,2 K RON▲ 273,9 % | ▲ 273,9 % | 51,5 K RON | |
| 27 | 27.EDIFICIA PROIECT SRL▲ 50 | Municipiul Focşani, Vrancea | 320,9 K RON▲ 155,9 % | ▲ 155,9 % | 92 K RON | |
| 28 | 28.POLOR TEK SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 319,6 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -33,9 K RON | |
| 29 | 29.CONSOFFICE SRL▼ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 313,5 K RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 112,4 K RON | |
| 30 | 30.EMIFARM VET SRL▲ 8 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 311,1 K RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 1,6 K RON | |
| 31 | 31.DIVORI PREST SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 310,9 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 191,2 K RON | |
| 32 | 32.ART S. PUBLICITATE SRL▼ 4 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 310,9 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | -9,8 K RON | |
| 33 | 33.CORA DESIGN SRL▼ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 299,8 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | -82,1 K RON | |
| 34 | 34.ESTCONSULT SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 293,7 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 95,6 K RON | |
| 35 | 35.DOUBLE PRESS MEDIA SRL▼ 31 | Sat Petreşti, Comuna Vânători, Vrancea | 288,2 K RON▼ 69,5 % | ▼ 69,5 % | -2,3 K RON | |
| 36 | 36.AGROFERT SRL▲ 119 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 264,9 K RON▲ 377,6 % | ▲ 377,6 % | 695,9 K RON | |
| 37 | 37.LDX CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 252,9 K RON▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | -51,5 K RON | |
| 38 | 38.OMS GROUP SRL▲ 4 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 244,1 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | -20,4 K RON | |
| 39 | 39.SANVET TOTAL SRL▲ 328 | Sat Milcovul, Comuna Milcovul, Vrancea | 241 K RON▲ 6.602 % | ▲ 6.602 % | 106,4 K RON | |
| 40 | 40.CENTERVET SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 232,1 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 85 RON | |
| 41 | 41.AUTO INFO SRL▲ 25 | Municipiul Focşani, Vrancea | 227,1 K RON▲ 53,2 % | ▲ 53,2 % | 25,7 K RON | |
| 42 | 42.ARCO PROIECT SRL▲ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 224,2 K RON▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | -154,7 K RON | |
| 43 | 43.ROSS MANAGEMENT SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 223,5 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -25,9 K RON | |
| 44 | 44.CONSULTEXING SRL▲ 5 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 221,9 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | -5,7 K RON | |
| 45 | 45.MEGATEH GRUP SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 215,4 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -91,3 K RON | |
| 46 | 46.FAUNA SRL▲ 35 | Sat Răduleşti, Comuna Vânători, Vrancea | 213,6 K RON▲ 78,2 % | ▲ 78,2 % | 8,2 K RON | |
| 47 | 47.CERT PRODEX SRL▼ 16 | Municipiul Focşani, Vrancea | 213,4 K RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 34,3 K RON | |
| 48 | 48.GROUP ACTUAL SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 206,5 K RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 14,4 K RON | |
| 49 | 49.R.S. & C RESEARCH SRL▼ 8 | Sat Bordeşti, Comuna Bordeşti, Vrancea | 206 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 102,4 K RON | |
| 50 | 50.A & S COMPANY COM SRL▲ 110 | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | 197,8 K RON▲ 285,3 % | ▲ 285,3 % | 140,4 K RON | |
| 51 | 51.EURO M & M SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 194,6 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | -12,7 K RON | |
| 52 | 52.GEOSTAR CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 194,2 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 170 K RON | |
| 53 | 53.VINCENDUM SRL▲ 43 | Municipiul Focşani, Vrancea | 186,8 K RON▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | 306,7 K RON | |
| 54 | 54.SILVCONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 180,4 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -17,7 K RON | |
| 55 | 55.EXCLUSIVE SRL▲ 85 | Municipiul Focşani, Vrancea | 179,2 K RON▲ 189,1 % | ▲ 189,1 % | -56,9 K RON | |
| 56 | 56.COM POLEMIC SRL▲ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 172,5 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | -61,8 K RON | |
| 57 | 57.DEEA GRUP SRL▼ 20 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 170,5 K RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 123,1 K RON | |
| 58 | 58.TOPO SYSTEM SRL▼ 1 | Sat Burca, Comuna Vidra, Vrancea | 164,4 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 46,5 K RON | |
| 59 | 59.TOPOCAD SRL▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 162,1 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | -24,4 K RON | |
| 60 | 60.IPTANA INFO MEYER SRL▼ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 161,3 K RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | -25,1 K RON | |
| 61 | 61.ON MEDIA DESIGN SRL▲ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 157,6 K RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 9,5 K RON | |
| 62 | 62.ELEX COM SRL▲ 165 | Municipiul Focşani, Vrancea | 157,3 K RON▲ 482,7 % | ▲ 482,7 % | -51,6 K RON | |
| 63 | 63.EVAN COM SRL▲ 8 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 154,4 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 1,6 K RON | |
| 64 | 64.RO-BASM TEX SRL▼ 2 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 153,7 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | -20,2 K RON | |
| 65 | 65.EXPERT CONTFIN VEMAR SRL▼ 7 | Municipiul Adjud, Vrancea | 151,6 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 3 K RON | |
| 66 | 66.ANDATEX SRL▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 149,4 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | -6 K RON | |
| 67 | 67.M & M OIL SERVICE SRL▼ 28 | Municipiul Focşani, Vrancea | 145,6 K RON▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 26,7 K RON | |
| 68 | 68.EXIM AGENCY SRL▲ 126 | Municipiul Focşani, Vrancea | 144,5 K RON▲ 267,7 % | ▲ 267,7 % | -16,4 K RON | |
| 69 | 69.PAN CONSTRUCT SRL▲ 42 | Municipiul Focşani, Vrancea | 142,7 K RON▲ 77,9 % | ▲ 77,9 % | -51,4 K RON | |
| 70 | 70.RGM BIT SOFT SRL▲ 8 | Sat Unirea, Oraş Odobeşti, Vrancea | 141,2 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | -19,6 K RON | |
| 71 | 71.CONTMARPREST SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 140,9 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | -23,7 K RON | |
| 72 | 72.AGROCHIM NUTRICONSULT SRL▼ 67 | Sat Budeşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 140,8 K RON▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | 67,3 K RON | |
| 73 | 73.ANIMAL PLANET & BNC SRL▼ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 140,4 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 2,5 K RON | |
| 74 | 74.ZENIT PROIECT SRL▼ 45 | Municipiul Focşani, Vrancea | 139,4 K RON▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 132,5 K RON | |
| 75 | 75.TUDORPREST SRL▲ 8 | Municipiul Focşani, Vrancea | 138,7 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 10,5 K RON | |
| 76 | 76.FINANS PERFECT CONSULT SRL▲ 276 | Municipiul Focşani, Vrancea | 136,2 K RON▲ 2.785,2 % | ▲ 2.785,2 % | 334,3 K RON | |
| 77 | 77.MIGRIVET SRL▲ 35 | Sat Câmpuri, Comuna Câmpuri, Vrancea | 133 K RON▲ 68 % | ▲ 68 % | 55 K RON | |
| 78 | 78.ECOFARM F.D. SRL▲ 10 | Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, Vrancea | 131,4 K RON▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 160,7 K RON | |
| 79 | 79.DEVETGUARDIA SRL▲ 195 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 127,7 K RON▲ 745,2 % | ▲ 745,2 % | -12,9 K RON | |
| 80 | 80.CAIMM SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 125 K RON▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | -5,6 K RON | |
| 81 | 81.TOMSIM SRL▲ 324 | Municipiul Focşani, Vrancea | 122,3 K RON▲ 8.054,1 % | ▲ 8.054,1 % | 46,9 K RON | |
| 82 | 82.I&D CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 119,9 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 1,2 K RON | |
| 83 | 83.INSTA THERM SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 118,8 K RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 2,8 K RON | |
| 84 | 84.TEOCRATIC SRL▼ 30 | Municipiul Focşani, Vrancea | 116,8 K RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | -61,7 K RON | |
| 85 | 85.CARPATICA LEASING SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 116,5 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | -14,6 K RON | |
| 86 | 86.DIGITAL FOTO CENTER SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 116,2 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | -26,5 K RON | |
| 87 | 87.FOTO SERVICE SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 115,5 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | -5,3 K RON | |
| 88 | 88.HIDRO CAD SRL▲ 33 | Municipiul Focşani, Vrancea | 112,6 K RON▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 63,5 K RON | |
| 89 | 89.S.I.R. DIAMANT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 110,1 K RON▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 69 RON | |
| 90 | 90.PROARTCONS SRL▲ 71 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 109,3 K RON▲ 112,9 % | ▲ 112,9 % | -736 RON | |
| 91 | 91.SALVA VET SRL▼ 28 | Municipiul Focşani, Vrancea | 103,7 K RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | -13,6 K RON | |
| 92 | 92.STRUCTURAL PROJECT MANAGEMENT SRL BUCUREŞTI FILIALA FOCŞANI▲ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 101,1 K RON▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | -21 K RON | |
| 93 | 93.CONTEXPERT GENERAL SRL▼ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 100,9 K RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 159,6 K RON | |
| 94 | 94.NIDAFLO PREST SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 100,8 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 278,5 K RON | |
| 95 | 95.MANTRA S.R.L.▲ 24 | Municipiul Focşani, Vrancea | 99,8 K RON▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | -6,7 K RON | |
| 96 | 96.RODIBONEXPERT SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 99,4 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -10,5 K RON | |
| 97 | 97.MONITEO SRL▲ 324 | Municipiul Focşani, Vrancea | 99,1 K RON▲ 10.732,7 % | ▲ 10.732,7 % | -30,3 K RON | |
| 98 | 98.SILVEXPORT SRL▲ 99 | Sat Greşu, Comuna Tulnici, Vrancea | 98,3 K RON▲ 166,1 % | ▲ 166,1 % | 15,9 K RON | |
| 99 | 99.DOBRESCU M ET M SOCIETATE IN NUME COLECTIV▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 96,4 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 1,4 K RON | |
| 100 | 100.EVIESERV SRL▲ 18 | Municipiul Focşani, Vrancea | 90,8 K RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 54,4 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vrancea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
133 firme · 58,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
121 firme · 36,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
35 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
68 firme · 30,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
106 firme · 25,7 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
32 firme · 25,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
65 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
81 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
42 firme · 14,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
50 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
34 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
8 firme · 902 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 598,8 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
4 firme · 413,7 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 325 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 267 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 159,8 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 2,9 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 0 RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON