COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, Vrancea după datorii în 2015

123 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 243,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 13,8 K RON, iar liderul atinge 80,5 mil. RON.

FirmăDatorii
ARTIFEX SRL=80,5 mil. RON▲ 3,5 %
SORSTE SA=42,9 mil. RON▼ 1,6 %
PANDORA PROD SRL=19,6 mil. RON▼ 7,9 %
INCOM-VRANCO SA▲ 413,5 mil. RON▲ 113,3 %
VESTI-RO SA=11,4 mil. RON▲ 18,3 %
TRICOTAJE - R SA▼ 211,1 mil. RON▲ 9,5 %
TRICOTTON SA▼ 19,4 mil. RON▲ 0,2 %
CERTIMPEX SRL▲ 17,7 mil. RON▲ 43,5 %
ROSCA-CONF SRL▲ 26,8 mil. RON▲ 134,8 %
KARIN COMPANY SRL▲ 24,7 mil. RON▲ 115,6 %
TRICOTTON JUNIOR SRL▼ 44,6 mil. RON▼ 47 %
ERICONF SRL▼ 24,5 mil. RON▲ 5,7 %
SIMIZ FASHION SRL▲ 32 mil. RON▲ 63 %
RO-DESIGN SRL▼ 11,7 mil. RON▼ 20,4 %
PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 171,7 mil. RON▲ 346,7 %
ACVALI AGREMENT SRL▲ 151,3 mil. RON▲ 184,6 %
ELSIMA CONF SRL▲ 51,3 mil. RON▲ 83,5 %
PROXIMA MODA SRL▲ 21,2 mil. RON▲ 50,3 %
PRODECOM SRL▼ 11,1 mil. RON▲ 3,7 %
EURO CONF INDUSTRIAL SA▼ 31,1 mil. RON▼ 5,3 %
RAY DESIGN PROD SRL▲ 71,1 mil. RON▲ 109,5 %
JELP SRL▼ 3668,5 K RON▼ 19,5 %
MINEMA COMDESING SRL▲ 1653,4 K RON0,0%
MOVICONF SRL▼ 3640,4 K RON▼ 14,7 %
MASTER SRL▲ 4631,8 K RON▲ 28,5 %
PRAIR SRL▼ 1599,9 K RON▼ 8,1 %
INMARTEXTIL SRL▼ 4579,3 K RON▼ 11,8 %
PHONIX PROD SRL▼ 1545,4 K RON▲ 2,3 %
ZAMCAGIMA SRL▲ 5478,4 K RON▲ 46,7 %
TEX GIMBEST SRL▲ 3468,2 K RON▲ 39,9 %
RAFFAELA CONF SRL▲ 11393 K RON▲ 63,7 %
PRIORIS SRL▼ 2368,3 K RON▼ 24,8 %
GEMINDES CONF SRL▲ 17360,4 K RON▲ 89,4 %
ROMANS CONF S.R.L.▲ 3341,3 K RON▲ 20,2 %
ILTAMODIV SRL▲ 8334,1 K RON▲ 39,7 %
LECOSAN-CONF SRL=329,4 K RON▲ 13,9 %
KAILUA TEXTIL SRL▲ 10316,9 K RON▲ 52,8 %
ALTEX PROD SRL▲ 14311,6 K RON▲ 107,9 %
TOORICH SRL▲ 10303,9 K RON▲ 54 %
CONFEX MARSIL S.R.L.▲ 6280,5 K RON▲ 32,9 %
DOCAMIRTEX SRL▼ 6252,4 K RON▼ 19,1 %
MARESOTTO CONF SRL▲ 22234,8 K RON▲ 150,1 %
KRISS CONF WORK LINE SRL▲ 2227,2 K RON▲ 2,7 %
CHIVARITONIS SRL▲ 11224,6 K RON▲ 54 %
INDA TEXTIL SRL▼ 1215,3 K RON▼ 7,6 %
SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ARTA MODEI▼ 6214,5 K RON▼ 14,4 %
PLEXITY SRL▼ 8212,2 K RON▼ 22,4 %
IGNI-COMEX SRL=195,1 K RON▼ 3,4 %
ROPRODAL SRL▲ 4188,6 K RON▲ 27,1 %
ŞTRULY SRL▲ 4187,3 K RON▲ 26,9 %
MIGMOV CONF SRL=171,3 K RON0,0%
VIOSELARI CONF SRLnou158,8 K RON—
MAZACOZEF SRL▲ 16156,8 K RON▲ 127 %
GECAMIR MOD SRLnou139,1 K RON—
ACTIVE FASHION PODOSTYLE SRLnou130,5 K RON—
SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM DRUMUL NOSTRU ADJUD▲ 1129,7 K RON▲ 2,3 %
NACOM SRL▼ 1127,7 K RON0,0%
RAVDESIGN '94 CONF SRL▲ 2126,3 K RON▲ 12,6 %
OVISANOS CONF SRL=124,6 K RON▲ 5,7 %
MIMIRIVICI SRLnou121,4 K RON—
TOCAR TEXTIL SRLnou113,9 K RON—
EMIVLAMAR MODA SRL▲ 4103,1 K RON▲ 20,3 %
VIAŢA ÎNAINTE SRLnou91,4 K RON—
TIVOLI LUNA SOLUTIONS S.R.L.nou88,7 K RON—
GIZAM CONF SRLnou86,8 K RON—
START ÎN VIITOR SRLnou85,2 K RON—
DESIRAD DESIGN SRL=83,5 K RON▲ 1,8 %
CERTIMPEX TRADING SRL▼ 2778,1 K RON▼ 68,8 %
ŢOVÎRNAC & CO SRL▼ 868,7 K RON▼ 32,8 %
HĂRĂBOR TRICOFIN SRL▲ 168,7 K RON▲ 7,9 %
CONFINTER TECHNOTEX SRL▼ 868,2 K RON▼ 31,1 %
ŞTEMIT MODA SRL▲ 965,6 K RON▲ 30,3 %
MIMUCONF SRL▲ 962,5 K RON▲ 27,3 %
STELZOTY CONF SRL▼ 661,6 K RON▼ 22,5 %
MAR ROM CONFEX SRL▲ 460,4 K RON▲ 16 %
FRANCOBELFAST SRL▼ 1158,1 K RON▼ 36,1 %
VESTIMENT SRL▼ 257,3 K RON▲ 1,8 %
SANIFEV SRL▼ 257,3 K RON▲ 6 %
MARUŞCA STYLE SRL▼ 957 K RON▼ 10,7 %
FLORITEX SRL▼ 655,2 K RON▼ 5,7 %
INDZAM CONF SRLnou54,5 K RON—
FILTEX PROD SRL▼ 1054,4 K RON▼ 11,6 %
DAVID MODE SRL▼ 653,2 K RON0,0%
CROITORIA DRAGAN SRL▼ 451,4 K RON0,0%
MODEX SRL▼ 2349,8 K RON▼ 49,9 %
GAMA PRESTIMPEX SRL▼ 2846,2 K RON▼ 60,9 %
ASEVDALEMAD SRL▼ 943,4 K RON▼ 17,9 %
CERTIMPEX INTERNATIONAL SRL▼ 1538,6 K RON▼ 36,6 %
DACII NOI SRL▼ 536 K RON▲ 41,9 %
PETIT ATELIER SRLnou34,2 K RON—
CARSTVO-TEX GROUP SRL▼ 432,3 K RON▲ 76,1 %
MAD CONFEX SRLnou31,8 K RON—
SIMION SOCIETATE IN NUME COLECTIV▼ 731,7 K RON▲ 32,9 %
SADIPROBIZ SOLUTIONS SRL▼ 927,2 K RON▲ 8 %
DELARICONF SRL▼ 526,4 K RON▲ 125 %
LAGOON LUXE SRLnou26 K RON—
CONFSHEYLAA SRL▼ 1422,6 K RON▼ 35,4 %
SOLIMEX PROD SRLnou16,1 K RON▼ 34,8 %
LEVANT IMPEX SRL▼ 1115,9 K RON▼ 10,3 %
TABOO FASHION SRL-Dnou13,8 K RON—

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci