Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Sălaj după datorii în 2009
239 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 97,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 93,7 K RON, iar liderul atinge 35,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VIDALIS IMPEX SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 35,3 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 79,2 K RON | |
| 2 | 2.GOLD VOLTAIC S.R.L.= | Sat Fildu de Mijloc, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | 12,3 mil. RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 10,5 K RON | |
| 3 | 3.COTE IMPEX SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 6,6 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | -847,3 K RON | |
| 4 | 4.TRIFAN PRODCOM SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,4 mil. RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 9,5 K RON | |
| 5 | 5.PENSIUNEA ZAGOR SRL▲ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,2 mil. RON▲ 151,4 % | ▲ 151,4 % | -49,8 K RON | |
| 6 | 6.LAS VEGAS SRL▼ 1 | Sat Românaşi, Comuna Românaşi, Sălaj | 2,2 mil. RON▼ 9 % | ▼ 9 % | -159,1 K RON | |
| 7 | 7.ALEX-COMERT SI SERVICII SRL▼ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 2 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -126,2 K RON | |
| 8 | 8.ANDREI AS SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,9 mil. RON▲ 36,8 % | ▲ 36,8 % | -397 K RON | |
| 9 | 9.ALBA CA ZAPADA SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,8 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -268,4 K RON | |
| 10 | 10.VERO-ZAL SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,6 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 74,3 K RON | |
| 11 | 11.BARICOSAN TRANS SRL▲ 45 | Sat Carastelec, Comuna Carastelec, Sălaj | 1,5 mil. RON▲ 636,3 % | ▲ 636,3 % | 52,9 K RON | |
| 12 | 12.SIMTUR SRL▲ 1 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1,3 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | -171,8 K RON | |
| 13 | 13.CABANA DE LA TREI BRAZI SRL▲ 8 | Sat Gârceiu, Comuna Crişeni, Sălaj | 948,3 K RON▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 2,6 K RON | |
| 14 | 14.SALADINA SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 922,7 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | -54,4 K RON | |
| 15 | 15.GALIŞ AMA SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 909,6 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | -99,6 K RON | |
| 16 | 16.TURDANIL SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 813,7 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | -450,4 K RON | |
| 17 | 17.DRAGALEX SRL▲ 2 | Sat Poarta Sălajului, Comuna Românaşi, Sălaj | 738,8 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -69,3 K RON | |
| 18 | 18.RESTLAND SRL= | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 702,8 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 250,7 K RON | |
| 19 | 19.OLARU M+G SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 669,6 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | -139,2 K RON | |
| 20 | 20.STAR-SERVICE SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 666,1 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | -45,9 K RON | |
| 21 | 21.PANORAMA SRL▼ 1 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 632,4 K RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 1,1 K RON | |
| 22 | 22.AURATTI SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 624,7 K RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 1,3 K RON | |
| 23 | 23.AV TURISM SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 583,1 K RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 592 RON | |
| 24 | 24.ANTOTUR SRL▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 568,1 K RON▲ 70,4 % | ▲ 70,4 % | -206,7 K RON | |
| 25 | 25.METEORA SERV SRL▼ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 516,5 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 12,2 K RON | |
| 26 | 26.FRATII JECAN SRL▲ 5 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 511,2 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 9,3 K RON | |
| 27 | 27.HANUL DRUMETILOR SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 502,3 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 5,3 K RON | |
| 28 | 28.TRANSILVANIA GRUP SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 499,1 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | -8,1 K RON | |
| 29 | 29.RANIERO SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 473,9 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | -32,3 K RON | |
| 30 | 30.TIMEX COMIMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 466,9 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -80,4 K RON | |
| 31 | 31.RUSTIC STIL SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 464,4 K RON▲ 21 % | ▲ 21 % | -13,4 K RON | |
| 32 | 32.VIVA SERV SRL▼ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 449,6 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | -102,2 K RON | |
| 33 | 33.COM CETATE SRL▼ 1 | Sat Port, Comuna Marca, Sălaj | 441,9 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 3,4 K RON | |
| 34 | 34.OLIMPIC PROD SRL▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 439,8 K RON▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | -65,2 K RON | |
| 35 | 35.PUSCAS-TRANS SRL▲ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 421,1 K RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | -54 K RON | |
| 36 | 36.PRO TURISM SRL▼ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 382,8 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -53,7 K RON | |
| 37 | 37.INTOURIST IANA SRL▼ 12 | Sat Huta, Comuna Buciumi, Sălaj | 367,1 K RON▼ 33,2 % | ▼ 33,2 % | 7,4 K RON | |
| 38 | 38.STAVIO EXIM SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 365,7 K RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | -34,2 K RON | |
| 39 | 39.VASI-PUI SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 361,7 K RON▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 26,1 K RON | |
| 40 | 40.FBE ARAMIS SRL▼ 4 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 354,7 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 3,3 K RON | |
| 41 | 41.DOR & ELIS SRL▼ 6 | Sat Surduc, Comuna Surduc, Sălaj | 345,5 K RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | -52,8 K RON | |
| 42 | 42.TECHNO VENETA SRL▲ 2 | Sat Var, Oraş Jibou, Sălaj | 297 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 15,7 K RON | |
| 43 | 43.BOMBYX MORI SRL▲ 7 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 296,4 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | -16,5 K RON | |
| 44 | 44.S&S GENIX SRL▲ 9 | Sat Someş-Odorhei, Comuna Someş-Odorhei, Sălaj | 276,9 K RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | -67,8 K RON | |
| 45 | 45.RUSALINA - PROD SRL▲ 3 | Sat Rus, Comuna Rus, Sălaj | 274 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 18,4 K RON | |
| 46 | 46.PIZZA KING SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 267,3 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | -40,1 K RON | |
| 47 | 47.TIBI COM SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 257,3 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | -15,3 K RON | |
| 48 | 48.PRODAS SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 252,7 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 5,5 K RON | |
| 49 | 49.BRASERIA SELECT SRL▲ 6 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 236,1 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | -14,6 K RON | |
| 50 | 50.LORY DOK SRL▲ 2 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 234,2 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 19,4 K RON | |
| 51 | 51.VAME SRL▲ 31 | Municipiul Zalău, Sălaj | 225,7 K RON▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | -20,6 K RON | |
| 52 | 52.IMPEX COLINA AP SRL▲ 35 | Comuna Sâg, Sălaj | 222,2 K RON▲ 77,8 % | ▲ 77,8 % | -25,5 K RON | |
| 53 | 53.ZIMFOREST SRL▲ 1 | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | 220,1 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 6,5 K RON | |
| 54 | 54.VENUS COM SRL▲ 3 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 217,2 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | -29,6 K RON | |
| 55 | 55.CASA GRANDE SRL▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 198,3 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -70,6 K RON | |
| 56 | 56.CAPITAL PLUS SRL▲ 46 | Municipiul Zalău, Sălaj | 194,9 K RON▲ 98,6 % | ▲ 98,6 % | -3,6 K RON | |
| 57 | 57.COMPLEX ELIZA SRL▲ 43 | Municipiul Zalău, Sălaj | 189,8 K RON▲ 90,5 % | ▲ 90,5 % | 2,2 K RON | |
| 58 | 58.COM-STIL N.D.G. SRL▲ 9 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 181,2 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | -71,8 K RON | |
| 59 | 59.ALL GAMES SRL▲ 27 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 180,9 K RON▲ 40 % | ▲ 40 % | 20,7 K RON | |
| 60 | 60.MAJESTIC SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 168,6 K RON▲ 67,9 % | ▲ 67,9 % | -74,4 K RON | |
| 61 | 61.TRANS COM SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 168,4 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | -19,8 K RON | |
| 62 | 62.PHOENIX BAR SRL▲ 14 | Comuna Nuşfalău, Sălaj | 166,4 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | -15,4 K RON | |
| 63 | 63.SIMCLUB SRL▲ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 165,5 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 2,6 K RON | |
| 64 | 64.INSIDE MICHEL SRL▲ 142 | Sat Guruslău, Comuna Hereclean, Sălaj | 161 K RON▲ 753,7 % | ▲ 753,7 % | 6,8 K RON | |
| 65 | 65.MIBER GROUP SRL▲ 69 | Municipiul Zalău, Sălaj | 158,4 K RON▲ 159,5 % | ▲ 159,5 % | -84,3 K RON | |
| 66 | 66.TIMPURI NOI SRLnou | Sat Şimişna, Comuna Şimişna, Sălaj | 156,8 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 13,4 K RON | |
| 67 | 67.NOVEX SRL▲ 17 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 156,3 K RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -24 K RON | |
| 68 | 68.OPER TOUR SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 154,2 K RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 56,9 K RON | |
| 69 | 69.OAZIS SRL▲ 23 | Sat Boghiş, Comuna Boghiş, Sălaj | 151,3 K RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 795 RON | |
| 70 | 70.JEPP TRANS SRL▲ 1 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 150,3 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | -10,3 K RON | |
| 71 | 71.DIMA COM SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 149,4 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -27,4 K RON | |
| 72 | 72.CAPITAL STAR SRL▲ 51 | Municipiul Zalău, Sălaj | 148,9 K RON▲ 108,8 % | ▲ 108,8 % | -56,5 K RON | |
| 73 | 73.SONEX RECORDS SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 142,1 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 20,9 K RON | |
| 74 | 74.ULTIMUL GONG SRL▲ 141 | Municipiul Zalău, Sălaj | 140,3 K RON▲ 867,8 % | ▲ 867,8 % | -3 K RON | |
| 75 | 75.GIODIVA SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 140 K RON— | — | — | -63,9 K RON |
| 76 | 76.INTER-TURISM SRL▲ 12 | Sat Cizer, Comuna Cizer, Sălaj | 136 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | -35,9 K RON | |
| 77 | 77.INTACT COM SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 133 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | -26,3 K RON | |
| 78 | 78.TUNYOGI SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 130,5 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 1,3 K RON | |
| 79 | 79.DAV MELA MIŞU SRL▲ 66 | Sat Sânmihaiu Almaşului, Comuna Sânmihaiu Almaşului, Sălaj | 130,3 K RON▲ 160 % | ▲ 160 % | 2 K RON | |
| 80 | 80.PRO ANITA IMPEX SRL= | Comuna Crişeni, Sălaj | 130 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | -13,9 K RON | |
| 81 | 81.ZSOLTY & LEVY SRL▲ 4 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 129,7 K RON0,0% | 0,0% | -6,4 K RON | |
| 82 | 82.NORIS DAVID SRL▼ 19 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 129,5 K RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | -9,8 K RON | |
| 83 | 83.FAROS SRL▲ 34 | Sat Ciumărna, Comuna Românaşi, Sălaj | 124,7 K RON▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | -29 K RON | |
| 84 | 84.CASA ROMANĂ SRL▲ 43 | Sat Moigrad-Porolissum, Comuna Mirşid, Sălaj | 124,5 K RON▲ 84,3 % | ▲ 84,3 % | -3,7 K RON | |
| 85 | 85.KORENA SRL▼ 27 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 122,7 K RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 16 K RON | |
| 86 | 86.HOTEL MESESUL SA▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 121,2 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | -179,7 K RON | |
| 87 | 87.TIP TOP AP COM SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 120,6 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | -36,8 K RON | |
| 88 | 88.CAR TRANS SRL▼ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 119,8 K RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | -83 K RON | |
| 89 | 89.CETATEA ALMAS PRODCOM SRL▲ 15 | Sat Almaşu, Comuna Almaşu, Sălaj | 115,7 K RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 5,8 K RON | |
| 90 | 90.POROLISSUM TURISM SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 115,4 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | -29,5 K RON | |
| 91 | 91.CARADI INTEX SRL▲ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 115 K RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | -44,2 K RON | |
| 92 | 92.CAMINERO SRL▲ 7 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 113,9 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | -16,7 K RON | |
| 93 | 93.ROKKA SERV SRL▼ 12 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 113,8 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 11,6 K RON | |
| 94 | 94.MATEO SRL▲ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 110,7 K RON▲ 49 % | ▲ 49 % | -8,3 K RON | |
| 95 | 95.LUPOU TRANS SRL▲ 6 | Sat Plopiş, Comuna Plopiş, Sălaj | 107,5 K RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | -6,2 K RON | |
| 96 | 96.ANDRA & ADE SRL▼ 6 | Sat Năpradea, Comuna Năpradea, Sălaj | 105,8 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 703 RON | |
| 97 | 97.MISCOM SRL▲ 23 | Sat Gârbou, Comuna Gârbou, Sălaj | 101,8 K RON▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 4,7 K RON | |
| 98 | 98.ANNELINE SRL▲ 7 | Sat Bulgari, Comuna Sălăţig, Sălaj | 100,3 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | -41,6 K RON | |
| 99 | 99.AFRODITA EXIM SRL▲ 10 | Comuna Pericei, Sălaj | 100,1 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | -19,9 K RON | |
| 100 | 100.TOFAL SRL▼ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 93,7 K RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 5 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Sălaj
CAEN 5611
Restaurante
47 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
99 firme · 66 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
17 firme · 26,7 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
111 firme · 24,9 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
9 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
46 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
14 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
2 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
2 firme · 156,7 K RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 100,8 K RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 0 RON