Top 100 firme — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a., Neamț după datorii în 2018
49 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 49 cumulează 1,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 198,7 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PROSALV PROFESSION SRL▲ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 198,7 K RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 109,5 K RON | |
| 2 | 2.CARE HOME MANAGEMENT SRL▲ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 176,1 K RON▲ 105 % | ▲ 105 % | 8,3 K RON | |
| 3 | 3.ROMSPEED SRL= | Sat Horia, Comuna Horia, Neamţ | 151,1 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | -58,6 K RON | |
| 4 | 4.BEST ACTIV OIL SRL▼ 3 | Municipiul Roman, Neamţ | 125 K RON▼ 48,2 % | ▼ 48,2 % | 24,1 K RON | |
| 5 | 5.TEHNO IGIENA SRL▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 56,3 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 6,4 K RON | |
| 6 | 6.PROTECTOR SERV SRL▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 52,8 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 47,2 K RON | |
| 7 | 7.GREVAL CONS SRL▲ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 38,9 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 1,3 K RON | |
| 8 | 8.ASSIPREST CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 38,6 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 20,6 K RON | |
| 9 | 9.SIONTECH 2006 SRL▲ 6 | Sat Pîngărăcior, Comuna Pângăraţi, Neamţ | 38,1 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 51,7 K RON | |
| 10 | 10.OVYROM COMPANY SRL▲ 23 | Municipiul Roman, Neamţ | 37 K RON▲ 925,2 % | ▲ 925,2 % | 70,6 K RON | |
| 11 | 11.UXE ZAMURG SRL▲ 1 | Sat Negreşti, Comuna Negreşti, Neamţ | 36,4 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 0 RON | |
| 12 | 12.TRUSTLY ART MANAGEMENT SRL▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 30,7 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | -3,5 K RON | |
| 13 | 13.MGA CONSULTING SRL▼ 7 | Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, Neamţ | 28,9 K RON▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 90,1 K RON | |
| 14 | 14.GLOBAL PROMOTION SRL▲ 31 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 26,7 K RON— | — | 76,7 K RON | |
| 15 | 15.RED FON SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 23,6 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -5,5 K RON | |
| 16 | 16.EXPERT EVAL SRL▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 22,5 K RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 120,3 K RON | |
| 17 | 17.FISCAL EXPERT BUSINESS SRL▲ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 22 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 18 | 18.VIRIDIS IDEAS SRL▼ 1 | Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ | 21,5 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | -53,1 K RON | |
| 19 | 19.NOVANDI SRL▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 19 K RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 7,6 K RON | |
| 20 | 20.GRUP ECOENERGETIC SRL▲ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 18,8 K RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 118,8 K RON | |
| 21 | 21.M PROIECT 2001 SRL▲ 1 | Sat Izvoare, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 18,1 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 46,8 K RON | |
| 22 | 22.IMPECABIL CONSULT SRL▲ 2 | Sat Gura Văii, Comuna Girov, Neamţ | 16,9 K RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 32,9 K RON | |
| 23 | 23.ECO TECH INDUSTRIES SRL▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 15,3 K RON▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 28,6 K RON | |
| 24 | 24.RADEFFECT SRL▲ 12 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 15,3 K RON▲ 442,9 % | ▲ 442,9 % | 2,1 K RON | |
| 25 | 25.SSMEST CAPITAL CONSULTING SRL▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 12,2 K RON▲ 134 % | ▲ 134 % | 106,7 K RON | |
| 26 | 26.ZAPPATERRA FILATI SRL▲ 9 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 11,4 K RON▲ 279,2 % | ▲ 279,2 % | 8,3 K RON | |
| 27 | 27.BEN PROJECT SRL▼ 8 | Sat Dumbrava Roşie, Comuna Dumbrava Roşie, Neamţ | 9,9 K RON▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 39,9 K RON | |
| 28 | 28.BRANCHELI SRL▲ 1 | Municipiul Roman, Neamţ | 9,9 K RON▲ 108,1 % | ▲ 108,1 % | -2,8 K RON | |
| 29 | 29.SIMIS TRAVEL SRL▼ 1 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 9,2 K RON▲ 81,9 % | ▲ 81,9 % | 44,7 K RON | |
| 30 | 30.SRS EKO SRL▲ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 8,3 K RON▲ 132,2 % | ▲ 132,2 % | 51,7 K RON | |
| 31 | 31.ECO SECURITY SRL▼ 6 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 7,1 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 91,1 K RON | |
| 32 | 32.CONSULT PM & SU SRL-D▼ 6 | Sat Păstrăveni, Comuna Păstrăveni, Neamţ | 6,9 K RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 158 RON | |
| 33 | 33.MCM PROTECT SRLnou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 5,2 K RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 24,1 K RON | |
| 34 | 34.DRAVIAND SERV S.R.L.nou | Municipiul Roman, Neamţ | 5,1 K RON— | — | — | 1,8 K RON |
| 35 | 35.TERRA ACSE GROUP SRL▲ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 4,1 K RON▲ 64,7 % | ▲ 64,7 % | 10,6 K RON | |
| 36 | 36.MBB GRUP INTERNAŢIONAL SRL▲ 3 | Sat Neguleşti, Comuna Piatra Şoimului, Neamţ | 3,9 K RON▲ 83,5 % | ▲ 83,5 % | -869 RON | |
| 37 | 37.BALLO ENTERTAINMENT S.R.L.▼ 23 | Sat Tămăşeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ | 3,6 K RON▼ 89,1 % | ▼ 89,1 % | -8,8 K RON | |
| 38 | 38.ZOOM HSE S.R.L.nou | Municipiul Roman, Neamţ | 3,5 K RON— | — | — | 14,9 K RON |
| 39 | 39.STANDARD EVAL SRL▲ 6 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 3 K RON— | — | -4,2 K RON | |
| 40 | 40.ELIN PROTECT SRL▼ 8 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,2 K RON▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 55,3 K RON | |
| 41 | 41.IRDICONS SRL▼ 4 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 2,1 K RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 4 RON | |
| 42 | 42.PÎRVU POMPIERUL SRL▼ 1 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Neamţ | 2 K RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 1,4 K RON | |
| 43 | 43.BMG BUSINESS MARKETING GENERAL SRL▼ 13 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,6 K RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 542 RON | |
| 44 | 44.QCEM CONSULT SRL▼ 13 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,5 K RON▼ 62,4 % | ▼ 62,4 % | 20,6 K RON | |
| 45 | 45.SSM AUDIT SERV SRL▼ 3 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 1,1 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 4,3 K RON | |
| 46 | 46.CLAUDEX SRL▼ 25 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 713 RON▼ 96,3 % | ▼ 96,3 % | 41 K RON | |
| 47 | 47.ECOMAR PROJECT SRL▼ 7 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 668 RON▼ 59 % | ▼ 59 % | 35,6 K RON | |
| 48 | 48.PRIVAT HEALTH S.R.L.nou | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 410 RON— | — | — | 10 K RON |
| 49 | 49.MG SPORT SRL▼ 6 | Municipiul Roman, Neamţ | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 52,2 K RON |