Top 100 firme — Învățământ, Vâlcea după datorii în 2018
78 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 78 cumulează 16,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -10,1 K RON, iar liderul atinge 8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.D.B.C. SRL= | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 8 mil. RON▲ 234,2 % | ▲ 234,2 % | 187,5 K RON | |
| 2 | 2.ARTOPROD SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,2 mil. RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 3 | 3.CAMA SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 898,9 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -79,4 K RON | |
| 4 | 4.ORĂŞELUL MAGIC S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 544,9 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | -115,6 K RON | |
| 5 | 5.GICEROVA SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 326,9 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 22,2 K RON | |
| 6 | 6.TURICĂ SRL▼ 1 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 282,6 K RON▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 18,6 K RON | |
| 7 | 7.TRANSLAR SRL▲ 2 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 258,8 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 15,6 K RON | |
| 8 | 8.DOMA IMPORT EXPORT SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 247,8 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 82,6 K RON | |
| 9 | 9.RADCRIS-AUTO SRL▲ 1 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 225 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -3,9 K RON | |
| 10 | 10.AUTO NIK-DAN SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 224,6 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -40,7 K RON | |
| 11 | 11.STREET QUEENS S.R.L.▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 203,9 K RON▲ 305,7 % | ▲ 305,7 % | -35,6 K RON | |
| 12 | 12.AUTOPILOTAJ SA▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 202 K RON▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | -38,5 K RON | |
| 13 | 13.WEALTH MASTERY SRL▼ 1 | Sat Călina, Comuna Prundeni, Vâlcea | 201 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 10,7 K RON | |
| 14 | 14.ASCENDO SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 177,6 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | 302,4 K RON | |
| 15 | 15.FORMEXPERT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 154 K RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 139 K RON | |
| 16 | 16.ALEX CRIN SRL▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 152,5 K RON▲ 223,7 % | ▲ 223,7 % | -93,4 K RON | |
| 17 | 17.EOD START S.R.L.▼ 3 | Sat Buleta, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 130,2 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -9,8 K RON | |
| 18 | 18.STREET KINGS SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 123,5 K RON▲ 106,4 % | ▲ 106,4 % | 617 RON | |
| 19 | 19.INSTRUIT TOTAL WEB S.R.L.▲ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 79,5 K RON▲ 221 % | ▲ 221 % | -56,3 K RON | |
| 20 | 20.FLORIN PASAT SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 79,3 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 188 K RON | |
| 21 | 21.ABC ȘOFER S.R.L.▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 78,4 K RON▲ 123,2 % | ▲ 123,2 % | -6,2 K RON | |
| 22 | 22.ROXCONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 76 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | -23,2 K RON | |
| 23 | 23.TRANSVAL AUTOTEST S.R.L.▼ 5 | Sat Bărbăteşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | 75,2 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 1 K RON | |
| 24 | 24.EASSYEDU S.R.L.▲ 18 | Sat Dimuleşti, Comuna Mădulari, Vâlcea | 71,9 K RON▲ 261,7 % | ▲ 261,7 % | 17,1 K RON | |
| 25 | 25.LIDER PILOTAJ SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 4 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 67,6 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 3,8 K RON | |
| 26 | 26.MULTIPRO CONSULT SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 65,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 27 | 27.AUTO STAR SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 59,6 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 7,7 K RON | |
| 28 | 28.LYONMAR TRANS S.R.L.▲ 7 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 56,5 K RON▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | -21,2 K RON | |
| 29 | 29.EMDORIA AUTO S.R.L.▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 52,2 K RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 3,3 K RON | |
| 30 | 30.TRANS UDVESCU S.R.L.nou | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 49,8 K RON— | — | — | -14,8 K RON |
| 31 | 31.BAILANDO CONTIGO S.R.L.▲ 5 | Sat Oteşani, Comuna Oteşani, Vâlcea | 48,1 K RON▲ 68,3 % | ▲ 68,3 % | 10,5 K RON | |
| 32 | 32.AUTO-DAVID DRIVER S.R.L.▲ 16 | Sat Rotarăşti, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 46,1 K RON▲ 218,3 % | ▲ 218,3 % | -19,4 K RON | |
| 33 | 33.FENIX FIT S.R.L.▲ 38 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 45,4 K RON▲ 7.226,1 % | ▲ 7.226,1 % | 915 RON | |
| 34 | 34.EDU DEVELOPMENT SRL▲ 24 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 42,4 K RON▲ 499,8 % | ▲ 499,8 % | 17,7 K RON | |
| 35 | 35.CORSA TRUCK S.R.L.▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 40,7 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 8,1 K RON | |
| 36 | 36.COSTI AUTOCLICK S.R.L.▼ 23 | Sat Boroseşti, Comuna Suteşti, Vâlcea | 35,5 K RON▼ 72,6 % | ▼ 72,6 % | 16,6 K RON | |
| 37 | 37.LUCKY SCHOOL S.R.L.▼ 12 | Sat Cueni, Comuna Roeşti, Vâlcea | 32 K RON▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | 63,1 K RON | |
| 38 | 38.ETLAB SERV SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 23,9 K RON▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -3,3 K RON | |
| 39 | 39.ILDA TEAM S.R.L.= | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 23,8 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 1,1 K RON | |
| 40 | 40.TONUS CLUB SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 23,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 41 | 41.YPI IUL DRIVER S.R.L.▼ 15 | Sat Măldăreşti, Comuna Lădeşti, Vâlcea | 23,3 K RON▼ 55,4 % | ▼ 55,4 % | 23,6 K RON | |
| 42 | 42.RHEA PROFESSIONAL S.R.L.▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 22,6 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 62 RON | |
| 43 | 43.ALEXCRIN DRIVE S.R.L.▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 20,1 K RON▲ 152,3 % | ▲ 152,3 % | 130,8 K RON | |
| 44 | 44.CORANA IMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 17,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 45 | 45.REVITRANS AUTO S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 17,6 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 1,5 K RON | |
| 46 | 46.VITRUVIO CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 16,9 K RON— | — | — | -11,7 K RON |
| 47 | 47.AUTORAF SRL▼ 10 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 16,3 K RON▼ 42,3 % | ▼ 42,3 % | 18,6 K RON | |
| 48 | 48.HAPPY YS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 14 K RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 8,9 K RON | |
| 49 | 49.SQUARE ERIC S.R.L.▼ 30 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 13,9 K RON▼ 81,3 % | ▼ 81,3 % | 20,3 K RON | |
| 50 | 50.COPROFORM S.R.L.▼ 6 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 13,8 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 156,2 K RON | |
| 51 | 51.NETWORKABILITY S.R.L.▲ 12 | Sat Ulmeţel, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 12,8 K RON▲ 197,1 % | ▲ 197,1 % | -11,8 K RON | |
| 52 | 52.FLORIMAGE SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 12,7 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 6,1 K RON | |
| 53 | 53.LEUX S.R.L.▲ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 11,4 K RON▲ 306,2 % | ▲ 306,2 % | -6,2 K RON | |
| 54 | 54.ROM-FLORI SRL= | Loc. Târgu Gânguleşti, Oraş Berbeşti, Vâlcea | 9,4 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | -302 RON | |
| 55 | 55.AMAIIA SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 56 | 56.AIMING HIGH LANGUAGE CENTER S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 8 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 75,8 K RON | |
| 57 | 57.HUMAN DEVELOPER S.R.L.▼ 2 | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 7,5 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 0 RON | |
| 58 | 58.START CODE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7,3 K RON— | — | — | -1,1 K RON |
| 59 | 59.ISOMED SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,3 K RON▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 103,6 K RON | |
| 60 | 60.AUTO POPTEO S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,2 K RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 27,3 K RON | |
| 61 | 61.ANDONA SRL▼ 30 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5,3 K RON▼ 86,3 % | ▼ 86,3 % | 42,2 K RON | |
| 62 | 62.FANDRIVER SRL▲ 2 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 4,6 K RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 15,4 K RON | |
| 63 | 63.FLOREXIM INTERNATIONAL SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,3 K RON▲ 57,8 % | ▲ 57,8 % | 4,7 K RON | |
| 64 | 64.ZEPO CRIS SRL▲ 1 | Sat Măldăreşti, Comuna Măldăreşti, Vâlcea | 3,6 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 26,1 K RON | |
| 65 | 65.SITFORM EXPERT SRL▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 3,2 K RON▼ 39,2 % | ▼ 39,2 % | 37,3 K RON | |
| 66 | 66.AMA REAL S.R.L.▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,3 K RON▼ 65,9 % | ▼ 65,9 % | 465 RON | |
| 67 | 67.ENGLISH EXPERT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 1,6 K RON | |
| 68 | 68.ANDY TRAINING S.R.L.-D.▲ 2 | Sat Malu Alb, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 1,2 K RON0,0% | 0,0% | -1 K RON | |
| 69 | 69.AXBOR S.R.L.▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 760 RON▲ 166,7 % | ▲ 166,7 % | 8,2 K RON | |
| 70 | 70.DORGAB S.R.L.▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 633 RON▲ 681,5 % | ▲ 681,5 % | 16,8 K RON | |
| 71 | 71.ADAM SRL▼ 41 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 332 RON▼ 99,3 % | ▼ 99,3 % | 3,1 K RON | |
| 72 | 72.LES EDU S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 250 RON0,0% | 0,0% | -205 RON | |
| 73 | 73.ANA-MARIA CRIS S.R.L.▲ 1 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 104 RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 1,6 K RON | |
| 74 | 74.INVESTMAR SRL▼ 23 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -5,1 K RON | |
| 75 | 75.CULIS SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 76 | 76.AUREL CONSULTING & TRAINING SRL-D= | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 77 | 77.ASCENDO TOP FLP SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 78 | 78.ȚINCOCA AGENT DE ASIGURARE S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | -10,1 K RON— | — | 53 RON |
Codurile CAEN din învățământ — Vâlcea
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
76 firme · 12,9 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
35 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
15 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
13 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
6 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
3 firme · 352,3 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
1 firme · 86,5 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
2 firme · 42,5 K RON