COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Prahova după datorii în 2014

979 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 321,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 789,5 K RON, iar liderul atinge 35,3 mil. RON.

FirmăDatorii
HOTEL NEW MONTANA SRLnou35,3 mil. RON▲ 8,3 %
UNIVERSAL COMPROD GHEORGHITA SRL▼ 116,9 mil. RON▼ 0,7 %
INTERNATIONAL SA▼ 113,7 mil. RON▼ 19,6 %
TUDORS HOTEL SRL▼ 111,6 mil. RON▼ 4,1 %
LICORNA WINE HOUSE S.R.L.=11,5 mil. RON▲ 15 %
COREX & C.B. SRL▼ 211,4 mil. RON▼ 2,4 %
URBAN HOTELURI ŞI RESTAURANTE SRL▲ 279,2 mil. RON▲ 293,8 %
VIGOHOTEL INVEST SRL▼ 29,2 mil. RON▲ 7,6 %
SINAIA SA▼ 28,2 mil. RON▼ 1,1 %
PASTRY IMPEX SRL▼ 17,4 mil. RON0,0%
COOL CONFORT STAR SRL▼ 17,2 mil. RON▲ 5,6 %
OPOGETE IMPEX SRL=6,4 mil. RON▲ 5,4 %
VILAMONT SRL▼ 56 mil. RON▼ 19,5 %
REDEXPRO SA▼ 15,9 mil. RON▼ 2,5 %
AMANA TURISM SRL▼ 15,3 mil. RON▲ 4,2 %
RED-FOX SRL▼ 55 mil. RON▼ 19,1 %
SICCOM GRUP SRL▼ 24,9 mil. RON▲ 4,3 %
ZADUMIT COM PROD SRL▼ 24,7 mil. RON▲ 3 %
STILET SRL▲ 44,7 mil. RON▲ 31 %
TERRA EXPLORE SRL=4,3 mil. RON▲ 4,6 %
LILI'S GREEN HOTELS PLOIEŞTI SRL▼ 24,2 mil. RON▼ 0,7 %
VICARIS SRL▼ 44,2 mil. RON▼ 2,1 %
ADRIVAL COM SRL▼ 24,1 mil. RON▲ 12,8 %
STINCA NOROCULUI SRL=3,4 mil. RON▲ 1,4 %
HOVAKIM SRL▼ 33,3 mil. RON▼ 7,4 %
MAXX MUSIC PROD SRL▼ 93,2 mil. RON▼ 24,7 %
ROCHEF CATERER SRL▲ 33 mil. RON▲ 18,6 %
B.P.D.MILIA SRL▼ 22,9 mil. RON▲ 2,6 %
AZUGA TURISM S.A.▲ 462,8 mil. RON▲ 168,2 %
MARKET SRL▼ 52,6 mil. RON▼ 14,3 %
TOP RESORTS SRL▼ 32,6 mil. RON▲ 1,2 %
MONTES TOUR SRL▼ 52,6 mil. RON▼ 1,6 %
PALACE SA▲ 42,5 mil. RON▲ 18,4 %
PERLA BUCEGI SRL▼ 52,5 mil. RON▼ 0,8 %
CATERCARM SRL▲ 72,4 mil. RON▲ 26,5 %
HANUL ŞOFERILOR BOEROIU TRANDAFIR SRL▼ 52,3 mil. RON▼ 5,4 %
MAPS CONSULTING SRL▼ 22,2 mil. RON▼ 5,9 %
ZACO SRL=2,1 mil. RON▲ 1,6 %
LEVIN HAUS SRL▲ 62 mil. RON▲ 10,1 %
TURIST SA▲ 12 mil. RON▲ 6,2 %
TERRAVERDE SRL▼ 82 mil. RON▼ 15,5 %
ROMVERT AGROTURISM SRL▲ 11,9 mil. RON▲ 3,2 %
VORALPEN TOURISMUS SRL▼ 41,9 mil. RON▼ 4,3 %
MONDO TUDOR INTERMED SRL▼ 41,9 mil. RON▼ 3,4 %
OAKY SERVICE COM SRL▲ 11,9 mil. RON▲ 0,6 %
SHAMROCK COMIMPEX SRL▼ 141,9 mil. RON▼ 21,3 %
ALEXANDROS HOTELS SRL▲ 11,8 mil. RON▲ 6 %
CRINALEX - SIA SRL▼ 121,8 mil. RON▼ 19 %
STEJECOM SRL▲ 31,8 mil. RON▲ 13 %
VILTOUR SA▲ 131,8 mil. RON▲ 37,6 %
PENSIUNEA ARIDO SRL▲ 151,7 mil. RON▲ 34,9 %
GIULIA CAFE DISTRIBUTION SRL▲ 81,7 mil. RON▲ 23,5 %
C.J. STANDARD ALPIN SRL▼ 31,6 mil. RON0,0%
VIA CAFE SRL▼ 101,6 mil. RON▼ 14,9 %
CONSOLA INVESTMENTS SRL▼ 41,6 mil. RON0,0%
SANTARIN COM SRL▼ 21,6 mil. RON▲ 2,2 %
VOSCA SRL▲ 51,5 mil. RON▲ 18,6 %
PRIDUVAL SRL▼ 11,5 mil. RON▲ 1,8 %
AGIO GRUP SRL▼ 41,5 mil. RON▲ 0,1 %
GRAF INVEST SRL▼ 41,5 mil. RON▲ 0,6 %
ALIADRELI SRL=1,4 mil. RON▲ 8,9 %
CLA ROX SRLnou1,4 mil. RON▼ 5,8 %
COLINE ANA SRL▲ 61,4 mil. RON▲ 15,3 %
MARAMI SRL▼ 111,4 mil. RON▼ 9,1 %
ALPA SRL▲ 161,3 mil. RON▲ 37,1 %
LIA BOBOLIA TOURING SRL▲ 41,3 mil. RON▲ 4,3 %
MONLEON TOUR SRL▼ 31,2 mil. RON▼ 0,5 %
SIBIS SERVICE SRL=1,2 mil. RON▲ 1,5 %
BENHAIM HOLDINGS SRL▲ 21,2 mil. RON▲ 4,7 %
EMIFLOR SERV SRL▲ 161,2 mil. RON▲ 36,7 %
RAD SRL▼ 131,2 mil. RON▼ 18,5 %
OCCIDENTAL GROUP SRL▼ 71,1 mil. RON▼ 9,6 %
GENIAL PROPERTY MANAGEMENT S.R.L.▼ 61,1 mil. RON▼ 8 %
CRASH FASHION SRL▼ 21,1 mil. RON0,0%
MARBURG INVEST SRL▼ 11,1 mil. RON▲ 1,1 %
BANZAI STIL SRL▲ 41,1 mil. RON▲ 16,1 %
IOANA DANY SRL▼ 11,1 mil. RON▲ 3 %
KALINDER GRUP SRL▼ 51 mil. RON▼ 4 %
LARY & ARY CA LA MAMA SRL▲ 81 mil. RON▲ 18 %
AURORA BOREALA VEST SRL▲ 51 mil. RON▲ 14,2 %
JANNE-MARIE-SOR SRL▲ 34960,2 K RON▲ 50,4 %
GRAND PALACE SRL▼ 5956,3 K RON0,0%
MONUMENTAL HIGH BUSINESS SRL▼ 34935,1 K RON▼ 45,3 %
PENSIUNEA AKAD SRL▲ 101930,7 K RON▲ 163,2 %
RAMASI MONTOUR SRL▼ 3930 K RON▲ 1,7 %
PABLO DESIGNED SRL▼ 2916,2 K RON▲ 2,3 %
GASTROSIN CARPATI SRL▲ 125881,2 K RON▲ 210,1 %
KASTEPHY COM SRL▲ 6869,1 K RON▲ 10,6 %
L 'INCANTO RISTORANTE CAFFE M&M SRL▲ 6867,3 K RON▲ 10,4 %
RIMARK PREST SRL▲ 49860,2 K RON▲ 63 %
MOISA M SRL▼ 3851,7 K RON▲ 2,4 %
ADABEL IMPEX SRL▲ 24850,9 K RON▲ 33,4 %
CUBE ICE SRL▲ 6833,6 K RON▲ 11,2 %
OZON-COTA 1400 SRL▲ 3833,1 K RON▲ 6,5 %
POPAS ALPIN SRL▲ 3833 K RON▲ 7 %
TOM CRIS'93 SRL▲ 27831,6 K RON▲ 36,3 %
SECONDA CLASSE SRL▲ 74826 K RON▲ 111,6 %
EVENTS AMBITIONS FOOD SRL▲ 32810,8 K RON▲ 49,7 %
SCHI MONT SRL▼ 6796,3 K RON▼ 0,6 %
CURACAO SRL▲ 7789,5 K RON▲ 12,9 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci