Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Vâlcea după datorii în 2025
314 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 784,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 434,2 K RON, iar liderul atinge 114,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LANDBRUK S.R.L.▲ 2 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 114,4 mil. RON▲ 51,4 % | ▲ 51,4 % | -9,7 mil. RON | |
| 2 | 2.PORCELLINO GRASSO SRL▲ 3 | Sat Frânceşti, Comuna Frânceşti, Vâlcea | 73 mil. RON▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | -11,4 mil. RON | |
| 3 | 3.FERMA FRÂNCEŞTI SRL▼ 1 | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | 72 mil. RON▼ 16 % | ▼ 16 % | -1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.BARRET FAMILY S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 66,5 mil. RON— | — | 2,7 mil. RON | |
| 5 | 5.AGRIKILTI S.R.L.▲ 1 | Sat Frânceşti, Comuna Frânceşti, Vâlcea | 60 mil. RON▲ 108,2 % | ▲ 108,2 % | -5,1 mil. RON | |
| 6 | 6.BENORM AGRI S.R.L.▲ 2 | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | 41,2 mil. RON▲ 120,1 % | ▲ 120,1 % | -280,6 K RON | |
| 7 | 7.PAJO HOLDING S.R.L.▲ 6 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 36,7 mil. RON▲ 193,9 % | ▲ 193,9 % | -66,8 K RON | |
| 8 | 8.AGROCONCORDIA S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 33,9 mil. RON— | — | 439,6 K RON | |
| 9 | 9.DAMILA AGRO SRL▼ 2 | Sat Oveselu, Comuna Măciuca, Vâlcea | 19,9 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 118,5 K RON | |
| 10 | 10.AVICARVIL FARMING S.R.L.▲ 18 | Sat Frânceşti, Comuna Frânceşti, Vâlcea | 18,9 mil. RON▲ 269,7 % | ▲ 269,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 11 | 11.AVIROM POULTRY TWO S.R.L.▲ 7 | Comuna Frânceşti, Vâlcea | 15,9 mil. RON▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 2 mil. RON | |
| 12 | 12.AVIROM POULTRY THREE S.R.L.▲ 5 | Comuna Frânceşti, Vâlcea | 15,2 mil. RON▲ 52,7 % | ▲ 52,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 13 | 13.BIOFARMS LABORATORY S.R.L.▲ 8 | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | 12 mil. RON▲ 66,5 % | ▲ 66,5 % | -3 mil. RON | |
| 14 | 14.AVIROM POULTRY SEVEN S.R.L.▲ 2 | Comuna Frânceşti, Vâlcea | 11 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 15 | 15.RENEW AGRICULTURE S.R.L.nou | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | 10,1 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -821 K RON | |
| 16 | 16.AVIROM POULTRY FOUR S.R.L.▲ 4 | Comuna Frânceşti, Vâlcea | 10 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 17 | 17.AVIROM POULTRY ONE S.R.L.▲ 2 | Sat Frânceşti, Comuna Frânceşti, Vâlcea | 9,2 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 18 | 18.AVIROM POULTRY SIX S.R.L.▲ 8 | Comuna Frânceşti, Vâlcea | 8,5 mil. RON▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 19 | 19.AVIFARMS POULTRY S.R.L.▲ 14 | Sat Frânceşti, Comuna Frânceşti, Vâlcea | 8,3 mil. RON▲ 119,5 % | ▲ 119,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 20 | 20.AGROEXPERT SRLnou | Sat Măgura, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 8,1 mil. RON▲ 67,3 % | ▲ 67,3 % | 18,5 K RON | |
| 21 | 21.SAROVA FARMS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7,7 mil. RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | -1,7 mil. RON | |
| 22 | 22.AGRONAT FOOD S.R.L.▲ 2 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 7 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -503,2 K RON | |
| 23 | 23.MAR SRL= | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 6,3 mil. RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 404,7 K RON | |
| 24 | 24.DUMBRAFOX SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 5 mil. RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 61,8 K RON | |
| 25 | 25.AGRISPOR COOPERATIVA AGRICOLĂ▲ 12 | Loc. Băbeni, Oraş Băbeni, Vâlcea | 4,8 mil. RON▲ 69,9 % | ▲ 69,9 % | -1,5 mil. RON | |
| 26 | 26.DURIST FOREST SRL▲ 6 | Sat Moşteni, Comuna Frânceşti, Vâlcea | 4,6 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 113,7 K RON | |
| 27 | 27.LYO FOREST S.R.L.▲ 8 | Sat Racoviţa, Comuna Racoviţa, Vâlcea | 4,4 mil. RON▲ 31 % | ▲ 31 % | -16,9 K RON | |
| 28 | 28.AIREDALE IMMO S.R.L.▲ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,3 mil. RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | -66,3 K RON | |
| 29 | 29.SERE SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 4,2 mil. RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 137,3 K RON | |
| 30 | 30.GANAND IMPEX SRL▲ 13 | Sat Săliştea, Comuna Malaia, Vâlcea | 4,1 mil. RON▲ 74,6 % | ▲ 74,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 31 | 31.LOVAGRO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 8 | Sat Pripoare, Comuna Perişani, Vâlcea | 3,7 mil. RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 49,3 K RON | |
| 32 | 32.BEX AGRI SERV S.R.L.nou | Loc. Jiblea Veche, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 3,4 mil. RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | -677,3 K RON | |
| 33 | 33.FERMA MĂGURENI SRL▲ 3 | Sat Măgureni, Comuna Guşoeni, Vâlcea | 3,2 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -455,3 K RON | |
| 34 | 34.AVICOLA IMPEX SRL= | Sat Buleta, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 3 mil. RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 438,8 K RON | |
| 35 | 35.DENDROS SRLnou | Sat Pripoare, Comuna Perişani, Vâlcea | 2,9 mil. RON▲ 118,7 % | ▲ 118,7 % | 423,2 K RON | |
| 36 | 36.COPĂFRUCT SRL▲ 5 | Sat Hotărasa, Comuna Copăceni, Vâlcea | 2,6 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | -958,9 K RON | |
| 37 | 37.FORESTDAN S.R.L.▲ 8 | Sat Moşteni, Comuna Frânceşti, Vâlcea | 2,6 mil. RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 122,4 K RON | |
| 38 | 38.RIAMAR FRUCT S.R.L.▼ 9 | Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Vâlcea | 2,6 mil. RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 39 | 39.ADVENTURE HEAT S.R.L.▼ 25 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 2,6 mil. RON▼ 76,5 % | ▼ 76,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 40 | 40.ARC SRL= | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 2,5 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -171,8 K RON | |
| 41 | 41.BALINDRU SRLnou | Sat Voineşita, Comuna Voineasa, Vâlcea | 2,2 mil. RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | -426,3 K RON | |
| 42 | 42.CEREALNIT S.R.L.▲ 79 | Sat Bocşa, Comuna Măciuca, Vâlcea | 2,2 mil. RON▲ 730,7 % | ▲ 730,7 % | 24,2 K RON | |
| 43 | 43.AMP OLDYN TRANS SRLnou | Sat Olteţu, Comuna Zătreni, Vâlcea | 2,2 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | -138,1 K RON | |
| 44 | 44.CIREȘUL AGRO S.R.L.▲ 6 | Sat Pasculeşti, Comuna Lădeşti, Vâlcea | 2,1 mil. RON▲ 58,9 % | ▲ 58,9 % | 38,3 K RON | |
| 45 | 45.MARFORE PROD SRL▲ 15 | Sat Valea Cheii, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 2,1 mil. RON▲ 106,8 % | ▲ 106,8 % | 458,5 K RON | |
| 46 | 46.HEMP PRODUCTS INTERNATIONAL S.R.L.= | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 2,1 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 48,7 K RON | |
| 47 | 47.LA ILIUTA SRL▼ 3 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 2 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 375,9 K RON | |
| 48 | 48.RANIVAN FOREST S.R.L.▲ 8 | Sat Malaia, Comuna Malaia, Vâlcea | 1,7 mil. RON▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 59,5 K RON | |
| 49 | 49.MARIVLAD MIC S.R.L.▲ 39 | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Vâlcea | 1,6 mil. RON▲ 222,6 % | ▲ 222,6 % | 3,8 K RON | |
| 50 | 50.FAMAGRO BIO S.R.L.▼ 3 | Sat Spârleni, Comuna Guşoeni, Vâlcea | 1,5 mil. RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | -66,3 K RON | |
| 51 | 51.CARVIL FOOD S.R.L.▼ 29 | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | 1,5 mil. RON▼ 79,1 % | ▼ 79,1 % | -515,1 K RON | |
| 52 | 52.CIREŞUL FOREST S.R.L.▼ 3 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 1,4 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 8,6 K RON | |
| 53 | 53.BRATIANU SRL▲ 1 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 437,7 K RON | |
| 54 | 54.FARMIAS SOARE S.R.L.▲ 11 | Sat Stoicăneşti, Comuna Olanu, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 98,4 K RON | |
| 55 | 55.IRINEL FLORIAN S.R.L.nou | Sat Ştefăneşti, Comuna Ştefăneşti, Vâlcea | 1,3 mil. RON▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 22 K RON | |
| 56 | 56.COMATIC SRL▲ 1 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 1,3 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 46,2 K RON | |
| 57 | 57.POPNEL FOREST S.R.L.▲ 21 | Sat Voineasa, Comuna Voineasa, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 113,3 % | ▲ 113,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 58 | 58.SERFIR PAD SRL▲ 44 | Sat Voineşita, Comuna Voineasa, Vâlcea | 1,2 mil. RON▲ 222,8 % | ▲ 222,8 % | 97,8 K RON | |
| 59 | 59.ECVESTRIA GROUP INVEST S.R.L.nou | Oraş Ocnele Mari, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 2.423,7 % | ▲ 2.423,7 % | 609,1 K RON | |
| 60 | 60.MAROCO AMBIENT SRL▼ 1 | Sat Călina, Comuna Prundeni, Vâlcea | 1,1 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 196,9 K RON | |
| 61 | 61.AGRICOLA ROŞIILE S.R.L.▼ 6 | Sat Roşiile, Comuna Roşiile, Vâlcea | 1,1 mil. RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 66,1 K RON | |
| 62 | 62.VIADUCT SRL▼ 9 | Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, Vâlcea | 996,4 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 243,5 K RON | |
| 63 | 63.MIRUBRAD SRL= | Sat Voineşita, Comuna Voineasa, Vâlcea | 950,3 K RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 480,1 K RON | |
| 64 | 64.IMPERO FOREST S.R.L.▼ 13 | Sat Titeşti, Comuna Titeşti, Vâlcea | 918,3 K RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 3,7 K RON | |
| 65 | 65.ADAMA CAPITAL ONE S.R.L.▼ 40 | Oraş Băbeni, Vâlcea | 916,8 K RON▼ 85,9 % | ▼ 85,9 % | -403,2 K RON | |
| 66 | 66.MIHUŢĂ FOREST SRL▼ 2 | Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 905,6 K RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 1,7 K RON | |
| 67 | 67.WOLFEX SRL▲ 13 | Sat Malaia, Comuna Malaia, Vâlcea | 891,4 K RON▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 39,5 K RON | |
| 68 | 68.ROANA FUNGHI S.R.L.▲ 161 | Sat Voineasa, Comuna Voineasa, Vâlcea | 877,3 K RON▲ 4.035,4 % | ▲ 4.035,4 % | 248,8 K RON | |
| 69 | 69.FAGOFOREST SRL▼ 2 | Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 872,8 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 30,2 K RON | |
| 70 | 70.FERMA SURPATELE S.R.L.▲ 23 | Sat Băluţoaia, Comuna Frânceşti, Vâlcea | 828,1 K RON▲ 87,4 % | ▲ 87,4 % | 460,3 K RON | |
| 71 | 71.OVEDEX INVEST SRL▲ 37 | Sat Malaia, Comuna Malaia, Vâlcea | 791,7 K RON▲ 137 % | ▲ 137 % | 747,8 K RON | |
| 72 | 72.ROXAND PROD SRL▼ 11 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 759 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 298,2 K RON | |
| 73 | 73.FERMA DE CURCANI SLĂTIOARA S.R.L.▼ 7 | Sat Mogeşti, Comuna Slătioara, Vâlcea | 755,4 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -263,2 K RON | |
| 74 | 74.BDG INVEST S.R.L.▼ 5 | Sat Tina, Comuna Livezi, Vâlcea | 741,8 K RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -524,5 K RON | |
| 75 | 75.BIO INDLACT S.R.L.▼ 17 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 702,3 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 88,1 K RON | |
| 76 | 76.VALCU IEV SRL▼ 2 | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 682,1 K RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -36,1 K RON | |
| 77 | 77.RIMED IMPEX SRL▼ 15 | Sat Săliştea, Comuna Malaia, Vâlcea | 647,9 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 141,3 K RON | |
| 78 | 78.COSMIFOREST SRL▲ 3 | Sat Ioneşti, Comuna Ioneşti, Vâlcea | 630,4 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 52,7 K RON | |
| 79 | 79.MIRADEX SRL▼ 8 | Sat Golotreni, Oraş Brezoi, Vâlcea | 607,1 K RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 41,2 K RON | |
| 80 | 80.ANAIND FOREST SRL▲ 16 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 604 K RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | 219,7 K RON | |
| 81 | 81.RANIPROD SRL▼ 8 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 595,6 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 2,3 K RON | |
| 82 | 82.FORESTCOV EVO S.R.L.▼ 14 | Sat Bârzeşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | 591,8 K RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 10,1 K RON | |
| 83 | 83.DAVIAND FOREST S.R.L.▲ 29 | Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 575 K RON▲ 86,9 % | ▲ 86,9 % | 803,4 K RON | |
| 84 | 84.NASTA FOREST EXPERT S.R.L.= | Sat Romanii de Sus, Oraş Horezu, Vâlcea | 572 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | -61,2 K RON | |
| 85 | 85.HOBBY SRL▼ 15 | Sat Cucoiu, Comuna Titeşti, Vâlcea | 533,4 K RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 25,2 K RON | |
| 86 | 86.SARD SOF AGRO S.R.L.▲ 38 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 526,2 K RON▲ 105,1 % | ▲ 105,1 % | 48,1 K RON | |
| 87 | 87.OLĂNEASCA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Fumureni, Comuna Lungeşti, Vâlcea | 524,8 K RON▲ 368,4 % | ▲ 368,4 % | -108,8 K RON | |
| 88 | 88.LĂSTUNICA S.R.L.▼ 3 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 518,8 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -37,1 K RON | |
| 89 | 89.CRAPUL DE DRĂGĂȘANI COOPERATIVA AGRICOLĂnou | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 514,7 K RON— | — | — | -175,5 K RON |
| 90 | 90.FAGURI PREMIUM S.R.L.▼ 15 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 513,2 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 66,5 K RON | |
| 91 | 91.TELCEAN FOREST S.R.L.▲ 1 | Sat Dobricea, Comuna Grădiştea, Vâlcea | 507,6 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | -116,6 K RON | |
| 92 | 92.LEIRAD PREST SRL▼ 6 | Sat Bârzeşti, Comuna Bărbăteşti, Vâlcea | 501,7 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -3,5 K RON | |
| 93 | 93.AMAFOREST S.R.L.▼ 21 | Sat Voineasa, Comuna Voineasa, Vâlcea | 494,2 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 140,1 K RON | |
| 94 | 94.ECO BATIRO SERVICES S.R.L.▼ 3 | Loc. Brezoi, Oraş Brezoi, Vâlcea | 461,6 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 1,7 K RON | |
| 95 | 95.CIO LIVESTOCK S.R.L.nou | Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 458,8 K RON— | — | — | 4,4 K RON |
| 96 | 96.FORESTRIZ S.R.L.▼ 6 | Sat Marcea, Comuna Ioneşti, Vâlcea | 456,8 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | -32,1 K RON | |
| 97 | 97.MARNIC FOREST S.R.L.▼ 20 | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Vâlcea | 456,6 K RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 134,7 K RON | |
| 98 | 98.AGRO ECO FRUCT S.R.L.▼ 9 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 453 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 34,1 K RON | |
| 99 | 99.BATOAIA SRLnou | Sat Urşi, Comuna Popeşti, Vâlcea | 452,2 K RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 227,8 K RON | |
| 100 | 100.DOGS BY MERLYN S.R.L.▼ 5 | Sat Sânbotin, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 434,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Vâlcea
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
17 firme · 282,2 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
9 firme · 195,7 mil. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
31 firme · 158,6 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
99 firme · 112,2 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
22 firme · 27,1 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
15 firme · 16,9 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
7 firme · 7,9 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
10 firme · 7,9 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
5 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
4 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
7 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
16 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
4 firme · 893 K RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
10 firme · 337,8 K RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
11 firme · 334,3 K RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
7 firme · 333,6 K RON
CAEN 0126
Cultivarea fructelor oleaginoase
1 firme · 278,2 K RON
CAEN 0123
Cultivarea fructelor citrice
1 firme · 203 K RON
CAEN 0122
Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale
1 firme · 103,9 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
2 firme · 67,9 K RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
1 firme · 450 RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
2 firme · 0 RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
1 firme · 0 RON