Top 100 firme — Imobiliare, Vâlcea după datorii în 2017
186 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 109,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 17,5 K RON, iar liderul atinge 41,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SPAŢIU COMERCIAL VITAN SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 41,4 mil. RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | -130,5 K RON | |
| 2 | 2.SAN RENTIER S.R.L.▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 16,5 mil. RON▲ 662,4 % | ▲ 662,4 % | 5,2 mil. RON | |
| 3 | 3.ROMEO IMPEX COM SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 6,9 mil. RON▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 594,6 K RON | |
| 4 | 4.NURVIL VEST S.R.L.▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,6 mil. RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 681,2 K RON | |
| 5 | 5.DUMITRESCU IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,8 mil. RON— | — | — | 221,7 K RON |
| 6 | 6.CENTRU COMERCIAL DRĂGĂŞANI SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,8 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 158,3 K RON | |
| 7 | 7.UNITED GROUP COM SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,6 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -24,5 K RON | |
| 8 | 8.PIEŢE PREST SA▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,1 mil. RON▲ 60,2 % | ▲ 60,2 % | 276,6 K RON | |
| 9 | 9.SELF ACTIV MEDICA SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,9 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 366,9 K RON | |
| 10 | 10.CENTRU COMERCIAL MIOVENI SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,8 mil. RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 201,4 K RON | |
| 11 | 11.STILUNICOM SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,7 mil. RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 70,7 K RON | |
| 12 | 12.SOFIOS S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON— | — | — | 20,9 K RON |
| 13 | 13.DIA BUSINESS MANAGEMENT SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,6 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 168,1 K RON | |
| 14 | 14.REALPRO SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,4 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | -170,3 K RON | |
| 15 | 15.SOCOM SA▲ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 195,7 % | ▲ 195,7 % | 293,3 K RON | |
| 16 | 16.SPAŢIUL COMERCIAL PSN SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 158,8 % | ▲ 158,8 % | 66,5 K RON | |
| 17 | 17.TECNO CASA SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 206,3 K RON | |
| 18 | 18.SAMVEL SRL▼ 6 | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 1,2 mil. RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 56,2 K RON | |
| 19 | 19.TRINIF SRL▼ 1 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1 mil. RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 1,1 K RON | |
| 20 | 20.NEGO STAR SRL▼ 5 | Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 903,6 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | -23,8 K RON | |
| 21 | 21.AGRO-VIT SA▼ 4 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 854,8 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 4,7 K RON | |
| 22 | 22.CATALANA DE INVESTITII SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 744,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 23 | 23.COZIMAR SRL▲ 8 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 708,5 K RON▲ 108,5 % | ▲ 108,5 % | 77,9 K RON | |
| 24 | 24.LUXRENT SPACE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 694,3 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 51,8 K RON | |
| 25 | 25.HERMSAM INVEST SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 2 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 609,6 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -37 K RON | |
| 26 | 26.ANLOR SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 555,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 27 | 27.DELUX IMOBILIARE SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 393,2 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | -6,1 K RON | |
| 28 | 28.ROUMORS INVESTMENT SRL▼ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 371,2 K RON▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 274,1 K RON | |
| 29 | 29.ROBELINVEST SRL▲ 1 | Sat Romanii de Jos, Oraş Horezu, Vâlcea | 351,8 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -7 K RON | |
| 30 | 30.SORCETI SPEDITION SRL▼ 1 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 345,2 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -76,3 K RON | |
| 31 | 31.FIVAS SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 342,8 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -2,5 K RON | |
| 32 | 32.PA&KA INVESTMENT S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 342,4 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -7,8 K RON | |
| 33 | 33.GIMARTI SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 338,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 34 | 34.ARTINVEST SRLnou | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 335,6 K RON▲ 217,1 % | ▲ 217,1 % | 84,4 K RON | |
| 35 | 35.GERMILIA IMPEX SRL▲ 2 | Sat Ţepeşti, Comuna Tetoiu, Vâlcea | 326,7 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | -41,7 K RON | |
| 36 | 36.TERMO PLAST SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 301 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | -791 RON | |
| 37 | 37.ADA SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 297,8 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 62,7 K RON | |
| 38 | 38.FONTANA-STOICANESCU SRL▲ 1 | Sat Stoicăneşti, Comuna Olanu, Vâlcea | 286,2 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -553 RON | |
| 39 | 39.SADIMO SA▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 262,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 40 | 40.IMODEAL SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 215,9 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 356 RON | |
| 41 | 41.AVRITUDOR SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 204,1 K RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | -15,7 K RON | |
| 42 | 42.OPREA SIMIAN SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 200,2 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 401,1 K RON | |
| 43 | 43.BODERA CASA S.R.L.▲ 49 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 197,5 K RON▲ 505,4 % | ▲ 505,4 % | -106,6 K RON | |
| 44 | 44.LEVANT SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 179,2 K RON▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | 52 K RON | |
| 45 | 45.MIREVAL SRL▲ 89 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 171,4 K RON▲ 2.814,8 % | ▲ 2.814,8 % | -53,6 K RON | |
| 46 | 46.GARDENIA SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 165,7 K RON▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | -63,6 K RON | |
| 47 | 47.LARA ADVISERS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 165,4 K RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 27,6 K RON | |
| 48 | 48.AGROPAN SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 162,6 K RON▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 229,1 K RON | |
| 49 | 49.ACHIDO SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 159,6 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | -30,4 K RON | |
| 50 | 50.AZALEEA SRL= | Sat Barza, Comuna Budeşti, Vâlcea | 156,9 K RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | -3,5 K RON | |
| 51 | 51.DALEXCHEM SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 125,7 K RON▲ 475,7 % | ▲ 475,7 % | 333,3 K RON | |
| 52 | 52.EXPERT EXCHANGE SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 123,4 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -110 RON | |
| 53 | 53.BALANTA SRL▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 121,4 K RON▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | 29,4 K RON | |
| 54 | 54.ARTA POPULARĂ - SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 112,1 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 8,1 K RON | |
| 55 | 55.HOLINZ SRL▲ 1 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 101,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 56 | 56.MASTER SELF SRL▲ 2 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 92 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 172,6 K RON | |
| 57 | 57.GENETIC OIL S.R.L.nou | Sat Procopoaia, Comuna Orleşti, Vâlcea | 88,9 K RON— | — | — | 46,7 K RON |
| 58 | 58.ANTON SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 88,5 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -18,1 K RON | |
| 59 | 59.NIDOREX SRL▼ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 74,1 K RON▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 4 K RON | |
| 60 | 60.OLEVID SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 72 K RON▲ 8 % | ▲ 8 % | -12,2 K RON | |
| 61 | 61.AUTOSERVIL SA▲ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 71,8 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 92,6 K RON | |
| 62 | 62.DUMBRAVIL SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 69,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.EBAC SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 66,5 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 0 RON | |
| 64 | 64.BIMALOR SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 63,8 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -1,7 K RON | |
| 65 | 65.TRANS-ELENA SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 62,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.PARATICOS SRL▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 61,2 K RON▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | -13,7 K RON | |
| 67 | 67.BEATLES S.R.L.nou | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 59,6 K RON— | — | — | 346,5 K RON |
| 68 | 68.NARCO SRL▲ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 58,9 K RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 55,9 K RON | |
| 69 | 69.BENELUX SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 55,2 K RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 19,3 K RON | |
| 70 | 70.CATMINO SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 53,8 K RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 2,4 K RON | |
| 71 | 71.CPR IMOBILIARE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 51,2 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 72,5 K RON | |
| 72 | 72.ACTIMOB SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 50,3 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 5 K RON | |
| 73 | 73.AGENT INMOBILIARE RST S.R.L.▲ 57 | Sat Ştefăneşti, Comuna Ştefăneşti, Vâlcea | 50,3 K RON▲ 706,9 % | ▲ 706,9 % | 111,5 K RON | |
| 74 | 74.PACINO SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 45,8 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 2,3 K RON | |
| 75 | 75.MARVIL COM SRL▲ 5 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 43,8 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 3,2 K RON | |
| 76 | 76.MARAGRO SERV S.R.L.▲ 10 | Sat Suteşti, Comuna Suteşti, Vâlcea | 43,5 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 6 K RON | |
| 77 | 77.RENTEXPERT SRL▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 42,3 K RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | 24,3 K RON | |
| 78 | 78.MIINI DE AUR SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 41,3 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 116,1 K RON | |
| 79 | 79.BELLADONNA SRL▲ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 40,3 K RON▲ 158,5 % | ▲ 158,5 % | 11,2 K RON | |
| 80 | 80.CENTRUL DE AFACERI FLANDRA-VALCEA SA▼ 11 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 39,1 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | -46 K RON | |
| 81 | 81.FIRSTAR SRL▲ 28 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 38 K RON▲ 176,1 % | ▲ 176,1 % | 10,6 K RON | |
| 82 | 82.SOLUX SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 37,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 83 | 83.DORVIL SRL▲ 4 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 36,1 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 2,2 K RON | |
| 84 | 84.AGROTRANSPORT SA▲ 9 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 33 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 58,7 K RON | |
| 85 | 85.PROVILEX SRL▲ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 32,6 K RON▲ 98,5 % | ▲ 98,5 % | 87,2 K RON | |
| 86 | 86.AYNAIMOB SRL▲ 5 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 31,9 K RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 1,1 K RON | |
| 87 | 87.UNIC SRL▼ 13 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 29,3 K RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 19,4 K RON | |
| 88 | 88.CADIMEX SRL▲ 52 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 28,9 K RON▲ 716,4 % | ▲ 716,4 % | 10,7 K RON | |
| 89 | 89.OVICOM EXIM SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 28,6 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 3,6 K RON | |
| 90 | 90.IMECO SRL▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 28,1 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 11,2 K RON | |
| 91 | 91.LIV SPORT S.R.L.nou | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea | 27,7 K RON— | — | — | 355,2 K RON |
| 92 | 92.MARYON PLAY S.R.L.▲ 5 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Vâlcea | 27,6 K RON▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 90,9 K RON | |
| 93 | 93.GRUP MEDIAN SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 26,6 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | -15 K RON | |
| 94 | 94.HUNNIK SRL▼ 5 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 25,4 K RON▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | -46 K RON | |
| 95 | 95.CASA STEFAN SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 21,2 K RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 24,9 K RON | |
| 96 | 96.CARO CAFE S.R.L.▼ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 20,6 K RON▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | 31,2 K RON | |
| 97 | 97.SIMPLON SRL▼ 1 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 19,6 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 63 K RON | |
| 98 | 98.NIK INVESTMENT SRL▼ 47 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 19,1 K RON▼ 84,7 % | ▼ 84,7 % | -42,9 K RON | |
| 99 | 99.MATONE BLU S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 17,7 K RON— | — | — | 39 K RON |
| 100 | 100.SPITIMU SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 17,5 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -979 RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Vâlcea
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
191 firme · 56,9 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
14 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
6 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
52 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
8 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
7 firme · 552,3 K RON