Top 100 firme — Transport și depozitare, Satu Mare după datorii în 2012
761 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 285,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 772,8 K RON, iar liderul atinge 20,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.HENRIK HANSEN SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,9 mil. RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 213,4 K RON | |
| 2 | 2.TIBANCA PRIER SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 19,3 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 3 | 3.CBA NORD VEST SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 488,7 K RON | |
| 4 | 4.GEO SPED SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 12,6 mil. RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | 11,5 K RON | |
| 5 | 5.DI & GI MULTIPRODUCT SRL▲ 2 | Sat Culciu Mare, Comuna Culciu, Satu Mare | 10 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 6 | 6.PELCZ TRANS SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,6 mil. RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | -3,5 mil. RON | |
| 7 | 7.BENY TRANS INTERNATIONAL SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,6 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | -123,5 K RON | |
| 8 | 8.BALTRANS SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,6 mil. RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | -76,2 K RON | |
| 9 | 9.ANCORA SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,9 mil. RON▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 23,7 K RON | |
| 10 | 10.MAN ARON SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,1 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | -391,8 K RON | |
| 11 | 11.TUR GRANIT SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,9 mil. RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | -70,9 K RON | |
| 12 | 12.MW TRADE SRL▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 5,7 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 263,1 K RON | |
| 13 | 13.SAM CARGO SRL▲ 2 | Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare | 5,2 mil. RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 385 K RON | |
| 14 | 14.EROCARGO SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,2 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 523,7 K RON | |
| 15 | 15.TRANS PINK INTERNATIONAL SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5 mil. RON▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | 64,2 K RON | |
| 16 | 16.POIE TRANS SRL▼ 3 | Sat Gherţa Mare, Comuna Turţ, Satu Mare | 4,6 mil. RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | -12,3 K RON | |
| 17 | 17.DOR TRANS COMPANY SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,1 mil. RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 25,6 K RON | |
| 18 | 18.TRANSPINK SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,1 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 284 K RON | |
| 19 | 19.RECORDSAFE SRL▲ 110 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,9 mil. RON▲ 595,5 % | ▲ 595,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 20 | 20.BARTE IMMO S.R.L.▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,8 mil. RON▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 5,3 K RON | |
| 21 | 21.BECU COMPANY SRL▼ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 3,3 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -79,2 K RON | |
| 22 | 22.SERVICII DEPANAJ SRL▲ 89 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 3,3 mil. RON▲ 405,7 % | ▲ 405,7 % | 3,4 K RON | |
| 23 | 23.CONSUL TRUCK SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,2 mil. RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 1,7 K RON | |
| 24 | 24.EXCLUSIV LV SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,1 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 26,9 K RON | |
| 25 | 25.FLORIANI MODE SRL▲ 1 | Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare | 3,1 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | -54,9 K RON | |
| 26 | 26.INTERTRANS SA▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 706 RON | |
| 27 | 27.REMBA SM SRL▲ 19 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 3 mil. RON▲ 91 % | ▲ 91 % | 12,2 K RON | |
| 28 | 28.ZBOR UŞOR SRL▲ 627 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,9 mil. RON▲ 39.015,4 % | ▲ 39.015,4 % | 10,7 K RON | |
| 29 | 29.CALUGER SRL▲ 10 | Municipiul Carei, Satu Mare | 2,9 mil. RON▲ 68,6 % | ▲ 68,6 % | 192,5 K RON | |
| 30 | 30.OMNITEK SOFT S.R.L.= | Municipiul Carei, Satu Mare | 2,6 mil. RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 25,7 K RON | |
| 31 | 31.ERDEI TRANS SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,5 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 8,6 K RON | |
| 32 | 32.OPRIS TRANS SRL▼ 4 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 2,4 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 116,1 K RON | |
| 33 | 33.LICA SRL▼ 1 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 2,3 mil. RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | -521 K RON | |
| 34 | 34.TIMS INTERNATIONAL SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,2 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 18,4 K RON | |
| 35 | 35.ERGOLEMN SAnou | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 2,1 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -28,6 K RON | |
| 36 | 36.LISA EXPRES SRL▲ 19 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 2 mil. RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 69,1 K RON | |
| 37 | 37.SANDTRUCKS SRL▲ 41 | Sat Iojib, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 1,9 mil. RON▲ 103,8 % | ▲ 103,8 % | 4,1 K RON | |
| 38 | 38.MARIO ALEX SRL▲ 2 | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 1,9 mil. RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | -163,8 K RON | |
| 39 | 39.GHEORGHINA SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,9 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 24,7 K RON | |
| 40 | 40.DANINA TRANS SRL▲ 13 | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 1,9 mil. RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 344,6 K RON | |
| 41 | 41.CVF CONSTRUCT SRL▼ 5 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 1,8 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 13,8 K RON | |
| 42 | 42.GO INTERNATIONAL SRL▼ 11 | Sat Ruşeni, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 1,8 mil. RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 113,7 K RON | |
| 43 | 43.GALANT TAXI SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | -98,4 K RON | |
| 44 | 44.PITANU SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,7 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -48,5 K RON | |
| 45 | 45.BIANCA TRANS SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,7 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 213,6 K RON | |
| 46 | 46.EUROPA TRANS SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | -32,8 K RON | |
| 47 | 47.RAMACO FLY SRL▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 64,3 K RON | |
| 48 | 48.ALEX TRANS SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 9,2 K RON | |
| 49 | 49.BABUCI RO SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -3,4 K RON | |
| 50 | 50.TRANS TEHNO PLUS SRL▲ 1 | Loc. Livada, Oraş Livada, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | -214,1 K RON | |
| 51 | 51.THEO & WENZEL S.R.L.▼ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 28,4 K RON | |
| 52 | 52.OROS TRANS SRL▲ 43 | Sat Huta Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 1,5 mil. RON▲ 98,6 % | ▲ 98,6 % | -512,3 K RON | |
| 53 | 53.AVIA LOGISTIC SRL▲ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,5 mil. RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 96,2 K RON | |
| 54 | 54.BOTIS CRISTIAN ANTONIO TRANS SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,5 mil. RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 8,6 K RON | |
| 55 | 55.ORIZONT SA▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 5,5 K RON | |
| 56 | 56.SANT DENIS SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4 mil. RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | -175 K RON | |
| 57 | 57.TITECONT SRL▼ 36 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4 mil. RON▼ 57,7 % | ▼ 57,7 % | -37,3 K RON | |
| 58 | 58.AGROAUTOMEC SRL▼ 2 | Sat Comlăuşa, Comuna Batarci, Satu Mare | 1,4 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 36,1 K RON | |
| 59 | 59.SORIAN INTER TRANS SRL▼ 9 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | -245,7 K RON | |
| 60 | 60.GIORGIO TRANS SRL▼ 27 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 5 K RON | |
| 61 | 61.PAUL LOGISTIC SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 56,6 K RON | |
| 62 | 62.GERMAN SERV SRL▲ 9 | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 10 K RON | |
| 63 | 63.DELEGO VEST SRL▲ 64 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 117,9 % | ▲ 117,9 % | -180,8 K RON | |
| 64 | 64.SIGMA CONSTRUCTII SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 6,6 K RON | |
| 65 | 65.PROCONSTRUCTING SRL▼ 23 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | -129,6 K RON | |
| 66 | 66.TRANS NATUR SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | -100,6 K RON | |
| 67 | 67.GOLDEN SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 8,4 K RON | |
| 68 | 68.H&G&M ICE COM SRL= | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -132,2 K RON | |
| 69 | 69.EURO TAXI CAREI SRL▲ 8 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | -268,7 K RON | |
| 70 | 70.SEPTIMIU SRL▲ 46 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 86,9 % | ▲ 86,9 % | -73,5 K RON | |
| 71 | 71.VANASIA TRANS SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON— | — | -28,9 K RON | |
| 72 | 72.CALUGER TRANS SRL▼ 50 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,1 mil. RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | -328,1 K RON | |
| 73 | 73.M&P 2003 SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 50,9 % | ▲ 50,9 % | -33,1 K RON | |
| 74 | 74.LIDIANA L&V SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 3,5 K RON | |
| 75 | 75.AT MEL SRL▼ 11 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 1,1 mil. RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 339 RON | |
| 76 | 76.SMS TRANS SRL▲ 7 | Oraş Ardud, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 4,5 K RON | |
| 77 | 77.LOGISTIC SRL▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 881 RON | |
| 78 | 78.DUMBRAVA SRLnou | Sat Cehal, Comuna Cehal, Satu Mare | 1 mil. RON— | — | 90 K RON | |
| 79 | 79.TRANS CURIER EXPRESS SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 988,2 K RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 23,7 K RON | |
| 80 | 80.TRANSURBAN SA▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 959,1 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 75,3 K RON | |
| 81 | 81.AXIS ROM SRL▲ 9 | Sat Doba, Comuna Doba, Satu Mare | 955,2 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 22,7 K RON | |
| 82 | 82.RICA SRL▼ 24 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 951,5 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 0 RON | |
| 83 | 83.WEST REGAL SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 885,1 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | -391,9 K RON | |
| 84 | 84.LELETI TRANS COM SRL▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 885 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 15,1 K RON | |
| 85 | 85.SALNIC SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 884,9 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -98,5 K RON | |
| 86 | 86.MADO'S SRL▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 882,7 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 37,7 K RON | |
| 87 | 87.BOCOTANU SRL▲ 4 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 876,8 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | -55,6 K RON | |
| 88 | 88.VIMANA TRANS SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 860,6 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | -53,8 K RON | |
| 89 | 89.ROLLING TONS SRL▼ 23 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 837,9 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 251,9 K RON | |
| 90 | 90.MIO & CO SRL▼ 17 | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 834,1 K RON▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 2,4 K RON | |
| 91 | 91.SZABO INTERTRANS SRL▲ 16 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 833,1 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | -213,6 K RON | |
| 92 | 92.VLAD TRANS SRL▲ 55 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 823,3 K RON▲ 66,2 % | ▲ 66,2 % | 3,3 K RON | |
| 93 | 93.TOMY & ERIK SRL▲ 659 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 821,8 K RON— | — | -76,2 K RON | |
| 94 | 94.FINMASTER INTERNATIONAL SPEDITION SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 807,9 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 135,7 K RON | |
| 95 | 95.DISCOVERY SPEDITION SRL▲ 88 | Municipiul Carei, Satu Mare | 792,7 K RON▲ 119,4 % | ▲ 119,4 % | 2,2 K RON | |
| 96 | 96.CONTI PANIF SRL▲ 17 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 792,2 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | -160,9 K RON | |
| 97 | 97.CAPITOLA SRL▼ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 783,8 K RON▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | -48,2 K RON | |
| 98 | 98.DANISEB SRL▲ 42 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 779,7 K RON▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | -49,8 K RON | |
| 99 | 99.RAPID TAXI SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 775,9 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | -102,1 K RON | |
| 100 | 100.DRAGOS RADU SRL▲ 3 | Sat Drăguşeni, Comuna Turulung, Satu Mare | 772,8 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -162 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Satu Mare
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
509 firme · 781,5 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
11 firme · 258,9 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
25 firme · 95,4 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
102 firme · 72,5 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
22 firme · 53,1 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
15 firme · 45,9 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
30 firme · 45,5 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
167 firme · 19,7 mil. RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
2 firme · 13 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
41 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
2 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 5122
Transporturi spațiale
1 firme · 344,6 K RON
CAEN 5224
Manipulări
2 firme · 105,7 K RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
2 firme · 67,5 K RON
CAEN 5310
Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal
1 firme · 0 RON
CAEN 4920
Transporturi de marfă pe calea ferată
1 firme · 0 RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
1 firme · 0 RON