Top 100 firme — Activități de consultanță în afaceri și management, Vaslui după datorii în 2020
82 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 82 cumulează 13 mil. RON. Pragul de intrare în top este -7,4 K RON, iar liderul atinge 5,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CHRIS CONSULTING SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5,6 mil. RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 157,1 K RON | |
| 2 | 2.MEDIA INVEST SRL= | Municipiul Huşi, Vaslui | 1,5 mil. RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 763,2 K RON | |
| 3 | 3.PRANACAT MANAGEMENT SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 841,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 4 | 4.GMT-EVALUARI SI CONSULTANTA SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 794,1 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 206,9 K RON | |
| 5 | 5.ONLINE SRL= | Municipiul Huşi, Vaslui | 665,2 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -14,5 K RON | |
| 6 | 6.AGROTEAM CONSULT SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 545 K RON0,0% | 0,0% | -666 RON | |
| 7 | 7.NEXIM SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 472,1 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 9 K RON | |
| 8 | 8.IN FRONT ASSOCIATES SRL▲ 6 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 320,7 K RON▲ 108,4 % | ▲ 108,4 % | 85 K RON | |
| 9 | 9.EVOCONT MGM S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 278,7 K RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 29,5 K RON | |
| 10 | 10.DENIS-ECOTEHCON SRL▲ 58 | Municipiul Huşi, Vaslui | 224,9 K RON▲ 2.044.436,4 % | ▲ 2.044.436,4 % | 67,6 K RON | |
| 11 | 11.VIVA CONTROL S.R.L.= | Sat Roşieşti, Comuna Roşieşti, Vaslui | 181,5 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 755,7 K RON | |
| 12 | 12.FILARET SRL▲ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 163,9 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -11,4 K RON | |
| 13 | 13.EXPERT ECONOM CONSTRUCT SRL▲ 3 | Sat Deleşti, Comuna Deleşti, Vaslui | 124 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 25,1 K RON | |
| 14 | 14.RUSU ACCOUNTING S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 106,1 K RON— | — | — | 13,3 K RON |
| 15 | 15.TCIAS OIL S.R.L.= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 104,5 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 37,6 K RON | |
| 16 | 16.DUPLICOM GRUP SRL▲ 2 | Sat Cănţălăreşti, Comuna Ştefan cel Mare, Vaslui | 102,3 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 56,1 K RON | |
| 17 | 17.AVOCONSULTING SRLnou | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 96,1 K RON— | — | 23,2 K RON | |
| 18 | 18.TIO CONSULTING S.R.L.▼ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 91,8 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 389,4 K RON | |
| 19 | 19.PROMANAGEMENT SRL▲ 4 | Sat Zizinca, Comuna Deleni, Vaslui | 80,4 K RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 29,7 K RON | |
| 20 | 20.MENSANA SRL▼ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 75,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 21 | 21.INTROTIME PR SRL▲ 35 | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Vaslui | 75,4 K RON▲ 2.546,8 % | ▲ 2.546,8 % | 984 RON | |
| 22 | 22.ANDRINA SRL▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 45,2 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | -38,2 K RON | |
| 23 | 23.SMART TOTAL EXPERT SRL▲ 29 | Municipiul Huşi, Vaslui | 43,9 K RON▲ 1.046,7 % | ▲ 1.046,7 % | 38,7 K RON | |
| 24 | 24.FULLAX S.R.L.▼ 4 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 40,1 K RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 174,7 K RON | |
| 25 | 25.BUSINESS ACCOUNT EXPERT SRL▼ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 39,7 K RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 117,8 K RON | |
| 26 | 26.CONSULTANŢĂ CONSTRUCT SRL▼ 14 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 39,6 K RON▼ 76,6 % | ▼ 76,6 % | -23,1 K RON | |
| 27 | 27.LORACRIT SRL▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 31,5 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 206,6 K RON | |
| 28 | 28.PREVAST INFO SRL▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 30,8 K RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 62,4 K RON | |
| 29 | 29.FIRMA DE CONSULTANTA S.R.L.▲ 36 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 29,7 K RON▲ 4.168,4 % | ▲ 4.168,4 % | 77,9 K RON | |
| 30 | 30.INTEGRAT CONSULTING SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 27,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 31 | 31.PRESTCONSULT SRL▲ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 23,8 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 105,6 K RON | |
| 32 | 32.FLAMENGO CONSULTING SRL▲ 2 | Sat Băcani, Comuna Băcani, Vaslui | 23,7 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 91,8 K RON | |
| 33 | 33.DODO COMERCIAL SRL-D▲ 7 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 17,9 K RON▲ 110,7 % | ▲ 110,7 % | 22,5 K RON | |
| 34 | 34.HARET CONSULTANCY SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 16,7 K RON— | — | — | 16,1 K RON |
| 35 | 35.COZRACONS S.R.L.▼ 7 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 16,6 K RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 18,7 K RON | |
| 36 | 36.AUDILEX SRL▲ 12 | Municipiul Huşi, Vaslui | 14,4 K RON▲ 216,4 % | ▲ 216,4 % | 75,4 K RON | |
| 37 | 37.ROBYNASTY SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 13,9 K RON— | — | 47,2 K RON | |
| 38 | 38.PAT & YAN CONSULTANŢĂ S.R.L.▼ 1 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 12,7 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 34,1 K RON | |
| 39 | 39.LABORATORUL DE AFACERI ȘI PROFIT S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 11,2 K RON▲ 105,4 % | ▲ 105,4 % | 101,1 K RON | |
| 40 | 40.CARUNTA SRL▼ 9 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 11,1 K RON▼ 60 % | ▼ 60 % | 7,8 K RON | |
| 41 | 41.COSMEXPERT SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8,9 K RON▼ 54,7 % | ▼ 54,7 % | 849,9 K RON | |
| 42 | 42.ALCEVALI S.R.L.▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8,7 K RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 37,4 K RON | |
| 43 | 43.ENEFRAP SRL▼ 2 | Sat Măscurei, Comuna Pogana, Vaslui | 8,4 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -379 RON | |
| 44 | 44.ORIONEVACCARI SRL▼ 22 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 7,8 K RON▼ 87 % | ▼ 87 % | 120,1 K RON | |
| 45 | 45.AXA CARO SRL▼ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 7,4 K RON0,0% | 0,0% | 15,1 K RON | |
| 46 | 46.EDU NOVA SRL▼ 3 | Sat Roşieşti, Comuna Roşieşti, Vaslui | 7,3 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 217,9 K RON | |
| 47 | 47.EXPERT TEAMOFFICE S.R.L.nou | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 6,9 K RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 228,5 K RON | |
| 48 | 48.ADAGRI GROUP SRL▼ 39 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6,1 K RON▼ 97,4 % | ▼ 97,4 % | 121,8 K RON | |
| 49 | 49.PUBLIC MANAGEMENT SRL▼ 2 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 5,5 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 219,1 K RON | |
| 50 | 50.CAPITAL CONSULT SRL▼ 11 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 5,2 K RON▼ 52,9 % | ▼ 52,9 % | 35,6 K RON | |
| 51 | 51.OVILUX PRODCOM SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 52 | 52.SICONTAUDIT SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5,1 K RON▼ 93,2 % | ▼ 93,2 % | 0 RON | |
| 53 | 53.CASA MUSTAŢĂ S.R.L.▼ 4 | Sat Simila, Comuna Zorleni, Vaslui | 4,4 K RON0,0% | 0,0% | -74 RON | |
| 54 | 54.MAGDOLNA SHOES SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 4,3 K RON— | — | 55,8 K RON | |
| 55 | 55.VOXMEDIA MANAGEMENT SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 56 | 56.PETRINI GENERAL SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4,2 K RON— | — | — | 102 K RON |
| 57 | 57.PAROPAM SRL▼ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 34,2 K RON | |
| 58 | 58.DONIS CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3,5 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 10,4 K RON | |
| 59 | 59.DEKA FIN SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3,4 K RON▼ 71 % | ▼ 71 % | 34,7 K RON | |
| 60 | 60.DIAA EUROCONS SRL▼ 27 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 2,8 K RON▼ 89,1 % | ▼ 89,1 % | 65 K RON | |
| 61 | 61.BRAINDEAD CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 2,4 K RON— | — | — | 167,9 K RON |
| 62 | 62.ELIS TRADING SRL▼ 4 | Municipiul Huşi, Vaslui | 2,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.ANNE VON DIESS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2,3 K RON— | — | 184,9 K RON | |
| 64 | 64.VISAVIS GRUP SRL▼ 4 | Municipiul Huşi, Vaslui | 1,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 65 | 65.CLAM SOLUTION S.R.L.▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 1,4 K RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | 240,5 K RON | |
| 66 | 66.ROXAPO EUROCONS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 1,2 K RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 4,6 K RON | |
| 67 | 67.CRISTIAN SRL▼ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 810 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 68 | 68.DEMETRA SOFTWARE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 550 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.LIMAGI-COSM SRL▼ 12 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 335 RON▼ 86,4 % | ▼ 86,4 % | 1,3 K RON | |
| 70 | 70.PATRIMONIAL CONSULTING SRL▼ 9 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 272 RON▼ 84,4 % | ▼ 84,4 % | 17,7 K RON | |
| 71 | 71.CHEFPF S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 50 RON— | — | — | 9,2 K RON |
| 72 | 72.SOLUTII RESURSE UMANE S.R.L.▼ 5 | Sat Cănţălăreşti, Comuna Ştefan cel Mare, Vaslui | 49 RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 7,2 K RON | |
| 73 | 73.CONSMAN ADDWISE S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 16 RON— | — | — | 13,4 K RON |
| 74 | 74.INTENSIV SERV CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Huşi, Vaslui | 15 RON— | — | — | 333 RON |
| 75 | 75.SOLVENS SRL▼ 6 | Municipiul Huşi, Vaslui | 0 RON— | — | 12,6 K RON | |
| 76 | 76.CERTEGO SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 77 | 77.BRUNOVICI CONSULTING SRL▼ 8 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 78 | 78.INVENTIC GRUP SRL▼ 9 | Municipiul Huşi, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 79 | 79.CAMERA DE CONSULTANŢĂ ŞI INVESTIŢII ÎN AFACERI SRL▼ 10 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 80 | 80.PREST MANAGEMENT SRL▼ 11 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 0 RON— | — | -452 RON | |
| 81 | 81.XANDRA INOVATIV S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 0 RON— | — | — | 3,5 K RON |
| 82 | 82.POLYDERM SRL▼ 23 | Municipiul Huşi, Vaslui | -7,4 K RON▼ 437,5 % | ▼ 437,5 % | -10,5 K RON |