Top 100 firme — Sănătate, Sălaj după datorii în 2014
65 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 65 cumulează 20,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 8,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SALVOSAN CIOBANCA S.R.L.= | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,4 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.SALVOSAN CIOBANCA I SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,3 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 221,6 K RON | |
| 3 | 3.MEDI SERV SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,6 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 237,1 K RON | |
| 4 | 4.OPTILEV SRL▲ 4 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 865,8 K RON▲ 206,9 % | ▲ 206,9 % | 595,5 K RON | |
| 5 | 5.BIO-LAB SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 838,9 K RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 281,4 K RON | |
| 6 | 6.MEDI SERV 2 SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 673,3 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | -162,3 K RON | |
| 7 | 7.VIM SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 507,7 K RON▲ 181,4 % | ▲ 181,4 % | 14,2 K RON | |
| 8 | 8.POP-MEDICAL SERVICES & LABORATORIES SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 440 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -24,2 K RON | |
| 9 | 9.INTERSAN SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 367,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 10 | 10.IGIENIC DENT SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 249 K RON▲ 44 % | ▲ 44 % | 992 RON | |
| 11 | 11.A'DORA VITALITY SRLnou | Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj | 228,7 K RON— | — | — | -45 K RON |
| 12 | 12.VALDENT SRL▼ 2 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 221,5 K RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | -23,1 K RON | |
| 13 | 13.DENTOMAX SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 194,9 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 31,1 K RON | |
| 14 | 14.M.K.G.-PRAXIS SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 190,4 K RON0,0% | 0,0% | -1,5 K RON | |
| 15 | 15.MEMFIS SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 173 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 14,6 K RON | |
| 16 | 16.SLADENT LUX SRL▲ 2 | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 131,5 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | -18,7 K RON | |
| 17 | 17.CERALOR SRL▼ 1 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 124,2 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 27,4 K RON | |
| 18 | 18.MONIDENT SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 97,8 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 4,3 K RON | |
| 19 | 19.AURELIADENT SRL▼ 10 | Sat Bălan, Comuna Bălan, Sălaj | 97,6 K RON▼ 59,9 % | ▼ 59,9 % | 21,8 K RON | |
| 20 | 20.FIZIOMASS SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 81,7 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 6,5 K RON | |
| 21 | 21.SOMERS MEDICAL GROUP SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 72,4 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | -7,5 K RON | |
| 22 | 22.LIFE Q SRL▲ 2 | Sat Cuceu, Oraş Jibou, Sălaj | 69,1 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | -4,3 K RON | |
| 23 | 23.FIZIOROM SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 64,5 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -2 K RON | |
| 24 | 24.MESEŞ DENTAL SRL▼ 4 | Sat Meseşenii de Jos, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 59,7 K RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | 5,9 K RON | |
| 25 | 25.SPECIALIZED CLINIC SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 58,8 K RON0,0% | 0,0% | -1,1 K RON | |
| 26 | 26.BELLA DENTAL CLINIC SRL▲ 21 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 50,2 K RON▲ 648,2 % | ▲ 648,2 % | 2,5 K RON | |
| 27 | 27.MED-INTERN SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 48,6 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 32,4 K RON | |
| 28 | 28.RURALORTOMED SRL▲ 2 | Sat Hereclean, Comuna Hereclean, Sălaj | 48,6 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -306 RON | |
| 29 | 29.PUSCAS INTCOM SRL▲ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 46,7 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -1,3 K RON | |
| 30 | 30.MEDI SERV GRUP SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 44,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 31 | 31.ELRONA SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 44,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 32 | 32.VAIDA - DENT SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 44 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 460 RON | |
| 33 | 33.DENTA EXPERT SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 35,8 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 19,8 K RON | |
| 34 | 34.DENTACOR SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,7 K RON▼ 53,3 % | ▼ 53,3 % | 32,9 K RON | |
| 35 | 35.TAMMI HUPPU SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 26,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 36 | 36.POLICLINICA DOCTOR BOGDAN SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 26,3 K RON▲ 88,4 % | ▲ 88,4 % | 114,6 K RON | |
| 37 | 37.DENTACLINIC VEDINAŞ S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 24,7 K RON— | — | — | 540 RON |
| 38 | 38.INVEST QUANTUM SRL= | Sat Bocşa, Comuna Bocşa, Sălaj | 22,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 39 | 39.C&I VIMANSS S.A.D SRL-D▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 19,5 K RON▲ 73,1 % | ▲ 73,1 % | -9,4 K RON | |
| 40 | 40.RETABO HARMONIA SRL▼ 3 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 19,4 K RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | 8,6 K RON | |
| 41 | 41.CABINET MEDICAL DR. BALOGH ELISABETA SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 17,1 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | -7,6 K RON | |
| 42 | 42.NURS-GOLD SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 16,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 43 | 43.SALVOSAN CIOBANCA II SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 16,4 K RON— | — | -16 K RON | |
| 44 | 44.SALVOSAN CIOBANCA III SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 14,7 K RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 461 RON | |
| 45 | 45.ONIRAD SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 14 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 46 | 46.YOURS CLINIC SRL= | Sat Pria, Comuna Cizer, Sălaj | 9,8 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -289 RON | |
| 47 | 47.HIPOCRATES MED CARE SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,3 K RON▲ 41,5 % | ▲ 41,5 % | 83,4 K RON | |
| 48 | 48.MEDICA DORU SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5,2 K RON▲ 76,2 % | ▲ 76,2 % | 24,3 K RON | |
| 49 | 49.HUMANN-MONDO SRLnou | Sat Măerişte, Comuna Măerişte, Sălaj | 5 K RON— | — | 0 RON | |
| 50 | 50.DENTIMED NETWORK SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,5 K RON▲ 3.105 % | ▲ 3.105 % | 60,1 K RON | |
| 51 | 51.ALFA-EDUARD SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 52 | 52.GYNELUX SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,1 K RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 80,6 K RON | |
| 53 | 53.MEDEXP PAŞCA SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 3,4 K RON— | — | — | -1,3 K RON |
| 54 | 54.STARDENT SRL▼ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,3 K RON▼ 90,9 % | ▼ 90,9 % | 55,9 K RON | |
| 55 | 55.DIAMETAB STUD SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,4 K RON— | — | — | -10,9 K RON |
| 56 | 56.DAVIDAM DENT S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1,4 K RON— | — | — | 380 RON |
| 57 | 57.SĂRMAŞ ALPHA DENT S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,1 K RON— | — | — | 5,3 K RON |
| 58 | 58.TIK PC MEDICAL SRLnou | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 1 K RON— | — | — | -228 RON |
| 59 | 59.MEDISCAN IMAGISTIC ZONE SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 645 RON▲ 65,4 % | ▲ 65,4 % | 11,6 K RON | |
| 60 | 60.O.R.L. MED SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 394 RON▼ 96,9 % | ▼ 96,9 % | 15,5 K RON | |
| 61 | 61.SANODENT STUDIO SRLnou | Sat Dragu, Comuna Dragu, Sălaj | 273 RON— | — | — | 383 RON |
| 62 | 62.MED DAN REMUS-CRISTIAN SRL▼ 14 | Sat Fildu de Sus, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | 82 RON▼ 98,5 % | ▼ 98,5 % | 20,7 K RON | |
| 63 | 63.MEDICA MEMFIS SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 60 RON0,0% | 0,0% | 2,3 K RON | |
| 64 | 64.BOB BIO IMPEX SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1 RON— | — | 0 RON | |
| 65 | 65.MEDICAL DENT ESTET SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0 RON— | — | 0 RON |
Codurile CAEN din sănătate — Sălaj
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
60 firme · 53,6 mil. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
73 firme · 34,9 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
32 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
1 firme · 7 mil. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
1 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
11 firme · 5 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
4 firme · 629,2 K RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
1 firme · 341 K RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
1 firme · 0 RON