Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Satu Mare după datorii în 2016
162 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 40,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 34,6 K RON, iar liderul atinge 2,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ARTEMIS PLATINIUM SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,5 mil. RON▲ 34 % | ▲ 34 % | -201,1 K RON | |
| 2 | 2.DEEA SILVER SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 mil. RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 736,4 K RON | |
| 3 | 3.CRUSHBAR SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4 mil. RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 700 RON | |
| 4 | 4.AGROPROD TURISM SRL= | Sat Iojib, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 1,4 K RON | |
| 5 | 5.NORD PARC SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 50 K RON | |
| 6 | 6.GEMELLI PIZZA E PASTA SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 7 | 7.THERME VALEA MARIEI S.R.L.▼ 2 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 1,2 K RON | |
| 8 | 8.VILA CLASS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 34,9 K RON | |
| 9 | 9.ERLI & GENG SRL▲ 1 | Sat Turulung, Comuna Turulung, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 6,9 K RON | |
| 10 | 10.BRAND STYLE SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | -27,9 K RON | |
| 11 | 11.NO PARDON SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 929,9 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 337,9 K RON | |
| 12 | 12.DINAMYC STOP SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 874 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 45,6 K RON | |
| 13 | 13.PINTEA CONSTRUCT SRL▲ 3 | Oraş Livada, Satu Mare | 859,9 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 670 RON | |
| 14 | 14.TIP TOP BOB SRL▲ 3 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 817,2 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 30,9 K RON | |
| 15 | 15.LIZA COM 2000 SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 762,8 K RON▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 85,1 K RON | |
| 16 | 16.GOLDEN YAGO SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 758,1 K RON— | — | -19 K RON | |
| 17 | 17.ROVIL CO SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 722,3 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 1,6 K RON | |
| 18 | 18.CARAMI SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 699 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 9,3 K RON | |
| 19 | 19.HUTA COV SRL▲ 4 | Sat Huta Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 692,3 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -59,6 K RON | |
| 20 | 20.AGRO SPRINT 05 SATU MARE SRL▲ 81 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 653,2 K RON▲ 1.848,8 % | ▲ 1.848,8 % | 93,3 K RON | |
| 21 | 21.TOMI BOY SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 642,1 K RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 194,9 K RON | |
| 22 | 22.BRATUSCHA SRL▲ 8 | Sat Bercu, Comuna Lazuri, Satu Mare | 641,9 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | -207,6 K RON | |
| 23 | 23.MARAFINCOM SRL▲ 2 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 639,3 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 6,7 K RON | |
| 24 | 24.ALI BABA CDH SRL▼ 9 | Municipiul Carei, Satu Mare | 619,6 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 123,5 K RON | |
| 25 | 25.HOLLIDAY TRANS SRL▲ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | 591,3 K RON▲ 19 % | ▲ 19 % | -100,1 K RON | |
| 26 | 26.THE SCORE CAFE SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 574,2 K RON▲ 64,6 % | ▲ 64,6 % | 44,7 K RON | |
| 27 | 27.BLUE ESCAPE SRL▼ 5 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 567,8 K RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 1,4 K RON | |
| 28 | 28.RUSU IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 565,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 29 | 29.FARM MOL SRL▼ 11 | Municipiul Carei, Satu Mare | 556,4 K RON▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | -185,6 K RON | |
| 30 | 30.DOBRA COM SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 533 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 371,7 K RON | |
| 31 | 31.TAVERNA ITALIANA SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 501,6 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 0 RON | |
| 32 | 32.BELIZA PUB SRL-D▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 484,2 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | -29,9 K RON | |
| 33 | 33.DYUKOVA SRL▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 463,9 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -136,5 K RON | |
| 34 | 34.HELLO MARGOT SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 453,3 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | -51,1 K RON | |
| 35 | 35.INFINITY BALLROOM S.R.L.▲ 116 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 433,5 K RON▲ 66.593,2 % | ▲ 66.593,2 % | 189,9 K RON | |
| 36 | 36.AGENŢIA IMOBILIARĂ LUP SRL▼ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 403,6 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 199,9 K RON | |
| 37 | 37.ORTONVILLE SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 402,4 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -32,3 K RON | |
| 38 | 38.VILA POESIS SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 341,3 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 1,1 K RON | |
| 39 | 39.GLG MIORITA SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 326,2 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | -12 K RON | |
| 40 | 40.BERINDE PETRA SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 320,3 K RON▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | -325 K RON | |
| 41 | 41.KABUKI WOK & SUSHI SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 314,9 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | -7,4 K RON | |
| 42 | 42.UNIC SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 304,2 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -79,2 K RON | |
| 43 | 43.DELIGHT CUPCAKES SRL▲ 1 | Sat Tătăreşti, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 274,4 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 3,7 K RON | |
| 44 | 44.DEEA LUCIAN SRL▲ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 263,9 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -2,6 K RON | |
| 45 | 45.MIORITA SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 262,3 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 19,8 K RON | |
| 46 | 46.ANGEL HERZ SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 261,2 K RON▲ 65,6 % | ▲ 65,6 % | 169,6 K RON | |
| 47 | 47.FRANPLAS S.R.L.= | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 257 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -17,8 K RON | |
| 48 | 48.ARDELEAN EST VEST S.R.L.▼ 2 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 252,2 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 8,5 K RON | |
| 49 | 49.CRISTI & ORSI SRL= | Sat Petreşti, Comuna Petreşti, Satu Mare | 239,2 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -22,9 K RON | |
| 50 | 50.HIKAE SRL▲ 10 | Municipiul Carei, Satu Mare | 237,7 K RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 33,9 K RON | |
| 51 | 51.TINCU FOOD SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 233,5 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 368 RON | |
| 52 | 52.RESTAURANT CATALEYA SRL▲ 6 | Sat Halmeu, Comuna Halmeu, Satu Mare | 227,2 K RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | -76,3 K RON | |
| 53 | 53.PRAGOCOM SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 223,6 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -9,4 K RON | |
| 54 | 54.STELLA GALACTICA SRL▲ 72 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 211,4 K RON▲ 1.511,8 % | ▲ 1.511,8 % | 1,1 K RON | |
| 55 | 55.GELATERIA SAN MARCO SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 203,9 K RON— | — | — | -154,5 K RON |
| 56 | 56.SCHLACHTER IMPEX SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 201,6 K RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | -1,9 K RON | |
| 57 | 57.NINO TRUST SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 194,3 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 53,1 K RON | |
| 58 | 58.PENSIUNE ŢĂRANU SRL▼ 2 | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 189,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 59 | 59.MĂRCUŢ & FAMILY SRLnou | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 183,2 K RON▲ 24 % | ▲ 24 % | 3,6 K RON | |
| 60 | 60.NORA TEHNIC S.R.L.▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 181,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 61 | 61.BERINDE P&P GRILL SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 181,4 K RON— | — | — | 21,8 K RON |
| 62 | 62.SEROTI BREND SRL▲ 41 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 179,3 K RON▲ 484,3 % | ▲ 484,3 % | 356,6 K RON | |
| 63 | 63.AVICENNA IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 167,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 64 | 64.ASIRAL TOP SRL▼ 9 | Municipiul Carei, Satu Mare | 166,3 K RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 55,9 K RON | |
| 65 | 65.TUTTI SRL= | Municipiul Carei, Satu Mare | 151,3 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -12,6 K RON | |
| 66 | 66.MUSTANG COOL SRL▼ 2 | Sat Căpleni, Comuna Căpleni, Satu Mare | 145,1 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 11,1 K RON | |
| 67 | 67.KABE BOYS SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 132,6 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 52,8 K RON | |
| 68 | 68.ALI BABA GRILL SRL▼ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 132,3 K RON▼ 62,9 % | ▼ 62,9 % | 224,2 K RON | |
| 69 | 69.STEVEN & RYAN SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 121,6 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 106 K RON | |
| 70 | 70.CHIŞ CATERING EXPERT SRL▼ 4 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 119,6 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 0 RON | |
| 71 | 71.EURO FRESH 2014 SRL▲ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 115,4 K RON▲ 118,7 % | ▲ 118,7 % | 5 K RON | |
| 72 | 72.CIOCIRLIA SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 111,5 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -9,5 K RON | |
| 73 | 73.GINA & NICU BELLINI SRL-D▲ 60 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 110,9 K RON▲ 991,8 % | ▲ 991,8 % | 5,2 K RON | |
| 74 | 74.CATERING FOR PEOPLE SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 108,1 K RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 158,3 K RON | |
| 75 | 75.LA SORETTE SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 100,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.BEST CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Carei, Satu Mare | 89,9 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | -48,3 K RON | |
| 77 | 77.RC SOL 2014 SRL▼ 23 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 89,8 K RON▼ 54,3 % | ▼ 54,3 % | 23,8 K RON | |
| 78 | 78.UDILĂ & LARY SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 85 K RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 3,9 K RON | |
| 79 | 79.CRISTAL FINANCIAL SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 79,5 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 0 RON | |
| 80 | 80.KACZA OK SRL▲ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 71,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 81 | 81.MAKO & MAKO SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 68,5 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | -9,8 K RON | |
| 82 | 82.MOTEL VRAJA SRL▲ 3 | Sat Decebal, Comuna Vetiş, Satu Mare | 68 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | -1,4 K RON | |
| 83 | 83.STELUTELE MELE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 67,2 K RON— | — | — | 23,6 K RON |
| 84 | 84.DALFYROYAL SRL▼ 2 | Municipiul Carei, Satu Mare | 62,8 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -1,2 K RON | |
| 85 | 85.MICU & LEMAC SRL-Dnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 62,3 K RON— | — | — | 43,7 K RON |
| 86 | 86.ANGUS 2016 NDK SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 58,6 K RON— | — | — | 26,6 K RON |
| 87 | 87.TRIO CLASIC SRL▼ 24 | Municipiul Carei, Satu Mare | 56,3 K RON▼ 62,2 % | ▼ 62,2 % | 112,5 K RON | |
| 88 | 88.MARANSOF FOOD SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 55,6 K RON— | — | — | 2,2 K RON |
| 89 | 89.MĂDĂ & ADA ŞI TEO SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 90 | 90.BOZMAN COM IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 91 | 91.AYWA LUNCH SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,9 K RON▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 5,8 K RON | |
| 92 | 92.XBX LINE SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,9 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 4,3 K RON | |
| 93 | 93.COLT ALB SRLnou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 49,7 K RON— | — | — | 0 RON |
| 94 | 94.CATERING ILEANA S.R.L.▼ 6 | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 47,5 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 4,8 K RON | |
| 95 | 95.WEST BUSINESS SRL▲ 1 | Sat Chereuşa, Comuna Santău, Satu Mare | 43,3 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 1 K RON | |
| 96 | 96.EXCEL BEAUTY SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,8 K RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | -5,4 K RON | |
| 97 | 97.IL NINHO MEX SRL▲ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 38,8 K RON▲ 78 % | ▲ 78 % | -13,3 K RON | |
| 98 | 98.UNICORN UNIVERSAL SRL▲ 11 | Municipiul Carei, Satu Mare | 36,9 K RON▲ 64,8 % | ▲ 64,8 % | 46,3 K RON | |
| 99 | 99.OZERA BISTRO SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,8 K RON— | — | — | 10,8 K RON |
| 100 | 100.CORNER STAR SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 34,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON |