Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Olt după datorii în 2011
418 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 61,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 179,5 K RON, iar liderul atinge 3,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMPLEX HOTELIER PARC SA= | Municipiul Slatina, Olt | 3,6 mil. RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 36,6 K RON | |
| 2 | 2.LUDOCOM SRL= | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 3,4 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -31,2 K RON | |
| 3 | 3.ELCOMEX SRL= | Municipiul Slatina, Olt | 3,3 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 115,2 K RON | |
| 4 | 4.IOROCOM SRL= | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 1,9 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 13,9 K RON | |
| 5 | 5.TEHNOCOM SRL▲ 2 | Sat Piscani, Oraş Scorniceşti, Olt | 1,7 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 5,9 K RON | |
| 6 | 6.COM PROD TUR ROKY SRL▼ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 1,6 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | -180,6 K RON | |
| 7 | 7.PROD AGROALIM SRL▼ 1 | Municipiul Caracal, Olt | 1,4 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -28,9 K RON | |
| 8 | 8.EVOLUTION SRL= | Municipiul Slatina, Olt | 1,3 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | -165,8 K RON | |
| 9 | 9.OZON MAR COMPLEX SRLnou | Sat Turia, Comuna Valea Mare, Olt | 1,3 mil. RON— | — | — | -47,7 K RON |
| 10 | 10.EVELYN SRL= | Municipiul Slatina, Olt | 1,2 mil. RON▲ 22 % | ▲ 22 % | -17,3 K RON | |
| 11 | 11.TALIDA SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 1,2 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | -294,1 K RON | |
| 12 | 12.GILNOBER SRL▼ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 1,1 mil. RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | -110,6 K RON | |
| 13 | 13.ERICOMF TOUR SRL▲ 373 | Sat Piscani, Oraş Scorniceşti, Olt | 1 mil. RON— | — | -4,5 K RON | |
| 14 | 14.PROD COM IND TOMI SRL= | Sat Vădastra, Comuna Vădastra, Olt | 1 mil. RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | -32,1 K RON | |
| 15 | 15.MERCANTIL SRL▲ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 958,5 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | -123,6 K RON | |
| 16 | 16.PARC SA▲ 13 | Municipiul Caracal, Olt | 953 K RON▲ 89,4 % | ▲ 89,4 % | -96,4 K RON | |
| 17 | 17.YAC TUR SRL▼ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 922,7 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 3,2 K RON | |
| 18 | 18.CORABIA EXPRES SRL▲ 25 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 880 K RON▲ 138,9 % | ▲ 138,9 % | 80,7 K RON | |
| 19 | 19.DURONI INVESTIMENT SRL▼ 1 | Municipiul Caracal, Olt | 842,5 K RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | -54,1 K RON | |
| 20 | 20.COBRALI 2000 SRL▲ 2 | Municipiul Caracal, Olt | 817,5 K RON▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 4,5 K RON | |
| 21 | 21.GIROMAR TUR SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 800,1 K RON— | — | -70,4 K RON | |
| 22 | 22.PARADIS 2000 SRL▼ 5 | Municipiul Slatina, Olt | 793,1 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -30,2 K RON | |
| 23 | 23.DAVIRA INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Caracal, Olt | 761,8 K RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | -131,9 K RON | |
| 24 | 24.CALIPSO-SANDU SRL▼ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 677,7 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | -12,6 K RON | |
| 25 | 25.ANGICOM SRL▼ 6 | Municipiul Slatina, Olt | 665,2 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -2,4 K RON | |
| 26 | 26.MES OLT SRL▲ 231 | Comuna Găneasa, Olt | 651,9 K RON▲ 2.875,2 % | ▲ 2.875,2 % | -47,6 K RON | |
| 27 | 27.GABROM SRLnou | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 649,5 K RON— | — | -650 K RON | |
| 28 | 28.ANAIF SRL▲ 49 | Sat Doneşti, Comuna Vitomireşti, Olt | 619,3 K RON▲ 204 % | ▲ 204 % | -416 K RON | |
| 29 | 29.LORMAR SRLnou | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 618,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 30 | 30.OPIUM SRL▲ 18 | Municipiul Slatina, Olt | 605,8 K RON▲ 76 % | ▲ 76 % | -161,5 K RON | |
| 31 | 31.BACHUS SA▲ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 590,2 K RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | -278,8 K RON | |
| 32 | 32.MONTANA SRL▼ 6 | Municipiul Slatina, Olt | 588,1 K RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | -19,9 K RON | |
| 33 | 33.TURCOAZ SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 580,8 K RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | -74,1 K RON | |
| 34 | 34.ANDBRADEM SRL▼ 10 | Municipiul Slatina, Olt | 568,9 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 968 RON | |
| 35 | 35.3B LIVIU SRL▲ 9 | Municipiul Slatina, Olt | 568,3 K RON▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | -159,1 K RON | |
| 36 | 36.ROSA BLU CHIARO SRL▲ 4 | Sat Milcovu din Vale, Comuna Milcov, Olt | 566,2 K RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | -184,5 K RON | |
| 37 | 37.QUATRO - CLUB SELECT SRLnou | Comuna Redea, Olt | 557,3 K RON— | — | — | 1,8 K RON |
| 38 | 38.SILCONI BURDA SRL▼ 1 | Sat Studina, Comuna Studina, Olt | 552,1 K RON▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | -26,6 K RON | |
| 39 | 39.HANUL DÎRJOV SRL▼ 14 | Municipiul Slatina, Olt | 539,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 40 | 40.BONCAS SRL▼ 13 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 530,1 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -72,3 K RON | |
| 41 | 41.GODEANU SRL▼ 11 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 529,9 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | -73,4 K RON | |
| 42 | 42.COMDIALL SRL▼ 29 | Municipiul Slatina, Olt | 501,9 K RON▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | 2,2 K RON | |
| 43 | 43.TOP TURISM INTERMED SRL▼ 34 | Municipiul Slatina, Olt | 493,1 K RON▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 44 | 44.ANDROMEDA SRL▼ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 490,1 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -33,1 K RON | |
| 45 | 45.ILIN PLUS ILIN SRL▲ 38 | Municipiul Caracal, Olt | 473,2 K RON▲ 152,4 % | ▲ 152,4 % | -22,4 K RON | |
| 46 | 46.ELISA & FAM SRL▼ 8 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 470,4 K RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | -47,2 K RON | |
| 47 | 47.EMIPIS 73 SRL▼ 12 | Municipiul Caracal, Olt | 469,6 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 2,3 K RON | |
| 48 | 48.SIRCONF SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 462,6 K RON— | — | 19,6 K RON | |
| 49 | 49.PRO QUALITY EVENT ORG SRL▲ 26 | Municipiul Slatina, Olt | 439 K RON▲ 110,3 % | ▲ 110,3 % | 40,4 K RON | |
| 50 | 50.VIODOR COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Caracal, Olt | 418,9 K RON▲ 21,7 % | ▲ 21,7 % | 44,5 K RON | |
| 51 | 51.BRANDY SRL▼ 9 | Municipiul Slatina, Olt | 417,2 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | -22,5 K RON | |
| 52 | 52.MONDIAL-M.T. SRL= | Municipiul Caracal, Olt | 411,9 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | -32,1 K RON | |
| 53 | 53.ROMPOIL SRL▼ 14 | Comuna Pleşoiu, Olt | 408,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 54 | 54.P.M.MARIAN SRL▼ 7 | Sat Băbiciu, Comuna Băbiciu, Olt | 408 K RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 804,5 K RON | |
| 55 | 55.PENEACĂ SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 407,7 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 23,6 K RON | |
| 56 | 56.BALUTA & F SRL▼ 3 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 400,5 K RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 1,9 K RON | |
| 57 | 57.SELENA SRL▼ 21 | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 390,3 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 9,1 K RON | |
| 58 | 58.COMPLEX BRITANIA SRL▼ 37 | Municipiul Slatina, Olt | 390,1 K RON▼ 40 % | ▼ 40 % | -6,6 K RON | |
| 59 | 59.SNOBI CLUB SRLnou | Municipiul Caracal, Olt | 389,8 K RON— | — | 0 RON | |
| 60 | 60.EUROSTIL SRL▼ 32 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 364,6 K RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | -26 RON | |
| 61 | 61.CABACO SRL▼ 10 | Municipiul Slatina, Olt | 346 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -3 K RON | |
| 62 | 62.SEMA IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Caracal, Olt | 335,2 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | -29,3 K RON | |
| 63 | 63.M.M. CLUB SRL▼ 18 | Municipiul Slatina, Olt | 332,9 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 33,3 K RON | |
| 64 | 64.OPREA UNIVERS SALON SNC▼ 8 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 327,8 K RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 5,8 K RON | |
| 65 | 65.POPCOM SRL▼ 8 | Municipiul Slatina, Olt | 325,7 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | -46,8 K RON | |
| 66 | 66.ROMARKET SRL▼ 16 | Municipiul Slatina, Olt | 313 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 13,1 K RON | |
| 67 | 67.PRODCOMBUST SRL▼ 8 | Sat Rusciori, Oraş Scorniceşti, Olt | 297,7 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | -36,8 K RON | |
| 68 | 68.VIBEMAR PROD SRL▼ 3 | Municipiul Slatina, Olt | 296,2 K RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 12,3 K RON | |
| 69 | 69.ADERP GRUP SRL▼ 9 | Municipiul Slatina, Olt | 286,1 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 814 RON | |
| 70 | 70.ZARISS PACKING S.R.L.▲ 31 | Municipiul Slatina, Olt | 285,2 K RON▲ 90,3 % | ▲ 90,3 % | -76,3 K RON | |
| 71 | 71.MELANIA AM FOOD SRL▲ 9 | Municipiul Slatina, Olt | 284,5 K RON▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | -36,9 K RON | |
| 72 | 72.ERIC-IULIANO SRL▼ 14 | Comuna Ianca, Olt | 284,3 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -7 K RON | |
| 73 | 73.VICIANA-COM SRL▼ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 284,2 K RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | -41,1 K RON | |
| 74 | 74.INSIEME SRL▲ 4 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 278,3 K RON▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | -47,2 K RON | |
| 75 | 75.GEA ORIENT SRL▼ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 265,9 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -17,8 K RON | |
| 76 | 76.EURO BIZAR SRL▼ 8 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 263,4 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | -64,4 K RON | |
| 77 | 77.MANOCONS SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 260,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 78 | 78.DAVIROX SRL▼ 7 | Municipiul Slatina, Olt | 244,2 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | -18,2 K RON | |
| 79 | 79.ZAMBOMAR STAR SRL▼ 12 | Sat Priseaca, Comuna Priseaca, Olt | 239,8 K RON0,0% | 0,0% | -7,8 K RON | |
| 80 | 80.TO ELENICO EXAGONO SRL▼ 16 | Municipiul Slatina, Olt | 237,7 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | -400 RON | |
| 81 | 81.OLIVIR SRL▼ 18 | Municipiul Slatina, Olt | 230 K RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | -7,8 K RON | |
| 82 | 82.EUFORIA NICOL SRL= | Municipiul Slatina, Olt | 228,1 K RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | -37,3 K RON | |
| 83 | 83.INTERMED ORIGINAL PIESS SRL▼ 13 | Sat Salcia, Comuna Slătioara, Olt | 225,5 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | -8,5 K RON | |
| 84 | 84.DISCO-IMI 2005 SRL▼ 12 | Comuna Giuvărăşti, Olt | 217 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.GURIŢĂ COSTA SRLnou | Municipiul Caracal, Olt | 216,9 K RON▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | -34,3 K RON | |
| 86 | 86.ADIEDU CLAS SRL▲ 7 | Sat Strejeştii de Sus, Comuna Strejeşti, Olt | 208 K RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | -34,9 K RON | |
| 87 | 87.NIRAMEXIM SRL▼ 55 | Municipiul Caracal, Olt | 207,7 K RON▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 112,2 K RON | |
| 88 | 88.BODAMO DRD SRL▲ 95 | Municipiul Slatina, Olt | 204,6 K RON▲ 310,6 % | ▲ 310,6 % | -17,5 K RON | |
| 89 | 89.STOICA & STOICA SRL▼ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 198,8 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 35,1 K RON | |
| 90 | 90.BEST CAFE SRL▼ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 197,6 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 11,5 K RON | |
| 91 | 91.PAPRICA ALXMAR SRL▲ 29 | Municipiul Slatina, Olt | 193,3 K RON▲ 68,5 % | ▲ 68,5 % | -29,8 K RON | |
| 92 | 92.ACCREDO RESORT SRL▲ 243 | Municipiul Slatina, Olt | 189,5 K RON▲ 3.249 % | ▲ 3.249 % | 138,5 K RON | |
| 93 | 93.MOTORGA GEOD SRL▼ 9 | Municipiul Slatina, Olt | 184,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.MERRA CLUB SRL▼ 21 | Municipiul Caracal, Olt | 183,8 K RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | -16,4 K RON | |
| 95 | 95.OCHESCU GINO SNC▲ 5 | Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Olt | 183 K RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | -12,2 K RON | |
| 96 | 96.JUST SRL▼ 10 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 182,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 97 | 97.BADISOR SRL= | Municipiul Slatina, Olt | 181,9 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | -5 K RON | |
| 98 | 98.BEST ALL TURISM SRL▼ 10 | Comuna Izvoarele, Olt | 180,8 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -2,8 K RON | |
| 99 | 99.CORSER DOZ SRL▲ 34 | Sat Orlea, Comuna Orlea, Olt | 180,6 K RON▲ 80,6 % | ▲ 80,6 % | 13,5 K RON | |
| 100 | 100.JADIDIAN FOOD SRL▲ 209 | Municipiul Slatina, Olt | 179,5 K RON▲ 1.985,6 % | ▲ 1.985,6 % | -41,1 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Olt
CAEN 5610
Restaurante
137 firme · 106,5 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
226 firme · 56,3 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
55 firme · 50,9 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
16 firme · 23,7 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
14 firme · 6,6 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
23 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
7 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
9 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
2 firme · 150,1 K RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
7 firme · 111,7 K RON