Top 100 firme — Intermedieri financiare și asigurări, Sălaj după datorii în 2017
79 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 79 cumulează 9,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -21,3 K RON, iar liderul atinge 1,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.REMIX GOLD SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,2 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 218 K RON | |
| 2 | 2.EST CREDIT SRL▲ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1 mil. RON▲ 21.305,6 % | ▲ 21.305,6 % | 71,5 K RON | |
| 3 | 3.EST INTER COM SRL▲ 30 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1 mil. RON▲ 10.376,1 % | ▲ 10.376,1 % | 179,2 K RON | |
| 4 | 4.BEST OFFICE ASIG S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 764,1 K RON▼ 56 % | ▼ 56 % | 559,5 K RON | |
| 5 | 5.HERA OLD GOLD SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 643,2 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 215,7 K RON | |
| 6 | 6.EUROSAB IMPEX SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 632,9 K RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 142 K RON | |
| 7 | 7.SIMINA EXCHANGE SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 553,4 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 57,5 K RON | |
| 8 | 8.NINDAN KID IFN SRL▲ 41 | Municipiul Zalău, Sălaj | 533 K RON▲ 23.245,3 % | ▲ 23.245,3 % | -2,9 K RON | |
| 9 | 9.ADYMOL GOLD I.F.N. SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 467,6 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 43,6 K RON | |
| 10 | 10.ELIPSA PROD COM SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 290,4 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 4,7 K RON | |
| 11 | 11.MONIDAX SRL▼ 4 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 263,8 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 98,4 K RON | |
| 12 | 12.SOJKA AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 237,2 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 122,2 K RON | |
| 13 | 13.KITINOPTIM S.R.L.nou | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 211,8 K RON— | — | — | -16,8 K RON |
| 14 | 14.CRITEDO TRAINING SRL▼ 3 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 183,8 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 54,4 K RON | |
| 15 | 15.ADYMOL GOLD SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 178,2 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 46 K RON | |
| 16 | 16.KEOPS GOLD IFN SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 94,2 K RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 30,2 K RON | |
| 17 | 17.INA-AVR SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 86,9 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 13,1 K RON | |
| 18 | 18.VIMIAL FINANCING SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 78,7 K RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 61,5 K RON | |
| 19 | 19.BLAJ COMPANY TEAM SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 67,3 K RON▲ 419,6 % | ▲ 419,6 % | -45,3 K RON | |
| 20 | 20.NADIA PORUMB SRL▲ 45 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 64,7 K RON▲ 11.562,2 % | ▲ 11.562,2 % | 59,9 K RON | |
| 21 | 21.GAJ BUSINESS SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 64 K RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 59,6 K RON | |
| 22 | 22.VASIGUR PINTEA S.R.L.▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 58,3 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 7 K RON | |
| 23 | 23.READY CASH INSTANT S.R.L.▲ 24 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 53,2 K RON▲ 1.909,1 % | ▲ 1.909,1 % | -23,5 K RON | |
| 24 | 24.BRUVORA SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 49,4 K RON0,0% | 0,0% | -1,3 K RON | |
| 25 | 25.GECRON STIL SRL▼ 8 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 47,8 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | -950 RON | |
| 26 | 26.RIO UNOCREDIT SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 45,2 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 6 K RON | |
| 27 | 27.TALOS INSURANCE CONSULTING SRL▼ 5 | Sat Jac, Comuna Creaca, Sălaj | 31 K RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 25,6 K RON | |
| 28 | 28.ACOR GOLD CONS SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 27,7 K RON▲ 102,9 % | ▲ 102,9 % | 1 K RON | |
| 29 | 29.MIHAI B INTASIG S.R.L.▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 21,7 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 33,9 K RON | |
| 30 | 30.IUST-COOL CAR SRL▲ 37 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 21,3 K RON▲ 4.219,3 % | ▲ 4.219,3 % | -19,9 K RON | |
| 31 | 31.CALIFORNIA RENT A CAR SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 17,6 K RON▲ 46,5 % | ▲ 46,5 % | 550 RON | |
| 32 | 32.PICOTA EXCHANGE SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 16,1 K RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 464,9 K RON | |
| 33 | 33.GLIRA BIS SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 13,7 K RON▼ 49 % | ▼ 49 % | 60,6 K RON | |
| 34 | 34.BELASIG SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 9,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 35 | 35.MAN AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,3 K RON▲ 97,4 % | ▲ 97,4 % | 161,6 K RON | |
| 36 | 36.GURĂU ASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL▲ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7 K RON▲ 532,9 % | ▲ 532,9 % | 11,3 K RON | |
| 37 | 37.BEND-ANY SRL▼ 2 | Sat Poiana Blenchii, Comuna Poiana Blenchii, Sălaj | 6,2 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 47,1 K RON | |
| 38 | 38.GEPA TOTAL SERVICES S.R.L.▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5,7 K RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 171,2 K RON | |
| 39 | 39.CRECAN ASIG SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5 K RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 80,9 K RON | |
| 40 | 40.EZEKIAS TOP SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 4,5 K RON— | — | — | -3,2 K RON |
| 41 | 41.COSMI POP ASIG SRL▼ 1 | Loc. Cehei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 4,1 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 30,3 K RON | |
| 42 | 42.ADRIANA-FLORICA LIFE AGENT DE ASIGURARE SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,8 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 81,1 K RON | |
| 43 | 43.KIMONO DAN 1970 SRL▲ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,7 K RON▲ 257,1 % | ▲ 257,1 % | 60,9 K RON | |
| 44 | 44.SMART ASIG FOR_YOU S.R.L.▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,5 K RON▲ 147,2 % | ▲ 147,2 % | 60,5 K RON | |
| 45 | 45.IULIAN ASIG SRL▲ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,3 K RON▲ 913,6 % | ▲ 913,6 % | 37,2 K RON | |
| 46 | 46.VIS LA VIE SRL▼ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,1 K RON▼ 89,6 % | ▼ 89,6 % | 11,2 K RON | |
| 47 | 47.CONSULTING STATION STORE SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 48 | 48.TATIANA LIFE AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 30 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,9 K RON▼ 95,1 % | ▼ 95,1 % | 106,5 K RON | |
| 49 | 49.RACURS CONSULTING AGENT DE ASIGURARE SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,7 K RON— | — | -185 RON | |
| 50 | 50.KING FERRASIG SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 51 | 51.D'AZIZ SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 52 | 52.VARATEC IFN SRL▼ 18 | Sat Cheud, Comuna Năpradea, Sălaj | 1,9 K RON▼ 77,5 % | ▼ 77,5 % | 79,4 K RON | |
| 53 | 53.ALBANORA AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 54 | 54.NINDAN I.F.N. SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,6 K RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 0 RON | |
| 55 | 55.LILLANDASIG S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1,4 K RON— | — | — | -1,1 K RON |
| 56 | 56.MCA ASIGURĂRI MARKET S.R.L.▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,4 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 4 K RON | |
| 57 | 57.ADIDAN KID IFN SRL▼ 51 | Municipiul Zalău, Sălaj | 871 RON▼ 99,8 % | ▼ 99,8 % | 105 K RON | |
| 58 | 58.CARDINAL GRENOLI SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 864 RON▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | -816 RON | |
| 59 | 59.ZARA INSURANCE SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 768 RON▲ 222,7 % | ▲ 222,7 % | 12,5 K RON | |
| 60 | 60.RAMODANY PLAST SRL▲ 3 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 684 RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 1,1 K RON | |
| 61 | 61.GLOBSAN DAMAGE SURVEYOR SRL▲ 11 | Sat Deja, Comuna Sălăţig, Sălaj | 447 RON▲ 99,6 % | ▲ 99,6 % | 6,4 K RON | |
| 62 | 62.CONIGLIO CYPRUS ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L.▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 432 RON▼ 83,7 % | ▼ 83,7 % | 169 RON | |
| 63 | 63.MOŞ IOAN TIBERIU ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL▲ 5 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 353 RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 9,2 K RON | |
| 64 | 64.KARI & DANIEL ASIG SRL▲ 6 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 324 RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 9,3 K RON | |
| 65 | 65.FICUŢ AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 222 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.ASIGES AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 27 | Sat Valcău de Sus, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 216 RON▼ 94,8 % | ▼ 94,8 % | 9,5 K RON | |
| 67 | 67.GEPA ASIST SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 163 RON▼ 69,3 % | ▼ 69,3 % | 14 K RON | |
| 68 | 68.CARPATICA INVEST-AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 120 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.CHILISAB SAM S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 12 RON— | — | — | 376 RON |
| 70 | 70.RESPECT SRL▼ 9 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 71 | 71.EUGEN AMIC AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 72 | 72.BARNA AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 3 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 73 | 73.MONY-CONF SRL▲ 2 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 74 | 74.ALIN-COSMIN CHENDE AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 75 | 75.IOANA SURUGIU AGENT DE ASIGURARE SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 0 RON— | — | -15 RON | |
| 76 | 76.NON STOP CREDIT IFN SRL▼ 1 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 77 | 77.DANTE I.F.N. SRL▼ 41 | Municipiul Zalău, Sălaj | -24 RON▼ 100,5 % | ▼ 100,5 % | -19,8 K RON | |
| 78 | 78.ANELFI AGENT DE ASIGURARE SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | -4,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 79 | 79.STEMAR BVF S.R.L.▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | -21,3 K RON— | — | 67,7 K RON |
Codurile CAEN din intermedieri financiare și asigurări — Sălaj
CAEN 6622
Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
48 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 6492
Alte activități de creditare
9 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 6619
Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
10 firme · 879,1 K RON
CAEN 6612
Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
3 firme · 832,6 K RON
CAEN 6621
Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
3 firme · 408,7 K RON
CAEN 6629
Alte activități auxiliare de asigurări și fonduri de pensii
1 firme · 0 RON
CAEN 6512
Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)
1 firme · 0 RON
CAEN 6420
Activități ale holdingurilor
2 firme · 0 RON
CAEN 6421
Activități ale holding-urilor
1 firme · 0 RON