Top 100 firme — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a., Satu Mare după datorii în 2023
51 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 51 cumulează 10,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este -84,2 K RON, iar liderul atinge 4,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.REZOLVAREA SRL▲ 1 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 4,6 mil. RON▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 475,2 K RON | |
| 2 | 2.CONCORDIA IMPORT EXPORT SRL▼ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 3,5 mil. RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 869,7 K RON | |
| 3 | 3.VIOLET FLAME SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 562,7 K RON▲ 196 % | ▲ 196 % | 21,2 K RON | |
| 4 | 4.MCC GREEN GENERAL CONSULT S.R.L.▲ 36 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 324,6 K RON▲ 71.559,4 % | ▲ 71.559,4 % | -26,2 K RON | |
| 5 | 5.DOT ELEVEN SRL▲ 5 | Municipiul Carei, Satu Mare | 250,6 K RON▲ 301,5 % | ▲ 301,5 % | 466,7 K RON | |
| 6 | 6.IMIGRĂRI CONSULTING ASIG S.R.L.▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 184,5 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -50,6 K RON | |
| 7 | 7.LARA CRIS ENTERPRISE S.R.L.▲ 26 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 123,5 K RON▲ 5.929,4 % | ▲ 5.929,4 % | 82 RON | |
| 8 | 8.BALA ECO SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 97,1 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 132,7 K RON | |
| 9 | 9.ECOSERV CONSULT SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 73,9 K RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 96,9 K RON | |
| 10 | 10.ECOTECH GROUP S.R.L.▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 73,2 K RON▲ 528,4 % | ▲ 528,4 % | 222,3 K RON | |
| 11 | 11.IDT EVALUARE 2012 SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 72,4 K RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | 66,5 K RON | |
| 12 | 12.ANDRA SAFETY SRL▼ 5 | Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare | 72 K RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 31,8 K RON | |
| 13 | 13.DIA PROTECT SRL▲ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 71,7 K RON— | — | 250,7 K RON | |
| 14 | 14.OVITEA S.R.L.▼ 5 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 65,5 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 128 K RON | |
| 15 | 15.MATE & SAAB 2018 S.R.L.▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 61,5 K RON▲ 2.019,2 % | ▲ 2.019,2 % | 90,1 K RON | |
| 16 | 16.TRANSILVINUM CONSULT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,4 K RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 45,1 K RON | |
| 17 | 17.MELANY PASCA CONSULTING S.R.L.▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 31 K RON▲ 686 % | ▲ 686 % | 78,7 K RON | |
| 18 | 18.EURO BUSINESS SHOW SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 26,6 K RON▲ 78,2 % | ▲ 78,2 % | 1,4 K RON | |
| 19 | 19.AQUAPOL INSULATION S.R.L.nou | Municipiul Carei, Satu Mare | 22 K RON— | — | — | -8,4 K RON |
| 20 | 20.ALIROL PS SRL▼ 5 | Loc. Ardud, Oraş Ardud, Satu Mare | 21,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 21 | 21.ELSPORT SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,8 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -179 RON | |
| 22 | 22.AGRO RISK CONSULT S.R.L.▼ 1 | Sat Valea Vinului, Comuna Valea Vinului, Satu Mare | 19,8 K RON▲ 107,5 % | ▲ 107,5 % | 38,6 K RON | |
| 23 | 23.TIMANFAYA S.R.L.▼ 1 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 17 K RON▲ 95,2 % | ▲ 95,2 % | -16,5 K RON | |
| 24 | 24.GEORGE SUCIU CONSULTANŢĂ S.R.L.▲ 6 | Loc. Mădăras, Oraş Ardud, Satu Mare | 15,8 K RON▲ 470,2 % | ▲ 470,2 % | 134,7 K RON | |
| 25 | 25.DAN GPSU CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15,6 K RON— | — | 111,6 K RON | |
| 26 | 26.MAYACIOBANU SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,7 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 34,6 K RON | |
| 27 | 27.ISOTOP CONS LG S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14,3 K RON— | — | — | 177,4 K RON |
| 28 | 28.DONUŢIU MTC SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 11,1 K RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 198 K RON | |
| 29 | 29.LIHOR GHEORGHE SSM S.R.L.nou | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 10,8 K RON— | — | — | -4,2 K RON |
| 30 | 30.ONPERA AUTOMOBILE S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,2 K RON— | — | — | -5,2 K RON |
| 31 | 31.ALFECO RO S.R.L.▼ 8 | Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare | 10,2 K RON▲ 35 % | ▲ 35 % | 19,2 K RON | |
| 32 | 32.CAVENDO SRL▼ 8 | Municipiul Carei, Satu Mare | 9 K RON▲ 72,4 % | ▲ 72,4 % | 11,1 K RON | |
| 33 | 33.OSC 2013 SSM SRL▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,2 K RON▼ 85,1 % | ▼ 85,1 % | 169,2 K RON | |
| 34 | 34.OSC PROTECTIA MUNCII 2023 S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,7 K RON— | — | — | 195,1 K RON |
| 35 | 35.PHOBOS SAFETY S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,4 K RON— | — | — | -4,8 K RON |
| 36 | 36.WINETROPHY S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,4 K RON— | — | — | 33,1 K RON |
| 37 | 37.HADA SSM SERVICE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,8 K RON▲ 182 % | ▲ 182 % | 212,9 K RON | |
| 38 | 38.A & CS CONSULTING SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,6 K RON▲ 76,3 % | ▲ 76,3 % | 23,1 K RON | |
| 39 | 39.TACTICAL FIELD S.R.L.▼ 12 | Sat Baba Novac, Oraş Ardud, Satu Mare | 4 K RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 6,1 K RON | |
| 40 | 40.SECURITY RISC RG SRL▼ 6 | Sat Culciu Mare, Comuna Culciu, Satu Mare | 4 K RON▲ 98,1 % | ▲ 98,1 % | 34,6 K RON | |
| 41 | 41.DFM RESOURCE SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,5 K RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 44,1 K RON | |
| 42 | 42.VALUE BIZZ S.R.L.nou | Municipiul Carei, Satu Mare | 3 K RON— | — | — | 13,4 K RON |
| 43 | 43.FOGARASSY LEHEL CONSULT S.R.L.▼ 11 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 1,4 K RON▼ 40 % | ▼ 40 % | 15,9 K RON | |
| 44 | 44.ANCLA SSM CONSULTING S.R.L.▼ 6 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 1,3 K RON▲ 91,7 % | ▲ 91,7 % | 4,4 K RON | |
| 45 | 45.TERRA EVALUARE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 12,5 K RON | |
| 46 | 46.GANSOF PREVENTION S.R.L.▼ 11 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1 K RON▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 15 K RON | |
| 47 | 47.ASCADI INV S.R.L.▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 700 RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | -672 RON | |
| 48 | 48.FOR YOU SSMPSI S.R.L.▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 474 RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 11,7 K RON | |
| 49 | 49.GALEX SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 50 | 50.CYBER ADVISOR&TRAINING S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0 RON— | — | — | 0 RON |
| 51 | 51.KRITI PREST SRL▼ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -84,2 K RON▼ 235,3 % | ▼ 235,3 % | 192,4 K RON |