Top 100 firme — Construcții, Neamț după datorii în 2024
1.477 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,2 mld. RON. Pragul de intrare în top este 1,7 mil. RON, iar liderul atinge 152,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MITHRAS BUILD SRL= | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 152,7 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 4,8 mil. RON | |
| 2 | 2.DANLIN XXL SRL= | Sat Horia, Comuna Horia, Neamţ | 147,7 mil. RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 154,3 mil. RON | |
| 3 | 3.CUORE NERO SRL= | Municipiul Roman, Neamţ | 93 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 11,2 mil. RON | |
| 4 | 4.SIDER FIER SRL= | Loc. Slobozia, Oraş Roznov, Neamţ | 68,5 mil. RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | -3,2 mil. RON | |
| 5 | 5.3T CONSTRUCT SRL= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 57,5 mil. RON0,0% | 0,0% | -18,8 K RON | |
| 6 | 6.MOLDOCOR SA= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 44,1 mil. RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 7 | 7.AMEA CONSTRUCTION ENGINEERING MAINTENANCE&TRADE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 33,3 mil. RON▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | -3,8 mil. RON | |
| 8 | 8.DARCONS SRL▼ 1 | Comuna Cordun, Neamţ | 30,8 mil. RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 222,8 K RON | |
| 9 | 9.VOLTA X SOLAR SYSTEMS S.R.L.▲ 6 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 25 mil. RON▲ 83,8 % | ▲ 83,8 % | 2,7 mil. RON | |
| 10 | 10.CORDEP SRL▲ 6 | Sat Tămăşeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 22,1 mil. RON▲ 62,8 % | ▲ 62,8 % | 5 mil. RON | |
| 11 | 11.SITE BAU CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 21,8 mil. RON▲ 70,6 % | ▲ 70,6 % | 1 mil. RON | |
| 12 | 12.MIR & MARAGRO SRL▲ 1 | Sat Netezi, Comuna Grumăzeşti, Neamţ | 20,9 mil. RON▲ 49 % | ▲ 49 % | 10,4 mil. RON | |
| 13 | 13.MUNTEANU CONSTRUCT SRL▼ 3 | Loc. Bicaz, Oraş Bicaz, Neamţ | 20,5 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 440,9 K RON | |
| 14 | 14.HIDROTERM SA▼ 5 | Municipiul Roman, Neamţ | 16,2 mil. RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 3 mil. RON | |
| 15 | 15.INSIDE CONSTRUCTION SRL▼ 3 | Municipiul Roman, Neamţ | 15,4 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 16 | 16.SLASH ECHO INVEST SRL▲ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 14,8 mil. RON▲ 85 % | ▲ 85 % | 4,4 mil. RON | |
| 17 | 17.KAPITAN CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 14 mil. RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 18 | 18.EURO BUSINESS CONCEPT S.R.L.▲ 11 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 13,2 mil. RON▲ 106,5 % | ▲ 106,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 19 | 19.PETRODAN CONSTRUCTION SRL▲ 1 | Sat Adjudeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 12,1 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 20 | 20.TRUST CCDP SRL▼ 9 | Loc. Roznov, Oraş Roznov, Neamţ | 12,1 mil. RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 6,6 mil. RON | |
| 21 | 21.STRAL BIG CONSTRUCT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 9,5 mil. RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 22 | 22.FRISOMAT SA▼ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 9,3 mil. RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 23 | 23.VÂRGĂ VAST CONSTRUCT S.R.L.▲ 216 | Sat Tămăşeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 9 mil. RON▲ 1.698,5 % | ▲ 1.698,5 % | 893,2 K RON | |
| 24 | 24.GRAD BUILDING S.R.L.▲ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 8,6 mil. RON▲ 51,9 % | ▲ 51,9 % | 483 K RON | |
| 25 | 25.PRO INSTAL SRL▲ 13 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 8,2 mil. RON▲ 57 % | ▲ 57 % | 4,9 mil. RON | |
| 26 | 26.DANLIN XL CORPORATE S.R.L.▼ 1 | Sat Horia, Comuna Horia, Neamţ | 7,9 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 7 mil. RON | |
| 27 | 27.AXA ROAD CONSTRUCTII C.F.D.P. S.R.L.▲ 24 | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 7,9 mil. RON▲ 86,8 % | ▲ 86,8 % | 431,8 K RON | |
| 28 | 28.MILAR CONSTRUCT SRL▲ 31 | Sat Adjudeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 7,5 mil. RON▲ 115,5 % | ▲ 115,5 % | 2,9 mil. RON | |
| 29 | 29.BREMAD NEAMT S.R.L.▲ 4 | Sat Drăgăneşti, Comuna Drăgăneşti, Neamţ | 7 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 30 | 30.FCB SMART CAR RENTALS S.R.L.▲ 2 | Sat Adjudeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 6,7 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 16,1 K RON | |
| 31 | 31.3 Z ELECTROSERVICE SRL▲ 11 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 6,4 mil. RON▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 2 mil. RON | |
| 32 | 32.PET DELPIT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Roman, Neamţ | 6 mil. RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 410 K RON | |
| 33 | 33.ALMI LAND SRL▲ 3 | Municipiul Roman, Neamţ | 6 mil. RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 583,3 K RON | |
| 34 | 34.VECTOR PRIM S.R.L.▼ 11 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 5,7 mil. RON▼ 30,4 % | ▼ 30,4 % | 234,9 K RON | |
| 35 | 35.DRUPO NEAMT SA= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 5,5 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -3,1 mil. RON | |
| 36 | 36.DRAGOS INVEST SRL▲ 9 | Sat Secuienii Noi, Comuna Secuieni, Neamţ | 5,4 mil. RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 10,4 mil. RON | |
| 37 | 37.ROLENA SERV SRL▲ 31 | Sat Bunghi, Comuna Poienari, Neamţ | 5,4 mil. RON▲ 87,6 % | ▲ 87,6 % | 6 mil. RON | |
| 38 | 38.SUMMA INVEST SRL▼ 1 | Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 5,3 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -18,2 K RON | |
| 39 | 39.DZC CONSTRUCT SRL▼ 9 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 5,3 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 225 K RON | |
| 40 | 40.GIORGI EST EUROPA SRL▲ 3 | Municipiul Roman, Neamţ | 5,3 mil. RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 680,8 K RON | |
| 41 | 41.EUROFIDEX CAPITAL SRL▼ 15 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 5,2 mil. RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 55,5 K RON | |
| 42 | 42.MADNIKO NEWEDIL SRL▲ 44 | Sat Almaş, Comuna Gîrcina, Neamţ | 5 mil. RON▲ 154,5 % | ▲ 154,5 % | 355,4 K RON | |
| 43 | 43.IBES CONSTRUCT SRL▲ 51 | Sat Secuieni, Comuna Secuieni, Neamţ | 4,9 mil. RON▲ 201,1 % | ▲ 201,1 % | 3,2 mil. RON | |
| 44 | 44.ROBU CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Roman, Neamţ | 4,7 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 22,7 K RON | |
| 45 | 45.3Z RESIDENCE SRL▼ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 4,7 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | -14,3 K RON | |
| 46 | 46.VITALIS CONBET SRL▼ 2 | Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 4,6 mil. RON0,0% | 0,0% | -3,9 K RON | |
| 47 | 47.WELT MEISTER SRL▼ 26 | Sat Trifeşti, Comuna Trifeşti, Neamţ | 4,4 mil. RON▼ 57,5 % | ▼ 57,5 % | 361,5 K RON | |
| 48 | 48.MIHOC PRIMA SRLnou | Sat Crăieşti, Comuna Bozieni, Neamţ | 4,4 mil. RON▲ 155,9 % | ▲ 155,9 % | 2,5 mil. RON | |
| 49 | 49.ACVA INSTAL SRL▼ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 4,3 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 50 | 50.EMPYRUS MISONI S.R.L.▲ 11 | Sat Bistriţa, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 4,3 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 3,6 mil. RON | |
| 51 | 51.RED CONS 2000 SRL▼ 3 | Sat Bistriţa, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 4,3 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 138,5 K RON | |
| 52 | 52.POLIVALENT SRL▼ 25 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 4,2 mil. RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 470,9 K RON | |
| 53 | 53.LAZAR TRANS SRL▲ 138 | Sat Şovoaia, Comuna Borleşti, Neamţ | 3,8 mil. RON▲ 486,5 % | ▲ 486,5 % | 360,8 K RON | |
| 54 | 54.LUCRIS SERV SRL▼ 4 | Sat Negreşti, Comuna Negreşti, Neamţ | 3,7 mil. RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 55 | 55.NET AUTOMATIZARE SERVICE S.R.L.nou | Sat Săvineşti, Comuna Săvineşti, Neamţ | 3,6 mil. RON— | — | -54,4 K RON | |
| 56 | 56.FM GAZ SRL▲ 34 | Municipiul Roman, Neamţ | 3,6 mil. RON▲ 104,5 % | ▲ 104,5 % | 3,9 mil. RON | |
| 57 | 57.BUILD INSTAL ELECTRIC SRL▲ 12 | Municipiul Roman, Neamţ | 3,6 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 6,3 mil. RON | |
| 58 | 58.KIPPER TRANS SRL▼ 2 | Comuna Podoleni, Neamţ | 3,6 mil. RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 59 | 59.SIMETRA SRL▼ 5 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 3,5 mil. RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 11,2 K RON | |
| 60 | 60.NOVA TEHNIC CONSULT S.R.L.▲ 2 | Sat Borleşti, Comuna Borleşti, Neamţ | 3,4 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 61 | 61.COMAT SCAV S.R.L.▲ 26 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,3 mil. RON▲ 71 % | ▲ 71 % | 463,7 K RON | |
| 62 | 62.MONDOTERM SRL▼ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,3 mil. RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -1,5 mil. RON | |
| 63 | 63.BARBICIP SRL▲ 12 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,3 mil. RON▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 2,6 mil. RON | |
| 64 | 64.PUBLISERV S.A.▼ 12 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,3 mil. RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 31,6 K RON | |
| 65 | 65.ANDOS COM SRL= | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,2 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 66 | 66.CIMED GRUP 2015 SRL▼ 8 | Sat Podoleni, Comuna Podoleni, Neamţ | 3,1 mil. RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 772,9 K RON | |
| 67 | 67.GLOBAL CLIMA SRL▲ 12 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3,1 mil. RON▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | 204 K RON | |
| 68 | 68.TERMOVENT INSTALAŢII SRL▲ 749 | Sat Tămăşeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 3 mil. RON▲ 6.731 % | ▲ 6.731 % | 1,8 mil. RON | |
| 69 | 69.GENERAL ADULT CONSTRUCT SRL▼ 2 | Sat Dumbrava Roşie, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 3 mil. RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 279,7 K RON | |
| 70 | 70.CTT CONSTRUCŢII SAFE S.R.L.▼ 10 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,9 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | -411,6 K RON | |
| 71 | 71.EXOTERM SRL▼ 5 | Comuna Gherăeşti, Neamţ | 2,8 mil. RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 1 mil. RON | |
| 72 | 72.ROGLAS IND SRL▼ 23 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,7 mil. RON▼ 38,1 % | ▼ 38,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 73 | 73.CONSTRUCT LUCIA SRL▼ 1 | Sat Adjudeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 2,6 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 915,9 K RON | |
| 74 | 74.MIHĂEȘ INSTAL S.R.L.▲ 153 | Sat Tămăşeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 2,6 mil. RON▲ 393,2 % | ▲ 393,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 75 | 75.MIHOC POWER SYSTEMS S.R.L.▲ 58 | Sat Adjudeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 2,6 mil. RON▲ 128,1 % | ▲ 128,1 % | 458,4 K RON | |
| 76 | 76.FM EXXE SRL▼ 23 | Municipiul Roman, Neamţ | 2,6 mil. RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 545,4 K RON | |
| 77 | 77.TRANS CONSTRUCT SRL▲ 24 | Sat Davideni, Comuna Ţibucani, Neamţ | 2,5 mil. RON▲ 63 % | ▲ 63 % | 32,9 K RON | |
| 78 | 78.ROA REISEN TOUR SRL▼ 39 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 2,4 mil. RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | -421 K RON | |
| 79 | 79.KINGMAN CONSTRUCT SRL▲ 4 | Sat Ruseni, Comuna Borleşti, Neamţ | 2,4 mil. RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 271,7 K RON | |
| 80 | 80.GIRASOLI CONSTRUZIONI S.R.L.▲ 26 | Sat Răuceşti, Comuna Răuceşti, Neamţ | 2,4 mil. RON▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | 0 RON | |
| 81 | 81.AMBITERM SRL▲ 28 | Municipiul Roman, Neamţ | 2,3 mil. RON▲ 62,6 % | ▲ 62,6 % | 276,9 K RON | |
| 82 | 82.DECOLY SERV SRL▼ 4 | Sat Bistriţa, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 2,2 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 146,7 K RON | |
| 83 | 83.ANDREI & MARIUS SERVCO SRL▲ 5 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,1 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 18,5 K RON | |
| 84 | 84.BROWSE CONSTRUCT SRL▼ 4 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 2,1 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 1 mil. RON | |
| 85 | 85.GENIUS COMPANY SRL▲ 20 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,1 mil. RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 167,2 K RON | |
| 86 | 86.ŞTEF-SAVA-CONSTRUCŢII S.R.L.▼ 9 | Sat Podoleni, Comuna Podoleni, Neamţ | 2 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 269,2 K RON | |
| 87 | 87.PFS GROUP S.R.L.▲ 146 | Sat Ştefan cel Mare, Comuna Ştefan cel Mare, Neamţ | 2 mil. RON▲ 294,6 % | ▲ 294,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 88 | 88.PENTA SRL▲ 81 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2 mil. RON▲ 161,9 % | ▲ 161,9 % | 542,9 K RON | |
| 89 | 89.MATY IT & ELECTRONICS SRL▼ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 825,7 K RON | |
| 90 | 90.SIA INDUSTRY S.R.L.▲ 93 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 2 mil. RON▲ 185,5 % | ▲ 185,5 % | 773,9 K RON | |
| 91 | 91.DAM INSTAL MIX S.R.L.▲ 49 | Sat Tămăşeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 1,9 mil. RON▲ 75,4 % | ▲ 75,4 % | 456,9 K RON | |
| 92 | 92.PHR CONSTRUCT SOLUTIONS SRL▼ 8 | Municipiul Roman, Neamţ | 1,8 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | -108 K RON | |
| 93 | 93.TECNO WOOD SRL▲ 295 | Sat Dulceşti, Comuna Dulceşti, Neamţ | 1,8 mil. RON▲ 649,8 % | ▲ 649,8 % | -2 mil. RON | |
| 94 | 94.EXCELL IMPEX SRL▲ 26 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,8 mil. RON▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 299,9 K RON | |
| 95 | 95.ELECTROSAN SRL▲ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,8 mil. RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 6,9 K RON | |
| 96 | 96.LUMA CORDUN CONSTRUCT S.R.L.▲ 315 | Sat Cordun, Comuna Cordun, Neamţ | 1,7 mil. RON▲ 704,9 % | ▲ 704,9 % | 225,4 K RON | |
| 97 | 97.RESELLER CONSTRUCT S.R.L.▲ 54 | Sat Adjudeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 1,7 mil. RON▲ 78,4 % | ▲ 78,4 % | 687,5 K RON | |
| 98 | 98.SRC GRUP SRL▼ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,7 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | -598,1 K RON | |
| 99 | 99.WOOD VINTAGE S.R.L.▼ 17 | Municipiul Roman, Neamţ | 1,7 mil. RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 84,5 K RON | |
| 100 | 100.PROTO-CRIS S.R.L.▲ 41 | Sat Zăneşti, Comuna Zăneşti, Neamţ | 1,7 mil. RON▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 251,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Neamț
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
28 firme · 533,8 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
529 firme · 521,3 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
158 firme · 474,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
112 firme · 205,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
22 firme · 107,8 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 101,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
46 firme · 95,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
151 firme · 92,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
46 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
34 firme · 19,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
2 firme · 17,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 13,5 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 11,7 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
13 firme · 11,1 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
35 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
14 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
10 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
10 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
5 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
6 firme · 1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
1 firme · 1 mil. RON