Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Satu Mare după datorii în 2024
89 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 89 cumulează 21,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 8,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PARTSLIFE PACKAGING DISPOSAL SERVICE ROMANIA S.A.= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,2 mil. RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | -735 K RON | |
| 2 | 2.ETELE SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 84,9 % | ▲ 84,9 % | 349,8 K RON | |
| 3 | 3.FAM MIHOC S.R.L.▲ 1 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 587 K RON | |
| 4 | 4.LANNIS TRANS SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 788,5 K RON▲ 95,5 % | ▲ 95,5 % | 34,1 K RON | |
| 5 | 5.EURO TREND SERVICE SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 644,3 K RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 381,2 K RON | |
| 6 | 6.MONACO POWER S.R.L.▲ 7 | Sat Homorodu de Sus, Comuna Homoroade, Satu Mare | 468,7 K RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 264,8 K RON | |
| 7 | 7.CRISPET COMPANY SRL▲ 2 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 458,8 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 22,1 K RON | |
| 8 | 8.GRYNMIXT CONSTRUCTOR SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 425,4 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 7 RON | |
| 9 | 9.TD GESTIONI AZIENDALI SRL▲ 43 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 422,8 K RON▲ 1.212,7 % | ▲ 1.212,7 % | -81 K RON | |
| 10 | 10.SOMEŞUL POMI SRL▼ 3 | Sat Pomi, Comuna Pomi, Satu Mare | 388,2 K RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 638,7 K RON | |
| 11 | 11.CLANLOLA SRL▼ 3 | Sat Agriş, Comuna Agriş, Satu Mare | 348,2 K RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | -185 K RON | |
| 12 | 12.LI AR SMELA SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 331,8 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | -273,5 K RON | |
| 13 | 13.HANNE IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 329,8 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 224,8 K RON | |
| 14 | 14.BELCRIS SRL= | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 311,6 K RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | -33,1 K RON | |
| 15 | 15.UNIVERSAL AGROFARM SRL▲ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | 282,6 K RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 4,9 K RON | |
| 16 | 16.MINA CARMINA SERVICES S.R.L.▼ 10 | Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare | 267,7 K RON▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 100 K RON | |
| 17 | 17.PRESTING SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 266,2 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 15,5 K RON | |
| 18 | 18.MAFLAN ANDI S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 244,7 K RON— | — | — | 328,1 K RON |
| 19 | 19.ADIDAN TRADING SRL▲ 1 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 239,3 K RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | -16,3 K RON | |
| 20 | 20.IDENTIFICATION PERSONAL SRL▲ 2 | Municipiul Carei, Satu Mare | 235,8 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 2 K RON | |
| 21 | 21.74 MONTANA SRL▼ 5 | Sat Foieni, Comuna Foieni, Satu Mare | 232,7 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | -78,5 K RON | |
| 22 | 22.PETOSTEM SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 223,6 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 26,2 K RON | |
| 23 | 23.SCHONTAL TOURISM SRL▲ 2 | Sat Urziceni Pădure, Comuna Urziceni, Satu Mare | 210,2 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -4,2 K RON | |
| 24 | 24.MONRETAIL FRM S.R.L.▲ 14 | Sat Someşeni, Comuna Apa, Satu Mare | 203,5 K RON▲ 161,3 % | ▲ 161,3 % | 12,6 K RON | |
| 25 | 25.NICO RESTART S.R.L.▲ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 199,4 K RON▲ 881,1 % | ▲ 881,1 % | 408,7 K RON | |
| 26 | 26.WITTY COOL S.R.L.▲ 4 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 181,7 K RON▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 98,5 K RON | |
| 27 | 27.UZIPREST SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 174 K RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | -4,2 K RON | |
| 28 | 28.PETROFRANC SM SRL▲ 1 | Sat Apateu, Comuna Culciu, Satu Mare | 162,7 K RON▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 40,8 K RON | |
| 29 | 29.SGS TRANSPORT & MONTAJ S.R.L.▲ 12 | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 130,8 K RON▲ 88,3 % | ▲ 88,3 % | -64,5 K RON | |
| 30 | 30.SEMA OROS S.R.L.nou | Sat Berindan, Comuna Odoreu, Satu Mare | 116,1 K RON— | — | — | 77 K RON |
| 31 | 31.RAM 21 COMPANY S.R.L.▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 115,8 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 41,2 K RON | |
| 32 | 32.ARK COM SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 115,1 K RON▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | 10,9 K RON | |
| 33 | 33.VR ROMINA CLAUDIA S.R.L.▼ 6 | Sat Tătăreşti, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 112,2 K RON▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 390,9 K RON | |
| 34 | 34.NEUMAYER COMPANY SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 112,2 K RON▲ 42,7 % | ▲ 42,7 % | -44,5 K RON | |
| 35 | 35.GERAZ S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 109 K RON— | — | — | 128,6 K RON |
| 36 | 36.CBRPRESS1923 S.R.L.▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 108,2 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | -19,2 K RON | |
| 37 | 37.FRANCIZA PARTENER S.R.L.nou | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 106,6 K RON— | — | — | 74,7 K RON |
| 38 | 38.DĂRĂBUŞ ŞI ASOCIAŢII SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 104,3 K RON▲ 75 % | ▲ 75 % | -76,3 K RON | |
| 39 | 39.ARDELUK OIL S.R.L.▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 101 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 86,7 K RON | |
| 40 | 40.AIS MARKETING S.R.L.▲ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 100,7 K RON▲ 429,3 % | ▲ 429,3 % | 195,9 K RON | |
| 41 | 41.FOTO STIL SRL▼ 7 | Municipiul Carei, Satu Mare | 95,9 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | -12,5 K RON | |
| 42 | 42.IDENTIFICATION ASCENTA SRL= | Municipiul Carei, Satu Mare | 73,3 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | -9,8 K RON | |
| 43 | 43.OILLSEB SRL▲ 2 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 64,5 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 40,2 K RON | |
| 44 | 44.ARTEMIA HOME S.R.L.= | Municipiul Carei, Satu Mare | 58,2 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | -32,7 K RON | |
| 45 | 45.MARIBEL PARTY SRL▲ 37 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 57,9 K RON— | — | -432 RON | |
| 46 | 46.SENED ANAID S.R.L.nou | Sat Lipău, Comuna Culciu, Satu Mare | 56,2 K RON— | — | — | 77,3 K RON |
| 47 | 47.COLEFF ADD SRL▲ 12 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 52,1 K RON▲ 175,6 % | ▲ 175,6 % | 184,8 K RON | |
| 48 | 48.GEO DEL EVENT SRL▼ 15 | Municipiul Carei, Satu Mare | 47,3 K RON▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 199,5 K RON | |
| 49 | 49.VITA BENE SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,2 K RON▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | -27,2 K RON | |
| 50 | 50.DIAMARKETING-SPOT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 46 K RON▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 207,4 K RON | |
| 51 | 51.CAD TO PRINT3D S.R.L.▼ 2 | Municipiul Carei, Satu Mare | 43,8 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 2 K RON | |
| 52 | 52.MANILARA ANINE S.R.L.▼ 2 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 31,1 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 124,9 K RON | |
| 53 | 53.CRILBO PRO S.R.L.nou | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 30,5 K RON— | — | — | 113 K RON |
| 54 | 54.INTERCONEX PROCESSING SRL▼ 51 | Municipiul Carei, Satu Mare | 29,8 K RON▼ 97,9 % | ▼ 97,9 % | -4,6 K RON | |
| 55 | 55.BAVARIA SWISS SRL▼ 7 | Municipiul Carei, Satu Mare | 29,7 K RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 18,3 K RON | |
| 56 | 56.MARKFIN S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 27,4 K RON— | — | — | 59,4 K RON |
| 57 | 57.OROSZ CONSULTING SERVICII S.R.L.nou | Sat Petreşti, Comuna Petreşti, Satu Mare | 23,8 K RON— | — | — | 59,8 K RON |
| 58 | 58.KARIN KARLA S.R.L.▼ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 23,5 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 351,7 K RON | |
| 59 | 59.EVENTS BY TODORCA S.R.L.▲ 4 | Sat Lucăceni, Comuna Berveni, Satu Mare | 19,6 K RON▲ 45 % | ▲ 45 % | -760 RON | |
| 60 | 60.SOMAR ZIPP SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18,8 K RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | -53 K RON | |
| 61 | 61.EK SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18,5 K RON— | — | — | 81,4 K RON |
| 62 | 62.HG & PZ MONTAJ S.R.L.▼ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18 K RON▼ 73 % | ▼ 73 % | 32 K RON | |
| 63 | 63.CEVEX PLUS SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 17,6 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 60 K RON | |
| 64 | 64.EVOLETTE ROSELYN S.R.L.nou | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 17,4 K RON— | — | — | -6 K RON |
| 65 | 65.ZENMAT SERV S.R.L.▼ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16,9 K RON▼ 69,6 % | ▼ 69,6 % | -29,4 K RON | |
| 66 | 66.BUD CLAUDIȚA RODICA S.R.L.▲ 5 | Sat Gherţa Mică, Comuna Gherţa Mică, Satu Mare | 12,8 K RON▲ 82,2 % | ▲ 82,2 % | 138,8 K RON | |
| 67 | 67.FUSION UNIT S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,4 K RON— | — | — | 79,7 K RON |
| 68 | 68.DRD DIA ACTIV S.R.L.▼ 1 | Sat Lipău, Comuna Culciu, Satu Mare | 10,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.NORDLIGHTS SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 70 | 70.SZABIEVA SRL▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 8,5 K RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 59,5 K RON | |
| 71 | 71.VOLA PAOSY S.R.L.▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,9 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 140,9 K RON | |
| 72 | 72.BATHORY S.R.L.▲ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | 6,6 K RON▲ 758,9 % | ▲ 758,9 % | -31 K RON | |
| 73 | 73.TITRAL NORD VEST S.R.L.▼ 1 | Oraş Livada, Satu Mare | 6,4 K RON▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 6,7 K RON | |
| 74 | 74.SMILE FOOD 2022 S.R.L.▼ 35 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6 K RON▼ 91,7 % | ▼ 91,7 % | 12 K RON | |
| 75 | 75.SALES WATER SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Carei, Satu Mare | 5,6 K RON— | — | — | -2,7 K RON |
| 76 | 76.IOSIF CXA XPRESS S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,4 K RON— | — | — | 108,9 K RON |
| 77 | 77.ANOMARIS ACCOUNTING S.R.L.nou | Sat Ardud-Vii, Oraş Ardud, Satu Mare | 5,2 K RON— | — | — | 34 K RON |
| 78 | 78.CD CONTPREST SM S.R.L.▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,1 K RON▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | 10,4 K RON | |
| 79 | 79.REV CONSULT PRIM S.R.L.▼ 60 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,6 K RON▼ 98,3 % | ▼ 98,3 % | 5,1 K RON | |
| 80 | 80.BRIDGE 4 INNOVATION S.R.L.▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,3 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 235,8 K RON | |
| 81 | 81.EUROPEAN COOP CONSULTING ENGINEERING S.R.L.▼ 6 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 3,7 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | -2 K RON | |
| 82 | 82.NUTRIBOB S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2 K RON— | — | — | 8,6 K RON |
| 83 | 83.RAHELA OVIDIU S.R.L.▼ 7 | Sat Lucăceni, Comuna Berveni, Satu Mare | 1,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 84 | 84.DECORUS PUȘA S.R.L.nou | Loc. Ianculeşti, Municipiul Carei, Satu Mare | 612 RON— | — | — | 3,1 K RON |
| 85 | 85.INDECOSEM SRL▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 442,3 K RON | |
| 86 | 86.MAPINST CONTROL SRL▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 87 | 87.MAXIMGENERALPRESS SRL-D▼ 26 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 88 | 88.ELAVIR ARH S.R.L.▼ 8 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 674 RON | |
| 89 | 89.CIORHAN GABRIEL S.R.L.nou | Municipiul Carei, Satu Mare | 0 RON— | — | — | 1,1 K RON |