Top 100 firme — Activități de coafură și frizerie, Satu Mare după datorii în 2022
82 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 82 cumulează 8,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MAGNETIC CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4 mil. RON— | — | — | 2,8 K RON |
| 2 | 2.SARA PROPERTY HOMES S.R.L.▲ 3 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 901,1 K RON▲ 295,3 % | ▲ 295,3 % | -3,9 K RON | |
| 3 | 3.DF FASHION & BEAUTY 2014 SRL▼ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 725,3 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | -19,9 K RON | |
| 4 | 4.RORO GUYNEA SRL▼ 3 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 684,6 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 0 RON | |
| 5 | 5.ARMIZETTE SUBLIM SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 451,2 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -38,5 K RON | |
| 6 | 6.CRISTAL COMPANY SRL▼ 2 | Municipiul Carei, Satu Mare | 245,8 K RON0,0% | 0,0% | 4,9 K RON | |
| 7 | 7.BEAUTY INTERNATIONAL SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 193,5 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 26,1 K RON | |
| 8 | 8.DAN SARA CHRISTIAN LUKAS SRL-D▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 187 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -250 RON | |
| 9 | 9.SPACE CLUB SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 128 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 16,5 K RON | |
| 10 | 10.ANGELICA AMADEA S.R.L.▲ 3 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 107,9 K RON▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | -39,3 K RON | |
| 11 | 11.NERO & PANNY SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 101,4 K RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | -19,3 K RON | |
| 12 | 12.RITUEL DE BEAUTE SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 75,3 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 1 K RON | |
| 13 | 13.MONDOR 2021 S.R.L.▼ 3 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 66,1 K RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 29,6 K RON | |
| 14 | 14.LADY R & O HAIR STYLE SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 63,5 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 1,5 K RON | |
| 15 | 15.YVETT YLA SRL-D= | Sat Petin, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 63 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -7,8 K RON | |
| 16 | 16.PIACERE BIONDA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 56 K RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | -18,3 K RON | |
| 17 | 17.HAIR BOUTIQUE BY GIA SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,1 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 696 RON | |
| 18 | 18.IGIENA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 49,6 K RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | -36,6 K RON | |
| 19 | 19.LUXIZALE S.R.L.= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,2 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | -4,3 K RON | |
| 20 | 20.SUNNY DENY SALON S.R.L.▼ 4 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 43,1 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | -277 RON | |
| 21 | 21.EXCEL BEAUTY SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,8 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 0 RON | |
| 22 | 22.EPIL STUDIO S.R.L.▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 39,1 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 37,2 K RON | |
| 23 | 23.DERMA STUDIO SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 35,4 K RON▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | 18,2 K RON | |
| 24 | 24.SALON DE COSMETICA CANINA QUEEN S.R.L.= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 31,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 25 | 25.URBAN GLAM STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,2 K RON▲ 48 % | ▲ 48 % | -12,2 K RON | |
| 26 | 26.PREDATRADE S.R.L.= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 27,2 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 135,1 K RON | |
| 27 | 27.LOMARO TRADE S.R.L.▲ 2 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 26,7 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -3,2 K RON | |
| 28 | 28.CLASSIC ADELINNE 2020 S.R.L.▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,4 K RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | -3,4 K RON | |
| 29 | 29.ANDRA ALEX SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,2 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 1,2 K RON | |
| 30 | 30.LAURAPOPGBI S.R.L.▼ 5 | Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare | 20,1 K RON▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | 13,5 K RON | |
| 31 | 31.PETRAN ELECTRIC BROWS S.R.L.▲ 25 | Sat Decebal, Comuna Vetiş, Satu Mare | 17 K RON▲ 1.115,3 % | ▲ 1.115,3 % | 2 K RON | |
| 32 | 32.GREENGALLERY S.R.L.▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16,7 K RON▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 15 K RON | |
| 33 | 33.POPOVITS ROMINA MAKE UP S.R.L.nou | Sat Boghiş, Comuna Doba, Satu Mare | 15,2 K RON— | — | 2,9 K RON | |
| 34 | 34.ANIELA TEG SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,9 K RON▼ 42,7 % | ▼ 42,7 % | 87,8 K RON | |
| 35 | 35.PEDIART ALINA GÎRMENCEA S.R.L.nou | Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare | 14,4 K RON— | — | — | 1,3 K RON |
| 36 | 36.BLACK SHADES S.R.L.▲ 36 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,2 K RON— | — | 13,8 K RON | |
| 37 | 37.YOUR ESSENCE S.R.L.▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 13,5 K RON▲ 95,9 % | ▲ 95,9 % | 3,2 K RON | |
| 38 | 38.SUGHI BUGHI S.R.L.nou | Municipiul Carei, Satu Mare | 11,8 K RON— | — | — | 14,8 K RON |
| 39 | 39.LADY GLAM STUDIO S.R.L.▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 11,8 K RON▼ 40 % | ▼ 40 % | 2,9 K RON | |
| 40 | 40.SOFI & VIVI S.R.L.▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 11,6 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 71,3 K RON | |
| 41 | 41.LAKATOS 2018 S.R.L.▲ 16 | Municipiul Carei, Satu Mare | 10,8 K RON▲ 703,3 % | ▲ 703,3 % | -16,4 K RON | |
| 42 | 42.USACIOV SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 43 | 43.NEMES MNM S.R.L.▲ 16 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 9,6 K RON▲ 700 % | ▲ 700 % | -193 RON | |
| 44 | 44.MD TORZ OPTION S.R.L.▼ 7 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 8,2 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 5,3 K RON | |
| 45 | 45.ELEMENTS SATU MARE S.R.L.▼ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,1 K RON▼ 65,7 % | ▼ 65,7 % | 9 K RON | |
| 46 | 46.SKIN PERFUSION BEAUTY CLINIC S.R.L.▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,3 K RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 213 RON | |
| 47 | 47.LASH AND BROW ALEXA S.R.L.▼ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | 6 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 34 RON | |
| 48 | 48.EVOLUTION SATU MARE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,5 K RON▲ 249,1 % | ▲ 249,1 % | 48,8 K RON | |
| 49 | 49.NOAH ART COSMETICS S.R.L.▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,4 K RON▼ 58,4 % | ▼ 58,4 % | 28,5 K RON | |
| 50 | 50.LARISABUKVA S.R.L.▲ 14 | Municipiul Carei, Satu Mare | 5,4 K RON▲ 1.830,9 % | ▲ 1.830,9 % | 1,5 K RON | |
| 51 | 51.POSVAY - DORNER S.R.L.▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 4,8 K RON | |
| 52 | 52.KAYA BOUNTY SRL-D▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,3 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | -600 RON | |
| 53 | 53.FORGACS SALON S.R.L.nou | Sat Dobra, Comuna Supur, Satu Mare | 4,3 K RON— | — | — | 29,7 K RON |
| 54 | 54.BEAUTY 2 YOU S.R.L.▼ 12 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 4,2 K RON▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 1,5 K RON | |
| 55 | 55.EPILARE DEFINITIVA SATU MARE S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,8 K RON— | — | — | -1,8 K RON |
| 56 | 56.GREEN VULCAN S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,5 K RON— | — | -1,2 K RON | |
| 57 | 57.BELLINY EVENTS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,5 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | 15,7 K RON | |
| 58 | 58.SALON BLACK S.R.L.▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,5 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | -8,1 K RON | |
| 59 | 59.PERFECT NAILS WITH BALOGH BOGLARKA S.R.L.▼ 5 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 2,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 60 | 60.EXCELENT SALON S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2 K RON— | — | — | -295 RON |
| 61 | 61.IDEAL PRO S.R.L.▼ 14 | Sat Amaţi, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 1,8 K RON▼ 62,3 % | ▼ 62,3 % | 16 K RON | |
| 62 | 62.BEAUTY ENIKO S.R.L.= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 K RON▲ 247,6 % | ▲ 247,6 % | 14,9 K RON | |
| 63 | 63.FIGARO SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 K RON— | — | 2 K RON | |
| 64 | 64.ELLEGANCE IOANA S.R.L.▼ 4 | Sat Gherţa Mare, Comuna Turţ, Satu Mare | 1,2 K RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | -200 RON | |
| 65 | 65.THE GENTLEMAN BARBERSHOP S.R.L.▼ 15 | Municipiul Carei, Satu Mare | 840 RON▼ 80,2 % | ▼ 80,2 % | 36,2 K RON | |
| 66 | 66.SELLING SUNSET S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 601 RON▲ 69,3 % | ▲ 69,3 % | -2,4 K RON | |
| 67 | 67.BARK & GREEN S.R.L.▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 362 RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 2,1 K RON | |
| 68 | 68.ALI IGO CRICOVA S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 359 RON— | — | — | -559 RON |
| 69 | 69.COSMETOLOGY ZONE S.R.L.▼ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 319 RON▼ 93,8 % | ▼ 93,8 % | 4,6 K RON | |
| 70 | 70.P&I GALIGER S.R.L.▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 211 RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 18,6 K RON | |
| 71 | 71.EMESETIMEA S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 194 RON— | — | 77 RON | |
| 72 | 72.MARCEL BARBER SHOP S.R.L.▼ 3 | Sat Lipău, Comuna Culciu, Satu Mare | 100 RON▲ 284,6 % | ▲ 284,6 % | 2,9 K RON | |
| 73 | 73.LAVINIA NAIL SALON S.R.L.▼ 15 | Sat Supuru de Jos, Comuna Supur, Satu Mare | 87 RON▼ 93,4 % | ▼ 93,4 % | 10,4 K RON | |
| 74 | 74.NINA-DXD-STYL S.R.L.▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 62 RON▼ 92,2 % | ▼ 92,2 % | 10,1 K RON | |
| 75 | 75.RICHETTE'S STUDIO S.R.L.▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50 RON▼ 71,8 % | ▼ 71,8 % | 3,8 K RON | |
| 76 | 76.C&S HAIRSTYLING S.R.L.▼ 6 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 13 RON0,0% | 0,0% | 3,5 K RON | |
| 77 | 77.BEAUTY WORLD CENTER SRL▼ 5 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 78 | 78.GINO INDUSTRIES SRL▼ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -2 K RON | |
| 79 | 79.VIVIEN STYLIST S.R.L.▼ 7 | Sat Cămin, Comuna Cămin, Satu Mare | 0 RON— | — | 1,5 K RON | |
| 80 | 80.JASMINA MGJ S.R.L.▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -30 RON | |
| 81 | 81.EYELASHES BY PATRICIA S.R.L.▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 9,9 K RON | |
| 82 | 82.FRIZERIA TIP TOP S.R.L.▼ 11 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -164 RON |