Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Olt după datorii în 2020
524 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 843 mil. RON. Pragul de intrare în top este 2,4 mil. RON, iar liderul atinge 58,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RENCI SRL= | Sat Spineni, Comuna Spineni, Olt | 58,8 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 148,8 K RON | |
| 2 | 2.ZAHAR CORABIA SA= | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 55,9 mil. RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | -6,7 mil. RON | |
| 3 | 3.ENERGIA VERDE STREJESTI S.A.= | Sat Strejeşti, Comuna Strejeşti, Olt | 44 mil. RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 328,7 K RON | |
| 4 | 4.LONGIN SRL= | Sat Şerbăneşti, Comuna Şerbăneşti, Olt | 41,6 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 7 mil. RON | |
| 5 | 5.EROS N.TITULESCU SA= | Sat Nicolae Titulescu, Comuna Nicolae Titulescu, Olt | 32,8 mil. RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 476,2 K RON | |
| 6 | 6.AGRO-CHIREA SRL▲ 2 | Sat Rusăneşti, Comuna Rusăneşti, Olt | 29,5 mil. RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 7 | 7.OLTENIA BERRIES S.R.L.▲ 2 | Municipiul Caracal, Olt | 26,4 mil. RON▲ 30 % | ▲ 30 % | -540,2 K RON | |
| 8 | 8.MARGET ABY&PAU SRL▼ 2 | Sat Stoicăneşti, Comuna Stoicăneşti, Olt | 25,7 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 244,5 K RON | |
| 9 | 9.MES SEM SRL▼ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 23,7 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 2 mil. RON | |
| 10 | 10.AGROMEC VISINA SA▲ 1 | Comuna Vişina, Olt | 21 mil. RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 11 | 11.DOMENIILE MENNINI SRL▼ 1 | Sat Strejeşti, Comuna Strejeşti, Olt | 20,6 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | -114,3 K RON | |
| 12 | 12.EUROSPATIAL SRL▲ 6 | Comuna Tufeni, Olt | 19,3 mil. RON▲ 100,6 % | ▲ 100,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 13 | 13.OLT PIESS SRL= | Municipiul Slatina, Olt | 15,6 mil. RON▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 7,2 mil. RON | |
| 14 | 14.ADELA BIO-AGRICULTURĂ S.R.L.▲ 16 | Municipiul Slatina, Olt | 11,5 mil. RON▲ 79,7 % | ▲ 79,7 % | 920,3 K RON | |
| 15 | 15.AGRO MIXT PRO SRL▲ 8 | Sat Bacea, Comuna Movileni, Olt | 11,4 mil. RON▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 73 K RON | |
| 16 | 16.AGRO-GELMAR SRL▲ 1 | Comuna Mihăeşti, Olt | 11 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.ADELA SRL▼ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 10,6 mil. RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 479,9 K RON | |
| 18 | 18.ENERGIA VERDE CEREALE S.R.L.▲ 11 | Sat Spineni, Comuna Spineni, Olt | 10,3 mil. RON▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | -1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.CARPATICA TUR SRL▲ 7 | Sat Redea, Comuna Redea, Olt | 10,3 mil. RON▲ 46,1 % | ▲ 46,1 % | 263,4 K RON | |
| 20 | 20.AGRO BECULEŞTI SRL▼ 6 | Sat Beculeşti, Comuna Cârlogani, Olt | 9,8 mil. RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 810,8 K RON | |
| 21 | 21.AEF AGRICULTURE SRL▲ 319 | Sat Gostavăţu, Comuna Gostavăţu, Olt | 9,7 mil. RON▲ 10.904,8 % | ▲ 10.904,8 % | -28,6 K RON | |
| 22 | 22.KOMBINAT AGRONATURA SRL▼ 10 | Sat Crîmpoia, Comuna Crîmpoia, Olt | 9 mil. RON▼ 34,9 % | ▼ 34,9 % | -473,7 K RON | |
| 23 | 23.BENEVEST AGRA SRL▼ 3 | Sat Cezieni, Comuna Cezieni, Olt | 8,8 mil. RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 409,2 K RON | |
| 24 | 24.AGROMIXT ŞERBAN SRL▼ 2 | Comuna Sârbii-Măgura, Olt | 8,6 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | -1,1 mil. RON | |
| 25 | 25.FERMA FLORU SRL▼ 6 | Sat Floru, Comuna Icoana, Olt | 8,6 mil. RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 313,4 K RON | |
| 26 | 26.AGROMEC SCORNICESTI S.R.L.▼ 2 | Sat Piscani, Oraş Scorniceşti, Olt | 8 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 72,3 K RON | |
| 27 | 27.WILLDEN AGRO S.R.L.▲ 15 | Sat Stoeneşti, Comuna Stoeneşti, Olt | 7,7 mil. RON▲ 68,1 % | ▲ 68,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 28 | 28.DANCOR AGRO PRODALIMENT SRL▼ 13 | Comuna Redea, Olt | 7,5 mil. RON▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 855,7 K RON | |
| 29 | 29.TOTAL AGRO SERV SRL▲ 5 | Sat Milcoveni, Comuna Corbu, Olt | 7,2 mil. RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 784,7 K RON | |
| 30 | 30.DECALUX AGRA SRL▼ 9 | Sat Cezieni, Comuna Cezieni, Olt | 7,1 mil. RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 31 | 31.TERRA VIVA S.R.L.▼ 6 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 7,1 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -22,1 K RON | |
| 32 | 32.ARMAN CONSTRUCTION SRL▼ 4 | Comuna Tufeni, Olt | 6,7 mil. RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 33 | 33.QUATRO - CLUB SELECT SRL▼ 6 | Comuna Redea, Olt | 6,6 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 51,3 K RON | |
| 34 | 34.AGRIMARCO SRL▲ 1 | Sat Radomireşti, Comuna Radomireşti, Olt | 6,1 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 35 | 35.SERAGROMAR PREST SRL▲ 27 | Comuna Sprâncenata, Olt | 5,5 mil. RON▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 889,2 K RON | |
| 36 | 36.AGRICOLA MALINA LUX SRL▼ 5 | Municipiul Caracal, Olt | 5,5 mil. RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 37 | 37.AGRICOLA INTERNATIONAL SRL▲ 9 | Sat Brebeni, Comuna Brebeni, Olt | 5,4 mil. RON▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 38 | 38.AGRI FR ROŞCA SRL▼ 5 | Sat Vlăduleni, Comuna Osica de Sus, Olt | 5,4 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 767,1 K RON | |
| 39 | 39.AGROSUIN PREST SRL▼ 7 | Sat Constantineşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 5,3 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 414,8 K RON | |
| 40 | 40.BIO-HIPPORHAM SRL▲ 51 | Comuna Urzica, Olt | 5,3 mil. RON▲ 131 % | ▲ 131 % | -478,6 K RON | |
| 41 | 41.AGROMES SRL▼ 3 | Comuna Brebeni, Olt | 5,3 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 32,4 K RON | |
| 42 | 42.AGRICOLA MAXO SRL▼ 1 | Sat Brîncoveni, Comuna Brîncoveni, Olt | 5,1 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 879,3 K RON | |
| 43 | 43.AGRO-GAL SRL▼ 7 | Sat Oboga, Comuna Oboga, Olt | 5,1 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -119,5 K RON | |
| 44 | 44.DUMISMAR SRL▲ 1 | Sat Grojdibodu, Comuna Grojdibodu, Olt | 5,1 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 15,9 K RON | |
| 45 | 45.AGRO-DĂNEASA SA▼ 6 | Sat Dăneasa, Comuna Dăneasa, Olt | 5 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 206,3 K RON | |
| 46 | 46.ACIDAVA LAND SRL▲ 21 | Sat Piatra, Oraş Piatra-Olt, Olt | 4,8 mil. RON▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 875,4 K RON | |
| 47 | 47.AGRODIA SRL▼ 10 | Municipiul Slatina, Olt | 4,7 mil. RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 787,1 K RON | |
| 48 | 48.CEREAL D&O AGRICULTURA SRL▲ 60 | Sat Cezieni, Comuna Cezieni, Olt | 4,6 mil. RON▲ 159,3 % | ▲ 159,3 % | 180,6 K RON | |
| 49 | 49.AGRICOLA CEREAL-SUD COOPERATIVA AGRICOLĂ▲ 77 | Sat Izbiceni, Comuna Izbiceni, Olt | 4,5 mil. RON▲ 212,1 % | ▲ 212,1 % | 116,5 K RON | |
| 50 | 50.AGRIPOL BIO FRUIT S.R.L.▲ 3 | Sat Oltişoru, Comuna Găneasa, Olt | 4,5 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 25,5 K RON | |
| 51 | 51.COBRALI TERRA AGRO S.R.L.nou | Municipiul Caracal, Olt | 4,4 mil. RON— | — | — | 9,9 K RON |
| 52 | 52.ADRIMARIO SILV SRL▼ 4 | Sat Bucinişu, Comuna Bucinişu, Olt | 4,4 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 40,7 K RON | |
| 53 | 53.ARENDĂ ŞAIN SRL▼ 13 | Sat Mihăeşti, Comuna Mihăeşti, Olt | 4,3 mil. RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 1,1 K RON | |
| 54 | 54.FREE RANGE ECO S.R.L.▼ 11 | Sat Leleasca, Comuna Leleasca, Olt | 4,3 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 180,3 K RON | |
| 55 | 55.EXPRES SRL▼ 1 | Sat Mogoşeşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 4,1 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 276,5 K RON | |
| 56 | 56.AGROPREST MIHDAR SRL▼ 9 | Sat Piscani, Oraş Scorniceşti, Olt | 4 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 207,8 K RON | |
| 57 | 57.AGROMEAT TRADING VM SRL▲ 35 | Sat Nicolae Titulescu, Comuna Nicolae Titulescu, Olt | 4 mil. RON▲ 77,5 % | ▲ 77,5 % | 2 mil. RON | |
| 58 | 58.RECOLTA SRL▲ 8 | Sat Tufeni, Comuna Tufeni, Olt | 3,9 mil. RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | -65,6 K RON | |
| 59 | 59.ZEIA MAIS SRL▲ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 3,9 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 37,9 K RON | |
| 60 | 60.IVAGRO SRL▲ 9 | Sat Grojdibodu, Comuna Grojdibodu, Olt | 3,9 mil. RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 122,3 K RON | |
| 61 | 61.AGROMEC BUCINISU SA▼ 2 | Sat Bucinişu, Comuna Bucinişu, Olt | 3,8 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 34,7 K RON | |
| 62 | 62.JOHN GREEN SRL▼ 18 | Comuna Tia Mare, Olt | 3,8 mil. RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 63 | 63.MAGNUM MIRALEX SRL▼ 6 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 3,7 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 342,5 K RON | |
| 64 | 64.ZAHER AGRICOLA SRLnou | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 3,6 mil. RON— | — | 949,8 K RON | |
| 65 | 65.OLTINA SA▲ 7 | Municipiul Slatina, Olt | 3,6 mil. RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 66 | 66.CIPAGRODAR AGRICULTURA SRL▲ 20 | Sat Salcia, Comuna Slătioara, Olt | 3,6 mil. RON▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 968,2 K RON | |
| 67 | 67.CASA BĂTRÂNEASCĂ SRL▼ 11 | Sat Doba, Comuna Pleşoiu, Olt | 3,6 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 648,9 K RON | |
| 68 | 68.GUSOR FOREST SRL▲ 5 | Sat Comanca, Comuna Deveselu, Olt | 3,6 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | -749,7 K RON | |
| 69 | 69.TRITICALE SRL▲ 11 | Sat Mărunţei, Comuna Mărunţei, Olt | 3,5 mil. RON▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 70 | 70.AGRO ROBAN ROXET FARM SRL▲ 114 | Sat Redea, Comuna Redea, Olt | 3,5 mil. RON▲ 343,3 % | ▲ 343,3 % | 88,5 K RON | |
| 71 | 71.RUDAN COM SRL▼ 11 | Sat Orlea Nouă, Comuna Orlea, Olt | 3,4 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 162,9 K RON | |
| 72 | 72.NĂDESCU VIOSILV SRL▼ 20 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 3,4 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 108,7 K RON | |
| 73 | 73.AGRITRADE OLTENIA LTD SRL▼ 23 | Comuna Movileni, Olt | 3,4 mil. RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 521,8 K RON | |
| 74 | 74.VIDRARU SRL▼ 16 | Sat Poiana, Comuna Radomireşti, Olt | 3,3 mil. RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | -336,8 K RON | |
| 75 | 75.SLOROM SRL▼ 11 | Municipiul Caracal, Olt | 3,3 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 179,4 K RON | |
| 76 | 76.FERMA VECHE SRL▼ 11 | Sat Piatra, Oraş Piatra-Olt, Olt | 3,2 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -42,4 K RON | |
| 77 | 77.TOCEA IANCA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▲ 111 | Sat Ianca, Comuna Ianca, Olt | 3,2 mil. RON▲ 325,5 % | ▲ 325,5 % | 1,2 K RON | |
| 78 | 78.AGRO GRĂDINARU SRL▲ 40 | Sat Vădastra, Comuna Vădastra, Olt | 3,1 mil. RON▲ 96,1 % | ▲ 96,1 % | -1,3 mil. RON | |
| 79 | 79.TREPMAR SRL▲ 38 | Sat Şopârliţa, Comuna Şopârliţa, Olt | 3 mil. RON▲ 87,2 % | ▲ 87,2 % | 210,9 K RON | |
| 80 | 80.AGROPROD OLT SLATINA SRL▼ 5 | Sat Frăsinetu, Comuna Dobrosloveni, Olt | 3 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 27,3 K RON | |
| 81 | 81.ROTARU PRODUCT COOPERATIVA AGRICOLĂ▲ 76 | Sat Oporelu, Comuna Oporelu, Olt | 3 mil. RON▲ 204,6 % | ▲ 204,6 % | 3,9 K RON | |
| 82 | 82.DAMACA DISCO SRL▲ 33 | Sat Bobu, Comuna Osica de Jos, Olt | 2,9 mil. RON▲ 76,2 % | ▲ 76,2 % | 658,7 K RON | |
| 83 | 83.CARTEMI AGROTISA SRL▲ 42 | Sat Obârşia Nouă, Comuna Obârşia, Olt | 2,9 mil. RON▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | -253,8 K RON | |
| 84 | 84.AREION INVEST S.R.L.▼ 14 | Sat Stoeneşti, Comuna Stoeneşti, Olt | 2,9 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 4,6 K RON | |
| 85 | 85.AGRO-DUMPRIMEX SRL▼ 17 | Sat Mogoşeşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 2,9 mil. RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 607 K RON | |
| 86 | 86.AGROSPEED PRODUCTION SRL▼ 9 | Sat Şerbăneşti, Comuna Şerbăneşti, Olt | 2,9 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 865,9 K RON | |
| 87 | 87.PAVA POPCONS SRL▼ 8 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 2,7 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 326 K RON | |
| 88 | 88.PETROSUD SRL▼ 5 | Sat Salcia, Comuna Slătioara, Olt | 2,7 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -43,6 K RON | |
| 89 | 89.PRODUCT COMPACT FARMS COOPERATIVA AGRICOLĂ▼ 34 | Sat Stoicăneşti, Comuna Stoicăneşti, Olt | 2,7 mil. RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 27,9 K RON | |
| 90 | 90.POMICOLA STREJEŞTI SRL▲ 126 | Comuna Strejeşti, Olt | 2,7 mil. RON▲ 408,7 % | ▲ 408,7 % | 17,2 K RON | |
| 91 | 91.AMA AGRICOL LIDCOM SRL▲ 23 | Sat Cârstani, Comuna Coloneşti, Olt | 2,6 mil. RON▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | -180,4 K RON | |
| 92 | 92.APPLE TREE FARM S.R.L.▼ 2 | Sat Mărgineni Slobozia, Oraş Scorniceşti, Olt | 2,6 mil. RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 12 RON | |
| 93 | 93.AGROMAR IVĂNESCU SRL▼ 11 | Sat Cruşovu, Comuna Brastăvăţu, Olt | 2,6 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 35,7 K RON | |
| 94 | 94.R.C.C. AGRO PARTNERS SRL▼ 10 | Sat Raiţiu, Comuna Curtişoara, Olt | 2,6 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 53,8 K RON | |
| 95 | 95.AGRI COM LIV SRL▲ 28 | Comuna Stoicăneşti, Olt | 2,6 mil. RON▲ 69,4 % | ▲ 69,4 % | 244,2 K RON | |
| 96 | 96.MADTHERM SRL▼ 1 | Sat Pîrşcoveni, Comuna Pîrşcoveni, Olt | 2,5 mil. RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 844 K RON | |
| 97 | 97.AGROGRAND SERV SRL▼ 21 | Sat Ianca, Comuna Ianca, Olt | 2,5 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 360,6 K RON | |
| 98 | 98.TERMOFLOR SRL▼ 27 | Sat Izvoru, Comuna Găneasa, Olt | 2,4 mil. RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 89 RON | |
| 99 | 99.AGROMIL RADU SRL▼ 12 | Comuna Bucinişu, Olt | 2,4 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 140,3 K RON | |
| 100 | 100.TO-MAK GRUP SRL▼ 49 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 2,4 mil. RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 142,3 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Olt
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
458 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
23 firme · 441,1 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
6 firme · 28,6 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
38 firme · 26 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
14 firme · 16,3 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
4 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
17 firme · 11,1 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
8 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
6 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
4 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 0115
Cultivarea tutunului
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
9 firme · 813,5 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
1 firme · 461,3 K RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
2 firme · 227,6 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
4 firme · 211,3 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
2 firme · 97,9 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
1 firme · 94,4 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
3 firme · 35,1 K RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
1 firme · 0 RON