Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Prahova după datorii în 2009
143 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 27,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 8,5 K RON, iar liderul atinge 4,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VIGOHOTEL INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,3 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -273,2 K RON | |
| 2 | 2.PLUSCAR WASH SRL▲ 1 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 2,8 mil. RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | -391 K RON | |
| 3 | 3.MULTISERVICE G & G SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,5 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 62,8 K RON | |
| 4 | 4.COM PRODEX SRL▲ 2 | Sat Plopu, Comuna Plopu, Prahova | 2,4 mil. RON▲ 79,4 % | ▲ 79,4 % | 76,3 K RON | |
| 5 | 5.MAVICS IMPEX SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 13,3 K RON | |
| 6 | 6.HELP 92 SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,2 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 416,1 K RON | |
| 7 | 7.WOMA ECOSERV CONSTRUCT SRL▲ 6 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 85,9 % | ▲ 85,9 % | 3,2 mil. RON | |
| 8 | 8.ROMES GRUP INTERNATIONAL SRL▲ 24 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 844,6 K RON▲ 405 % | ▲ 405 % | -359,2 K RON | |
| 9 | 9.GRAFEX INTERNATIONAL SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 793,5 K RON▲ 53,5 % | ▲ 53,5 % | 179,9 K RON | |
| 10 | 10.TISAL EXIM SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 763,8 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | -64,1 K RON | |
| 11 | 11.BRENDA CONSULT SRL▼ 1 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 697,1 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 164,2 K RON | |
| 12 | 12.MOBISISTEM CONSULT SRL▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 559,6 K RON▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 212 K RON | |
| 13 | 13.MATPO CONSULTING SRL▼ 9 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 536,1 K RON▼ 71,1 % | ▼ 71,1 % | 48,7 K RON | |
| 14 | 14.BECIU.COM SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 525,7 K RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 332,7 K RON | |
| 15 | 15.ZEMSS TECHNIK SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 469 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | -70,3 K RON | |
| 16 | 16.DESTINE HOLDING SA▲ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 364,8 K RON▲ 137,9 % | ▲ 137,9 % | 54,7 K RON | |
| 17 | 17.DE TULLIO SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 314,3 K RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | -3 K RON | |
| 18 | 18.WOMA ECOSERV INDUSTRIES SRL▲ 2 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 301,5 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -4,5 K RON | |
| 19 | 19.DECONF SRL▲ 2 | ***localitatea negasita***, Prahova | 289,1 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 41,4 K RON | |
| 20 | 20.IRCADO TRADING SRL▲ 121 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 238,1 K RON▲ 11.844,4 % | ▲ 11.844,4 % | 10,4 K RON | |
| 21 | 21.EXTREME PRODUCTION SRL▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 234,8 K RON▲ 28 % | ▲ 28 % | -115,8 K RON | |
| 22 | 22.EDUCATIVA SRL▲ 44 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 212 K RON▲ 314,3 % | ▲ 314,3 % | 35,4 K RON | |
| 23 | 23.SEV OIL MANAGEMENT SRL▲ 34 | Sat Doftana, Comuna Telega, Prahova | 206,6 K RON▲ 203,6 % | ▲ 203,6 % | -40,7 K RON | |
| 24 | 24.CITRAS SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ▼ 1 | Municipiul Câmpina, Prahova | 205,6 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 178,5 K RON | |
| 25 | 25.GOECON CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 185,2 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -54,5 K RON | |
| 26 | 26.ALMAC SERV SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 154,7 K RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | -54,4 K RON | |
| 27 | 27.SABASA TRADING SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 135,9 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 4,5 K RON | |
| 28 | 28.PLATINUM AGENCY SRL▲ 3 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 134,4 K RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | -23 K RON | |
| 29 | 29.LAVIDOLL SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 132,9 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 48,5 K RON | |
| 30 | 30.REFRASERV S.R.L.▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 132 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -1,7 K RON | |
| 31 | 31.DEFIRA COM SERV SRLnou | Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova | 122,6 K RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 104,5 K RON | |
| 32 | 32.DETECT AQUA SRL▲ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 121,5 K RON▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | -1,3 K RON | |
| 33 | 33.GRIGPET SERV SRL▲ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 115,1 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | -24,2 K RON | |
| 34 | 34.SELMAR IMPEX SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 107,5 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 2 K RON | |
| 35 | 35.LIAMOIL SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 104,2 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 50,6 K RON | |
| 36 | 36.MEDIS WORK SERVICII SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 100,7 K RON▼ 38,1 % | ▼ 38,1 % | 88,8 K RON | |
| 37 | 37.R & P RAIL SERVICES SRL▲ 30 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 95,1 K RON▲ 90,2 % | ▲ 90,2 % | 59,2 K RON | |
| 38 | 38.VALPEG MANAGEMENT SRLnou | Sat Stoeneşti, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 91,9 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 75,1 K RON | |
| 39 | 39.TECNO FIORENTINI SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 89,2 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | -10,2 K RON | |
| 40 | 40.SOGHUNUL SRL▲ 10 | Comuna Valea Doftanei, Prahova | 87,3 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -13,2 K RON | |
| 41 | 41.DESTIN ASIG SRL▼ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 85,5 K RON▼ 57,4 % | ▼ 57,4 % | -20,5 K RON | |
| 42 | 42.FRIGOEXIM SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 82,6 K RON— | — | — | -24,5 K RON |
| 43 | 43.ZARA SERV IMOB SRL▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 82,6 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | -11,1 K RON | |
| 44 | 44.DALAVINI SRL▲ 43 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 82,3 K RON▲ 244,6 % | ▲ 244,6 % | -31 K RON | |
| 45 | 45.TRANZCOMIS IMPEX SRL▼ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 80,7 K RON▼ 46,5 % | ▼ 46,5 % | 21 K RON | |
| 46 | 46.ZAZA STUDIO SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 80,7 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | -64,7 K RON | |
| 47 | 47.EDGE CONSULT SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 78,3 K RON▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | -11,9 K RON | |
| 48 | 48.PRECUP SI NISTOR SERV SNC▲ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 77,2 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | -8,4 K RON | |
| 49 | 49.RISMANIC SRL▼ 2 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 74,4 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 10,1 K RON | |
| 50 | 50.VARIETY DANCING TOURS INTERNATIONAL SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 69,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 51 | 51.INGART STUDIO SRLnou | Sat Moara, Comuna Puchenii Mari, Prahova | 68,7 K RON— | — | — | 5,2 K RON |
| 52 | 52.STEP BY STEP CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 67 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -8,9 K RON | |
| 53 | 53.MAGERIS COM SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 64,2 K RON▲ 37 % | ▲ 37 % | 7,9 K RON | |
| 54 | 54.SEMAR SERV SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 63,2 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -12,6 K RON | |
| 55 | 55.BILL & CO PROFESSIONAL SERVICE SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 62,5 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | -28,2 K RON | |
| 56 | 56.VENDOR DI VISION SRL▲ 38 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 60,6 K RON▲ 201,4 % | ▲ 201,4 % | -30,1 K RON | |
| 57 | 57.DAURI SRL▲ 8 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 59 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | -1,1 K RON | |
| 58 | 58.HIGH QUALITY CONSULTING SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 53,3 K RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | -22,7 K RON | |
| 59 | 59.SIMPLY DESIGN SRL▲ 11 | Sat Găgeni, Comuna Păuleşti, Prahova | 50,2 K RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | -1,9 K RON | |
| 60 | 60.MESCA SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 47,9 K RON▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 95,9 K RON | |
| 61 | 61.ALDFAN IMPEX SRL▲ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 46,7 K RON▲ 33,1 % | ▲ 33,1 % | 29,4 K RON | |
| 62 | 62.EGLOFF SERVICES SRL▲ 31 | Sat Coţofeneşti, Comuna Vărbilău, Prahova | 46 K RON▲ 127,4 % | ▲ 127,4 % | -26,2 K RON | |
| 63 | 63.PETROTEK SERV SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 43,2 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -100 RON | |
| 64 | 64.SMARIP - SERV SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39,4 K RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 8,7 K RON | |
| 65 | 65.DARK-SERVICE SRL▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 39,3 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | -861 RON | |
| 66 | 66.FRONFY COM SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 38,5 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -8,4 K RON | |
| 67 | 67.NIAC SRL▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 36,7 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -3,4 K RON | |
| 68 | 68.ADELL DESIGN CON BRIO SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 35,6 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | -1,2 K RON | |
| 69 | 69.BRĂTILĂ EVALUĂRI SRL▼ 1 | Comuna Telega, Prahova | 32,4 K RON▼ 34,8 % | ▼ 34,8 % | 20,1 K RON | |
| 70 | 70.CREDIT PRO CONSULTING SRL▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 31,9 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | -5,3 K RON | |
| 71 | 71.SERVITEH-COM SRL▼ 33 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 31,7 K RON▼ 78,4 % | ▼ 78,4 % | 58,8 K RON | |
| 72 | 72.GRAMYCONS SRL▲ 20 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30,9 K RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | -11,3 K RON | |
| 73 | 73.FANELLI SRL▼ 21 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30,7 K RON▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | -54,2 K RON | |
| 74 | 74.KODALEX IMPEX SRL▲ 15 | Sat Bertea, Comuna Bertea, Prahova | 29,6 K RON▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 1,1 K RON | |
| 75 | 75.WOMA ECOSERV SRL▼ 47 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Prahova | 26,2 K RON▼ 86,3 % | ▼ 86,3 % | 729,8 K RON | |
| 76 | 76.NOVA VISION CONSULTING SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25,1 K RON— | — | — | -19,3 K RON |
| 77 | 77.ADAMUS TRADING SRL▲ 5 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 24,1 K RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 35,5 K RON | |
| 78 | 78.ESSENY SRL▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 21,5 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -113 RON | |
| 79 | 79.OMNIELECTRON SRL▲ 16 | Sat Bărăitaru, Comuna Drăgăneşti, Prahova | 20 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | -1,6 K RON | |
| 80 | 80.MONDO FORUM SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,8 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | -18 K RON | |
| 81 | 81.ECOLMASTER SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19,7 K RON▲ 99,5 % | ▲ 99,5 % | 53 K RON | |
| 82 | 82.COLECŢII DESIGN SRL▲ 25 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 18,5 K RON▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | -3,3 K RON | |
| 83 | 83.ROGANI IMPEX SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 18,4 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | -1,5 K RON | |
| 84 | 84.ROYAL DESIGN STUDIO SRL▲ 16 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 16,6 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | -831 RON | |
| 85 | 85.PETRE SI FIUL SNC▲ 18 | Comuna Vărbilău, Prahova | 15,1 K RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 244 RON | |
| 86 | 86.KLOUD DESIGN SRL▲ 10 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 14,8 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 6,7 K RON | |
| 87 | 87.SL & M EUROSERV MARKETING SRLnou | Sat Gornet, Comuna Gornet, Prahova | 13,9 K RON— | — | — | 6,6 K RON |
| 88 | 88.NELIO CONSULTING SRL▲ 46 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 13,3 K RON▲ 247,3 % | ▲ 247,3 % | -4,8 K RON | |
| 89 | 89.NEROANDRIA SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 90 | 90.IGNOSERV SRL▲ 36 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12 K RON▲ 130,2 % | ▲ 130,2 % | 9,2 K RON | |
| 91 | 91.VISIMAH SERV SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11,6 K RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 5,3 K RON | |
| 92 | 92.GRIGORAS LUCKY SNC▲ 25 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 11 K RON▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | -5,3 K RON | |
| 93 | 93.MASTER SERVICES SRL▲ 31 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,9 K RON▲ 89,5 % | ▲ 89,5 % | 67,9 K RON | |
| 94 | 94.FAVORABIL SERV SRL▲ 8 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 10,7 K RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 6,9 K RON | |
| 95 | 95.SMARSTAR GROUP SRL▲ 20 | ***localitatea negasita***, Prahova | 10,1 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | -1,5 K RON | |
| 96 | 96.MER SAFETY CONS SRL▲ 47 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9,8 K RON▲ 500,3 % | ▲ 500,3 % | 41,2 K RON | |
| 97 | 97.BLISS EVENT SRL▲ 15 | Loc. Azuga, Oraş Azuga, Prahova | 9,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 98 | 98.TECHNOPLUS SRL▼ 18 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9,1 K RON▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 37,6 K RON | |
| 99 | 99.DEEA SMART SOLUTIONS SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9 K RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 51,1 K RON | |
| 100 | 100.TOHOPE SRL▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8,5 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 55,9 K RON |